Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
20. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeej Kuspi servus 🙂 🙂 🙂 🙂

Ako sa ma nase male kamciatko ???, 😀 😀 😀

kuspitka
20. jan 2010

bola rusna noc a poriadne.cez den uva a v noci nechce.
som uz unavena poriadne

brmbolcek
20. jan 2010

orsulka tak to ma teraz pan manzel postarane o seba, 😉 😀 , juj a maroduje ? netrafil kopnut ?

orsulka
20. jan 2010

brmbolcek....tak to teda ma....ani mi nehovor....ubehana som jak z maratonu .-))))))))))))))
je na PN.......hral basket a z vyskoku zle dostupil......no...čo....stava sa..... ☹

brmbolcek
20. jan 2010

a ma to zlomene ci vyvrtnute ? lebo vyron boli viac ako zlomenina ........

brmbolcek
20. jan 2010

Babice mam O T A Z K U

...akoby lusklo prstekom a mne bolesti vymizli z nicoho nic je to v poriadku mna nic neboli.... az sa z toho cudujem ????
/ normalne si kladiem otazku ci som to nevycikala... / ja som ale dilino pravda 😉
predvcerom uz som hisacila a dnes akoby ani parvda nebola, ze som po vklade a ivf......

janicca
20. jan 2010

ahojte prajem fajn deň..... 🙂
survi vitaj domka tak Timurko ako televízor 😀 aké zlaté ... 😉
Kuspit kukám že aj Kamilka vám dáva poriadne zabrať ale ono to prejde a na prebdené noci sa časom zabudne
orsul jooooooj bože, bože 😉 .... raz jeden nohu vyvrtnutú, raz druhá natiahnutý sval ........ tak vy to máte na striedačku aby vám nebolo ľuto ...... 😀 😀

janicca
20. jan 2010

brmbolček tak potichučky ti prajem // // // ..... 🙂

orsulka
20. jan 2010

brmbolcek.... 😉 😉 to je podla mna dobre znamenie!!! 😵 😵 😵
má to velmi vyvrtnute - vraj...o 10 dni bude dalsi rontgen, tak sa uvidi...... on mi už vymysla, že v pondelok pojde do prace 😠 😠 😠

janicca....ahoooooooooooooooooooooj srdco!!!!!....no ani mi nevrav...fakt na striedacku !! 😀 😀 😀

janicca
20. jan 2010

ORSUL chýýýýýýýýýýýýýýýbala si nááááááááám ..... 😀 😀 😀 no šak nech ide tipický chlap veď on sa rýchlo spamätá kde mu bude lepšie ....... 😒

orsulka
20. jan 2010

janicca.....jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej...to je miléééééé .-)))) ved aj vy mne!!!!! 😉 😉

brmbolcek
20. jan 2010

Orsulik - ti poviem, ze ho vystaz pana manzelika, ak pojde do prace tak sa mu to dobre nezahoji a bude kryvat- cize pajdat 😉 a ty este chces aby ta na ruckach nosil 😀 😀 tak nech sa snazi v liecbe pokracovat 😉

marta222
20. jan 2010

ahojte dievčence, pekný deň prajem.
Brmbolcek - akosi som nepostrehla - tak ti veeeeeeľmiiiiii držím palce....
Ako sa máte pracujúce dievčatá?

brmbolcek
20. jan 2010

martula , dakujem, budem to potrebovat 😉

kamka17
20. jan 2010

dobréééé ránko prajem všetkým 😎 😎

Timurka vítam doma a držím palce survi, aby sa čo najskor aklimatizoval...a musí to byť úžasný pocit, kukať na takého drobčeka ako na telku 😉 😉 užívajte si

orsul... 😒 😒 Ferino nech nevymýšľa s robotou, však sa v živote ešte narobí a okrem toho, asi sa jeho telo nahnevalo, povedalo si, že chce oddych, tak teda nech oddychuje...že to rozkaz, lebo keď to riadne nevylieči, tak už vi nezašportuje 😎

orsulka
20. jan 2010

kamka...marti.....ja mu to odkažem a vsetko mu poviem !!!! 😀 😀 😀

teraz zas musim trosku pracoat, kedže som tu den nebola........ 😔 😠

orsulka
20. jan 2010

kamka...mas nove foto .-))))))))

minka051
20. jan 2010

orsulka ahoj a zdravím aj ostatné
Tak pracujem aj ja práve mi dali 200 cesťákov z podní. Tak mám čo robiť.

kiara15
20. jan 2010

pekny den vsetkym ja len tak na skok idem do prace ale som urobila sem kuk 🙂 vidim ze sa mate fajn 😎
😎 😎
orsulik slniecko 🙂

brmbolcek ty sa nestresuj a pekne pokoj aj bolesti mozu byt ja som mala strasne a bola som tehu 😉

suri vitaj Timurko ako sa ma 🙂 🙂

lucula73
20. jan 2010

ahojte dievčatá 😉

minka051
20. jan 2010

píšem ako talian,,,, z povodní nie z podní 😀 😀

marta222
20. jan 2010

Ahoj luculka, ako sa má Matúško?

wolfskinka
20. jan 2010

dobre ranko, dnes akosi zavcasu ... xixi

lucula73
20. jan 2010

som vás dočítala,zbežne som sem nakukla,ale nemala som chuť písať............

survi - vitaj domka,hádam mu prejde tá kolika,moj ju zatiaľ nemal,ten spí celý deň 😉 .

inak v pondelok ho vybrali z inkubátora,už spí v postielke,len málo papá,tak ho musia dokrmovať sondou,aj výživou,preto ho nemožu preložiť z JIS,tak som stále doma a čakám,kým sa rozpapá... 😉 a včera mi ho konečne dali aj do ruky popestovať.
Tiež mám v noci nácvik,tri razy som musela odsávať mlieko,lebo som mala úplne mokré pyžamo,no ako taká dojka...včera som malému zaniesla liter mlieka...

brmbolcek - keby si si prečítala túto temu celú,tak by si videla,že také príznaky,pocity mali skoro všetky babenky po ivf...takže je to určite ba dobrej ceste,drobček sa uhniezdil a teraz pekne rastie 😉

cikyta
20. jan 2010

Ahojte.A už bežíííííím......

cikyta
20. jan 2010

Lucul,pomaličkými krôčikmi sa zotavujete,to je fajn. 😉

Včera tu bol pán z realitky pofotiť náš byt a ked zbadal Sisu,tak vraví:"Jéj,môžem si odfotiť aj vašu malu? Také vlásky som ešte nevidel.Ukážem doma žene.My máme 10 mesačnu 😀 "

cikyta
20. jan 2010

Kuspitka.Nám spala do 6 mesiaca pekne v noci.No od 6 mesiaca bum!!!!!Tak u vás to bude asi opačne 😉

orsulka
20. jan 2010

luculka!!!! tak to sa s Vami tešim....Matuško napreduje....skvele 😉 😉 a o mliečko sapekne staraj a odsavaj, este si ho malinky pekne popapa .-)))

Kiarka......aj ty si slniečko... 🙂 😵 😵 od kedy si nastupila do prace, mam pocit, že len pracuješ 🙂))))))

Ciky.....hihihihihihi.....no Sisi je zjavne fotogenická, len nech si ju fotia...kludne aj na reklamy....ved budu dajake tie provizie 🙂))))))))

Wolfi...dobre ranko .-))

cikyta
20. jan 2010

Len aby nám ju nepredali aj s bytom 😀 teraz 😅

orsulka
20. jan 2010

ciky 🙂)))))))))))))))))))) hahahahha.... to by si inak musela cenu navyšiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre