Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
3. jún 2009

no orsul dik...ani ja si nezávidím... 😖 😖 viem si predstaviť aj lepšie strávené poobedie...a ten tvoj favorit vyhráva či ako to tam na tom garose vyzerá...teda dúfam, že je to roland garos 😒 😒

orsulka
3. jún 2009

mzuzka...tak ja si myslím, že ďalší test by bol uplne zbytočný...preto ho nebudem ani kupovať......dva testy mi stačili bohate......doteraz som za cely svoj život testovala len raz a to pred Londynom.....ani jeden z testov nebol do plusu..... ☹ kašlať na ne... 😉

orsulka
3. jún 2009

ano ano nao...roland garros......frčim naatom už druhý týžden 😀 😀 😀 ano vyhráva vyhráva...takže zatial sa drží, ale ešte nie je koniec zápasu a tak mu aj nahlas fandím....asi ma je počuť aj k susedom, ale mne to neva... 😀 😀

orsulka
3. jún 2009

akurát som chcela pisať, že más pravdu v tom, že dnes sa tu akosi miňame .-))))))))))

tijuš....len pekne oddychuj, ved možno aj ten pregnyl urobil svoje, a tiež možno podvedome už vieš, že zajtra bude tvoj prvý velký den!!!!!! držkaj sa..... 🙂

domika9
3. jún 2009

ahojte 🙂

orsulka
3. jún 2009

ahoj domik .-)))) hviezdička........ 🙂

kamka17
3. jún 2009

domi čaf...ako sa mávaš ??

domika9
3. jún 2009

dunda takže aj tebe naplanovali prekrasny vikend 🙂 takže dalšia čo bude mať 4.6 osudovy deň 😀

chorale
3. jún 2009

ahojte, ste tu toho popísali. inak viete čo som zistila? že okrem heliosu budem chodiť asi aj do inej poradne lebo som závislá na koníkovi 😀

orsulka
3. jún 2009

oekne sa to na toho 4.6. nazbieralo......a ty Domika máš čo konkretne zajtra????? tiež naplánovaný sex od pana Dr??????

orsulka
3. jún 2009

chorale 😀 😀 😀 😀 😀 a do akeeej????? do akeeej????? psycho poradne??????? 😀 😀 😀 😀

kamka17
3. jún 2009

chorale...viem, o čom hovoríš 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😕 😕

kamka17
3. jún 2009

orsul...čo sa robíš...šak sme predsa rovnako postihnuté 😅 😅

orsulka
3. jún 2009

chorale...tak oki...a potom tu budeš preliečovať nás, ako naša poradkyňa 😀 😀 😀

kamka17
3. jún 2009

psychoporadňa na koníkovi...nová témička...a predná hora to istí žienky, aspoň sa tam konečne všetky stretneme, hihi 😀 😀

domika9
3. jún 2009

ano od zajtra do konca týždna - idem si dať zajtra pichnuť pregnyl a idemena vec 🙂

chorale
3. jún 2009

orsulka my tam budem chodiť spolu, však hádam držíme spolu nie 🙂 jedna za všetky všetky za jednu 🙂 ale idem lebo mi ide kamoška. tak neskôr papa

orsulka
3. jún 2009

domika 😉 😉 pane jooooooooo....to bude jíííízda!!!!! 🙂 😀

kamka...no...vieš, alae ja viem, že na prednej hore maju vynikajuci Vodny svet...!!!!!! vraj perfiš taketo relax centrum...teda asi nie priamo v liečebni, ale tam niekde......fakt! 🙂 🙂

kamka17
3. jún 2009

orsul...tak teda idemeeee...zastav sa po mňa v žiline 😎 😎

inak hit tohto mesiaca ... pregnyl... 😅

domika9
3. jún 2009

jaj a ciky - normalne mi prišlo smiešne ako si ta predstavím že maš to lehatko omotane okolo nohy 😀 , ale našťastie že sa Silvinke nič nestalo , no a ta noha že je modra trošku zmena po zmodretom brušku no nie 😉

orsulka
3. jún 2009

inak mne tu nejak zmizli Prievidzanky moje zlate...nejak s neviem stretnuť........
a JANULA.....ako ty pokračuješ???? už mas naplanovany KET??? dátum a tak?????
kiara.........lucul........danielitkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

domika9
3. jún 2009

no aj borca nejako nechodi tiež jerry a ostatne - tak dievčence žiadne zanedbavanie koníka lebo budete mať abstinenčné príznaky 😀

kamka17
3. jún 2009

to skôr my budeme mať absťáky na nich, že nevieme, čo sa s nimi deje...veru veru, začali nás poniektoré zanedbávať...asi im už pripadáme veľmi trafené... 😅 😕

orsulka
3. jún 2009

no oni ich možno už aj maju....a samé nevedia,čo im vlastne je!!!! 😀 😀 😀

domika9
3. jún 2009

vrana k vrane sada rovny rovneho si hlada 😀

domika9
3. jún 2009

no žienky idem naštartovať trošku vysavač polietam a hned som s5

orsulka
3. jún 2009

domik....tak bež ja som toto už absolvovala po ranu, lebo chuchvalčeky boli už naozaj všade... 🙂 🙂

kamka17
3. jún 2009

no ja som tiež poletovala doobeda, ale len tak aby sa nepovedalo...
a ide u nás asi búrka, lebo ma začína festne klátiť, padá asi tlak...fasaaaaa ☹ ☹ ☹ 😒 😒

orsulka
3. jún 2009

kamka...u nás fuči od rana ale za slniečka....mráčiky len sem tam......a tlak je všade dookolaa 😀 😀 😀 😀

mia1983
autor
3. jún 2009

Ahojte žienky mi to trvalo kým som si to všetko prečítala, inak som si dala poradiť od tijus a od zajtra zostávam pekne doma dneska ma tá hlava riadne vytrápila a tak som radšej išla z práce domkov 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre