Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
14. jan 2010

tak ja už som s päť ... 😉

stretko bolo super vykecali sme sa ,posťažovali ,poohovárali 😀 a samozrejme sme sa chichúňali bolo úplne že bombovo taká som spokojná zlaté babenky .... 🙂

martula som rada že so ťa spoznala veľmi milá osôbka .... 🙂 ))

kiarka čavky moja tak ty už ideš do toho to je super 🙂

kiara15
14. jan 2010

janica ano ale pomaly a isto idem si dat zatial len ziadost a potom kym to schvalia vies to potrva a ten august alebo sept.bol isty 😉

tak ste sa vykecali a poohovarali??? 😀 😀 super

prievidzanky mi kedy???orsul janula ??lucul ma teraz starosti tak neviem 😒

janicca
14. jan 2010

kiarka tak to sa možno stretneme ja tiež plánujem september prvé sme boli apríl na jar tak chcem zmeniť ročné obdobie tak cítim že ten september bude na 100 % 🙂 jasné aj sme vás ohovárali ale samozrejme v dobrom 🙂

janicca
14. jan 2010

idem do hajan dobrú noc babulky vám prajem 🙂

kiara15
14. jan 2010

jani super ked sa stretnem aspon pojdeme do toho spolu 😉

kamka17
14. jan 2010

tak aby sa nám lepšie zaspávalo, tak jedna príjemná infoška...
domček je v nemocke na izbe so survi...a malá Stella sa narodila dnes, má 3050g a 50 cm... 🙂 🙂 🙂
gratulácia veliká domcek... 😉

no a dobrú noc všetkým prajem

kefalinek
14. jan 2010

Domcek životagratulacie, a prajem vela zdraaaaaaaaviiiiiiiiiiiiiiiička a stastiiicka do života

jerryjanka
14. jan 2010

velke gratulácie novým maminkám nech sa vám s detičkami darí 😵 😵 😵

marta222
15. jan 2010

Dobré ránko, dnes som tu prvá? Domček, aj ja sa pripájam ku gratuláciám, prajem Vám obom všetko dobré, veľa zdravia a šťastia.

Dievčatá - janicca, kamka a wolfskinka - som rada, že som vás spoznala... a teším sa na ďalšie stretko, dúfam, že dovtedy pribudne ďalšia tehulka 😉 ..

orsulka
15. jan 2010

dobre ranko prajem.......

krasne ranko s takouto prijemnou spravičkou.....Domcek gratulujem.....Stellu vátam medzi nami, nech je hlavne zdrava .-))))))

a super,že su spolu na izbe so survi...hihihihih 🙂))))

babule, tak vam vcera super dopadlo stretko....tak ste sa hadam aj pofotili a uvidime aspon fotečky... 😉 😉

marta222
15. jan 2010

Ahoj orsulik, áno aj sme sa fotili, tak možno kamka17 sem hodí nejaké fotky - aj ja som na ne zvedavá 😀 😀 😀.

janicca
15. jan 2010

dobré ránko prajem 😉

Domček veľká gratulácia k malej Stelle len to naj naj naj hlavne veľa zdravíčka štastíčka a nech sa vám v živote darí ..... 🙂 ))

janicca
15. jan 2010

orsulka fotky budú na titulke prestížného časopisu VOGUE ..... 😀 😀

Martula čau slniečko naše ..... 🙂

janicca
15. jan 2010

preklep nie Vogue ale VOUGE ...... 🙂

kuspitka
15. jan 2010

Ahojte dievcata ako sa mi mate?
tak my sme chory a este ktomu nevieme od coho ma nasa mala tvrde brusko tak od dnes ideme na vysetrenia,aby sa zistilo co nam je.

kamka17
15. jan 2010

dobré ránko... 😎

no jani...na vouge to nevidím, ale sem sa hádam budú hodiť...ale až poobede, snáď sami to podarí 😅

inak akurát včera sme sa bavili, že keď sa oznáme odtiaľto z MK a potom sa stretneme naživo, tak človek má pocit, že sa poznáme 100 rokov...a je fakt super, že si to baby v tej nemocke takto zariadili...

orsulka
15. jan 2010

kamka...kuspitka...ahojte 🙂))

kamka...budem čakať na to foto!!!!

kuspitka....tak choroba vas kláti?????? a nema to brusko, lebo sa nemože vykakať???alebo čo????? a kam idete na vysetrenia?????

kuspitka
15. jan 2010

orsulka tu u nas nam ho dnes budu robit sono organov.
tak som zvedava co to bude zac,
hej nevie si prdnut mozno tam nieco ma co jej prekaza

janicca
15. jan 2010

Kamka nie vouge ??? a ja som si myslela že nás fotíš len preto ... 😀 kedy valíš do MT ???

orsulka
15. jan 2010

kuspi....tak aspon že to je sono a nebude ju boliet..... a tak inak sa mate fajn??? už ste si na seba zvykli ????? Jurko pomáha ako spravny a hrdy tatino???? 😉 😉 😉

kuspitka
15. jan 2010

orsulka pomaha mi cez den.cez noc chcem ,aby spal ma toho vela v praci tak ho neotravujem,ale v stane.teraz on buva na gavci a ja mala v postielke.
inak uz cekom dobre si zvykame na seba.
nebude boliet len ju to bude chladit a nemoze nic papat

marta222
15. jan 2010

kamka, presne taký pocit som mala aj ja včera - ako keby sme sa poznali už 100 rokov 😉 . Dnes ideš pre tie lieky do Helíku, však?

Janicca - tak slniečko? To ma teší... Ale, mala by si ma vidieť dnes - "osovené slniečko", od rána stále zívam a to som už včera o 21:30 bola v pyžame a o 22:00 som zaľahla. Idem si dať kávu, uvidím, čo to spraví...

orsulka
15. jan 2010

kuspi...a kedy mate to vystrenie?????? ako dlho bud musiet byt hladna??????? mooooje malinke......

kamka...kedy idete???

kuspitka
15. jan 2010

orsulka tak mem ho o 12:30 tak co najviacak by sa dalo.tak od 10:00 nemoze papat

orsulka
15. jan 2010

no...tak to va male mohli dat aj rano...aby si ju potom nemusela už trapit ..... tak ale ved ked do 10-tej može....tak je to asi jedno....

kuspitka
15. jan 2010

orsulka to je jedno.ale ason budem vediet co je nasej malej.bojim saonu a este ma aj teplotu.celu noc som bola snov hore

orsulka
15. jan 2010

kuspi...tak to je normalne, že mas strach...dufam, že nechytila este aj nejaku virozu.... ty si OK????? žiadna teplota?????

kuspitka
15. jan 2010

orsulka ja som ok len ma boli jeden prsnik mam vnom hrcky inak vsetko ok.
neviem moja.ale brusko ma tvrde od narodenia

orsulka
15. jan 2010

kuspi...no tak na to asi len odbornika naozaj...nech to dnes dobre dopadne vsetko 🙂 😉

kuspitka
15. jan 2010

orsulka dakujem.potom napisem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre