Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
5. mar 2010

jani podla mna koliky nesuvisia s ivf

marta222
5. mar 2010

No vidíš, survi, tak musíš si takto všetko odžiť... Neboj teraz pri Timurkovi pôjdu kilá dolu jedna radosť - musíš okolo neho behať, nemáš čas sa ani najesť...
Ahoj janicca, tak ty už víkenduješ? No, pred chvíľou som sa dozvedela, že dnes z posilky nebude nič - kamoška je chorá, leží (asi ju to v stredu zmohlo) a jej sestra ide poobede do roboty. Tak možno odbehneme s kamoškinou segrou zajtra alebo potom až v pondelok. No, čo už. Dnes budem asi trochu upratovať...

surviver
5. mar 2010

ved vysavanie je tiež pohyb,takže marti všetko ide podla planu 😉

marta222
5. mar 2010

Survi, myslíš? No dobre 😉 , len dúfam, že sa k tomu dnes prinútim, aby som zajtra mohla leňošiť - drahý pôjde zajtra hrať biliard, takže cca do 16:00 budem mať čas pre seba a možno sa mi podarí ísť aj do tej posilky 😉

wolfskinka
5. mar 2010

no uz som tu z obeda, chcela som ist aj do mesta, ze kupim matejovi nejaku drobnost ale nakoniec som ensla, lebo sa strasne rozsnezilo

surviver
5. mar 2010

marti tak pekny vikend a dobre zrelaxuj 🙂 lebo verim,že čochvila už na to nebudeš mat čas 😉 ja idem krmit maleho čaute 🙂

wolfi u nas nesneži 😲

marta222
5. mar 2010

wolfi, aj u nás sneží - každú chvíľu sa mení počasie - chvíľu svieti slniečko o chvíľu sa zatiahne a sneží a fúka vietor ako divé. A to ešte ani nie je apríl... Tá zima nás akosi nechce opustiť, ale už by mohla, už by som rada vytiahla bicykel. A kde si bola na obed?

marta222
5. mar 2010

ďakujem survi, aj tebe s Timurkom pekný víkend a dúfam, že sa mu polepší 😉

wolfskinka
5. mar 2010

hej teraz zase svieti slnko, cert aby to zobral, idem na chvilu lahnut a potom sa uvidi, ci sa mi este bude chciet ist do mesta

marti v soku s muzom, lebo som nestihla navarit

marta222
5. mar 2010

wolfi - to je ozaj "počasíčko". Tak, dobrú noc. Aj ja sa lúčim, prajem všetkým krásny víkend.. bežím domov, už je fajront... 😉

wolfskinka
5. mar 2010

marti pekny vikend aj tebe

orsulka
5. mar 2010

hahaha...baby ja tu citam, že u va sneži a rozmyslam kde na to chodite, že sneh.....vtom pozriem von oknom a tu tiež!!!!! 😀 no poletuje...nie su to nejake chuchvalce ale pada..... 😠 😠

wolfi....ty si slubila poriadny oddych a už by si behala po meste...kceš po zadku????? 😀 😀

wolfskinka
5. mar 2010

orsul isla som si kupit nieco sladke 3 sladke pirozky s lekvarom a urobila som si radost , kupila som Matejovi ponožtičky .... 😀 dam fotku do albumu

cikyta
5. mar 2010

Orsulka-dnes som nahnevala SS s BBT 😀 takže mám super náladu.(Normálne,akoby som mala 13 rôčkov 😀 )
A inak-idem poslať druhe foto do helíku.Mojho "Silvinka"-rozumej:"vajčáka,chlapčeka,malého chasníka atd..."po dnešku.
Kuk album,čo sme jej vyviedli pred hodinou.

wolfskinka
5. mar 2010

jezis ciky to co si jej urobila ??? az mi slzicky vyhrkli ... ☹ neni to hriech take pekne vlasky ostrihat ?

janicca
5. mar 2010

ciky tak konečne ste jej dali to páperie dole ale to vôbec neva lebo ona je krasna aj bez páperia a vlásky dorastú tak teraz už ozaj vyzerá ako taky poriadny huncút..... 😀 😀 😀 😀 a dúfam že si SS z BBT poslala poriadne tam odkial prišli ... 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
5. mar 2010

ciky dufam, ze si jej prve vlasky odlozila

cikyta
5. mar 2010

No,sadla som si tam,kde sedavaju SS z BBT. 😀 A ked som idišla,kočík som tam nechala.
Wolfi,ved aj ja som pri strihaní plakala,ale muselo to ísť dolu.Bude na leto krásne,huste,pevne a hádam na nejaký copik to bude 😉 Lebo takto to mala ako mladá labuť 😅
A odložila som pramienok 😉
Stále si chytá hlavičku a hlada vlásky.Bola zvyknutá ich ťahať a teraz nemá nič.

wolfskinka
5. mar 2010

npo ale mas pravdu v lete bude z nej kocka

cikyta
5. mar 2010

Martula,prečo ti kázal Krajko vyčistiť hlavičku? Z čoho usudzoval,že niesi pripravená? ☹ ☹

zuzanka.h
5. mar 2010

Ahojte žabky...
Takže survi k tým kolikám náš Jurášik ich mal prvých 8 týždňov. Plakával až do rána. Keď sa nám ho podarilo uspať o 3 - tej ráno tak sme si gratulovali. Inak bol jeho čas na spanie o 5-tej. Strašne sa nám prehýbal a vypínal od bolesti. A to sa narodil prirodzene presne v deň termínu.
Inak aj teraz máme problémy s bruškom. Boli sme aj 2 dni v nemocnici na pozorovanie. Včera sme sa vrátili. Mal totiž krv v stolici tak nám idú zisťovať z čoho to je... ☹ Predpoklad, že je alergický na kravskú bielkovinu, ale ešte nie sú výsledky ☹

janula18
6. mar 2010

takže sme dnes volali ale na vklad nejdeme, máme zajtra zase volať. Dnes nie je nič vhodne na vklad, tak uvidíme čo zajtra.

kamka17
6. mar 2010

jani...to nič, aspoň zajtra budú pripravené a bude z čoho vyberať 😉 a koľko ich je dnes??

janula18
6. mar 2010

ako tak zostali 3, ale nemali vytvorené ešte nejaké jadrá, tak musíme počkať či sa vytvoria alebo z nich nič nebude. A tým pádom ani vklad 😢

kamka17
6. mar 2010

no moja 😅 ale nezúfaj, veď nám hovorila, že embrijká sa menia z hodiny na hodinu a do zajtra je to skoro 24 hodín, tak len nejaké pozitívne signály im treba posielať, nech vedia, že sa majú do zajtra naštartovať 🙂

janula18
6. mar 2010

Len sa obávam aj toho že to bude ešte neskôr ten vklad, len 2 dni pred mrchou.
A dúfam že nám na zajtra ostane aspon jeden.

janula18
6. mar 2010

inak som chcela nech sa to vyrieši same to či vložiť jedno alebo dve, ale toto som nerátala. Myslela som že dnes bude určite vklad.

cikyta
6. mar 2010

Janula- ☹ jadierka budu.Dnes je 5 den PK? Ak prežili 4 den PK,tak sa dožiju aj 6 dna PK a aj ET a budu sa vývýjať.Kritický je len 4 den.
Nechcem sa opakovať,ale vážne...aj ja som mala 5 den na prd s jedným embrijkom a na 6 bol ET-ktoremu som neverila ☹ a teraz mi tu ten neveriaci "Tomáš" pobehuje 😅
Ja verim,že to bude aj tvoj prípad! Tak nebud smutnučka...

janula18
6. mar 2010

ciky, dakujem. To dúfam aj ja, možno dievčenské embrijká sa vyvíjajú pomalšie 😉

cikyta
6. mar 2010

Janula-ktovie...asi to tak bude 😉 Musia nabrať vela sily,aby mohli vyvádzať potom riadne "lotroviny"s energiou za "dvanástich" 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre