Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
15. feb 2010

domi tak aj to si dokupim , ja pouziva ustnu vodu coltage..... ale zmenim to ! 😉 😉 😉 toto asi nepoznas http://hotelspirit.sk/ttpharm/index.php?ID=568, som skumala co by bolo na tie krcky, ci sklovinu dobre, ale kusim si este kupit aj v lekarni Vapnik, dufam ze ho tehulky mozu ...

a zapecatit zuby to ako myslis ????? 😕 😕 😕

domika9
15. feb 2010

to sa robí že sa nanich niečo da a potom sa ti nedre sklovina ale ta pečať a ani sa tinerobia kazy ale neda sa to dať na každy zub tak uvidím čomi povie dr.

ja používam listerin ustnu vodu a ti poviem je to brutal ale chcem už vyskušať nejaku inu
a kefku dlhodobo používam tu curaprox ale ako som písala nemam problem s odhalenymi krčami ale viem že vela zubarov ju odporuča a mne aj celkom vyhovuje kupujem troj balenie -vyjde to ceno dobre ked si zoberieš že za lepšiu kefku daš v obchode aj 80sk a v lekarni kupujem tie 3 za cca 7eur tak to nieje take drahe
minule unas spal mojbrat tak som mu dala kefku z mojich zasob a povedal že ma citelne lepšie zuby vyčistene ked si prejde jazykom tak možno v tom niečo bude

minka051
15. feb 2010

domika ahoj napísala som ti email. ak niečomu nerozumieš napíš. 🙂

janula18
15. feb 2010

Tak som volala do Heliku, tak od zajtra začíname pichať Menopur, čo bude už 5 DC. ☹
Je tu niekto ktor začal až tak neskoro?

dana10
15. feb 2010

Ahoj janula 18.Ja som začala tiež pichať gonal od 7DC a všetko bolo OK neboj sa. 😉 🙂

lusina
15. feb 2010

Ahojte, máte tu dobru zubnu temu, a kedže ja mám problém so zubami už asi pol roka, tak sa možem pripojiť.
zubna pasta lacalut je veľmi slaba, ja som ju používala, ale veľmi rýchlo som prestala, a zase naopak teraz používam parodontax, sice je slana, ale je dobra na dasna.a ustna voda listerine-tak to je maximálny brutál, to mám pocit, že mi ide vypáliť celu tlamu 😀 už si ju viac x nekupim, ja mám dobru skusenosť s ustnou vodou odol-stoma, ta mi vyhovuje.

domika9
15. feb 2010

ahoj minka hej našla som si ale zase imnejde stranka tak skušam skušam no zatial furt že chyba

tak vidíš lusina mna zase draždi ta paradontax na chuť by som si aj zvykla ale dasna bolave 😉

kamka17
15. feb 2010

čafte žienky, tak som sa sem dostala až teraz...
v helíku klasika kopec ľudí za pondelka a ja idem znova v stredu na kontrolu...už dúfam mi povedia termín odberu, lebo tie kontroly ma už prestávajú baviť...a stále som na 150j gonalu...

wolfi...zajtra držím palce na tú genetiku, nech je všetko ok a nech sa zhodnú na tom, že amnio netreba robiť 😉

kiari...pripájam sa ku gratuláciám narodeninovým...všetko naj...a nech budúce narodky sláviš pri detskom šampanskom 😉 😉

pekný večer všetkým prajem 🙂

wolfskinka
15. feb 2010

uz som tu z toho martina ....
mali sme tam byt o 14,00 a doktorka si prisla z obeda o 15,15 , som tam sedela ako sprosta ... a vysledok vraj dobry, ale nesedia jej tyzdne to co som jej povedala ja, ze mi to sono urobil zle a preto to nesedi, a ze sa mam rozhodnut sama ci na to pojdem alebo nie , tak som sa zase dozvedela vela .... a zaver napisala ze zvhladom na vek, epi, IVF ICSI amnio doporucuje a odosiela ma na vykon do za, a ked som odchadzala povedala, ze je to na mne ci na nu pojdem ... tak mi zase povedali vela, takych dr. nakopat do zadku, najskor ta doplasia a potom rozhodni sa sama

kamka to je dobre ze si stale na tom istom, aspon ti nelietaju hladiny hormonov hore dole, podla mna OPU budes mat v piatok

janula18
15. feb 2010

ahoj kamka, zdása mi že som ťa tam ráno videla. Mala si taký tmavý sveter na zips?
A koľko dní už picháš?

kiara15
15. feb 2010

no pekny den vsetkym a veeeelmi peeeekne dakujem vsetkym za vinse to som necakala ze brmbolcek 😉 😉 ???
marti veru mozme nekam na jeden 😉

No ja som bola dnes v heliku a vidim ze dnes bolo dost bab ale ja som bola az 10.30hod tak uz tam nik nebol 😒
dopadla som tak ze Krajko bol smutny tiez co sa stalo ☹ ale co uz ideme dalej zobrali mi krv ze mi spravy par vysetreni pre istotu dal mi ziadost vypisat a mam mu to poslat tak maj jun lebo ze uz po novom nemozem mat ziadost rok ale len pol roka zase novinky 😒 ale bol zlaty uvidime chce aby zo mna dostal viac folikul ze po vysledkoch sa dohodneme kolko budem pichat a budem mat kratky protokol ze na mna treba agresivnejsi 😉 a zacnem asi od 1dc pytala som sa ho na to ze picha sa aj od prveho dna.Zhruba vsetko 😉

kamka a janula drzkam vam palceky nech je vsetko ako ma byt 😉 😉
kamka a kolko mas folicov??

kiara15
15. feb 2010

babulky este k tym zubom prave lacalutka mne velmi pomaha na krcky pekne stahuje dasna a paradontax je na krvacanie dasien a nie na krcky.

Brmbolcek a mozem tak si kup zubnu pastu lacalut activ mne zaberala 😉

wolfskinka
15. feb 2010

ozaj kamka zabudla som sa spytat ako si pochodila u toho paucina ?

brmbolcek
15. feb 2010

dievcatka dakujem moc moc za temu zubadla 😉 😉 😉

ja zatial idem skusit sensodyne.... uvidim co mi to urobi, 🙂 🙂 🙂 ale popritom si kupim lacalut activ 🙂 🙂 🙂

Domika- teda s tym specatenim zubiek budes odvazna ! 😉 😉 😉 ale vsetko budes asi riesit az po porode 😉

Kamka- to je v poho ze mas 150 jednotiek i ja som bola na tom a potom mi pichli dvakrat este dve HCG stiplavky do zadocku a uz to po tej druhej slo 😉 😉 😉

Wolfi- a OPU si mala kedy ? ratala si si sama pre seba ako to vychadza .. termin porodu ??? cca ???

Kiarka- tak super, ze ta dr. poinformoval , co vsetko a ako , ci o novinkach alebo o agresivnejsom protokole 😉 😉 😉 , a nehnevaj sa na mna za ten tichy bonz tvojich krasnych narodenin 😉 😉 😉 : a o rok zas 😀 😀 😀

wolfskinka
15. feb 2010

brmbolcek ... mne to vsetko sedi to co mi namerali v ziline a v heliose, len ten co robil sono v martinskej nemocnici na genetiku tak ten to zle pomeral, evidentne to odflakol ako mozem byt v pondelok v 17tt a v stredu v 15tt, takze mam tie triple skreslene ... aj ked su negativne ale verili by ste takym testom ????

cikyta
15. feb 2010

Wolfi,tiež mi vraveli,že skrz vek a IVf môžem isť na amnio...Ak chcem,ak mám záujem atd...Ale pre boha na čo,ked som mala dobre výsledky z krvy??? Tak nevymyšlaj aj ty!

wolfskinka
15. feb 2010

ciky nevymyslam, uz do mna natlacili tolko negativneho , ze uz pochybujem aj sama o sebe, zajtra mam ist na sono k jednemu dr. co mi vybavila kamaratka robi prenatalne sona tak som zvedava co mi povie

cikyta
15. feb 2010

Co negativne,kto?

cikyta
15. feb 2010

Zatial máš všetky výsledky OK tak,ako maju byť.Tak sa už teš,užívaj,raduj,kup bombulkovi ponožtičky,dopraj mu misu ovocia,urob si krásny večer s drahým,len si netráp hlávku niečim,čo ti nikto z dr.nekáže a nehovorí ,že je to zlé a treba amnio,opakovane testy atd...atd... 🙂

cikyta
15. feb 2010

Lebo-tvoj stres-bombulkov stres.
V 18tt bábätko vela spinká,tak mu dopraj klud.

kiara15
15. feb 2010

brmbolcek ja sa nehnevam 😀 😀

jerryjanka
15. feb 2010

ahojte helinky
tak ja si zajtra idem pokecať s krajkom ale až poobede o 13:30 tak som zvedava 🙄

cikyta
15. feb 2010

Jerry no super.Potom daj vedieť,čo ti povie a ako sa rozhodnete pokračovať.Verím,že nájdete to najsprávnejšie riešenie a zajtrajšok bude pre vás Nový začiatok "niečoho" krásneho 😉

jerryjanka
15. feb 2010

ciky dakujem - dufame v to aj my ale ja mam trocha strach - neviem či tri naše diagnozy budu dostačujuce na iui - ☹

cikyta
15. feb 2010

Hm.ved uvidíte.držím palce.pápá 🙂

jerryjanka
15. feb 2010

ale tak nejako sa do ciela dopracujeme
to by bolo aby nebolo 😀

wolfskinka
15. feb 2010

jarry budem drzat palceky

jerryjanka
15. feb 2010

dik wolfskinka
ciky ma pravdu - už kašli na všetky amnio a tak - a uživaj si tehotenstvo 😉

domika9
15. feb 2010

brmbolcek podla mna to pečatenie nebolí aspon si myslím že natom nema čo bolieť 🙂 ale ved uvidím čo mi povie zubar

jerry držím palce na zajtra 😉

romy01
15. feb 2010

kiarka drzim ti palce - inak ja som stimulovala od prveho dna cyklu - no cyklus prisiel namiesto na 32DC az 3´3DC-

wolfka - ciky ma pravdu - podla mna behas po doktoroch zbytocne - na genetiku tam, na genetiku onam- kazdy tyzden sono a pod - to nie je dobre pre babo. Navyse - mas tripple testy v knizke ? Tam musis mat uvedene - jednak tt podla IVF a jednak tt podla sona- Vysledky su jednoznacne robene podla IVFka- nie podla sona, a tym ze vysli dobre je toho dokazom, lebo keby brali do uvahy ten 2 tyzdnovy rozdiel, vysledky by ti vysli katastrofalne. Vykasli sa na to a zacni si uvedomovat, ze cakas krasne zdrave babo.
Ja som bola od heliosu v 8 tt na sone iba dvakrat - a uplne to staci. Vsetko co bolo treba je zistene pomerane a babo je OK. Aj ked podla posledneho je krpec o 10 dni vacsi - ale to sa zas o mesiac urcite zmeni. Raz rastie rychlejsie, raz pomalsie a navyse tie merania nie su presne - pri odhade váhy im lietaju hodnoty az pol kila hore dolu a to je viac ako 15% co je hodne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre