Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
15. mar 2010

no Timurko sa ma asi fajn 😉 spi mi na rukach/klasika 😠 / už mam ruku strnutu,ale hlavne nech sa vyspi 🙂

a čo Ty ešte bez šefa?

wolfskinka
15. mar 2010

dobre ranko ... marti a preco, ved je dnes krasne ... xixi

surviver
15. mar 2010

kuk album,aktualny stav u nas doma 😉

surviver
15. mar 2010

wolfi,ale my čakame velku noc nie vianoce 😀

wolfskinka
15. mar 2010

survi no aky je chutnucky, a poskojny na rukach ... xixi

idem sa ja najest a o 10,00 vyrazam do mesta na nakupy, chcem gulkovi kupit nejaky vec do garderoby ...

marta222
15. mar 2010

survi, Timurko je krásny 🙂 a ako vidím najlepšie mu je na rukách 😉 . áno, ešte sme stále bez šéfa - ešte 2 týždne, juchúúú... Wolfi 😠 , keby bolo 15. decembra, tak mi ten sneh vôbec nevadí, ale Veľkú noc so snehom teda určite nemusím 😠 😠 .

surviver
15. mar 2010

wolfi,tak dobru chut 🙂 len si pokup,lebo potom budeš rada,že možeš byt doma a oddychovat a budeš mat všetko pekne nachystane tak čauko a pomaly po tom snehu,nech nespadneš...paaa

orsulka
15. mar 2010

ahojte damy.....

aj ja sa hlasim nech nemám "A"....a krátené prémie !!!! 😀 😀 😀 poctivo zarezávam, o hodinku idem do PD na nejake nakupy do firmy.....
drahy dofrčal okolo 01,00 hod podla planu......ale pravdou je , že sme sa až do rana nestiskali.... mne sa nejak nedalo zobudiť .-)))))))

surviver
15. mar 2010

marti,hej krasne spinka,ale celu noc buntošil 😠 prdko maly...

tak on vas na tak dlho opustil 😲 ,ale hned jelepšie v robote...aj ked si človek vždy svoje musi urobit,ale lepšie ked Ti nikto "nedycha " na krk 😀

marta222
15. mar 2010

Ahoj orsulik, haha ... tak vrátil sa ti Ferino - tak si spala ako zarezaná, však? To je samozrejmé, predsa musíš predsa dospať ten týždeň, keď si ponocovala 😀 😀 😀

kamka17
15. mar 2010

dobré ránko prajem...strach a hrôza a to nehovorím o tom, čo je na cestách...cestári už majú jar, keby ste chceli vedieť 😅 😒
ale zvládli sme cestu do martina aj z martina v poriadku a mala som v helíku stretávací deň...tinku som stretla a vo dverách ešte aj maryh...takže celkom pozitívne ráno 😎 😎
a pozitívne hádam bude aj poobedie okolo 15.00, keď mi budú volať 😅

orsul...pc už poslúcha??

surviver
15. mar 2010

orsulka čauko 🙂 no nebyt tych premii,tak sa asi ani neukažeš 😀 ,ale kedže makaš tak Ti nejake odsuhlasime 😎 ....a konečne budeš dobre spat,ked sa budeš tlačit v postielke s mužičkom 😵

domcek
15. mar 2010

CAfte, prisla som na chvylku kym mala spinka. 😉
Caf survi 🙂

strelka11
15. mar 2010

ahoj kamka a na ultrazvuku nebolo vidno ziadnu bodku? 😅

wolfskinka
15. mar 2010

survi dik,, ale pojdem az cez vychadzku

marti ja mam sneh rada a vobec by mi nevadil ani v maji, ale to je moj individualny pocit, kotry so mnou zdiela velmi malo ludi ... mne zase v lete z tej horucavy byva zle, ja moc na slnko nemozem

kamka super ... tak ste sa spichli v heliku ... a co ti povedali na sone ? nebolo este nic vidiet ?

marta222
15. mar 2010

wolfi, veď aj ja mám rada sneh, ale čo je veľa, to je veľa.... asi nemá kalendár, už mal byť dávno v háji 😠 . No, ale nech sa to počasie vyblázni radšej teraz ako v máji.
A leto.... joj, to môžem 😉 , môže byť aj 33 stupňov, to mi vôbec nevadí 🙂 .
kamka a čo ti povedali? Tak dúfam, že poobede nám prinesieš pozitívne správičky... O koľkej ideš volať?

kamka17
15. mar 2010

na sone nebolo vidno nič, teda sliznica vraj že super a ostatné sa mu nechcelo asi nejako veľmi študovať, vraj mám počkať na poobedie na krv...však počkám...už toľko čakáme, tak tých pár hodín ma nezabije... 😉

hehe, radosť zo snehu som mala tento rok iba raz, keď sme boli s drahým v saune v Konskej a so sauny sme vyšli do dvora na sneh...to bola paráda 😀 😎 😎 inak mi už tiež pekne lezie na nervy, ale vraj od štvrtka tohto týždňa sa má už riadne otepľovať, tak už to babulky nejako vydržme 😉

wolfskinka
15. mar 2010

kamka no som ja zvedava na to tvoje hcg ... kolko bude

kamka17
15. mar 2010

marti...ja dúfam, že mi zavolajú oni, lebo ja ako sa poznám som schopná aj na to zabudnúť 😅
inak sa mi v noci snívalo, že už bol utorok, a že sme zabudli ísť dnes do helíka 😕 😕

wolfskinka
15. mar 2010

kamka no ty mas ine sny, tak tomu ver ze by si nezabudla a ako sa inac citis ?

kamka17
15. mar 2010

no cítim sa...v kuse ma bolí brucho a chce sa mi stále spať...však to poznáš

inak janula ??? ozvi sa, nech vieme, čo a ako.. 😅 😉

janicca...hallllooooo...de siiiiii???

wolfskinka
15. mar 2010

kamka no ved hej, ja som prespala skoro cele prve 3 mesiace

kludne si lahni a pospi ved si doma, tak mozes

wolfskinka
15. mar 2010

ja idem tiez este teraz na chvilu do postele, gulko zjedol 3 zemle s dzemom a ma plne brucho na chvilu tak ideme oddychovat

lucula73
15. mar 2010

ahojte dievčatá,

prišla som vás pozdraviť,nestíham písať,ale čítam vás pravidelne a všetko... 😉

kamka držím palčeky,uvidíš že zavolajú,sa ti budú nohy triasť.. 😀

u nás to vyzerá podobne ako u survi....ibaže nám už pomaly nestačí len spať na rukách a ja sedieť,budem musieť zachvílku na prechádzku po dome... 😠

janicca
15. mar 2010

ahojteeeeeeeee moje krásne ......... 😉 )))))))

kamka tu sooooooooooom........ 😉 že vraj dnes pracujem tak nemám ja kedy ......... 😉 😉a idem dnes zuby vrtať a na sono prsníkov tak už sa teším po doktoroch chodiť ma nebaví a pekný deň za nami ......... 😅 a tešíííííííím na výsledoček ...... 😵 😵 😵

huráááááááááááááá konečne nám nasnežilo !!!! 😠 😠 😠 čo je moc to je moc už mi to ide na nervy ....... 😒

Martula,Orsulik,Wolfi ,Survi ,Brbmolček,Domček ,Lucul,Ciky a všetky ostatné ktoré som nespomenula prajem fajn deň a Sise božtek na noštek posielam ........... 😉 😉

marta222
15. mar 2010

Ahoj jani, to som rada, že ťa vidím, už som sa o teba bála. Ako si prežila víkendík? No, tak dnes máš o zábavu postarané - chodenie po dr. 😉 ... A kam ideš na sono prsníkov?

janicca
15. mar 2010

Martulik......... 😵 😵 idem do KNM to ma automaticky poslal Dlugoš tak dnes mám o zabavu postarané vrtanie zubov,mačkanie cickov no som úplnne nadšená........ 😀 😀 😀

marta222
15. mar 2010

Hej, do KNM? A kde to tam robia? Ja som myslela, že to robia iba v ZA alebo v Čadci... A zober si uteráčik aj nejaké papierové vreckovky na utretie 😉 . Toho zubára ti teda nezávidím 😒 , tak sa držkaj ....

janicca
15. mar 2010

uterák zostal doma tak budem musieť bežať domkov do kelu ...... 😠 a toho zubára nejako prežijem nič iné mi nezostáva .... 😉 a aký bol víkend ???

marta222
15. mar 2010

víkend bol v pohode - papučová kultúra. A ty ako? Boli ste niekde lyžovať? Dnes som akási "osovená", aj kávu som si dala a akési driemoty idú na mňa, to robí asi to sprosté počasie 😒 . Už sa teším na dnes do posilky, trošku popreťahovať kosti 😉 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre