Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
1. mar 2010

pekne ranecko 🙂 🙂 🙂 😀

wolfi- i ja som tam bola, ozaj je tam dobry vyber len co z toho ked c.M mi bolo akurat a c.L mi bolo velike , maju dostat tovar tak sa mi ozvu 🙂 🙂 🙂 inak som skusala aj tvoje ktore mas v albumiku 🙂 🙂 🙂 ale mi boli velike 🙂

zuzankaaaaaaaaaaaaa- ahojteeeeeeeeeeeee rodinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀
neboj ten stereotyp nabahne sam, 🙂 🙂 🙂 a je to fajn, ked mas taku pohodicku v tom ze si drobcekou das na postel akukas na ne , ten pocit musi byt ozaj ze uzasny 🙂 🙂 🙂 Zuzanka- odbornik, neodbornik ty vies najlepsie co im treba 😀 😀 😀 drzkajte sa , som rada ze ste sa ozvali pozdravujeme celu rodinku 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
1. mar 2010

Orsulik- Janica- Martulik, dobre ranko 🙂 🙂 🙂

a ostatne stavat a cvicit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , okrem Kamky a Dasah 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
1. mar 2010

dobré ránko prajem...ste sa včera akosi rozbehli, ale aspoň som sa pobavila 😎

zuzka...pre tebe sa vždy teším, čo nové napíšeš o svištíkoch...takže už sú to riadne osobnosti 😉

ciky...tak čo, zúbok je v puse??? a však neboj, narastú ďalšie a zajtra si Silvinka ani nespomenie, že spadla 😉

orsul...tak čo, už svieti slnko dnes?? lebo u nás už hej 😀 pomaly padá hmla, tak si možno pojdem neskor vypiť kafe na balkón...

janula...držkaj sa, nech máš odber rýchlo za sebou 😉 podaj potom info, že koľko a tak..však vieš

orsulka
1. mar 2010

kamka...brmbolek....aj vam krasne rano.........jak vam tiško zavidim, že ste doma!!!!!!
ja som sice už spracovala danove, len aj tak to bude treba nahádzať do systemu a bla-bla-bla...nejdem Vas zaťažovať......myslím, že to najťažšie mám za sebou...teda čo sa práce týka 😀 😀 😀

janulka.......držim palec!!!! aj dva...aj všetky 4 !!!! 😉 😵

brmbolcek
1. mar 2010

Kamka- ahoj ako sa mas ? ako si hajala ? 🙂 🙂 🙂

orsulik- tak mamina ti uz odovzdala vsetky podklady na danove 😉 😉 😉 uz len nahadzat do PC a je to 😉 😉 😉 ved ty si sikulka ty to mas raz-dva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
1. mar 2010

dobré ránko babulky prajem fajn slniečkový deň.... 😉 😉 dnes je ozaj krásne a ja sa musím v robote bubačiť ... 😠

kamka tak takú kávu na balkóne abo na teraske hoci kedy .... 😉

brmbolcek
1. mar 2010

dievcatka ju hu uz zalievam podte k nam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
1. mar 2010

Zdravim Vás všetky helinky 😉
Kamka-zubok máme-ale boh vie dokedy,lebo od rána mi tu slečna lobzuje a kráča nejak tak,ako ja pred 12 rokmi z diskoteky v nedelu ráno 😖

kamka17
1. mar 2010

ciky...moje zlaté, čo má aj nožku narazanú, keď kríva?? chúďa...na teba fakt sociálku, že si necháš takto kaličiť vlastné dieťa 😅

barborik...valím k tebe na to kafe, kde to bývaš??
inak z toho mojho balkóna nič nebude, akurát som to aj fazulke povedala, lebo začalo fúkať ako besné 😒 😠

orsul...neboj, robotku zvládneš, veď keby si nemala čo robiť, tak sa nudíš 😉

brmbolcek
1. mar 2010

Kamka- hned za rohom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ako sa citis ?

cikyta
1. mar 2010

Kamka nie 😀 Ona tak bežne chodí 😀 ešte to nieje tak vycibrená chôdza ako tá naša "dôstojná,majestátna,dospelácka" 😀
A ty sa máš ako mamina? Citiš sa fajn?
Brmbolcek,tak zalej viac.Hádam mi nevychladne,kým prídem do ZA.(stihačkou 😉 )

brmbolcek
1. mar 2010

Ciky- ved to je viac nez jasne 😀 😀 😀 mam aj pre Silvinku kakavko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
1. mar 2010

zuzka-jejda.Dvojky je super vec... 😵 Viem si predstaviť,ako ich porovnávaš,obdivuješ a aké to musi byť senza 🙂
A máš moj obdiv mamina 😉

Ja si neviem predstaviť dve také ako je Sisa.Pán boh vedel,prečo mi má podarovať len jednu jedinu 😀

cikyta
1. mar 2010

kakavko? 😀 Ešte tak cecok s mliečkom 😀

kamka17
1. mar 2010

ciky...nejakú metlu zožeň a ten vietor ťa nasmeruje rovno sem
a cítim sa... čo ja viem...brucho ma ani nebolí, len taký pocit ako svalovicu keby som na ňom mala, včera ma trochu také pichanie alebo krče chytali, ale len také mierne a konečne ma asi prestali bolieť prsia 😎 a unavená som v kuse, ale to z toho ničnerobenia 😅 😕
a idem do obchodu, keby som sa nevrátila, tak ma odfúklo...

cikyta
1. mar 2010

Kamka-tak je to tak,ako má byt.Všetko normálne javy 😉 A Kami,neodfukne ťa.Ved a videla si už niekedy,žeby kinderká lietali?Ja nie 😀 😀 😀

brmbolcek
1. mar 2010

ciky----- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cecok s mlieckom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
1. mar 2010

Brmbolcek.Hádam niečo vypumpuješ,či počkáme ešte zo 6 mesiacov? 😅

brmbolcek
1. mar 2010

ciky- si ma dostala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
1. mar 2010

ahojte dalsie príchodzie .-)))))))) kafičko už bolo, tak ja brmbolcek nedojdem.... 😉 😉

janicca...aj ja tu buntoším v prái už od 3/4 na sesť......vonku je super, a krasne si vetrám kancel 🙂))))

Ciky...míš ešte dni ked počítaš????? 1-2-3-4.....atď ??????? 😕

janicca
1. mar 2010

Orsul ja mám z toho akurát depku že tu mesím sedieť aaaaaaaa dobrý nápad už aj vetrám ..... 😉 a kolega už papulu otvára že jemu je zima to je take čudo ... 😠

babule ale vám je veselo to je fajn a ja mám dnes akusi na prd náladu a hneď od rána ..... 😒 ale neviem z čoho 😕

orsulka
1. mar 2010

JANICCA....tak ale to je fajne, že sa 😀 😀 😀 ako vravim, s úsměvem jde všechni líp..... 😀 😀 😀

kamka...žiadne ťažke nákupy.....kup si akurát tak rusku zmrzlinu a sup ho domov 😉 😉 😉

wolfskinka
1. mar 2010

dobre ranko .....

cikyta
1. mar 2010

Orsulka-ano mám.Mala som taku tuto noc.Dávno taká zlá nebola.Prisahám každých 20 minut som musela vstať a utišovať ceckom malu 🙄 Ani rátanie nepomohlo,ani nadavanie,nič... ☹ Proste som vyšťavená do kvapky.Celu noc to takto bolo 🙄
No zaspala teraz,tak idem hodiť na xicht nejaku tvár,zašiť sveter a ak sa dovtedy nezobudí,hádam sa aj naranajkujem 😅
Tu fučí riadne.Orsulík,ved budeš mať prievan ako svet 😀
Jani-su dni,že nevieš z čoho máš depku.Niekedy to prejde po príchode domov,niekedy až na druhý den.Každopádne Janula........mám ťa poštekliť?Kde pod pazuchu,či na päte? 😅

cikyta
1. mar 2010

Orsulka-doplnam: prievan ako svet v uškách 😉

marta222
1. mar 2010

Dobrý deň, dievčatá, tak sa hlásim po predĺženom víkende už som tu zasa - v práci 😉 . Tak čítam samé pozitívne správičky (mi trvalo, kým som vás prečítala 😀 😀 😀 ) - kamka, držím silno palčeky 😉 . Wolfi - a na koľkú ideš vo štvrtok do Helíku na to genetické sono? Možno sa tam stretneme - my sme objednaní na konzultáciu ku Krajkovi na 14:30.
ciky - zdravím Silvinku, daj jej za mňa božtek, keď sa zobudí. A nech ťa nehnevá...
Janicca, Orsulka, brmbolcek - zdravím vás 😉

wolfskinka
1. mar 2010

marti o 17,00 tam mam byt, externisti robia az ked krajko s gatovou odidu, takze sa asi nestretneme

mzuzka
1. mar 2010

dobre ranko, pekny tyzdnik 😅

u nas vzacne vyslo krasne slniecko, svina, teraz ked uz ma risi po zltacke 😖 ked sme ho potrebovali minuly tyzden, tak sme ho vychytavali po jednom luci po celom dome. do obyvky svietil iba na stenu, lebo susedov plot nam zaclonil miestnost, tak som zobrala maleho na ruky a stala s nim prilepena o stenu ako plagat 😀

babulky, tak vcera som presne myslela na danove obdobie na SR. akurat som vecer vravela mm ,ze na SR to momentalne vrie stresom 😀

no idem sikovno do kuchyne, kym sviste zahajali, lebo dnes este aj midwife pride a chcem ist s nimi aj von. zatial papa a ciky, davaj na tu malu pozor prosim ta, pretoze ta socialka sa da upozornit aj telefonicky 😀

janicca skus sa odreagovat tak, ze si zacnes predstavovat svojich kolegov nahych, tych malych s extremne velkym hmm hmm ''zariadenim'' a tych velkych naopak, s extremne malym. pridaj k tomu cervene chlpy a pod a predstavuj si to nazivo. my sme mali v robote s kolegynou takuto hru a fakt nam to pomahalo a potom sme si predstavy vymienali a doplnali a naramne sme ssa na tom bavili a zabudli na depku, ani sme nevedeli ako.

sem tam sme to robili v jedalni, alebo v autobuse 😀 😀 no 30rocne pubertiacky 😀

kiarka, luculka ako maju?

marta222
1. mar 2010

Ach tak, no škoda.. Ale, nevadí, hádam dáme zasa onedlho zasa nejaké stretko - keď nám kamka príde ukázať pozitívny TT, nie?

wolfskinka
1. mar 2010

jasne ze dame stretko ved pojdeme zapit kamkine // za 10 dni .. tak ako sme boli zapit moje 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre