Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
16. dec 2009

jasné marti dáme stretko dohodneme sa a trofneme aj žilinu aj prievidzu a čo ja viem ešte koho ... 😀 tak tak presne tak urob ako ti kamka radí tam babeny bežne chodia s transparentami ponad hlavami a vykríkujú...... 😀 😀 😀

marta222
16. dec 2009

OK, tak si do pondelka musím nejaký obrovský transparent zhotoviť 😀 😀 😀 . Potom sa niekto, určite chytí...
Janicca, pýtala som sa, že kam ideš na tú chatu (asi si prehliadla) - tu niekde na Kysuce?

wolfskinka
16. dec 2009

orsulik a kde ides na chatu ? my ideme tiez na chatu ku znamim ale az na silvestra, lebo som na PN a bojim sa odist, dufam, ze na silevstra kontrola chodit nebude

wolfskinka
16. dec 2009

dnes vas zanedbavam, ale od rana ako som vstala mi je zle, akurat som pokrajala maso na paprikas a dala som ho do chladnicky lebo nevladzem ani veceru uvqarit

janicca
16. dec 2009

marti písala som ale ty už asi máš pred očami ten transparent ako ho budeš zhotovovať............. 😀 ideme na chalupu volá sa to horný vydičov no hádam to poznáš... 😉

marta222
16. dec 2009

Ahoj wolfi, no tak predsa... Aj som ti chcela napísať, že možno nevoľnosti prídu až okolo 8.-9. týždňa - takže si sa predčasne "tešila". Ale radšej nevoľnosti ako krvácanie a špinenie, však?

orsulka
16. dec 2009

wolfi...sak Chvojnica....ne????? 😀 😀 😀 😀 tá to vždy isti...🙂))))))
este že si napisala dovod zanedbávania moja.....lebo inak neviem, ci by sme ti odpustili 😉 😉 😀 😀

kamka..... 😀 😀 😀

orsulka
16. dec 2009

janica...aspon viem co znamená skratka HV...hhahahahahahahaha 😀 😀 😀

surviver
16. dec 2009

wolfi,to nevadi,to bude jasne dievčatko 😉 ,ved uvidiš... 🙂

janicca
16. dec 2009

wolfi čaf ....šak si tehula tak ti musí byť zle 😉

surviver
16. dec 2009

orsulka Ty si taky chatovy typ ako to tu sledujem 😉 ....a ta chata je vaša,či ju prenajimate od niekoho?

janicca
16. dec 2009

orsul nooooooooo do popuku ..... 😀 a do kelu si ma odhalila ..... 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
16. dec 2009

survi........pre mna to je obrovsky relax......na tej hate...krasna priroda.....a este ked to možem cele zorganizovat, a potom sa tam o vsetkych starat.....to je moje!!!!! 😀 😀 vtedy spm najspokojnesia.....
ta chata je kamaratova... lae oni nam ju požicaju aj ke tam nie su oni...ako napr. ked tam ideme s tančnikmi alebo tak......no...zlati ludia.....a zas ked je treba nieco porobit, tak idem na brigadu .-)))))

kamka17
16. dec 2009

orsul...my z kysúc a okolia skratkám typu HV rozumieme a teraz budeš aj ty múdrejšia... 😉 😉 a volá sa to horný vadičov nie vydičov...

marta222
16. dec 2009

janicca 😀 😀 😀 - sorry, až teraz som si to pozrela - ako píšeš - už mám pred očami ten transparent.
Jasné, viem, kde je HV - chodievame tam dosť často aj sem-tam v lete na bicykloch. Ja len, že či náhodou nejdeš do Nesluše (či tam v tých osadách nemá tvoja segra chatu), lebo my ideme tam 😉 .

marta222
16. dec 2009

Kým ja napíšem 2 súvislé vety, pribudne tu minimálne 5 príspevkov 😀 😀 😀 . To je dobre.

surviver
16. dec 2009

orsulka ,tak to mate super,dobry kamarat 😉 Aspon je vždy ,kde vyrazit,ak mate chut 😉

janicca
16. dec 2009

no jasnéééééééééééééé kamka tak VADIČOV už si spokojná ???..... 😀 😀 v Nesluši má kolegyňa aj kámoška tadial chodievam na bycikloch ....ako sa to tam volá tam je viacej tých osád...

orsulka
16. dec 2009

hahahaha...tak si to urobnajte baby...vadicov alebo vydicov...hahahahaha 😀 😀 😀

marta......casom si zvyknes 🙂))))) hlavne je ,že aj ty sa pripajas...

survi.....ale ano, dufam že aj oni su s nami takí spokojní, ako my s ich chatou .-))))))

kamka17
16. dec 2009

jani...šak to len aby orsul tam trafila, keby náhodou tu chcela prísť, nech nehľadá niečo iné...chápeš ?? 😎 😎

orsulka
16. dec 2009

kamka..... 😀 😀 😀 😀 presne si ma odhalila......... 😀 😀

kamka17
16. dec 2009

šak telepatia... 😀 😀

janicca
16. dec 2009

ahaaaaa 😝 kamka veď ja som srandovala... 😉 šak keď si orsul hodí do googla Horný Vadičov tak ju to pekne dovedie až do Vadičova a nie do Vydičova chápeš ?? 😎 😀

orsulka
16. dec 2009

šak.... 😉 😉

kamka17
16. dec 2009

šak to by bolo zlé, keby si to myslela vážne 😀 😉 😎

a si predstavte, že už len 15 minut a idem domooooovvvvv....

janicca
16. dec 2009

šak už nám není rady a že pracujúce a celý deň na konovi .... 😀 tak ja som to dnes prehnala s tými príspevkami a mám na mesiac pokoj .... 😉 a to slovíčko ŠAK je úplne úžasné ... 😀

orsulka
16. dec 2009

kamka...tak nááápodobne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a sup ho na nakupy 😀 😀

marta222
16. dec 2009

Janicca - máme chatu v osade "U Kantorov, U Ondruškov", ak ti to niečo hovorí. Dievčence, ale keď budete chcieť ísť do HV, tak prosím neriaďte sa od Žiliny tou veľkou reklamnou tabuľou na Horský hotel Hájnice v HV - ukazuje to odbočku z kruháku na opačný smer, ktovie, kde by ste sa dostali. Vždy, keď ideme okolo tej tabule sa musím smiať na tom, ako je tam nakreslený ten kruhák 😀 😀 😀 - to mohol navrhnúť len nejaký občan z HV (dúfam, že som nikoho neurazila) .

orsulka
16. dec 2009

matra....tak a teraz som už uplne v pr...i 😀 😀 😀 😀 😀
asi rušim HV.....tam by som nepotrafilaaaaaaa 😀 😀 😀

marta222
16. dec 2009

Neboj, Orsulik, až také zložité to nie je 😉 . A ak budeš chcieť prísť, kľudne sa ozvi, môžem ťa sprevádzať - ak sa bojíš, že nepotrafíš 😀 😀 😀.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre