Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
15. dec 2009

janicca tak tentokrat nevim nevím ježe nerobím ale minule tu bola jedna kočka u nas a vravela že ona dava maslo kokos a praškovy cukor a všetko že dosypava podla potreby tak skus všetko zaleží kolko daš masla

wolfskinka
15. dec 2009

domcek uz musite nejako vydrzat

orsulka
16. dec 2009

vsetkym dobre ranko...

kuspitka...tak a drž , vela stastia 🙂 🙂 🙂

orsulka
16. dec 2009

hm...nikde nikto...takže dobre ranko Orsulka ...... 😀 😀 😀 😀

kamka17
16. dec 2009

dobré ránko prajem všetkým... 😎 😎

kuspi, už si asi ne ceste do nemocky, tak si to tam spríjemni ako sa dá, žiadne stresy a depky 😎 a nech ja malá do vianoc domka 😉

wolfi...očkovanie žiadne ani za svet

kamka17
16. dec 2009

baby...máte niektorá ZP dôvera?? lebo že či mám čakať papiere so žiadosťou aj ja alebo prídu len do helíku?? a z helíku sa asi neozvú sami, asi by som tam mala zavolať..?? máte skúsenosti ??

orsulka
16. dec 2009

KAMKA...dav...ja mom doveru......pride ti to domov, aj do Heliku..... 😉

kamka17
16. dec 2009

orsul...dik...a koho mám zadaviť ??? 😅

orsulka
16. dec 2009

😀 😀 😀 oprava....čav......... druhá oprava: mám doveru....hihihihihihihihih
pracujes????????

kamka17
16. dec 2009

no moja, ti ide od rána... 😀 😀 😀
hej pracujem, len tradične nestíham písať, ale čítam čítam poctivo...
dneska idem poobede zase brušákovať a s babami potom na vianočné trhy...že punč, medovina a tak...sa teším, len keby taká kosa nebola 😖 😒

a inak obdivujem vás všetky kvôli pečeniu...nemám na to veru nervy, teda na vianočné pečivo...u nás to istí mamina a svokra 😀 😉

orsulka
16. dec 2009

kamka.....tak ja som na tom asi podobne, ale take co sa robia ako nepecene, s BB keksov a podobne, to urobim urcite.....🙂))))))

surviver
16. dec 2009

pekne ranko 😉

orsulka
16. dec 2009

AJ TEBE SURVI...AJ TEBE 🙂 😉

surviver
16. dec 2009

a čo dnes orsulka ešte stale vela prace,či už maš všetky vyplaty urobene?

orsulka
16. dec 2009

survi...to už mám hovote od min. týždna......teraz dosli na rad fakturky .-)))))))))))))))

ale už je to v pohode....stiham, zvládam...jednoducho som sikulka 🙂))))))))))))))))))))))) 😀 😀 😀

surviver
16. dec 2009

orsulka o tom niet pochyb 😉

domika9
16. dec 2009

ahojky 🙂
kamka orsulku sme už čo to naučili naučime aj teba 😉 že osrul pochval sa kamke aky si zožala uspech

wolfskinka
16. dec 2009

dobre ranko ....... dnes som akasi mimo od rana

domika9
16. dec 2009

zabudla som napísať že s pečením

domika9
16. dec 2009

ahoj wolfi to nič ja začínam byť mimo celodenne prestavam mať prehlad aky je den a tak v pondelok som sa pytala mm či je štvrtok a tak inač pohoda 🙂 zvykaj si mojo

wolfskinka
16. dec 2009

domi no ved to, idem zalahnut, mozno to prejde, som sa pozrela na maso co som chcela varit na obed a mi prislo vselijako tak to radsej necham tak

orsulka
16. dec 2009

domi...hihihih.......jasne, že s pečenim, s cim inym .-)))))))))))))) už som sa pochvalila...dávno .-))))))

wolfi...debre aj tebe.......

kamka17
16. dec 2009

domi...veď ja viem, že orsul sa darí aj v pečení a ja tiež rada občas upečiem, ale len také normálne koláče, také že drobné pečivo a slávnostné torty tak na to nemám nervy a aj tak by to nemal kto jesť...teda mal ale netreba mu 😉 😉

janicca
16. dec 2009

čaute baby ... 😉
nooo s tým pečením ste ma rýchlo presvedčili asi sa na to vy....a nechám to na babku a maminu ako každý rok len som chcela prekvapiť ale zase mi to nevída...no škoda 😀

kamka tak dnes ideš brušákovať...a na vianočních potom opatrne veď vieš taká medovinka a punč sa dobre pije....... 😉

orsul niečo tu smrdííííííííííííí že by samochvála .. 😀 😀

orsulka
16. dec 2009

JANICAA......može byt....ale ked sa sama nepochvalim, tak kto ma pochvali?????? 😀 😀 😀 teda Kamka ako vynimka potvrdzuje pravidlo ... 😀 😀 😀

janicca
16. dec 2009

jasné ORSULKA !!! veď na to som myslela treba si urobiť radosť a pochváliť sa...KAMKA to je dobráčisko od kosti od nej len a len dobre môžeš čakať .....všáááák Kamka ... 😉

kamka17
16. dec 2009

orsul 🙂 🙂 😨

jani...no vzhľadom na cenu tej medoviny asi skončím pri jednej, takže neboj nič...len akosi sme pozabudli, že sme sa spolu chystali na tie trhy...tak čo nedojdeš???

orsulka
16. dec 2009

kamka...to to je jasne...to je poklad dobrosrdiečkovýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 hned by som sla s Vami!!!!!!!!!!
mne mamca vcera priniesla vaječný liker......hned sa mi vratili spomienky na detstvo 😀 😀 😀 😀

janicca
16. dec 2009

kamka dam vedieť či čo ako kedy dojdem ...

orsul áno áno pamätám aj ja nám to babka robievala....naliala to do takých kalíškov a my sme to vylizovali jazykmi no to bolo úžasné ...ako keby to včera bolo 😉

kamka17
16. dec 2009

bože... 😅 😅 😅 😅 sa tu červenám...ďakujem za ocenenie mojej osoby 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre