Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
21. jan 2010

domi ahoj 15.2.idem podat ziadost a asi tak koncom leta pojdem do toho este chceme ist na dovolenku 😉

domika9
21. jan 2010

jaj tak no ved to zbehne hned je velka noc a potom hned leto 😉

kiara15
21. jan 2010

dominka ale uz by som isla ale vies chcem nechat este vsetko ulezat ale keby bolo po mojom idem do toho hned ale mm chce aby som si este odychla na dovolenke 😉

domika9
21. jan 2010

kym vam schvalia žiadosť tak bude jar , a potom sa už budete tešiť na dovolenku a po dovolenke už len tehulkovanie 😉

domika9
21. jan 2010

takže budeš mať babo o rok mladšie od našeho 😉

lucetta
21. jan 2010

ahojte kocky, tak vcera sme boli 1x v heliose. sme milo prekvapeni, ze dr. zaujimalo co sme prezili a vobec uplne vsetko.
konecne mi niekto 1x ukazal moje vajecniky a vysvetlil co tam funguje a nefunguje 😒 manzel sa tiez mohol prizerat.
v ba sme uz ivf absolvovali ale nic nam nebolo vysvetlene tak ako v heliose. mam pocit, ze dr. vie co robi a hlavne vidi veci komplexne a hlada riesenia pekne po poriadku. to nam v ba chybalo.
mne sprvil komplet sono a zobral krv, mame dalsi termin na rozsir.spermiogram a dalsiu konzultaciu, kt. sice bude az zac.marca ale uz teraz som zvedava ako vsetko dopadne.
vobec nelutujeme cestu z ba do mt 🙂

kiara15
21. jan 2010

domi asi tak ako to vsetko dobre dopadne tak ano 😉 ty uz sa pomali aj chystas april je tu tiez co nevidiet 🙂 ja ale strasne vela ludi poznam co cakaju v aprili 😉

kiara15
21. jan 2010

luceta jasne ze v heliku super doktory ale aj sestricky som rada ze sa ti tam pacilo budes urcite az do posledku snimi spokojna maju ludsky pristup a urcite ti pomozu 😉

domika9
21. jan 2010

kiari každy mi vravi že dalši apríl ja som doteraz nepoznala skoro nikoho kto bol narodeny v apríli len par ludi 🙂 ale to je v podstate jedno len nech je všetko ok , veru doteraz som si vravela že v januari to už pojde a zrazu je to tu ale aj tak predsa ešte dosť času 😉 ešte musí prísť velka noc 😀
lucetta som rada že sa vam tam pačilo 😉 , uvidíš pomožu vam tam

kiara15
21. jan 2010

domi mam 3baby co cakaju v aprili hovorim im ze sa vtedy odtrhlo vrece 😀 ale neboj vsetko bude ok aj ja sa tak ukludnujem

lucetta
21. jan 2010

tak velmi dufam v to, ze nam tam pomozu, uz by som si to velmi priala. cakame uz niekolko rokov 😉

romy01
21. jan 2010

kiari, a v heliku sa ti k tomu nevyjadrili? Vraj ak je babo OK dochadza k tomu aj kvoli infekciam alebo zapalom a bakteriam. Niektore baby tu na koniku ale v inej teme pisali prave o tomto a stratili miminka aj v polovici tehotenstva. No ale zas teraz uz nic netreba dumat. Krasne si treba uzit dovolenku, nabit organizmu vitaminmi z ovocia a zeleniny, co nebude nastriekana chemiou a nabit telo vitaminom D zo slniecka. A potom sup na to .
Drz sa.

lucetta - urcite budes spokojna aj nadalej a aj s ostatnym personalom, ako je koordinatorka a embriologicka a aj sestricky. Ale to najdolezitejsie je ze na konci cesty ta caka babatko. Inak nebudu ti brat krv pocas cyklu viac krat ?

lucetta
21. jan 2010

romy, napisal mi spravu a moj obvodny dr. mi ma brat krv 3den cyklu. presne napisal , ze co treba skontrolovat.
dufam, ze to bude cesta s velmi stastnym koncom 😀 vdaka za povzbudenie 😎

kiara15
21. jan 2010

domi jasne ved o to ide nabrat energiu

lucetta
21. jan 2010

inak koordinatorka je vlastne kto? co ma na starosti? casto ju spominate...

romy01
21. jan 2010

lucetta - v heliku to maju super zorganizovane. Teraz este chodis len k lekarke na rozne kontroly a podobne ale ked zacnes so stimulaciou, vsetko ti bude koordinatorka zabezpecovat. Ona ti bude volat, kedy mas prist na sono a krv, kedy mas pohovor s embriologickou, vysledky krvi, uprava davkovania a pod. Nemusis si nic zistovat, nikam volat a nikam sa objednavat. Vsetko ti zorganizuje a bude ta navigovat celou stimulaciou.

kamka17
22. jan 2010

dobré ránko prajem...tu sa už veselo víkenduje???

ciky...no ako medvedica si veru pripadám, teda taká menšia, ale zas aspoň bude do čoho pichať 😀

lucetta...som rda, že ste z helíkom už na prvý pokus spokojní a uvidíš, dojdete s nimi až do šťastného konca 😉

cikyta
22. jan 2010

Kamka 😀 Tak to je pravda. 😉 A to v pravom slova zmysle.Ja som mala problém "niečo"nariasiť na brušku,lebo som čistá trieska. 😀

Inak-Ahojte. 😎

kamka17
22. jan 2010

ciky servus...čo porábate ?? Silvinka zas trénuje s postieľkou?? 😎

inak survi, domcek...svištíkovia sa majú ako???

lucul...Matúško sa už teší domov??

cikyta
22. jan 2010

Dnes nie.Trenuje moje svalstvo 😀

brmbolcek
22. jan 2010

pekny slnecny dnik dievcatka 😉 😉 😉

Kamka tak ako sa citis po provere ? vsetko ok ?

Ciky to si na tom ako ja 😀 ja som musela brucho ukazat ze ci sa to bude moct dat pichat 😀

..inak mna vcera vecer tak poriadne spichla 2krat za sebou ale to bola taka bolest az som prestala rozpravat no mm sa na mna dival ze co mi je... ale aj ako prislo tak aj odislo... som dnes 6den po ET tak neviem neviem, zahniezdene by to uz malo byt ...

kamka17
22. jan 2010

brmbolcek...ahojky...no po provere...ja som rada, ak ju nezabudem užiť 😅 😅 lebo moje pravidelné užívanie liekov 😕 neviem, či bys om niečo mala cítiť, tak zatiaľ hádam ok
a tej bolesti sa neboj, to malý dáva najavo, že je tam, aby ste s ním teda už počítali 😉

cikyta
22. jan 2010

Brmbolček-to je dobre znamenie.Na mna prišla bolesť 7 den po ET.A trvala hádam 3 dni,až som rezignovala z jedu urobila testík.
Ty budeš testíkovať?
Kamka-Daj si proveru pred oči 😀 A k tomu,čo denne používať.K zubnej kefke,alebo konvici na kávu atd...
Aj moja zábudlivá hlava to tak robí,tak skus 😀

janicca
22. jan 2010

tak ja vás zdravím a prajem krásny slnečný deň ..... 🙂 ja ešte v práci ale už za chvílu valíííííííím dom veď kto by v piatok pracoval..... 😀

brmbolcek
22. jan 2010

kamka- a pripomienkovac mas naco v telefone ??? 🙂 verim, ze mas phon 😀 😀 Kamka a kedy planujes PN, mozno som prehliadla ak si to uz pisala..... 😉

Ciky - ak nepride menzes tak skusim den pred helikom, testovat .....

Janicca ty mas teda super pracu...... vauuu, ze domov 😀

cikyta
22. jan 2010

Netestuj vonku pred helíkom.Skus doma a za dva dni 😉

kamka17
22. jan 2010

brmbolcek...no ja plánujem pn od 1.2., neviem, či s tým bude súhlasiť aj doky 😅 😉 ale hádam pochopí...

jani...že kto by v piatok pracoval, tým chceš akože čo povedať???? 😠 😠 😕

ciky...na margo IP...zostali veru nejaké následky z toho tvojho narodenia 😀 😀

romy01
22. jan 2010

ahojte helinky

ja mam dnes na plane riadne upratat, Ale poviem vam ze konecne mi zacinaju tyzdne zas plynut rychlejsie.

cikyta
22. jan 2010

Kamka-aké????Poviem dokine teda 😅

minka051
22. jan 2010

Ahojte tak ja vás ešte dnes pozdravím z práce. 🙂 Od pondelka som na PN nech som v klude pred ET. Je to už čo nevidieť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre