Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
17. jún 2009

orsul ake vcerajsie spravicky ???

komarik // a este ?

gabika24
17. jún 2009

ahojte.
ja zas len na skok - aj keď vás čítam.
wolfi, tak snáď toto meškanie bude to pravé meškanie - veď nikdy nevieš... 😉
orsul, aj ja som sa zľakla, že píšeš, že to asi nikdy nezažiješ // aj čo sa týka et,ket a pod., no ešte že si sa opravila 😉 - a to je fakt, depkovať si vyhradila právo wolfi, že? 😉 No verím tomu, že ani ona už dlho nebude depkovať, lebo už nebude mať dôvod 😉
takže všetkým čakateľkám želám pozitívne výsledočky a vôbec všetkým tu držím palce, veď viete. škoda, že si aj ja s vami nemôžem dať nejaké stretko, ale wolfi, nám to snáď raz vyjde 😵
pekný deň, idem sa napapať, lebo zas nejako nestíham

kamka17
17. jún 2009

no veď ja si orsul zo včera toho ani veľa nepamatám, šak je toho toľko, že mám z toho fajný hokej a mám pocit, že stále je nás dosť, čo nedávame góly... ☹ ☹ ale hádam sa to skóre už konečne vyrovná a prehupne do toho pozitívneho...

inak dnes vám doletí mzuzka do PD...tak ju pekne privítajte, nech sa jej tam u vás páči 😉 😉

a idem robiť volské oká ku špenátu apotom valím zasek do práce... 😒 😒 😠 😠

orsulka
17. jún 2009

wolfi....ahaaaaaaaaaaaaa 🙂))))))) tak aj tak super, my sme tam boli pred tyzdnom.... 🙂

gabika24
17. jún 2009

wolfi, ozaj, to s tou sociálkou je sila, ale neboj, fakt vás skúšajú. kamoška hovorila, že takéto prekvapká robili jej sesternici, že to bolo o dušu, už si niekedy pripadali ako kriminálnici - každú chvíľu ako na výsluchu, pod dohľadom, ale že to stálo za to... tak vydržte... 😉

orsulka
17. jún 2009

wolfi...no este lucul...a možno aj domika...nie???????? no a komarik.......sak sa to rozbieha...uff...uff

a cakatelka tijuska......verim stále verim....
o chvilu dunda.....a potom veeeeeeeeeela tych co stimulkuje .-)))))))

orsulka
17. jún 2009

gabika....ahoj mamca................... 😉 dobre sa mate??? chorí už nie ste????? 😉

minka051
17. jún 2009

no tak už som bola u doktorky na tú vyvolávačku. Dostala som dve injekcie štípali ako fras 😠 ale hádam už teraz mrcha príde. Len aby mi to teraz tie injekcie neskreslili Hormonálny profil čo mi majú robiť na 3DC. Ešte sa uvidí kedy príde. Dúfam že čím skôr. Lebo všetko sa mi to posúva a človek stále len čaká.

orsulka
17. jún 2009

minka...tak to už más za sebou !!!! 🙂 no čo, vydržať musime všetko 😉

gabika24
17. jún 2009

orsul, v podstate sme v poriadku - len nám idú zuby, tak zas máme trochu chrčkanie, ale keďže vieme prečo to je, tak zvládame... ináč sú zlatí...
ozaj, gratulujem všetkým, čo si našli // 😵 😵 😵

minka051
17. jún 2009

orsulka ano mám len aby to neurobilo zle, lebo doktorka mi povedala že to môže skresliť výsledky. Tak som zvedavá čo mi na to krajko povie. Dúfam že nebudem musieť čakať další mesiac.

orsulka
17. jún 2009

minka...tak v tomto sa vobec nevyznám...mne chodi mrcha pravidelne jak hodinky!!!!!!!! 😀 😀 Krajko ti povie viac....

kamka17
17. jún 2009

minka a ten horminálny profil ti idú robiť v helíku ??

minka051
17. jún 2009

Kamka17 ano keby mrška prišla načas tak som tam už vlastne minulý piatok mala byt... Už som tam bola na vyšetrenia a ešte treba ten hormonálny profil a už som mala potom začať so stimulkou. No teraz neviem čo bude

minka051
17. jún 2009

Neviete či sa dá platiť kartou v tej lekárni vedla helíka.. lebo vôbec neviem kolko si mám zobrať penazí na lieky..

orsulka
17. jún 2009

minka........to nemam šajn...vždy sme to platili v hotovosti.....fakt netušim

kamka17
17. jún 2009

minka...tam blízko ako sú tie potraviny...keď sa odbočuje k helíku...je vub bankomat...keby náhodaou nebrali v tej lekárni kartu...ale viem, že ciky...ciky ahooooj...ako sa máte...?? teda tuším, že ciky do tej lekárne chodievala, tak možno ti bude vedieť povedať... 😉 😉

tinkaza
17. jún 2009

ahojte žienky....takže sme sa predsa len nakoniec rozbehli?? to sú skvelé správy, len nech sa to aj na nás ostatné nalepí..
blahoželám všetkým, čo si našli dve čiaročky....skutočne blahoželám, musí to byť skvelý pocit.

🙂 🙂

kamka17
17. jún 2009

tinka...ahojky...nič sa neboj, po OPU budeš mať aj ty ten skvelý pocit, uvidíš 😉 😉

minka051
17. jún 2009

Ved nevadí Hádam niekde na blízku keby niečo bude bankomat.

Orsulka čo si brala brala ty pri stimuke.. nech mám trochu prehlad čo všetko sa asi brie a pichá..

tinkaza
17. jún 2009

ahojky kamka... 🙂

tinkaza
17. jún 2009

kamka - asi myslis po transfere, lebo po OPU mam teda bolesti neskutocne ☹ ☹ ☹
Transfer mi vychadza asi na nedelu, dovtedy sa mi to vnútro musi nejako zahojit, lebo neviem neviem....najhorsie je to na wc, to su riadne bolesti 🙂
ale držím, držím..

kamka17
17. jún 2009

tinka, kedy zas voláš do helíku ?? sa mi marí že zajtra, len si nie som istá...

tinkaza
17. jún 2009

hej, volám zajtra okolo 8:00 ráno, uvidíme, ako sa babuliatka držia, ale bojím, bojím.... ☹

wolfskinka
17. jún 2009

tak uz som tu z obeda

gabi ahoj ... moc velke sance tomu nedavam ..

orsul no bolo by nacase rozbehnut zase dalsiu vlnu a na mna si zabudla ???

tinkaza
17. jún 2009

ahoj wolfskinka 😉

kamka17
17. jún 2009

tinka...oj 😨 jasne že transfer...však foliky ti už vybrali, tak prečo ťa tak všetko bolí ?? ja som nezažila, neviem, preto sa pýtam...

wolfskinka
17. jún 2009

ahoj .. no zu som sa trosku skludnila, ako sa citis ?

orsulka
17. jún 2009

wolfi...........ty si už v prvej vlne zaradená...!!!!! tak sa prosim ťa NECPI do druhej!!!! dobre???? 😉 😉

tinka...ahoj moja...............ale zas take bolesti bysi nemusela mat...nevoala si do Heliosu????? bolesti na WC, to som nikdy nezažila.....hmmmmmm???

orsulka
17. jún 2009

minka...ja som pichala decapeptyl...a potom Gonal a Puregon...... v uavere utrogestan na vkladanie....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre