Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

dana10
13. jan 2010

Brmbolcek ahoj.boli sme spolu že?Zatiaľ to máš OK.Ja som tam tiež chcela volať ale nemala som odvahu.Zajtra uvidím o 8 hod. voláme obe 🙂

orsulka
13. jan 2010

brmbolcek......myslim, že to že si zavolala je uplne v pohode....a nič si nenarusila..... 😉

dana10....

juj babenky...nech sa Vam krásne zadari....nech pokracujete v tej začatej tehu vlnke......lebo nejak davnejsie sa tu nik nepochvalil že má //........ci ?????

orsulka
13. jan 2010

vlastne sa tu v poslednej dobre dosť rodi 😀 😀 😀 a potom je to tu samá krásna bááásnička .-)))))

janicca
13. jan 2010

dani supeeeeeeer tak predsa si sa rozhodla....siiiiiiiilno držíííííííím palce tfuj,tfuj,tfuj ....... 😵

brmbolček nebuď smutná veď oni dobre vedia čo robia..... 😵

brmbolcek
13. jan 2010

orsulka servuuuuuuuuuuuuuuss, na teba som myslela kazdu chvilku a hlavne pri IUI......

orsulka myslis si ze ked ich dnes vybrali , ze som to nepokaslala, viem ze si mi napisala , ze nie ... ale aj tak si myslim ked dnes nekazali ze nemam volat... asi to malo pricinu taku aby neboli rusene...... no uz trpnem do zajtra ci z toho nieco bude....

inak som vas stale citala aj ked som nepisala tak viem co sa tu deje a co je tu nove .....
len som nechcela pisat skor nez som nebola tehotna ale uz som nevydrzala a tak sa vam poctivo hlasim 🙂

brmbolcek
13. jan 2010

ano danka boli sme spolu.... 🙂 🙂 no zajtra sa bojim co povedia ... 😉 ☹ 🙂

janicca
13. jan 2010

myslím že prichádza ďalšia vlna tehuliek ... 😵 😵 😵

brmbolcek
13. jan 2010

janicca i teba to uz coskoro cakaaaaaaaa 😉

ono ked to clovek caka tak sa to vlecie velmi pomaly ale ked to pride tak boze ako to rychlo ubehlo si clovek povie.....

ale nam sa to stale vlecie..... pravda Kamka 🙂,.... a vytrvale snazilky 🙂 co chvilka ides aj ty na to... neboj sa da sa to zvladnut 😉

orsulka
13. jan 2010

brmbolcek....to nie preto, aby ich nerusili.....ale oni tam maju vela odberov a sledovanie.....a asi sa neoplati ich pozerat každy den, ale každy druhy, aby bolo vidieť rozdiel.....tak skor si myslim, že je to kvoli poctu sledovaných embrii.... ved co ti povedali dnes?????

brmbolcek
13. jan 2010

povedali mi ze 1- je 5bunkove a ostatne 2- su stvorbunkove... len sa bojim ci som to nezastavila tym ze sa na ne pozreli..... ☹

keby ze sa pozreli cez nejake sklo berem to no ale oni ich asi museli vybrat ......

kamka17
13. jan 2010

brmbolceeeekkkkk....tešíííím že si sa konečne ukázala, tak som na teba myslela, či ste ok, či ste presťahovaní a podobne...tak som happy, že už si takto ´daleko a prosím ťa nestresuj, všetko bude ako má a aj oni sami musia vedieť, čo môžu a čo nemôžu robiť, takže neboj, nič si nepokazila, všetko bude okej

brmbolcek
13. jan 2010

kamka servus mojaaaaaaa 🙂 budem ti vsetko reportovat co ta caka ja som cerstvo po ivf... takze ak nieco , poradim 🙂

a inak sme ok a stale nie tehotnyyyyyyyyyyyyyy ☹ domcek sa este stava a tento rok uz asi budeme v nom, len este treba dorobit urcite veci.....

inak som mala 2 IUI ale nic z toho.... je to slabe ...... tak sme skusili IVF.....

janicca
13. jan 2010

brmbolček ja si myslím že oni sa na ne tak pozerali aby im neuškodili vôbec sa netreba báť musíš tomu veriť a hlavne myslieť pozitívne držkaj sa ....... 🙂

brmbolcek
13. jan 2010

janicca dakujem , budem musiet sa trosku menej krenkovat , a ty si rodacka Danky 10, pravda 🙂 😉 mate to kusok od seba tak si myslim ze ked nebudete mat kde dat deturence ... tak si ich postrazite jedna druhej 😉 🙂 viem ze predbieham udalosti ale radsej nech je to tak ako inak..... 😉

janicca
13. jan 2010

babulky majte sa krásne ja už valím...... 😉

katy7
13. jan 2010

brmbolcek neboj, nic sa tym nenarusi, a strasne moc drzim palce, nech ti to vide, ja som to nedavno absolvovala tiez a to cakanie sa zda niekedy nekonecne... hlavne bud v klude a ver, ze vsetko dopadne na jednotku a za chvilocku budes tehu, psychika je velmi velmi dolezita 🙂
dana10 aj tebe velmi drzim palce 🙂

brmbolcek
13. jan 2010

ahoj Katy 🙂 dakujem za odpoved inak o tebe som citala ako si tym presla mala si posledne ivf.... a uspesne ak ma pamat neklame a este spominam na to ze ti volalu ze sa posuva poradie tak ta aj skor vzali... 🙂

dala som si PK .... a dne su 5 bunkove a 4bunkove , rada by som ti sla prikladom 🙂 dufam ze to bude 1ivf a posledne 😉

na kolky den ste vkladali drobcou a kolko bunkove boli ????

nas to s dankou caka ak vsetko dobre dopadne cez vikend

jani2
13. jan 2010

orsulka - tak som tu postrehla aj skopírovaný dotaz od Krajka ohľadom PK, takže aj v HElíku urobia bez PK....ale s manželíkom ste už asi rozhodnutí pre iné CAR, alebo?
brmbolček - neboj, embryjkam sa nič nestane...ja som do Helíku pred 2 rokmi volala každý deň a nič sa embryjkam nestalo, len teraz tam majú asi viac pacientiek, tak by nestíhali byť na telefóne tak často - a držím palce 😉

kiara15
13. jan 2010

pekny vecer vsetkym tak DARHA dakujem ze si to orsul nasla .A co ty nato orsul ja som z neho jelen teraz vsak????
bombrlcek vitaj a drzkam ti palceky!!!!!!

lusina
13. jan 2010

Ahojte heliosáčky,

maminkám gratulujem k bábatkam a prajem len to najlepšie, hlavne moc moc zdravíčka aj detičkám. 🙂
prišla som Vás len pozdraviť a sa pripomenuť aby sme nezabudli, že som aj ja stále jedno-paličková heliosáčka. 🙂
ale verím, že tento rok tu jednu paličku rozmnožím dvojmo 😀

brmbolcek
13. jan 2010

........ jej jani dakujem velmi pekne i vam vsetkym kockam , ktore ste mi odpisali......

budem vas zajtra informovat ako pokracujem ......

kiarka ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojjjj ako sa mas moja ???? 🙂 🙂

kiara15
13. jan 2010

brmbolcek no neni to bohvie co asi si si vsimla co mam za sebou ale aj tak verim ze sa to raz podari!!!!!a ty sa drz ja budem za tebou pokracovat 😉

brmbolcek
13. jan 2010

.. Kiarka ano velmi dobre viem co sa ti stalo..... a den co den som ta citala v tom case , moc som na teba myslela a dufam ze sa ti moc neckalo zo mna ..... 😉 😉 no neviem este ako ja dopadnem dufam ze ma to zle bude obchadzat ale je to uz na prirode a kazdy ma svoj udel, ktory asi musime prezit kazda z nas... cas nam tak neskor ukaze preco to vsetko tak malo byt ....kiarka drzim palcoky a po letnej dovolenke tou spravnou nozkou .....

zajtra dam vediet ako sa mi vyvijaju moje 5 a 4 bunciatka .... ahojte bambulky dobru nocku pa pa

kiara15
13. jan 2010

brmbolcek dakujem a ja na teba teraz budem mysliet nech mas vsetko ok a musis im verit oni budu bojovat aby boli v mamickinom brusku 😉

kamka17
13. jan 2010

tak ja som dnes pekne vybrušákovaná, konečne po sviatkoch trochu pohybu 😅

brmbolcek...zajtra budeš reportovať, že sa 4 a 5 bunčiatka rozmnožili a všetko bude ako má byť, verím im a držíme im všetci palce...inak najvyšší čas, že si sa tu prišla pochváliť, veď keď na nich takto všetky myslíme, tak predsa musia pekno rásť, či nie..??

inak s tou PK mi v helíku dosť dobre pijú krv...ja osobne to teda asi nebudem riešiť, ale predsa všetko rozhodnutie je na mne ako na pacientovi, všetko si platím, tak predsa by mali rešpektovať, že si tie embrijká chcem nechať vložiť bez PK...fakt že choré, lebo pokiaľ viem, tak nič neurobia bez mojho súhlasu, tak toto by predsa mali urobiť, keď s tým ja súhlasím...proste divné...ale asi nemá veľký význam sa s nimi o tom dohadovať 😕 😒

domika...si ok?? dnes som ťa tu akosi nevidela...

a dnes bola streda, tak to už asi aj domcek má za sebou porod a vytešuje sa isto z malej 🙂

a keďže tu asi už nikto nie je, tak prajem všetkým pekný večer a dobrú noc 😉

domika9
13. jan 2010

ano som ok v poslednej dobe sa mi nechce zapinať pc doma tak až ked pride mm s nb domov tak ten zapnem ale dnes som mala poradnu tak som bola aj papa 😉

kamka17
14. jan 2010

dobré ránko prajem všetkým 😎 🙂

orsulka
14. jan 2010

dobre ranko prajem vsetkym......

Domika...ako dopadla poradna...verim že ste OK!! 😉 😉 😉

Kamka...ty dopredu ani nerozmyslaj o tom ci PK alebo bez PK...tam jednoducho zajtra chod a uvidiš čo bude, ako to bude, prečo to tak bude a hotovo...ideš na svoje prve IVF, a tak ako my vsetky ostatne sme si nechali pekne poradit, tak si nechajte aj vy....a verim, že budete uspesní !!!! 🙂 🙂

Kiarka moja.....ja neviem teda ako to vlastne je z PK alebo bez, ale jeden vravi tak druhy onak, ale ako som pisala pred tym, doktor je hlavnym lekarom sanatoria a podla toho ako rozhodne tak sa urobi a hotovo....akurat keby som sla bez PK tak by som nesuhlasila aby ostatne embryjka znicili....to urcite nie....

jani...aj keby sme sa v Heliose asi dohodli že to urobia ako chcem ja, tak asi zmenime CAR.....a vyzera to na ten Reprofit Brno....dobre referencie su na ten CAR.....no a do Brna to nie je zase aaaaž tak hrozne daleko....

ale urcite pojdeme do Heliosu, už sme sa s Drahym dohodli, že pojdeme za doktorom, podakujeme.... 🙂 🙂 ja by som inak nebola v klude, keby tam nejdem ... 🙂 🙂

janicca
14. jan 2010

dobré ránko prajem babule ....... 😉 už sa z vikendieva....

kamka17
14. jan 2010

orsul...ahooooj...veď ja viem, že hádam s tou PK problém mať nebudem, ja som na to myslela kvoli tebe a ostatným, čo im to odmietajú robiť... ale asi howk, lebo toto je o tom, či to doky povolí alebo nie a naše polemiky nezavážia
a si píš, že budeme úspešní 😉
a verím, že akokoľvek sa vy rozhodnete, tak to dotiahnete tiež do megaúspešného konca 🙂 😉
a ty už včielka usilovná pracuješ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre