Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
16. dec 2009

marti.....tak pri najhorsom vetmem navigaciu........alebo po ceste kamku...... 😀 😉

janicca
16. dec 2009

orsul neboj veď všetky cesty vedú do Ríma.... 😀 trafila by si ..

marti tak ten kruháč to si musím kuknúť ...jasné tie osady poznám 😉

tak ja už idem umyť hrnček z kávy a valím domov zatial sa mi majte krásne babule ... 😉

orsulka
16. dec 2009

janicca.....pa....pekny den prajem..... 😉

marta222
16. dec 2009

Tak sa majte krásne, aj ja už padám domov, tak zasa zajtra. Pekný zvyšok dňa 😉.

romy01
16. dec 2009

ahojte, pozeram ze poobede som nebola sama odpisana 😀 Ale uz mam konecne vsetko vybavene - socialku aj zdravotku a aj poradnu mam za sebou. Takze mam pokoj az do januara.

Orsulka - kedy budes testovat ?

Posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

domika9
17. dec 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pekne ranko prajem 🙂

kamka17
17. dec 2009

domi...nemôžete spať?? 😅

dobré ránko prajem aj ja všetkým 😎

domika9
17. dec 2009

ale možem 🙂 ale vyprevadzala som mm do prace tak som sa tu s nim motala a už si vravím škoda ísť do postele

kamka17
17. dec 2009

do postele ísť nie je nikdy škoda... 😉 😉 zvlášť keď nemusím vstávať do práce...ale však sa môžeš vyvaliť hocikedy cez deň...a nezachytila som asi včera, ty už máš napečené ??

orsulka
17. dec 2009

dobre ranko...už som tu...... tak idem docitať co sa tu udialo...ak sa niečo udialo..... 😉

orsulka
17. dec 2009

no to som teda nemala bohvie čo dočitavat....hahahahahaha 😀 😀 😀 😀

orsulka
17. dec 2009

a ja som dostala nejake recepty tusim od wolfi, že nepečene na Vianoce....tak to prestudujem a možno si niečo vyberiem .-)))))))))))

domika9
17. dec 2009

kamka cesta na medovničky a linecke som mala urobene a tie treba dať do chladničky tak včera som si upiekla linecke a dnes urobím medovníčky 😉

orsulka
17. dec 2009

domika...a inak sa mas ako moja?????????

kamka17
17. dec 2009

orsul, servus...potom daj vedieť, či sa ti niečo podarilo, lebo tie receptíky mám aj ja, tak nech viem, ktorý sa oplatí robiť 😉

domika9
17. dec 2009

ale celkom mi to doma leti občas trošku vypadnem z domu väčšinou ked idem tak na pol dna lebo šak pokial sa niekam dostanem tak 2hodiny preč 🙂
ale dobre dnes idem trošku ešte pratať a piecť , no a samoška plny pradlovy koš ta treba rajbac 😀

viete ako pekne u nas sneží

orsulka
17. dec 2009

ahoj kami......ved to musi mprestudovat....to ja jak citam, tak hned viem, že tento skusim....ale tento nie, lebo je velmi zložity...a podobne .-))))))))))))
ja mam jeden osvedčená z BB keksov s takou tavarohovo-maslovo-rumovou plnkou...ten bude urcite..... 😉 😉 😉 a moja mamča prinesie štedrák......a svokrusa makove rožky.......a staci nie??????? a suche pecivo mi včera kupila kolegyna od jednej sukromničky - čerstve 🙂)))))))))

cikyta
17. dec 2009

Dobre ranko.

orsulka
17. dec 2009

ciky...aj Vam dobre ranko 🙂

vyspinkanááááááááá 😀 😀 😀 😀

kamka17
17. dec 2009

ciky..dobré ránko, už ste vyspaté??

cikyta
17. dec 2009

Bohovo orsulka 🙄

cikyta
17. dec 2009

No som vyspinkaná do zelena.

orsulka
17. dec 2009

ciky................tusila som......kolko bolo dnes????? 2 hodinky??? tri???????? 😉

cikyta
17. dec 2009

O 8 večer som machrovala,že Sisa nádherne a skoro zaspinkala-a ráno o 4 som domachrovala 😠 Samozrejme od pol noci každu pol hodinu s nou na rukách 😠
Orsulka-pošta bola???

cikyta
17. dec 2009

Netrufam si to porátať Orsulík 😅 Ale bežím na WC.Musím využiť,kým zase na chvílku odpadla do ríše snov,kde som už 7 mesiacov nebola 😀

orsulka
17. dec 2009

ciky.....nie 😕 😕 😕

cikyta
17. dec 2009

Kamka-Domika-aj vám dobre ranko kočky 😵

cikyta
17. dec 2009

Lebo Handlovčania dostali poštu včera!! ☹

cikyta
17. dec 2009

A mne išlo hlavne o teba,nech to dostaneš 😢

orsulka
17. dec 2009

ciky.........jááááááááááááááj.......v schránke som nebola!!!!!!!!!!!!!! teraz som myslela na mail......dnes určite pozriem, včera som nestihala 😀 😀 😀

inak ciky...tá fotka kde je Sisi s tou strigou, že " Mamíí ???? ".....tak tá ma dostala do kolien !!!!! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre