Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
15. jan 2010

pekny vecer vsetkym 🙂

brmbolcek zajtra teda neska ti drzkam palceky nech je vsetko ok myslim na teba drzim moooooc!!!!!!!!

orsul janica vcera vam karta isla 😀 😀 😀 som sa na vas pobavila 😀 tak na strechu ????? 😀 ale ked si dam na ruky nejake prisavky tak vydrzim aj na strechexixi 😀

kiara15
16. jan 2010

domcek veeelika gratulacia malej Stelke nech ste zdrave 🙂 🙂 🙂 🙂

kamka17
16. jan 2010

dobré ránko prajem...

kiari, wolfi nemôžete spávať, že tu o polnoci strašíte ??? 😉 😉

brmbolcek...taak ako moja, daj vedieť, koľko vložili
a určite to do konca februára nestihem, jedine, že by som si zobrala príklad z domceka a zadarilo sa počas stimulky, ale nech už je ako chce, len nech už to je 🙂 😀

domika9
16. jan 2010

domček blahoželam k bambulke 😉

cikyta
16. jan 2010

Brmbolček!!!!!!!!!!!!!Ako mojko? Verím , že máš len dobre správičky.

brmbolcek
16. jan 2010

ahojte kocandy sobotnajsie... 🙂 🙂 🙂

cyki... z toho si nic nerob i mne vcera siel net pomaly 🙂 🙂 ale dakujem 🙂 🙂

kocky najprv sa vam chcem podakovat za zaujem mojho diania a spol.... 🙂 🙂 wolfi, orsulka, kiarka, kamka.. a vsetky ostatne 🙂 vlozili mi dnes jedno na ostatne si mam zajtra volat ci to bude na zmrazenie... boli sme tam s dankou spolu jej vkladali dve ... dali nam obrazky a vidime na nich tu bodecku , no a poctivo vkladame utrogestan a polihujeme o 14dni kontrola.... uz je to iba teraz na prirode a cas ukaze akosa to bude vyvijat dalej...

A co dnes dobreho varite ????? pochvalte sa ???????????

cikyta
16. jan 2010

Brmbolček-tak tfuj tfuj a pevne držím obom palčeky.Aj Danke aj tebe!!!Nech si obe nájdete z dnešnej návštevy helíku už len // a najbližšie tam idete s usmevom,ako svet 😉
Dnes mi varil muž.Fazulovu polievku a také pečené rezníky so zemiačkami.Zemiačky nám kradla z taniera Sisi a zistila,že su omnoho chutnejšie,ako suchý rožok.Normálne začala robiť že:
-Hmmmmmm 😵

kiara15
16. jan 2010

peknu sobotu vsetkym 🙂

kamka veru nie nemohla som zaspat uz mi isiel muz na roboty a vtedy sa mi zle spava 😒

brmbolcek gratulujem k drobcekovi nech sa pekne drzka u maminky tfuj tfuj tfuj 😉 😉 😉

a ja varim zeleninovu polievocku a pecem stehienka mnam 🙂

lucula73
16. jan 2010

ahojte dievčatá 🙂

chcem vám všetkým poďakovať za držanie palčekov,naozaj ste zlaté,bola som úplne hotová,ale....
náš drobček už dýcha sám,pomaly si cucká moje mliečko z fľašky,ak sa nič neskomplikuje,tak v utorok idem za ním,už tam ostanem.... 😉 veľmi sa teším,včera sme ho boli pozrieť.

kiara15
16. jan 2010

luci suuuuper gratulujem boze tak na teba furt myslim ja som vedela ze ma krasny datum ze on bude bojovnik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cikyta
16. jan 2010

Lucul-no výborne! Som taká rada! Matuško ma nesklamal. Je to bojovný chlapček , ako sa patrí! A počkaj za pár rôčkou ťa bude na rukách nosiť - taký to bude chlapisko! Velmi velmi velmi ho pozdravujeme a Silvinka posiela obrovsku pusku. Uvidíš,ako sa vyšvihne a za chvílu "spapá" celu teba! 😉 Prajeme vám,aby ste rástli,silneli a skusili potom riadnu maminkinu "cicu"plnu mliečka. 😵 Počkaj,ako sa teraz rozbehne.To takéto detičky robia! Zrazu predbehnu aj svojich rovesníkov vo všetkom.Dobre to poznám. 😉

cikyta
16. jan 2010

Viem,že je to možno blbý príklad a s vami to v žiadnom prípade nemôžem porovnávať,ale ... napríklad:
Sisa ma zle klbiky.7 mesiacov sme behali po ortopediach,nosili plienky,špecialnu perinku medzi nôžky,cviky...Zle sme mali aj chodidlá.Su vytočené na hrany+ešte aj do strán.Mala ich zaborene v placente a tak su krive ☹ Trošku cviky pomohli,ale nie uplne.
Lekáry ma plašili so Sisiným chodením ☹
A teraz ked sa stretneme s rovesníkmi,alebo píšeme s bábätkami aj o mesiac staršími,tak oni sa teraz učia štvornožkovať,poprípade už ako-tak stoja tak,že sa držia niečoho a Sisa už dnes urobila aj 3 kroky bez držiačky a popri nábytku chodí frnk brnk...Stvornožkuje už 3 mesiace!
Takže vidíš-chore nôžky a je šikovnejšia,ako deti so zdravími nôžkami 😀

lucula73
16. jan 2010

ciky - odovzdám pusinku od Silvinky 😉

musela som pustiť mm k notbooku 😠 ,no už tu asi nikto nie je...

prajem krásnu sobotu všetkým........

cikyta
16. jan 2010

Luculkaaaa ja som tu-tak na pokračovanie,ale som 😉

wolfskinka
16. jan 2010

ahojte

kamka ja mam taky otoceny biorytmus teraz, spim aj cez den, tak som dlho hore

brmbnolcek a preco si si nedala dve vlozit ?

lucul to je super sprava, do utorka uz musis vydrzat a ked budes pri nom bude mu ovela ale ovela lepsie a rychlejsie sa zotavi

cikyta
16. jan 2010

Wolfi,len aby ti potom gulko nemal obrátený den a noc.(Ja som tak našich potrápila 😀 Takže maju "skvelé"zážitky)

wolfskinka
16. jan 2010

ciky tak v 8mom mesiaci to zacnem otacat .... xixi

cikyta
16. jan 2010

😀 To sa už velmi neotočíš 😀 To ťa už začne gulko otáčať tak,ako on chce 😀

janicca
16. jan 2010

ahojte babulky prajem fajn pohodový večer 🙂

tak dnes bol úplne že úžasný deň 🙂 slniečko sme objednali špeciálne pre Matúška a ten nás nesklamal a zabojoval !!!.... 🙂 Matúško len tak ďalej prajem veeeeeeľa sííííl aby si maminke len do krásy a zdravia rástol ... 😵

Cikytka tak maminka si bude opekané zemiačiky vyjedať a Sisinke suché rožky !!!!tak to teda nie !!!alebo pôjdem za tetou na sociálku .... 😀 😀 😀

Brbmbolček,Danka tak teraz už len s nožkami pekne hore ležkať a oddychovať a za pár dní chceme len pozitívne správičky // .....budem na vás myslieť a posielam kooooooopec energie pre bojovníčkov 😵 😵

no neviem neviem či ja vydržím čakať až do septembra s tou stimulkou 😕

Wolfi len si pospinkaj pokial môžeš..... 😵

wolfskinka
16. jan 2010

janni boli ste lyzovat ?

janicca
16. jan 2010

dnes nie a bolo mi strašne luto keď bolo tak krásne vonku trošku som sa doma pomotala a bola som u babky upratovať ale zajtra ideme na 100 % už som aj zbalená .... 😀 joooooj tešííííííííííííím

kamka17
16. jan 2010

tak sme sa vrátili s pivka a nedalo mi nenakuknúť 😅 😉

luci...Matúško je predsa skoro helíkovský, takže ako píšu baby, je to bojovník a vydrží a zvládne všetko, aj keby neivem čo bolo...a aj odo mňa ho vybozkávaj a keď a bude dať aj vystískaj a že na neho myslíme ako sa dá... 🙂 🙂 a aj teba veľa energie a sily prajem...

jani... 😀 😀 😀 😀 že nevydržíš do septembra...no ako povieš, ale ak začneš skor a vyjde to, tak potom prosíme ďakovné telegramy a podobne, že sme ťa inšpirovali...viacerým sa veru ľahšie stimulkuje a podobne...
a bolo mi to celkom jasné, že sa trochu zlomíš a začneš aspoň uvažovať o skoršom termíne...tak moja hor sa do toho, kým je ten pocit, že teraz je ten správny čas 😉 😉

a teda dobrú noc prajem všetkým

romy01
16. jan 2010

pekny vecer kočky

ciky tak to byva a siilvinka sa zrejme prave kvoli tym specialnym gatulam chytila skor bezkat - ale ona je mooooc zlata bambulka.

gratulujem k transferom - baby len sa teraz pekne opatrujete a dufam ze nas potesite.
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

num7976
16. jan 2010

ahojte neviem ci pisem spravne ale neviete neico o kuspitke?dakujem

wolfskinka
16. jan 2010

aj my iem zajtra do vratnej

num kuspitka aj s kamilkou su ok, asi len nestiha

kamka17
17. jan 2010

no sa mi zdá, že sme všetky umreli, šak tu nikoho niet...de steeeee???? varíte, vegetuje, užívate víkend???
ja pracujem aj za vás, len sa tu trochen nudím sama...už aby bol ďalší víkend, nech si aj ja užívam 😎 😎

cikyta
17. jan 2010

Janicca-ved tá chce papať všetko,čo ja.Ani nevie,čo to je,ale musí to mať. 😅
Romy-no ktovie,či zato môžu gate.Práveže ked som o tom čítala,tak len také veci,že deti sa týmito trakmi a inými"pomôckami"trochu zbrzdia vo vývoji a su pozadšie ako rovesníci-pochopitelne.Len my sme pravý opak potom 😀
Num7976-IP

janicca
17. jan 2010

čafte žienky a prajem fajn večer.. 🙂

tak my sme boli dnes polyžovať bolo super ako vždy len fúkal silný vietor ešte že som taká väzba šak skoro ma odfúklo ... 😝

kamka asi sa dám zlomiť s tou stimulkou no nejdem radšej predbiehať .... 😉

ciky tak tie fotky s malou Sisinkou sú fakt perfektné a to jej háro tak to ozaj nemá chybu a tie komentáre...xixixi 😀 tak to je riadne číslo no hneď by som ju vytloštila na tie líčka ... 😵 používate aj penové tužidlo na to jej nádherné páperie ???? 😀

cikyta
17. jan 2010

Jani-nám by už ani kanagon nepomohol na tie vlásky.Snažím sa urobiť cestičku,aspon ked su mokre,ale 😀 Márna snaha 😀
Jani-tak ťa ideme lámať!!!! 😉 Poooď Poooď!!!!!!!!!!!!! 😅

janicca
17. jan 2010

ciky to nepotrvá dlho s tým lámaním ja som už asi skoro zlomená .... 😅 myslím že je zbytočné to odkladať a do septembra je dosť dlhá doba tak som skoro rozhodnutá že do toho pôjdem určite skôr...veď nemôžem zaostávať...za chvíľu príde ten správny tehu vlačik do ktorého musím nastúpiť stoj čo stoj !!! 🙂))))na tie vlásky ozaj netreba nič dávať má ich naozaj nádhernééé.. 🙂 ))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre