Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
12. feb 2010

janula18 j som mala vklad na 19DC.

orsul dík a u nás tiež sype ako na potvoru zas budem vyhrabávať auto 😀

brmbolcek
12. feb 2010

orsulka - dala by som biele, s cerveneho mu ostanu flaky, ale v podstate je to jedno hlavne aby bolo 😀 a nevar ho ! take surove rovno s flasky !!! a na nozku a pravidelne prebalovat !!! 😀 😀 😀

i u nas snezikuje

Minka ahoj 😉

kamka17
12. feb 2010

no u nás veru nesneží...však už stačilo si myslím...už by to malo zliezť, nech sa vieme konečne dohodnút na ten vyprážaný syr na Klaku 😉 😅 🙂

domcek
12. feb 2010

No som to zakrykla len co som odoslala prispevok Stellka spustila koncert... 😀
Tak sme prebalene, umyte, napapane a uz 20min. spinkame. Tak pod ho mama nieco robit a neflakat sa.
Orsulka vybozkavala som len slecna si myslela ze bude saza papa a bola rozculena ze nic neteceeee. 😅 😀
V pondelok ideme do poradne som zvedava kolko zrutik pribral.
Minka neboj uricte posledny mrazacik zabojuje. 😉

minka051
12. feb 2010

domcek to je moja posledná záchrana. Tak mu verím.

domcek
12. feb 2010

Drzim palce.. 😵 😉

cikyta
12. feb 2010

Ahojte. 🙄
Behám skrz dan.prizn.To ma bolí hrdlo,zuby,brucho na krámy a absolutne som nespala ani 1 minutku v noci,lebo Sisa stále plakala a šuchala si zubky.Pomohol jej len moj cecok zase.A tak až do rána bieleho.No otras.Na odpadnutie.
No už vstala,tak musím ísť... 🙄vyzliekať,dať cikať,upratať,krmiť,hrať...(medzitým si strčiť ibalgin a fungovať dáááál)
Pápá dievčatká! A posluchajte! 😉

marta222
12. feb 2010

ciky, tak ty toho máš 😒 , všetko naraz... Tak sa držkaj, neboj Sisa ťa rozveselí - nebudeš mať čas premýšľať, že ti niečo je... Pekný deň a nech všetko pekne postíhaš 😉 ...

janicca
12. feb 2010

AHOOOOOOOOOOJ MOJE KRÁSNE ...... 😉 😉 )))
tak idem vás trošku poprečítať čo nové sa tu deje .....

minka teraz treba veriť a dúfať že mrazáčik na vás čaká a nesklame ....tfuj,tfuj,tfuj držkaj sa 😉

kamka tak sneží abo nesneží lebo brmboloček píše že u nich sneží a ty že nesneží lebo obidve ste žilina ... 😕 a u nás zatial nesneží ale ja som dnes jak mechom praštená ...... 😝

martula tak aká bola včera večera z toho nového super hrnca ..... 🙂 ))

orsulka no vidíš čo som ti vravela že tá kalciovka pomáha minulý rok som mala obrovskú modrinu na stehne z pádu na lyžiach aj sa mi tam hrča vytvorila poctivo som to natierala a masírovala a po týždni to bolo super .... 😉

brbmbolček tak sono prsníkov sa bude konať až ďalší cyklus tak že to s tým asi nesúvisí .....

Ciky jáááááááj viem presne ako ti je keď je človek nevyspatý...... 😀 😀 ale mala Sisinka stojí za to trápenie tak sa drž babulka ..... 😵 😵 😵

marta222
12. feb 2010

Ahoj Janička,
no nový hrniec som ešte nestihla vyskúšať, nebolo kedy - behali sme s drahým po obchodoch - boli sme v Metre, Tescu a tak... Možno cez víkend, potom dám vedieť...
Ani u nás nesneží, ja by som bola rada, keby ešte trošku pripadlo, aby sa dalo ísť na bežky aj do KNM 😉 . Ozaj, Jani a ten Clostilbegyt užívaš ako?

janicca
12. feb 2010

ciky ten vyškerený smailik čo som tam hodila sa trošku nehodí ale tak vyšlo akosi mi to nedošlo .... 😉

Martulik ahojky tak ten clostil jem dva krát dene ráno a večer sneženie hlásia stále čo som sa divala....ale už by nemuselo už by to chcelo jar....... 😝 😝

janicca
12. feb 2010

Marti a čo ste dobre nakúpili ... 😉

janicca
12. feb 2010

ja už chcem jar nech ideme na vypražaný syr na Kľak ......... 😀 😀 😀

marta222
12. feb 2010

No, nakúpili sme len také bežné veci do domácnosti - minerálku, nejaké hygienické potreby a tak... Tak ty už chceš jar? Pred týždňom si chcela ešte dlhú zimu so snežením, aby si sa mohla ešte lyžovať 😀 😀 😀 . Tento rok mi tá zima akosi nevadí... A ten clostil berieš v kuse? Či nejaké prestávky sú cez menzes... No, ale na ten vyprážaný syr by sme veru už mohli ísť 😉 .

janicca
12. feb 2010

joooooooj Marti veď to bolo pred týždňom a časy sa menia ...... 😀 😀 😀 tá zima vôbec nie je strašná aspoň tu u nás čo nasneží to pomaly ide dole a tak stále dookola..... 😵 ten clostil???....... teraz mi dal 10 tabliet a potom včelu do zadku a robiť ťumuťu...... 😀 😀

orsulka
12. feb 2010

baby.........mne sa tu už fakt nechce byt 😠 😠 😠 PC mi zamrza každu chvilku ho musim restartovat a od jedu ma asi slak trafi!!!!!!! do toho som nasla par chyb, ktore som urobila za min. kal .rok...a neviem ich v programe opravit, takže mi to robi zle potvrdenia !!!!!!!! booooooo......a !!!!!! asi na dnes koncim..... s pracou myslim....
a to nemám ani novy hrniec, ani nebeham po obchodoch, a chcem jar tiež.... 😀 😀 😀 😀

ale iank sa mám super...ved je piatok....ta ne????? 😀 😀 😀 😀

Ciky.....som s Tebou!!!!!!!! 😉

cikyta
12. feb 2010

Orsul,vieš čo? Mne sa vždy páčilo,ako si začala Sisu volať,že:"Sisi" no premýšlala som,že ako ju budeme volať.Ci Sisi,či Sisa a ked si spomeniem,že ak bude Silvinka šušlať,alebo jej kamoši,tak ju už Sisi volať nebudu,ale Šiši 😀 😀 😀 No fasa no fasa!!!!!

janicca
12. feb 2010

Orsul prikazujem ti nerobiť nič !!!!! 😀 😀 😀 ja mám piatky počarované ale dnes som poctivo až do 15.00 😠 a taká chyba v databaze to je na mašlu ja to poznám.. 😉 ta hej piatoček .......jupíííííí ..... 😀

janicca
12. feb 2010

Ciky ty si ale trúbka ..... 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
12. feb 2010

Jani-tutúúúúúúú 😲

cikyta
12. feb 2010

Aj ja chcem jar! Začala som nakupovať novu garderobu pre Silvinku a su všetko šatočky! Takže slniečko šup sem.

janicca
12. feb 2010

ciky šiha šiha šiha naskakuj ....... 😀 😀 😀

cikyta
12. feb 2010

Jani,čo je to šiha? 😅

cikyta
12. feb 2010

Orsulka-piatok, a takto ťa PC ser..??? 😠 To si mohol odpustiť!!!

wolfskinka
12. feb 2010

ahojte, no uz som konecne doma od rana len lietam ako krepy bez kompasu, som bola v robote kvoli papieroma som skoro padla na rit, zvysili mi plat od marca o 100 euro, nechapem preco teraz pred materskou ale branit sa nebudem, no nie

o 13,00 by mali byt vysledky z tych genetickych testov tak idem volat ak nebudu dnes tak az v pondelok, ale dufam, ze budu dnes ...

cikyta
12. feb 2010

No Wolfi,tak držím palce.Ale ved jasne,že to bude dobre ako inak????

janicca
12. feb 2010

ciky že ako vláčik ...... 😅 ty budeš trúbiť a ja tahat.....dobre som to vymyslela ta ne ???? 😀

wolfi aj ja chcem zvýšiť ...... 😀 😀 to je super nie a či nie ???

janicca
12. feb 2010

Wolfi tfuj tfuj tfuj držím palce...... 😵

orsulka
12. feb 2010

ciky...ty si asi šiši!!!!!!! preco by mala Sisi suslat??????? 😀 😀 😀 a suslajuci kamarati?????? no s takymi sa nebude predsa bavit.....a taký šušlaví už ani nebyvaju...len račkujuci...ostatní možu mat akurat nejake sykavky..... ale ako chceš...ja ju aj tak budem volať Sisi.....

janicca..... poslucham ta........poslucham

wolfi...že krepy bez kompasu !!! hahahahahahahahahahahahahaha
a to zvysenie je ti tak teraz asi na prd, ked beries PN-ku.....ale sak dobre....take zvysenie dobre padne....až ti závidím.....ja som rada, že mám premie
a držim palec na tie vysledky....

cikyta
12. feb 2010

Jani 😀 Ale to tvoje "šiha"bolo ako na koneeeeeeeeeeee a nie na vlak!
U nás sa poviem "šifu" na vlak.
Orsul,u vás??? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre