Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
5. feb 2010

Orsulka-to máš nácvik na bejby,to čo ti robí Ferko. 😀 On ti chce len dobre 😉
Ja som to vzdala.Nechce jesť 😠 No čo,nech chudne.Jej problém.

domika9
5. feb 2010

ano janicca do konca a potom ešte asi 6 týždnov

cikyta
5. feb 2010

Domika-takže si do ružova vybuvana? V tom prípade dávaj pozor aj na mna,čo dnes porobím,lebo som mimo-ala nočná 😝

cikyta
5. feb 2010

No ja som za mater! Hádajte čo mám? Pol skrini vonku. 😠 Tak pa,idem si nájsť dceru v handrách. 😅

domika9
5. feb 2010

jaj ciky ale asi som sa prespala lebo sa mi chlebaren otvara od kedy som vstala

janicca
5. feb 2010

Ciky na to že taháš nočnú už pomaly 10 mesiacov to zvládaš fantasticky ...... 🙂 ))))

domika9
5. feb 2010

tak ja idem do obchodu že začnem variť už ked mam dnes len polovičny deň 🙂

janicca
5. feb 2010

a ako sa má naša Kuspitka ??? už sa tu dlho neukázala alebo ži by jej malá Kamilka davala zabrať ... 😉

orsulka
5. feb 2010

cikytka...tak v tomto pripade mám maly nácvik.....ale zas aby si ten ŽIVOT nemyslel, že mi jedno dieťa stači 😀 😀 😀 😀

domika....ahoj 🙂

a kuspitka veru dávno nebola.......

janicca
5. feb 2010

Orsul šak on si to nemyslí on to vie že to raz príde tak teraz ťa už na to pomaličky pripravuje ..... 🙂

janicca
5. feb 2010

babulky majte sa krásne valím domkov a prajem príjemný víkend..cmuuuuuuuuk 😉

orsulka
5. feb 2010

janicca......len či.... 😉 🙂 🙂 😉 😉 🙂
aj tebe pekny vikend...... 😀

marta222
5. feb 2010

jani.... to čo je za pracovná morálka? Kam máš už tak naponáhlo 😲 😲 😲 ? No, toto...

surviver
5. feb 2010

ahojte Helinky 🙂 ja len tak na skok....ako sa mi mate??? Sem tam vas prečitam ,aby som nebola uplne,že mimo 😎,ale všetko čitat nestiham... dufam,že vam ide všetko tak ako si predstavujete 😉

my sme celkom ok,len to bruško nas stale trapi 😖 Ale verime ,že bude lepšie 🙂

prajem vam pekny vikend 😵

kamka17
5. feb 2010

no tu sa zas veselo popíja...jani, ty si bohová, že ja keď ostanem tehu, tak vy budete oslavovať...a ja sa budem na vás dívať 😒 😒 no dobre si to vymyslela, len čo je pravda... 😕 nie som síce alkoholik, ale však je to pre ľudí, tak prečo si neužiť, no nie..??
inak pekný weekend ti prajem, aj keď tu asi už nie si 😉

ciky...no to malo byť akože jarné upratovanie, chápeš, nie?? a malé veci treba postupne vyhadzovať...teda nevyhadzuj, odkladaj, zídu sa nám 😉 😉 má dnes svoj deň Silvinka, tak sa mi vidí...

orsulka
5. feb 2010

survi.......tak nech sa vam čim skor polepsi 🙂))ň a som velmi rada, že si sa ozvala .-)))))

kamka...ja s tebou suhlasim, že je to (ako alkohol) pre ludi, tak prečo si sem tam nedat ??????

inak ja tiež pojdem čochvila, lebo este pojdem pre auticko do servisu..... 😉 😉 bolo na preventivke 😀 😀 no a potom budem zvedava na fakturu... 😀 😀 😀

jerryjanka
5. feb 2010

ahojte - tak som doma - operaciu som prežila prebudila som sa 😀 ale vysledky - no nahovno - uvidim o dva tyždne čo navrhne milačik krajko

marta222
5. feb 2010

survi... ahoj, zdravím Timurka..
No toto, všetky pracujúce dnes odchádzajú .... Už sa Vám nechce robiť, keď sa blíži víkend, však? A ja tu musím trčať do 15:00 ☹ ☹ ☹ ...

kamka17
5. feb 2010

jerry...tak super, že si už domka, a výsledky nahovno v akom zmysle??? čo je zlé???

martin, neboj, ja tu s tebou ostanem do tej 15.00...a všek to už len 2 hodky a potom sa ideš odreagovať, tak sa teš a na prácu už nemysli 😉 😉

domika9
5. feb 2010

ahoj jerry tak super že si doma ale si zas bližšie o krok k uspešnemu cielu ved vela parom sa zadarí prave po laparke , robili ti prefuky ?

jerryjanka
5. feb 2010

no jeden vajcovod mam uplne nepriechodny a neda sa ani spriechodniť - a zrovna pravý kde mi dobre funguje vaječník lavy mi funguje len tak 1-2x do roka 😖 ani na clostil mi nezvykol reagovať

domika9
5. feb 2010

takže asi ivf? no aspon viete v čom to vázne a bude sa to mocť riešiť 😉

jerryjanka
5. feb 2010

ivf budem riešiť najskôr o dva roky
dufam že navrhne skôr iui niekolko x

domika9
5. feb 2010

prečo až o dva roky?

brmbolcek
5. feb 2010

Domika- sipkova ruzenka cislo 2 😀 😀 😀 😀 len si vychutnavaj sapnok pokym mozes 😀 😀

Ciky- ten tvoj drobec sa teda nenudi, stale ma co robit no uz je velka slecna babiky ju uz nezaujimaju, su aj dolezitejsie veci pre nu ako hracky 😀 😀 😀 😀 😀 chcela si povytriedovat veci co je jej male 😀 😀

Orsulka- tak auticko si pytalo mensiu prevenciu, a dostalo aj ockovaciu in. proti prasacej chripke 😀 😀 😀

Survi- len sa drzte s timurkom, chce to cas na brusko

Jerryjanka- myslis ze ti iui, pomoze pri tvojich vysledkoch, ako sa zatial krajko o tom vyjadril? nedal len take predbezne stanovisko ?

domika9
5. feb 2010

brmbolček ved to je strašne tak dlho drichmať potom večer nie a nie zaspať , doma nič nesparvene ta to katastrofa tolko hodin do dňa prespať že ciky -čo by si ty zato dala 😀

cikyta
5. feb 2010

Ahojte.
Prv,než ma zloží do postele 😝 (muž prišiel skôr domov a zobral malu von pospinkať,tak si pospím aj ja aspon pol hodku 😉 )vám trošku popísmenkujem:
-Jani-nočnú ťaham len 4 mesiac.Silvinka do 6 mesiaca spala v noci ukážkovo a ja som nevedela,čo to furt každý splieta,že bábo ti nedovolí spať.Každý den som sa tešila na večer do postele si oddýchnuť.Teraz sa už večere bojím,lebo v noci mám druhu šichtu 😅 🙄
-Orsulka-Neboj,život nieje až taká velká "sviňa" a nebude si to myslieť.Práve naopak...Povie si,že Ferkovi treba ešte minimálne 2-3 surodencov!!!!! 😀
-Jerryanka-a to chceš isť potom na 1-2krát do roka na IUI? Kedže je to tak,ako vravíš ☹s tvojimi vaječníkmi a priechodnosťou.Ale samozrejme,že je to len tvoja vec.Mna do toho nič...len mi trošku prišlo,že IVF by bolo lepšie riešenie.Každopádne nech už sa zadarí a to čím skôr!!!Nech už máš to malinke v náručí....Ved ty si tu už tiež taký stály "konikovský prispievatel"a už by bolo sakra teraz na čase,aby sa už aj na vás usmialo šťastie.Velmi ti držím palce a strašne ti to želám!!!!!Tfuj Tfuj..... 😉
-Survi-želám Timurkovi,nech ho koliky rýchlo prejdu,aby si mala viac času nakuknuť sem medzi nás.Ved nič netrvá večne a za chvílku už bude dobre.Uvidíš!!!! 🙂
Brmbolcek-nebudeš veriť,ale Silvinka nemá ani jednu bábiku.Nás to nejak nenapadlo jej kupiť.(kadečo ine,len bábiku nie)a druhý ludia jej tiež nikto bábiku nedoniesol.Proste nemáme 😢Aj tak ju bavia opasky,šále,a ine veci vhodne okolo krčiku ☹Stále si to dáva okolo hlavičky a za krčik. 😒 😅

cikyta
5. feb 2010

Domi-tiež som tak dlho spinkávala,takže si to vychutnávaj,lebo potom velmi rýchlo zabudneš,aký to bol senza pocit.Ja si už ani matne nespomínam. ☹

brmbolcek
5. feb 2010

DOMIKA- v noci bundosis a cez den dospavas 😀 😀 😀 😀 uzivaj si tieto dni mesiace, uz coskoro budes v noci stavat k malemu drobcovi 😀 😀 😀

Ciky- no y mas teraz konecne chvilku pre seba 😀 😀 😀 😀 ako si ju vazis, pravda 🙂 SISI bude odchovana bez babik a o nic nepride, 😉 vedies ju k realnemu zivotu, a ono sa uz samo chyta fonendoskopu 😀, upratovanie policiek, no jednoznacne zazracne dieta 😀 😀 😀 a teraz ked je vonku tak ju tatino trosku unavy a vecer bude spinkat tak ako este nehajala..... bodaj by tahala spanok do rana 🙂 🙂 🙂 🙂

cikyta
5. feb 2010

Brmbolcek,ak ide von,tak len spinkať.V kočíku nebude sedieť.Bude sa zvýjať ako malý had a kričáááť,akoby ten kočík hrýzol 😀 Nechápem,ako niekto môže ísť s dieťaťom v koči a to dieťa tam sedí a pozerá sa von a neplače...........Tento pocit nepoznám.
Takže si išla pospinkať 😒
Pápá zatial................................................

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre