Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
18. dec 2009

nem tudom. ☹

orsulka
18. dec 2009

ciky...ta po deviatej.... 😀 😀 teda okrem denis, ktorá tu so mnou bola hned po ranu 😀 😀

cikyta
18. dec 2009

Jáj 😀

orsulka
18. dec 2009

ciky................jáááááááááááááááááááááááááááááj !!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 zas si v noci blbo spala. alebo vobec??????? 😨 😨 😀 😀 😀

cikyta
18. dec 2009

Pýtam sa po stý raz: Čo je to spánok? 😀

orsulka
18. dec 2009

milacik.......a pri tom na tych fotečkach vyzeráš velmi pekne!!!!!!!!!!!! 😉 😉

kamka17
18. dec 2009

orsul...to ciky na tých fotkách asi nacvičuje "klamanie nepriateľa", aby nás ostatné neodradila od odhodlania mať bábo...že ako potom človek vyzerá po prebdených nociach 🙂

orsulka
18. dec 2009

hihihihihih.......žeby???????? 😀

domika9
18. dec 2009

ahojte
orsul a ty si vlastne ako dopadla po iui? alebo ešte nevieš?

orsulka
18. dec 2009

domi...ja este neviem.........

domika9
18. dec 2009

akože kramošky ti ešte neprišli?

domika9
18. dec 2009

viete aka som ja dnes leniva ... z postele som vyšla o pol desiatej ešte teraz som v nočnej košeli akurat na čo som sa odhodlala dala som prať to je hruza so mnou dnes a poobede idem na menšiu party 🙂 a la vianočny večierok 😀

kamka17
18. dec 2009

domi...keby som bola doma, tiež by sa mi nič nechcelo 😎 😉 tak si to užívaj, že nemusíš nič robiť a máš právo byť lenivá

domika9
18. dec 2009

no kamka ale ked takto preflakam cely den tak mi je potom luto že som nič nespravila a cely den je papa

cikyta
18. dec 2009

Noooo tá posledná fotka je ok.Tam som ešte k svetu.Aj metlu mám novu ,ale inak katastroooofa 😀

romy01
18. dec 2009

tak som konecne doma. Sice vonku svieti slnko ale mraz je riadny. Tak vsetko mam vybavene - dufam ze ma uz nic neprekvapi. Oplieskala som zas kopu penazi na blbosti ale mam imelo a aj novu maskaru - ta bola drahsia ako obvykle, ale co uz. Kedze zas tak casto vonku nechodim tak hadam vydrzi aj dlhsie.
Dnes som sa rozhodla skusit urobit orechovy kolac - teda ja som absolutny anti-pekar - moje kolace co robim asi tak dva krat do roka nevypadaju ako kolace ale su vzdy sladke. No ako som doma tak ma mm furt otravuje, ze mame doma vela orechov ze aby som urobila. Tak som si nasla taky co vypada, ze sa nebude roztekat tak skusim

lucula73
18. dec 2009

Ahojte,

domika aj ja som lenivá,mala som také plány,čo všetko si porobím,už som doma skoro pol roka a takmer nič som neurobila.....aj teraz som vstala pred chvílou.. 😠

romy- no najlepšie je robiť koláčik z odskúšaného receptíku,taký sa určite podarí...ja síce dosť experimentujem s novými ,ale nie vždy je to ono....tak nech sa ti darí...

pre orsulku,nech mrcha ani nechodí... 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
18. dec 2009

ahojte ... som celu noc nespala tak som dospavala, boli sme v Hedliose, kuknite do albumu, Guľko sa vrtel ako na kolotoči, ale ukazal aj nozicky aj rucicky aj hlavicku aj chrbticu, skrátka všetko a má 19,2mm

orsulik TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

surviver
18. dec 2009

wolfi,tak to su dobre spravy,že drobček pekne rastie,len tak dalej 😉

janicca
18. dec 2009

ahojte babule tak konečne som sa k vám dopracoval ... 😉 a to som vravela že u nás prevláda predvianocčná nálada asi som to zakríkla od rána som sa nezastavila .... 😝

kuspit to už má možno za sebou a kamilka je už na svete ...držím palce na dialku 😵

kamka mne to asi nevíde ísť do Za s tebou na punč ☹ ale keby na budúci týždeň ale šak nejdeme umrieť veď môžme aj na budúci rok ... 😀

wolfi jeeeeej to je nádhera.....drž sa moja 😵

wolfskinka
18. dec 2009

survi no hej mi slzixcka vyhrkla ked sa tam krutilo ako cervik

jani dakujem opatrujem ten nas poklad ako oko v hlave

kamka17
18. dec 2009

jani...pohoda, aj tak je vonku kosa 😀 😅

janicca
18. dec 2009

wolfi ...len si ho pekne opatruj a hlavne odychuj lebo nevieš čo za šidlo sa z toho vykľuje čo ak to bude ako malá Sisa taký čertík .... 😀

lucula73
18. dec 2009

wolfi,super,pekne rastiete,len tak ďalej.............ešte budete chodiť aj do helíku?

kamka a vy ako?už vieš,čo máte s tou žiadosťou?

janicca
18. dec 2009

šak ide hlavne o to pri punči sa zahreješ a čo potom???náhodu to preženiem a budete o mne počuť v správach .... 😀

kamka17
18. dec 2009

lucul...zatiaľ neviem nič, ani mi zatiaľ domov nič neprišlo, tak počkám do januára a potom zavolám do helíku, nechcem ich stresovať, však tých pár dní ma už nezabije 😅

jani, my pôjdeme možno dnes, tak si dám aj za teba 😉 😉

lusina
18. dec 2009

Ahojte, 😉
prišla som vás pozdraviť a popriať krásne a vesele vianoce, veľa zdravíčka a každej krásne vytúžene miminko.
inak termín 21.12. má aj Majkaa, pamatate sa na nu? veľmi dlho tu nebola.

kamka17
18. dec 2009

Každá žena vie vyjsť s peniazmi,
máloktorá sa však s nimi aj vráti : - )

janicca
18. dec 2009

ešte 7 min a končíííííííím 😉
tak tak kamka máš pravdu 😀

janicca
18. dec 2009

lusina aj tebe krásne a veselé 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre