Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
12. jan 2010

orsul dam ti radu .... vybav si adopciu tak ako mi a potom dalsi mesiac chod na umele a mas to tutovku, 15.10.2009 nas zaradili do poradovnika a 17.10. som mala posledne kramy .... 😀 😀 😀

orsulka
12. jan 2010

wolfi....hihihihih.....no joooooo......tak to sa niekomu aj takto zadari .-))))))) ale ja nie som ty... 😉

wolfskinka
12. jan 2010

orsul no asi tak , neboj coskoro budes aj ty mamina ja tomu verim

orsulka
12. jan 2010

tak už mám v merku dva CAR...Brno..:Reprofit aj Unica......a tak uvidim ktory, ale mne sa zatial pozdrava reprofit....

jani2
12. jan 2010

joj dievčatá, ale ste toho popísali...to by mi aj malá vstala, kým by som všetkým odpísala 😉 ...ale hlavne blahoželám Wolfi k cmúľajúcemu drobčekovi
Orsulka - a prečo už nechceš do Heliosu?
..ostatné Kysučanky zdravím! 🙂 🙂 🙂 ...a aj nekysučanky 😉 🙂 😉

orsulka
12. jan 2010

Jani....lebo mi nechcu urobit vklad bez PK....... 😔 😔

jani2
12. jan 2010

..ach to je škoda....niekedy je fakt lepšie vložiť mladšie embryjka do maternice, vraj v maternici prežijú mnohokrát aj tie, ktoré by sa v skúmavke zastavili...ale to už asi vieš a preto ideš takto skúšať...no fakt škoda, že to nechcú spraviť...ale asi im ide o úspešnosť, pri PK je predsa len to percento vyššie a nechcú si ho znižovať...no mám Helík moc rada, ale týmto majú u mňa čierný bodík 😒

orsulka
12. jan 2010

jani.....ja urcite budem pisat s doktorom.....ja by som z Heliku neodisla po tolkych rokoch len tak...ale zrejme to už chce zmenu, a zatial mi embryologicka navrhla len zmenu aby sa urobilo ICSI na co ja nevidim dovod pokial ma drahy dobry spg a nie je s tymto problem... tak uvidim co mi povie Dr. Krajkovic, co by navrhoval on....

jani2
12. jan 2010

..hm ale on asi neustúpi, lebo v otázkach na stránke Helíku som už videla dotaz, či robia ET aj bez PK a odpovedal, že len s PK...takže ti napíše asi to isté 😢 ...ja by som radšej za nim zašla osobne, vtedy by podľa mňa poľavil...a to ICSI je fakt zbytočné, keď SPG je dobrý...strašne moc držím palce, aby ti vyšiel v ústrety, na čo zas začínať v novom CAR odznovu...alebo možno zmena prinesie šťastie...no je to fakt rozhodovanie! 😒

wolfskinka
12. jan 2010

orsulik moja volba reprofit maju lepsie vysledky

jani dakujem

orsulka
12. jan 2010

jani...no jo.......ale my sme už viac menej rozhodnuti s drahym, že ak pokracovat tak so zmenou CAR-u....
wolfi...zatial s tebou plne suhlasim....Reprofit.... 😉 alepsie vysledky ako kto????

kamka17
12. jan 2010

"Náš sen sa stal skutočnosťou. Volá sa Timur, 3350g, 50 cm...pozdravujem všetky bambulky na koniku...SURVIVER"

janicca
12. jan 2010

Survi veľká gratulácia prajem len to naj,naj,naj hlavne veľa zdravíčka nech sa tebe aj maličkému Timurkovi v živote darí ... 😵 krásne meno 😵

kamka17
12. jan 2010

inak Timur je fakt krásne meno...

katy7
12. jan 2010

jeeej,super spravicky, Luculka a Surviver obom obrovska gratulacia, nech ste aj s detickami vsetci zravi

kamka,tak siiiiiilno drzim palceky na piatok, vsetko to ubehne ako voda a za chvilocku budes mat fazulku v brusku 😉 teraz len pre teba: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

my sme dnes boli v Heliku na kontrole, cervicek ma 14mm a uz sme poculi aj srdiecko, nadherny zvuk, vsetkym to velmi prajem... a Krajko mi povedal, ze kedze je vsetko OK, uz nemusim chodit do Heliku a mam sa hlasit u svojho gyn, tak mi bude aj smutno

wolfskinka
12. jan 2010

co som pocula tak reprofit velmi zacali v poslednej dobe chvalit, maju vysoku uspesnost

survi gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmm k timurkovi a malemu prajem hlavne vela vela vela zdravicka

domcek a teraz ty sup sup do porodnice

orsulka
12. jan 2010

SURVI....GRATULAAAAAAAAACIA!!!!!!! 🙂))) krasny chlapec!!! 😵 😵

cikyta
12. jan 2010

Baby,hapruje mi net? Zhrnte mi to: Kto má bábo na svete? Prosím...

cikyta
12. jan 2010

Orsulka-juj až teraz čítam.No ked pôjdeš zase k rýchliku,brnkni a nie 10 minut pred príchodom rýchlika! Aspon den,lebo herečka má otrasný spánok! Spí hodcijak,no najnovšie nijak 😀 Tak všetko plánujem ako trtko , nech to stihnem. Bojí sa spať,aby jej nedajbože na tom svete niečo neušlo 😀
Survi má Timurka??????????Chapendos dobre???? Ved ma netrápte ☹ ( 😅 )

cikyta
12. jan 2010

Tak Survi má Timurka,
a Timurko mamičku.
Tak si spolu zvykajte
na tak peknu správičku.

V živote len vela lásky,
šťastíčka i zdravíčka,
želáme to Timurkovi,
nech ho lubi mamička!

Timurko je bojovníček,
ved je z heliosu tu,
nech má krásny každý dníček,
každý mu dá milotu. 😵

cikyta
12. jan 2010

Inak Orsul-tým mailom s tými prstami si strašne pobavila muža.Skušal si to rehotááááál-ježiš tí chlapy.No deti.
(Aj ked-mna to "vzalo" tiež,no ako pravá dáma to nedám najavo 😀 No nie???)

cikyta
12. jan 2010

Kde ste? Čo smrdím?

domika9
12. jan 2010

halo ciky ja som tu 🙂

kiara15
12. jan 2010

pekny vecer vsetkym 🙂

suri a tebe velka gratulacia k malemu Timurkovy vela vela zdravicka a stasticka vam prajem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsul no ja som na tom asi podobne ako ty stale vytazena 😉 ale chcem sa spytat citala si krajkove otazky napisala tam ňaňa tak si to precitaj uz tam je aj odpoved 😉

janica na ivf idem asi august september este sa rozhodne lebo chceme ist na dovcu 😉

jery vitaj drzkam ti palceky na laparku ale neni to nic hrozne 😉

mzuzka aj na mna si zabudla ☹

domcek
12. jan 2010

Cafte cafte tak aj ja takto zdravim survi aj ked zajtra ju pojdem kuknut. 😉
Takze sa dnes lucim ak by si ma tam uz nechali co dufam, ze ano.
Drzte palce paaaaaaaaaa

romy01
12. jan 2010

pekny vecer helinky

survi . . . .gratulujem k babatku , pekne sa spolu drzkajte a nech si coskoro doma aj s vonavym batoztekom.

domcek ta sa tiez drz, tesim sa na fotky

kamka17
13. jan 2010

dobré ránko prajem všetkým 🙂 🙂 ...ale podľa toho, ako sa mi chce už teraz spať, mám pocit, že je večer... 😅

ciky...hej hej, survi má Timurka, takže pochopila si ok a aj básnička nemá chybu, fakt že nechápem, kde na to chodíš 😨

domcek...držíme palce, nech si ťa tam teda dnes už nechajú a nech to malá stihne ešte tento týždeň 😉 teda hlavne aby si to už ty mala za sebou, potom daj vedieť, však vieš 🙂

orsulka
13. jan 2010

dobre ranko kamka 🙂))))))

ciky..velmi pekna basnicka naozaj...ked sa survi vrati bude mat radost 🙂)))))

kiari...tak idem precitat tie otazky..... 😕 😕

janicca
13. jan 2010

dobré ránko KAMKA 🙂 ,dobré ránko ORSUL 😉 dobré ránko vám všetkým prajem ...... 🙂

domček držkaj sa a nech ste v poriadku ..... 🙂

orsulka
13. jan 2010

kiari...tak sa mocem medzi tymi otazkami od Krajka a ja to tam neviem najst.....nijaku ňaňu.....vieš mi poslat priamo link kde to najdem??????? dakujem......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre