Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
9. dec 2009

domcek ahoj,
no ja zatiaľ spávam až moc dobre,keby ma nedrhlo,tak spím celú noc....len neviem,ako to potom zvládnem.... 😠

lucula73
9. dec 2009

denis ahoj,ty si tiež na PN?

domcek
9. dec 2009

co by som ja za bezsennu noc dala. To si uz ani nepamatam kedy taka bola.
Neboj zvladnes a keby si aj moc chcela mimi ignorovat ten krasn y nocny spev ti to nedovoli... 😀 😀

denis19
9. dec 2009

lucul
ano jsem na PN,ale verím, že od pondelí pujdu do práce, mimo tehul mi nic není 😀 😀 😀
domcek
zdaleka nejsem tak daleko jak ty,ale od zurivosti jsem vylezla z postele 04:34 a protloukám se bytem.....také nemohu spát a když spím, tak se mi zdají takové koniny, že asi proto radeji nespím 😲

kuspitka
9. dec 2009

Ahojte,prajem pekne ranko.

domcek a co sa deje ,ked zuris?

lucula73
9. dec 2009

domcek ja viem,.....ale aj ja som mala obdobie,že som nemohla spať,aj dve tri hodky som čumela do palfonu,teraz sa to zlepšilo,uvidíme ´dalej.A ten kočík ste už vybrali?

denis tak ty sa chystáš do práce?teraz pred vianocami?ale budeš mať zmenu,mne už niekedy švitorí,má to aj výhody aj nevýhody byť doma,no mne je lepšie domka,už to nejak vydržím,kým budem mať o zábavu postarané 😉

kuspitka
9. dec 2009

lucula a vy aky kocik budete mat?

lucula73
9. dec 2009

kuspit-my máme po veronike,síce sa mi moc nepáči,ale moj mm nechce o novom ani počuť,tak musím čušať,no na leto kúpim nový ľahký a skladný šporťáčik,to mu však nepoviem,kúpim a hotovo. 🙂

denis19
9. dec 2009

téma kočíku mne moc zajímá, tak pište své tipy.

lucul a také mám dileu prací,ale jsem doma už tri mesíce a skutečne mi nic není, v práci si za PC delám mapy, tak nic náročného a PN není finančne nic moc....uvidím, co rekne v pátek na poradne dr????? ale zase býr doma v klídku také není na zahození.....jsem nerozhodné káčátko 😲

domcek
9. dec 2009

kuspitka ahojki,
som nervozna sama zo seba. Brusko stale tvrde, tam kde mam v pravo v predu placentu mam tvrdu hrcu a strasne to boli. nemozem vobec lezat a chodim v predklone. Krcok makky, a pred tyzdnom nam lekar nahmatal hlavicku, mala je uplne dole, brusko mam uplne padnute....som zvedava ci sa aspon vianoc dozijeme 2v1...

lucula ano kocik je uz vybraty mal by prist tento tyzden.
Ja som sa s chronickej nespavosti aj liecila. Po 5mesiacoch absolutne ho nespania som nebola vobec unavena len mi zacali sialene padat vlasy a bolo mji zle ...odvalilo ma v praci

lucula73
9. dec 2009

denis - veď ak sa cítiš dobre a máš takú robotu,tak choď,uvidíš a keby dačo,šup naspäť na pnku....aj ja strácam kopu peňazí,ale ja som mala predčasný porod a furt ma čosi kdesi tlačí,tak ma doki nechal radšej doma...

denis19
9. dec 2009

domcek tak to s tím spaním nebylo nic moc, jak k tomu človek vubecpríjde....chronická nespavost???
a jaký kočárek jste teda objednali????

kuspitka
9. dec 2009

lucula tak to uz nebude dlho.ved porodis vo februari a kocik uz v aprili mozes kupit.

domcek daj si hore nohy skoro stale.a kolko beries magne B6 denne?

denis19
9. dec 2009

lucul tak nejak to mám i v plánu, že pokud se mi to nebude v práci líbit, tak šup opet na PN 😀 😀 ,ale za pokus to stojí.....

kuspi a kolik by se melo toho magneB6?

lucula73
9. dec 2009

domcek neboj,aspoň do vianoc vydrž a potom bude ok...ja som rodila v 35tt,malá nemala žiaden problém,len bola maličká...
a aký ste nakoniec kúpili,veď nám povedz...

domcek
9. dec 2009

denis tak to teda nebolo bolo to besne obdobie. Len teraz ma to prenasleduje tiez som zvedava co bude ked sa drobcek narodi.
kuspitka ja skoro stale lezim ....magnezium beriem 4x1. Viac mi neodporucaju koli velmi nizkemu tlaku.

kuspitka
9. dec 2009

denis tak ja som brala magnezium aj 6 krat denne.

domcek kolkom si presne tt?

denis19
9. dec 2009

ano domcek už nám to prozrad....co to máte za kočárek...... 🙂

má neter se narodila na začátku 36tt a je teda bez nejakých následku, ba možná i naopak...v dobrém slova smyslu....

kuspitka
9. dec 2009

domcek aj mne sa pacil,ale zas ja som mala tak sme ho nekupili a etse som citala nieco na nete,ze nejake chyby ma

domcek
9. dec 2009

kuspitka dnes 34+1tt
lucula ked som bola na sone v 30+0tt mala mala 1700g.
ani netusim kolko moze mat teraz.
Kolko mala tvoja ked sa narodila?

lucula73
9. dec 2009

denis-moja sa narodila presne v 35+1tt...mne aj lekár povedal,že aspoň do 35tt a bude dobre...

denis19
9. dec 2009

jo ten je fajn má ho kamarádka, jen čtyrkolku a je odolný vuči všemu fakt, i na terén je super.... také jsem na nej koukala, je já bych chtela aby se sporťák dal otáčet ve smeru i proti semru jízdy a to tento nemá, jinak je parádní a má výornou cenu.....

kuspitka
9. dec 2009

domcej tak to ste mali peknu vahu uz.
neboj aj ked sa narodi teraz uz jej vedia velmi dobre pomoct.tak nestresuj mala to velmi citi,ked ty si nervozna viem to posla nasej .

domcek
9. dec 2009

kuspi ja som tiez citala om chybach ...tykalo sa to modelu z roku 2007.

kuspitka
9. dec 2009

domcek tak ja mam ten V-max a velmi sa mi paci.uz som vypravala veci z neho fusak vsetko vnutro

lucula73
9. dec 2009

domcek - je krásny,aj mne sa páči zelená..potom ho otestuješ a dáš nám vedieť... 😉 aj si ho videla naživo?
a veronika mala keď sa narodila len 223Ogramov...46cm..ale teraz je o hlavu vyššia od celej triedy,naozaj..
a zabudla som sa v pondelok opýtať doktora,že kolko má asi teraz drobec.,on mi to sám nepovedal 😒

kuspitka
9. dec 2009

lucula a nemas to na sone?

domcek
9. dec 2009

denis ano to bolo skoro rozhodujuce ze bola fajn cena.
Ja mam doma kocik po simonkovi a ten ma prehadzovatelnu rucku takze pohoda.
kuspi uvidime. Nemam este dohodnutu kontrolu s mojim porodnikom a momentalne je mimo sk do nedele tak preto aj tie nervy.Mam mu volat az v pondelok tak uvidime.

denis19
9. dec 2009

domcek
a využívala jsi možnost prehazovací ručky???? jako myslí, že je to dobré, že i ve sporťáku mužeš videt na malé?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre