Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
22. feb 2010

Wolfi.25.4. bude mať 1.rok.
No ide o to,že mala furt problemy s nožkami a aj má...a jej prognozy na státie a chodenie boli velmi neiste.A aha ho!!!Nejdem moc kričať,ale sa zase medicina zmýlila trošku 😅

cikyta
22. feb 2010

No majte sa kočky.Ideme von....pápá

domika9
22. feb 2010

ahojte kočky 🙂 prišla som vas kuknuť 😉

janicca
22. feb 2010

ciky pááááááááá.... 😉

ahoj domi tak ty už máš tiež poriadny domček no moja sa ti to veru kráti .... 😉 a ináč sa máš a ako sa cítiš ?

domika9
22. feb 2010

no janicca prave som písala do druhej temy že ma čoraz častejšie prepadavaju take čudne bolesti ako keby pichanie krčka alebo neviem ako to mam nazvať tak asi príprava 😀

a veru kotlík rastie rastie včera som nemohla ani dychať 🙂

ale inač sa mam vyyyyborne ako všeobecne sa citim naozaj fajn myslela som si že to bude viacej obmedzujuce 😀

domika9
22. feb 2010

a ty ako? čo noveho

wolfskinka
22. feb 2010

ciky papa
domika no musis oddychovat co najviac, uz mas vybavicku pokope ?

domika9
22. feb 2010

ešte nie všetko ešte mi chyba prepadnuť lekaren ale to až o mesiac 😀
wolfi hlavne že kočiar mam doma - to že ešte nieje zavesena kuchyna ma prestalo trapiť rovnako ako to že ešte namame položenu podlahu a vymalovanu izbu 😀 😀 😀

janicca
22. feb 2010

domi tak to je asi predpríprava a to je fajn že to tak zvládaš...malé ti dá teraz pokoj a potom sa ukáže aby maminke nebolo ľuto že mala fajn tehuľkovanie.... 😉
a čo mám ja nové ?kilá ako vždy .... 😀 ale nie... 😉 ako som už písala brala som clostil a včera som pichala pregnyl a plánovaný styk to mi naordinoval môj doki tak sa uvidí povedal že to skusime 3 krát a ak nie tak zase IVF ........ 😒

domika9
22. feb 2010

aha a u vas je pb spg?

janicca
22. feb 2010

áno u nás je najväčší problém spmg tak ja tomu nedávam moc šancu ale šak aj motyka môže vystreliť ...... 😉

domika9
22. feb 2010

a kolko sa tivytvorilo folikulov po clostile?

janicca
22. feb 2010

bol jeden 15 mm tak to bude ten pravý....... 😀 😀 😀 a tabletiek som vybrala zatial len 10 že ak nič tak mi nasadí silnejšiu dávku

domika9
22. feb 2010

ja som tiež najskor vybrala 10 a potom myslím dva mesiace 15 a to je maximalna davka

janicca
22. feb 2010

a ty si mala koľko folíkov po clostile ???

janicca
22. feb 2010

domi a vám sa to podarilo pomocou clostil ? ja viem že u vás nebol problém o tehu vy ste nemali problém so spmg však ???

domika9
22. feb 2010

jani mne sa sa po clostile vytvoril iba jeden folikul a to až na -neviem kt. den cyklu ked som tam bola 14DC (či v kt. den sa chodí ) tak som nemala ani naznak folikulu po clostile a potom mi krajko povedal aby sme prišli ešte otyžden a tam už folikul bol ale ešte sme kus čakali aby podrastol

podarilo sa nam po 3 mesiacoch ale myslím že prvy cyklus sa mi vytvoril normalne folikul iba mi pichli pregnyl druhy mesiac som potom brala clostil to sa mi vytvoril folikul ale nepichali mi pregnyl lebo som fo mala na tej strane kde nemalm vajcovod takže bez šance a tretí mesiac sa podarilo

a u nas bol spg v pohode ale ja som mala predtym 2x MA a 1x EU a viac takych ,,drobnosti ,, že akože cyklus do 50dni , anovulačne cykly ono bolo by sa nam podarilo aj 4-ty krat normalne len už to zase trvalo skoro 3/4 roka od posledneho teh. tak že kus pomožeme

janicca
22. feb 2010

domika dik za info.....ja som tam bola 12 DC a mne sa to nechce veriť že by už bol taky že 15 mm ale šak doki je mudrejší ta ne ...ináč ja mávam cyklus ok akurát pred minulý mesiac som dostala 39 DC ale raz do roka keď to takto príde že je to normálne ....šak uvidím nechám sa prekvapiť..... 😉

domika9
22. feb 2010

jani pri 28 dnovom cykle je ovulacia cca 14 DC a idealny folikul je cca 20mm (za jeden den podrastie o 0,2mm) čiže ked si mala na 12DC 15mm tak 14DC ho budeš mať 19mm - kedy ti pichli resp. kazali dať sipichnuť pregnyl v ten 12DC?

wolfskinka
22. feb 2010

janni neozvala sa ti kamka, ja som jej aj volala, ale vobec sa neozyva ...

domika9
22. feb 2010

wolfi kamka si isto hodila šlofíka 😉

wolfskinka
22. feb 2010

hej ale mi ani telefon nezdvihla ani nevieme ako to dopadlo, kolko vajok mala

wolfskinka
22. feb 2010

dufam, ze je v poriadku a aj vajicka su ok ...

domika9
22. feb 2010

orsulka písala že o 8.30 už mala po tak možno sa ozvala jej a teraz ešte spinka -ona da určite vedieť a ja tipujem 12 vajok
včera mi vyšiel tip na rusko-česko tak možno trafím aj dnes 😀 😀 😀

wolfskinka
22. feb 2010

domika bodaj by si mala pravdu prajem jej aby bolo co najviac kvalitnych

wolfskinka
22. feb 2010

kuknite profil vybrala som meno ...

janicca
22. feb 2010

nie Wolfi ja som jej nevolalal šak ona sa sama prihlási a dá vetieť čo a ako ?teraz určite odychuje tak ju necháme odychovať ... 😉

domi v piatok som bola to bol 11 DC a folik bol 15 mm a pregnyl som pichala včera večer to bol 13 DC .....

wolfskinka
22. feb 2010

jani drzim palce TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janicca
22. feb 2010

Domika som to trošku kopla že najprv 11dc a potom 12dc ale šak vieš o čom píšem .......

janicca
22. feb 2010

wolfi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre