Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
17. jún 2009

Zbinka a ktorý DC si si začala pichať decapeptyl?

tinkaza
17. jún 2009

hm, zbinka, trošíčku Ti závidím, ale v dobrom....dúfam, že o dva týždne aj ja tu budem písať len dobré správičky.... 😔

zbinka
17. jún 2009

tinka za,,,no jasne neboj sa, ved ja este nic dobre nepisem, som ako aj vy len v cakacej dobe,,,tazko o tom este , ja som neveriaci tomas, pokial neuvidim, neuverim, nechcem sa predcasne tesit mali sme tri krat IUI,,,vyzeralo nadherne krajko sa tesil aj za nas,,,a nakoniec nic,,,tak asi preto,,,uvidime, drzme si navzajom pesticky a bude, nie
minka,,,zacala som v 16den, dlhy protokol,,,a ty???

tinkaza
17. jún 2009

zbinka - veru tak, bodaj by si mala pravdu...všetko dobré, pa.. 😉

orsulka
17. jún 2009

zbinka......no na 1x krásne...aj vajka aj oplodnene a dost ostalo aj na mrazenie...takže fajn...a tiež myslim, žeby sa to v pondelok mohlo potvrdit!!!!! 😉

zbinka
17. jún 2009

orsulka,,,,radsej nevrav krasne, bo sa to nepodari, no od teba to beriem,,,mas super foto v profile, citam vas dnes uz cely den,,,ste tu same fajn baby
drzi ti prstiky, nech uz si tehu,,,si zlata baba a davas tu vsetkym vela odvahy a pozitivnej energie

zbinka
17. jún 2009

idem sa vyvencit do mesta uz lezim cely den, snad bude ok a vecre si pozriem co mate noveho,,,heliosacky moje,,,,,som rada, ze som sa prihlasila,,,

kuspitka
17. jún 2009

ahojte.ako sa mate??
tija je mi to luto,ze sa ti to nepodarilo tak som verila a dufala,ze budes tehu.
orsulka ako sa mi mas dnes???

orsulka
17. jún 2009

zbinka...no to foto tam mam preto, aby lákalo nove prispievatelky 😀 😀 😀 😀 teraz si odhalila moj zámer 😀 😀 😀

orsulka
17. jún 2009

čaves kuspi............ja sa mam dnes............................................... dobre...to znamená, že asi tak na 3.... 😀 😀 a v robote to ubieha jedna radosť...takže dá sa.....

kuspitka
17. jún 2009

orsulka tak to je super,ze ti to takto uteka....ja som u durka v praci uz som nejaka unudena

orsulka
17. jún 2009

kuspi....no to verim, tak mu tam trosku poupratuj 😀 😀 😀 už ste boli v tych Kosiciach??????

zbinka
17. jún 2009

orsulka,,,ano laka to uspesne,,,teda staci sa kuknut na teba a mam radost na cely den,,,si podarena baba, len skoda, ze neviem ako to tu chodi, nevidim ked pisete, cakam cakam a zrazu uz tri prispevky, zasved ma to toho
😝
😝

wolfskinka
17. jún 2009

kuspi ahoj ...

dahra
17. jún 2009

Ahojte, babulky,
nezvyknem k vam prispievat, hoci som od februara aj ja "heliosacka", casto vas citam, ale dnes musim napisat. mam radost! Boli sme v heliose a vypisali sme si ziadost na prve IVF. Viem, mnohe ste si tym presli viackrat a tiez viem, ze hoci je to take dolezite pre mna v tomto momente, este to nic velke neznamena 😀. Co ma vsak tesi, je to, ze som ratala s tym, ze na nas dojde rad najskor v januari a ono to bude teraz uz v auguste alebo septembri. Pri mojej endometrioze je to super. Pojdem z liecby rovno na stimulku, bez menzesu. Momentalne som od marca v prechode a prirodzene by mala "tetusa" dojst niekedy v oktobri, ale my ju predbehneme. Sance vysoke nemame, ale tesim sa, ze aspon skusime a nieco s tym urobime 🙂
Mame aj zle spravy - ale tie teraz nechcem pisat 🙂

orsulka
17. jún 2009

no...ked ja neviem ci to viem vysvetlit.....podla mna to robis dobre, lebo niekedy aj tri prispevky pribudnu....
musis si kliknut ...pockaj idem sa pozriet

kuspitka
17. jún 2009

wolfi ahoj.ako dopadli testy myslela som na teba?
orsulka hej boli sme vcera vserko dobre dopadlo.

orsulka
17. jún 2009

zbinka...musis kliknut pri teme HELIOS III na posledny prispevok.....poprecitujes si čo a ako....pridas tvoju odpoved a odsošles.......
potom povrdis to OK...a si zas na zozname tem....a potom zas kliknes na posledny prispevok...a takto sa musis preklikavat o prispevkom...inak to tu nejde...
ale presne takto som sa aj ja vypytovala, ked som nasla Modreho konika 🙂

wolfskinka
17. jún 2009

dahra super ... drzim palce, tak to sa budeme v heliku stretavat ja idem jul/august

orsulka
17. jún 2009

kuspi.no tak super.....to som velmi rada, že sa vam dari...a že pozdravuje Duriho 😀 😀

dahra...tak vitaj spat medzi nami...🙂))) pamatam, že si parkrat pisala k nam......a je to fajn, že máš radost zo žiadosti...ved to je prvy velky krok u tehulkovaniu!!!!!! blahoželám 🙂))))

orsulka
17. jún 2009

wolfi..!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty sam kam zas CPEŠ????????? 😀 😀 ešte jedno nemáš dokoncčene a ž tu jul august spominas!!! 😀 😀 😀 😀

surviver
17. jún 2009

Zbinka vitaj 🙂
orsulka ,,,Ty mas fakt energie za 100 žien,to obdivujem 🙂 praca,net vsetko stihaš...len tak dalej....
minka,,,v lekarni vedla Heliosu sa da platit aj kartou

kuspitka
17. jún 2009

orsulka poviem mu.
tak ja vas opustim este vas pridem pozriet.
papa a pekny dnik

wolfskinka
17. jún 2009

orsulka ... jake jedno ??? no som si to preratala ze sa musim zacat predbiehat 😀

orsulka
17. jún 2009

kuspi.pa pa pa

surviver.....a ked tu teba vidim a tvoje 11 tt.......este viac tej energie mám.... 🙂 🙂 🙂

dahra
17. jún 2009

Wolfi, Orsulka 🙂
Ked ste stimulovali, pichali ste si injekcie na rast folikov, to je napr. menopur, ale brali ste este nieco, co Krajko nazval "brzda", nieco, co zabranuje folikom predcasne popraskat?

wolfskinka
17. jún 2009

no a kuspit 15tt to tiez uz riadne leti

surviver
17. jún 2009

tinka držim palce a tie boleti na wc,zvlaštne,mna nic po OPU nebolelo,ale je to velmi individualne a zrejme je to fakt preto,že si tych vajok mala tolko vela,tak na vajecnikoch je vela vpichov,tak kym sa to zhoji,tak to chvilu potrva,ale ak by sa Ti tie bolesti stupnovali,tak by som radšej zasla do Heliko,vieš ,nech to pozru pre istotu 😉

orsulka
17. jún 2009

dahra...............ja ti ani neviem.....ako jediná "brzda" som si tam pripadala JA... 😀 😀 😀 😀 😀

dahra
17. jún 2009

Orsulka 🙂))))
ja sa pytam len kvoli tomu, ze som tu take nic medzi vami necitala, ale mala som cca 50 otazok na Krajka, co som si doniesla napisane. Cista siska, ale mam odpovede na vsetko,co ma doteraz trapilo 🙂 Ked sme hovorili o IVF, som viac pocuvala, to jepre mna nove, endo je uz viac prelusknuta. Takze otazku ohladom "brzdy" si asi ponecham nabuduce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre