Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
16. jún 2009

orsulka

som rada, ze to beries tak sportovo ze pn- beries aj ako oddych a hlavne ze mas cas sama na seba a ze to neriesis cez tie tazko zarobene eurkaaaaaaaaaa 😉 😉 , viem ze su dolezite ale potrebovala si to ! a dobre si urobila 😉 😉 peniazky boli a aj budu , dobehla si zameskane doplnila si zasoby do seba 😉 😉 aby si pribrala, lebo to vies keby silnjsie vietor zafukal tak by ta odfuklo 😀 😀 😀

anko a kamka sa mi venovala .....a to poctivo 😉 😉

cikyta
16. jún 2009

Komarik-dík za pozdrav mojko! Velmi ti držím palčeky! 🙂

cikyta
16. jún 2009

Snecka dakujem! 😉

wolfskinka
16. jún 2009

ahojte

komaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkk cmuk cmuk cmuk uz si mi chybala a gratulujem z potajomky drzim palce

snecka prajem pevnu ruku

aj my budeme mat buduci tyzden stretko bebebebe ...

ozaj okna mam umyte uz tetusky zo socialky mozu naklusat, este jednu izbu upratat ale pri najhorsom to prehadzeme do pivnice a bude upratane 😀

kuspitka
16. jún 2009

cikyta ahoj.
chcem sa ta opytat kupovali ste aj podlozku monitor dychu?

kamka17
16. jún 2009

wolfi...my budeme mať stretko ??

wolfskinka
16. jún 2009

no jasne ze budeme ved ked sa dunda vrati z dovolenky nie ... a tinkaza bude mat uz pindura v brusku jasne ze nieco dame dokopy a mas u mna fusakľu

domika9
16. jún 2009

žienky musím sa vam s niečim priznať dnes som testovala ...

surviver
16. jún 2009

domika a??? // 😵

cikyta
16. jún 2009

Kuspit.Monitor sme nekupovali,lebo máme 1-izb.byt a počujem ako dýcha 🙂 A u nás to nemocnice požičiavaju domov,no aj tak mi je to zbytočné.

kuspitka
16. jún 2009

cikyta tak ked bude snami spalni tak by nam to ani netrebalo.niekto pisal na nete ,ze to nieje dobre,ze to pipa aj ked sa nic nedeje

domika a co si tehu??

cikyta
16. jún 2009

Domika-tak a?

wolfskinka
16. jún 2009

domika a ??????????????? nenatahuj

cikyta
16. jún 2009

Presne tak Kuspi.Často robí vela falošných poplachov.

kuspitka
16. jún 2009

tak este porozmyslam nad tym....

domika9
16. jún 2009

ked som sa šla pozrieť ako to dopadlo a chcela som natočiť test ku oknu tak mi vypadol z ruky a spadol do wc tak to je asi znamenie že mam ešte počkať další som nerobila 😀 (keby vedel mm že som testovala 😅 - som mu slubila že nebudem - takže ani neviem čo tam bolo 😀

kuspitka
16. jún 2009

domika tak si to velmi natahovala.ale verim,ze si v tehu...
tak ja vas opustam uz ma velmui bolia zuby tak papa.

surviver
16. jún 2009

domika,to fakt??? ale držim palce...aby na druhom boli //

domika9
16. jún 2009

jaj ja sa len bojím aby som to zistila dostatočne včas aby som stihla začať pichať heparín , aby som niečo nezmeškala

katy7
16. jún 2009

komarik drzim palce, aby to bolo vsetko OK, babko je najdolezitejsie

veva ahoj a vitaj

domi 🙂 🙂 🙂 tfuuuuj, tfuuuuj, tfuuuj nech je to tam

kamka17
16. jún 2009

domi... 😀 😀 no ak toto nie je znamenie, tak už neviem čo

lucula73
16. jún 2009

ahoj kamka,domika....

kamka17
16. jún 2009

lucul ahoj...no čo, trošku oddýchnutá z práce ?? čo máte toľko roboty ???

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
16. jún 2009

kamka veľa,dnes som bola v blave,zajtra Martin..........idem pozrieť Krajka 😉

domika9
16. jún 2009

len podotykam u mna nieje viťazstvo // ako u väčšiny z vas ale hlavne donosiť aby som prekonala moj nešťastny 6tt a potom sa mi snad aspon trošku ulaví ale samozrejme že najskor musia byť tie // a potom snad aj zvyšok tehu 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
komarik
16. jún 2009

wolfi, cmuk, cmuk, cmuk - tak teda sociálka už príde na kontrolu? Držím palce. 😵

Ja budem teraz prežívať najťažšie 3 dni môjho života.

domika, neverím že si na ten test nekukla. Aj keď ti spadol do záchodu určite si ho vytiahla a pozrela sa. 😉

komarik
16. jún 2009

domika, u mňa najprv boli dôležité //, teraz aby to nebolo mimomaternicové, potom aby som prešla cez 11 týždeň (kedy som už raz o jedno bábo prišla) a potom to bude zase niečo iné. Život je hrozný, stále musíme prekračovať prekážku za prekážkou. 🙂

kiara15
16. jún 2009

ahojte babule 🙂 🙂 🙂

veva vitaj 😉 😉 😉

lucul tak co bude aj vo stvrtok? 😉

komarik tfuj tfuj tfuj...zatial nech to vide 😵 😵 😵 poslednej dobe sa tu deju zazraky dufam ze aj mne sa ujde 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre