Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
13. jan 2010

jani...dobre ranko 🙂)))

o chvilku vypadnem do druhej firmy.......tak len aby ste vedeli, preco nepisem 😀 😀 a by ste a o mna nedajbože nebáli 😀 😀 😀

janicca
13. jan 2010

Orsul nooooooooo ešte že si náš informovala !!! 😀

orsulka
13. jan 2010

jani...hihihihih 😀 😀 😀 tak padááááááááááááááám......sup...a už ti nie som.... 😀 😀 😀

marta222
13. jan 2010

Survi - pripájam sa aj ja ku gratuláciám - blahoželám k Timurkovi a prajem obom všetko dobré.
Domcek - držím palčeky...
Ahojte pracujúce - janicca, orsulka, kamka 😉 ... prajem úspešný deň

cikyta
13. jan 2010

Kamka-čistý amaterizmus,ale z lásky 🙂

dahra
13. jan 2010

ňaňa

Chcem sa opýtať, už som sa tu minule pýtala či sa dá spraviť vklad aj na 3 den, bez PK. Vtedy ste vraveli že je to po dohode možné. Pri vypisovaní žiadosti na IVF prišla aj embriologička a ta povedala že dostali nové postupy a že sa PK musí byť. Jedine ak by boli 1-2 embria tak by mohol byť transfer bez PK. Vraj je nato štatistika že po PK je to úspešnejšie. No mne PK ani raz k úspechu nepomohla. Neviem prečo, ked si to musia všetci platiť sami, je to nariadené že to musí byť a nie na rozdodnutí na danom páre či to chce alebo nie. Chcela som vklad na 3 den a ostatné embria by išli na PK, tak by ste o nič neprišli. Myslím že takýmto prístupom prichádzate o pacientov, lebo aj známe chceli vklad na 3 den, ale ked to nerobíte tak si hladajú iné centrum. Čo je škoda, lebo máte fakt úžasný prístup čo sa nedá s inými ani porovnať.

Dobrý deň prajem, asi ste sa zle rozumeli. Na Vaše požiadanie urobíme vklad aj na 3. deň s poučením, že si znižujete šancu na otehotnenie. Ak sa zrealizuje transfer na 3. deň, tak nemá veľký zmysel pokračovať v predľženej kultivácii ostatných embryí. Nezvýši to šancu otehotnieť pri čerstvom cykle. Akurát zníži počet mrazených embryí a budú sa mraziť iba kvalitné embryá. Takže záver: na Vaše požiadanie Vám samozrejme spravíme transfer na 3. deň. Zatiaľ sme to neodmietli žiadnemu páru, tak to určite nebudeme odmietať ani Vám. S pozdravom Dr Krajkovič

marta222
13. jan 2010

Ozaj, cikytka - zabudla som ťa pochváliť. Básnička je super!!! Ty si hotové "básnické črevo" 😉 . Ktovie, či sa aj takejto básničky od teba niekedy dožijem 😒 ?

cikyta
13. jan 2010

Marti.Pre teba mám odloženu tiež minimálne jednu v šuflíčku 😉

marta222
13. jan 2010

To ma teší, ciky 😉 . Dúfam, že sa jej raz aj dočkám 🙂 ... A Silvinka poslúcha?

cikyta
13. jan 2010

Noooo.Keby spinkala,je to ok,ale ona nechce hajaaaať ☹ Teraz momentálne tu lobzuje,trhá si vlásky a hovorí: Det det det!

marta222
13. jan 2010

Už chodí? To je šikovné dieťatko 🙂 . Tak, to máš z nej určite radosť. No, ako si napísala - nemôže predsa spinkať, aby jej nič neušlo - ešte má toho veľa pred sebou, čo všetko musí preskúmať...

cikyta
13. jan 2010

Chodí,ale len tak-popri nábytku a občas zabudne,že ešte nevie sama a bác! 😀 No už ma vyhadzuje od pc.Tak musím ísť 🙄

marta222
13. jan 2010

Jasné, musíš jej uvoľniť miesto.... predsa aj ona musí vedieť, čo sa deje vo svete 😉 ...
Aj tak je Silvinka šikovná... poznám aj 10-mesačné detičky, ktoré ešte samy nevedia ani stáť...

janicca
13. jan 2010

martula čaf moja pracuješ ???? ... 😉

Silvinka je šikovná po maminke.... 😉

marta222
13. jan 2010

Ahoj Janička, jasné, pracujem, až sa mi z kečky parí .... Včera večer som sa dala strašne cvičiť, pustila som si staré hity Boney M a poskakovala som pri tom ako kozička asi pol hodinku. A dnes ráno mi prišli krámy ... na 25 deň. Mávam síce trošku kratší cyklus - 26 dní, ale aj toto sa mi stáva - tak 2 x do roka. Takže, v pohode.
A ty ako?

janicca
13. jan 2010

no daj si pozor aby sa ti všetko nevyparilo..... 😉 a svalovica nie je z toĺkého cvičenia ???? 😀

marta222
13. jan 2010

Predstav si, že nie - žiadna svalovica... A to som cvičila aj brušáky... Asi som sa ulievala 😉 😉 😉

janicca
13. jan 2010

tak to si sa určite flákala ...... 😀 ja brušáky ani neviem cvičiť ........ 😀

dendula22
13. jan 2010

kiarka ahoj zdravím ta a držím palce dufam že sa ti to splní všetko a na tu dovču pojdeme spolu 😀

marta222
13. jan 2010

Jani, to si ma rozosmiala 😀 😀 😀 - ani v škole na telesnej ste sa neučili brušáky?

marta222
13. jan 2010

Práve prišla kolegyňa od Dlugoša a doniesla mi ten odhlasovací lístok. Teraz mám dilemu, či to poslať k Veselému alebo tam zájsť radšej osobne... Aj keď viem, že keď tam pôjdem osobne, tak mi moju zdravotnú dokumentáciu aj tak nedá do ruky.. Takže neviem...

kamka17
13. jan 2010

marti...prečo by ti ju nedal do ruky??? mne ju bez problémov dali, keď som menila doktora, ale je pravda, že to nebol veselý...tak držím palce, nech to máš bez stresu

wolfskinka
13. jan 2010

ahojte

marti posli mu to naco tam pojdes osobne,

zajtra ste to o kolkej dohodli, ja som volala na neurologiu a zajtra ma objednali na 15,00 tak hned ako sa vybavim dobehnem za vami

kamka17
13. jan 2010

wolfi...15,30, však ťa počkáme toľko...a asi ten rohan alebo ako sa baby rozhodnú, však si zavoláme...a na neurológiu načo ideš ???

janicca
13. jan 2010

Marti áno učili sme sa ale ja som sa to do dnešného dňa nenaučila.... 😀 a prečo by ti to nemali dať osobne do rúk ja som s tým problém nemala......

janicca
13. jan 2010

Wolfi žiaden stres jasné že sa počkáme alebo dojdeš za nami šak telefóny máme ....... 😉

Kamka roháň to je netopier ??? 😕

marta222
13. jan 2010

Ahojte, no viem, že mi ju nedá.. Lebo som zažila pár žien, ktoré odchádzali od neho a nikomu dokumentáciu nedali do ruky - vraj to pošlú poštou... A keď si predstavím tú našu "príjemnú" sestričku .... Premýšľam, že tam pred 13:00 hod. zavolám a spýtam sa, či to stačí poslať 😉 .
wolfi, jasné, že na teba počkáme.

kamka17
13. jan 2010

jj roháň je netopier...

janicca
13. jan 2010

Marti nejako to prežiješ veď tam pôjdeš posledný krát tak sestričku môžeš mať vieš kde .......bože to su ale spôsoby ja som mala to isté keď som odchádzala od jedného mudr z KNM tiež sa sestrička vykrúcala ale nakoniec mi dokumentáciu dala osobne do ruky ......

marta222
13. jan 2010

V netopieri som nebola už dobrých 10 rokov, ani neviem, či sa tam niečo zmenilo 😉 . Teším sa na zajtra...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre