Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
11. mar 2010

a ja chystam veceru a budu halusky so syrom 🙂 🙂 🙂 tak idem na to 😉 😉 😉

wolfi--- urcite odfotim, a dam vediet 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
11. mar 2010

ok idem si lahnut, od rana som na nohach

domika9
11. mar 2010

brmbolček ja nieže by som epidural nechcela ja si ho dať nemožem koli tomu že si picham injekcie lebo epi sa picha ku mieche a ja mam momentalne inu krv ako ostatne baby takže by sa mohlo stať že zakrvacam do miechy a to by bol už asi iny pruser tak mi povedala hematologička

domika9
11. mar 2010

monita veru bliži sa mi to ale ešte je na rade katka a potom idem ja 😀

wolfskinka
11. mar 2010

domika ty ides rodit normalne alebo cisarskym ?

domika9
12. mar 2010

baby a toto je čo snad vas nemam budiť ja spachtoš prvej triedy 😀 😀 😀

kdeže je orsul ? a ostatne ranovstajky ?

wolfi normale a bez epi

domika9
12. mar 2010

baby a čo je s minkou mala isť na ketko ale nejako som ju tu nevidela dlhšiu dobu

domika9
12. mar 2010

u nas napadlo tolko snehu , snad neprestalo snežiť od včera , jaj treba mi isť do obchodu sa mi tak nechce 😒

brmbolcek
12. mar 2010

pekne ranko, a domi a teba co tak skoro prebudilo z teplej postielky, ktoze ta vyhnal ze este nehajas 😀 😀 😀

veruze este jar nejde podla toho co snehu je vonku ..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

domika9
12. mar 2010

ale každe rano vstavam s mm že ho vyprevadím do prace , urobím mu ranajočky a potom šup naspäť do postele a vždy ešte zaspím ale dnes mi nešlo tak som si povedala že aspon budem mať dlhší den

brmbolcek
12. mar 2010

.. i ja som moju drahu polovicku vyprevadila, pred tym som mu fajn kavicku urobila 🙂 🙂 🙂 dohodli sme sa ze dnes ma vezme na obedik 🙂 🙂 🙂 a pojdeme este na stavbu .....

Domika a co robi drobec este sa nehlasi ? 😉 😉 😉 ci uz nejake mensie naznaky citis ??

domika9
12. mar 2010

už nejaky ten týžden citim občas take bolesti ale skor je to ako pichanie tak neviem či by šlo o tych poslíčkkov alebo čo to je ale inaač sa citim velmi fajn prave tento týžden som vravela kamoške že väčšinou žena ,,hniezdi,, okolo 7 mesiaca no mna to chytilo asi až teraz 😀 😀 😀

teraz by som robila všetko možne som plna energie -normalne nechapem čo som robila doteraz doma 😀 😀 😀

domika9
12. mar 2010

no nič idem do obchodu , budu predavačky pozerať čo sa mi stalo že som tam tak skoro 😀 😀 😀

brmbolcek
12. mar 2010

Domika- aj ine zeny sa tak citia ako ty , no len aby sa zazrak neudial v obchode , davaj si na seba pozor, lebo je tam sneh tak chod pomaly a opatrne 😉 😉 😉

...a uz tu nebol dlho maly LABUSKO , Sisinka a Ciky asi maju co robit s bytikom, zeby uz kolaudovali ? 😉 😉 😉

wolfskinka
12. mar 2010

dobre ranko ...

inac orsulik to tu flaka ...

domi ty to zvladnes si sikulka, uz sa ti to krati este mesiac a budes mat maleho v naruci 😵

surviver
12. mar 2010

pekny piatok všetkym 🙂
dnes je tu akosi tichučko 😲 Asi už vikendujete...tak pekny zasneženy vik vam prajem,ale je pravda,že už toho snehu bolo akurat dost 😠 Už nech je jar 😉 🙂 tak pa-paaa

wolfskinka
12. mar 2010

survi papa

orsulka asi rata danove priznania este a rocne zuctovania ked tu nie je ... ale si uziva zivot slamenej vdovy 😀 , orsul trafila som sa ?

monita81
12. mar 2010

ahojte cicky 🙂 ,kedže zima nechce odísť,tak idem s mm na chatu na hory sa trošku posánkovať.idem sa pobaliť a hopsa hejsa do brandejsa.prajem krásny víkendík.papa 😀
ozaj o Minke som kdesi čítala,už papá lieky,takže je už v plnom nasadení.

wolfskinka
12. mar 2010

monita uzi si vikendu na horach, aj my sa mozno pojdeme vyvetrat na chvilku

dasah
12. mar 2010

cafte baby ....no krasne mi doprajete ze trojicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 stacilo by mi aj to jedno len aby bolo 😅 😅 😅 😅 monita peknu lyzovacku a nie ze si ublizis.... 😉 😉 😉 😉 😉 vcera som bola prvy krat v robote nooooooooo uzas a dnes idem na nocnu a moj mm ze akoze to mam spat sam ? no co aspon si odomna odpocinie a cela postel jeho ......a mymochodom velke dakujem za povzbudenie ja sa nevzdam budem bojovat ta stastena sa snat niekedy umudry a unavy a sadne si na moje plecia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lebo dostane pocuni 😅 😅 😅

dasah
12. mar 2010

tak sa majte idem si pred tou strasnou pracou pospat 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

orsulka
13. mar 2010

prajem pekne sobotne rano ...🙂))))

wolfi...vcera bolo dosť prace a koncili sme o 13-tej, lebo sme sli so sefovcami na obed.....okrem toho mi strajkuje PC.....bol aj kuk urobit správca nasej siete.....že prečo mito ide stale tak pomaly......co sa dalo a nebolo potrebne tak vymazal, vraj mam aj malo pamate v PC....takže bude este musiet prist, nech mi to slape, lebo inak je to na slaktrafenie......IP mi chodia den pozadu!!!!!! 😠 😠 😠

Domi...a na Minku som presne vcera myslela, že sa dááávno neukázala.....a ja som myslela, že už je po vklade.....tak hádam sa nám ozve.... 😉

vsetkym pekny vikend 🙂)

wolfskinka
13. mar 2010

orsulka ahoj,
tak ty si chodis so sefstvom na obedy, manzel ti vytiahne paty z domu a ona si len tak mirnix dirnix ide so sefom na obed ... no parada , neviem ci to netreba nabonzovat Ferkovi .... 😀 😀 😀 a este sa vyhovarat na pc 😀 😀 😀 no len ci z toho obeda nebola aj vecera 😀 😀 😀 😀 😀

kedy sa ti drahy vracia domov ?

cikyta
13. mar 2010

Ahojte.
Sem tam vás sledujem,no nestíham prispievať.
Musím vás sledovať,lebo náhodou pribudne nejaký heliosák a ako by to bolo bez tradičnej poezie? 😅

Byt už máme,no ideme v nom prerábať všetko.Takže aj Silvinkine narodky sme o 3 týždne posunuli 😅
Nemám čas písať,iba čítať,lebo máme aj nejaké rod.problémy.Teda ja nie,ale brat,ktorý nemá nikoho,len mna,tak sa snažím byť psychickou oporou.Má to velmi ťažke chudáčik.

Zatial pa dievčence...držkajte sa 😉

wolfskinka
13. mar 2010

ciky ahoj ... som sa divila ze kde si tak dlho, ved silvinka bude mat narodeniny az posledny aprilovy tyzden, pamatam si vtedy sme hrali hokej s rusmi 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
13. mar 2010

caute baby, no testovala som aj na 12. den po ET a ciarka bola rovnaka ako 10 dni po ET... snad to je v poriadku, ale asi hlavne je, ze tam bola 😖

wolfskinka
13. mar 2010

maryah super ked je tak je dobre, daj foto do albumiku nech sa potesime

maryah
13. mar 2010

wolfskinka, kuk album... co si o tom myslis? nemala by byt uz tmavsia? trosku ma ukludnilo, ze tam vobec je a ze neni slabsia... do pondelka uz nebudem testovat, idem na krv a utz 😵 😵 😵

wolfskinka
13. mar 2010

maryah je tak akurat ... kukni si moj album ja tam mam tiez testiky a tmavsie zrovna nie su

maryah
13. mar 2010

nooo, mas ich skoro take ako ja... a matej je na ceste 😵 😵 😵 taaak snad to potvrdia aj v heliose. ideme tam v pondelok a aj kamka ide. ozaj, nevies ako sa ma?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre