Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
23. mar 2010

kuk album...

jani, stretko vidím tak po veľkej noci...a cítim sa tak, že sa od rána snažím rozchodiť včerajšie rozhovory s wc a snažím sa vsugerovať si, že to bol len následok migrény a že sa to nem bude opakovať, lebo takéto stavy sú bez liekov na mašľu 😖 😅

wolfi...alebo kto mi to vie vysvetliť s tými tt...ja chápem, že pri prirodzenom otehulkovaní sa ráta dátum od poslednej ms, ale ja som predsa mala vklad, resp oplodnenie úplne mimo normálneho cyklu, tak mi je to divné, že to rátajú podľa ms... 😕 asi som ŤCH /ťažko chápavá/ ale akosi tomu nerozumiem... 😅

brmbolcek
23. mar 2010

Kamka- paradna fotecka 🙂 🙂 🙂 🙂

dr. to vsetci pocitaju od ms, .vzhladom, ze ty vies kedy presne doslo k oplodneniu tak si to vyrataj nasledovne : v den OPU a plus 270 dni a mas datum porodu...... ale v heliose keby si sa opytala by ti povedali kedy mas predbezny termin porodu , ved on sa bude este menit ..... 😉 😉 😉

kamka17
23. mar 2010

brmbolcek...dikes, to som potrebovala vedieť..čiže podľa mňa sme nie cca 7tt, ale cca 4tt+nejaký ten deň...
ale dátum pôrodu, čo povedal Krajko, by sa mi aj páčil, lebo je rovnaký, ako mala moja mamina so mnou 🙂

brmbolcek
23. mar 2010

ano presne tak , lebo ta kalkulacka ukazuje dopredu,.... tak to ratanie je o cosi presnejsie a istejsie 😉 😉 😉
a nakoniec budu Krajkove terminy vyslysane , ved kto hovie 😀 😀 😀 len nech to vsetko dobre dopadne ......

janicca
23. mar 2010

kamka tak prvé zoznámenie s WC ako tehula máš úspešne za sebou .... 😉 😉 😉

kamka17
23. mar 2010

jani...dik...neboj ale nič, aj teba to čaká 😀 😀 doprajem ti, čo 😉

wolfskinka
23. mar 2010

kamka neviem ako to rataju, ale mne to vychadza od poslednej ms rovnako a aj podla vkladu ... daj si do profilu na konikovi a vyrata ti termin porodu 😵 , fotecka je uplne uzasna, takze uz grcas .. no pekne, mna ot nastastie obislo 😵

inac na doziadanie podaktorych zvedavcov dofotila som matejove vecicky a su v albume ...

domika9
23. mar 2010

kamka zadaj si tu prvy den poslednej menštruacie a možeš každy týžden sledovať čo mam babo nove

http://tehotenstvo.academy.sk/

cikyta
23. mar 2010

Kamka-krásne foto.A termin porodu ti sice vyrataju,ale v 3 mesiaci bude vyrátaný najpresnejšie aj z UTZ.Mne to sadlo z 3 mesiaca tiež.
A konečne už niekto aj grcká!!!!!!!Sakra ved ja som grckala hned od začiatku až do 4 mesiaca!Skoro piateho!Fakt som si pripadala nenormálne a teraz ked vás čitam,nikto negrcká....tak to hádam rýchlo zmeníš!!!!! 😉
Ale samozrejme prajem,nech si to tehulkovanie hlavne uživaš! 😉

mzuzka
23. mar 2010

ahojte helinky moje, kamka gratulujem velmi.
skopirovala som vam prispevok z anglickej temicky, kde chodim tiez, aby som to nemusela preepisovat. ale dnes sme mali naozaj strasnu noc . to bola najhorsia noc v mojom zivote

ahojte, ja am za sebou velmi krusne chvile. vcera markus cely den kakal a vecer bol hroznenespokojny. vedela som hned ze sa nieco deje, lebo on je skvor ten menej plackajuci a vecer sa napapa a hajka.vcera pol noc on nic. kakal stale , tak som mu dala napit cajik ,aby sa nedehydroval.ten mi vyzvracaal a okolo 2hej v noci, akurat som volala s muzom(bol v robote) a marka som mala na rukach, zrazu len otvoril dokoran pusu, zalapal po vzduchu a nie a nie sa nadychnut. prevracala som ho, capala po chrbtiku asi po pol minute chytil dych. ja som sa cela rozklepala.syn volal na pohotovost a tam mi povedali, ze ci sa nadychol, hovori ze ano, no tak ak sa nenadychne, volajte zachranku, my s tym nespravime nic. riska som dala spat do kosika , vytiahla monitor a marka dala do postielky sameho. este 2x!! sa do rana spustil alarm. Eman mi vravi, mami ak sa este raz spusti, volam zachranku a poviem ze sa nenadychol.a hotovo. nasastie rano zahajal, okolo 6tej a skludnil sa. no a zacala som kandit ja. uplnu vodu, krce v bruchu a nic som v sebe neudrzala. cakala som ze aj richi, ale ten doteraz chvalabohu nic.
o 8mej som zavolala GP , ta ze nech s nim pridem, hned zavolala do nemocnice, napisala ake mu maju porobit vysetrenia este dnes nas poslala tam.ja som isla s richim domov a marek je este v nemocnici, ale uz pojdu domkov. zrejme ma maly virus, z ktoreho kaka aj on, aj ja, a vtedy je u novorodencov oslabeny rganizmus a sem tam zabudnu dychat. mame ho stale monitorovat, ale srdiecko aj plucka ma v poriadku a krvicky budu zajtra vecer.
dakujem bohu, ze to takto dopadlo, ale ja som absolutne grogy. strasne som sa bala, bolo mi zle, bola som nasrata..... proste vsetko spolu. je to tu niekedy vazne ako v ciernej komedii, neuveritelne. k 6tyzdnovemu dietatu pridu ak sa nenadychne. clovek nevie ci ma plakat, alebo sa smiat. ale vdaka bohu za nasu GP. ja sa tak bojim ked sa prestahujeme... uz som to tu viackrat spominala, ale teraz si ju vazim este intenzivnejsie, ked si uvedomim aka bieda je tu s tou NHSkou.
od dnes budu chlapci spinkat na monitore, jeden v postielke, druhy v kosicku.

kamka17
23. mar 2010

ciky...no dnes to vyzerá bez večerných dialógov a dúfam, že ma aj naďalej to grcanie obíde...ale tak ty si to mala aj máš "se vším všudy"...tehu si si s "užila" a užívaš aj teraz s herečkou zlatou..pusinu na dobrú noc jej posielam...ozaj, ako reagoval drahý na tú zničenú podlahu???

neviem inak či som niečo prehliadla...ale neviete ako dopadla janula??? bola týždeň po mne, tak už by mala mať výsledky...

domi dik 😉

kamka17
23. mar 2010

zuzi...no tak to je ako z hororu, ale som rada, že sa to akotak ukľudnilo a dúfam, že všetky výsledky budú nakoniec ok, že to bude fakt len nejaký vírus...ty si to mala určite aj z nervov, tak držím palce, nech ste rýchlo zas v poriadku a nech sa nič podobné neopakuje...držkajte sa všetci a pozdravujem aj emana, že sa tak snažil 😉
prajem už len kľudné a prespinkané noci 🙂

cikyta
23. mar 2010

Juj Zuzka...čítala som z otvorenými ustami.Myslím,že ja by som už bola dávno na pohotovosti. ☹
Držím palce,aby bola toto prvá a posledná burka,čo sa v tom malom brušku prehnala ☹
Pápá
Kamka-Nezbadal to 😅 (teda,ešte 😅 )

mzuzka
23. mar 2010

no nakoniec je v nemocnici, pri odchode sa lekarovi nepacilo jeho dychanie, tak ho nechaju celu noc na pristroji, na pozorovanie. moj malinky bubacik, sam bez maminky.dufam ze to je v poriadku.vlastne bude s ockom,ale aj tak, je zvyknuty na mna.

cikyta
23. mar 2010

Markuskovi veeeeeeelmi držíme palčeky,nech sa vykuríruje.Drobček malinký!!!!!!!!!Tak ale hlavne,že je pod dohladom teraz.To je hlavne,takže už bude dobre 😉 Tfuj tfuj.musí

wolfskinka
23. mar 2010

mzuzka markuskovi vela zdravicka, nech je cim skor v poriadku

orsulka
24. mar 2010

dobre ranko.......no tka pekne sak hned z rána sa neviem docitať.....!!!

mzuzka.....moooc vam držim palčeky, daj hned vediet že už mas Marka domka a že je vsetko OK......!!!! prosim..... je to fakt sila tamv tom UK s lekarmi......ale zas vidiš na druhej strane, už ho mali aj pustiť a doktor sa rozhodol inak....takže tiež su to len ludia a vedia čo robia.....(teda ked už sa tam dostanes 🙂 )))

kamka......nop grckanie nezavidim, ale to vsetko okolo toho ano.... 😉 😀 😀 😀 a dufam, že migreny budu co najmenej .-)))

surviver
24. mar 2010

pekne ranko 🙂

mzuzka tak nech je maly čim skor doma a zdravy,musi to byt hrozne,ale si to zvladla,dvojičky su zlate,ale starostlivost o ne asi velmi naročna,tak sa drž mamina 🙂

orsulka,Ty už znova makaš...ale tie dni strašne rychlo letia a myslim,že poobedia a noci idu rychlejšie ,ked som chodila do roboty,tak som mala pocit,že som furt v robote...a teraz mam taky pocit z Teba,že stale si v praci 😉

surviver
24. mar 2010

orsulka,ale ma ešte napadlo,že Ty maš v robote konika,tak snad Ti to trocha sprijemni a urychli den 😎 ja som nemala ani konika 😠

brmbolcek
24. mar 2010

pekne ranko, dnes je streda dnes by to slo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

.. tak hura do prace, do vybavovaciek a ci oddychu ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dnes hlasi krasne pocasie tak som zvedava ze ci to vide, a ja sa dnes potichucku tesikujem na sooooooonoooooooooo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , dufam , ze vsetko dobre dopadne, manzelika si beriem so sebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Kamka- ahoj grcko 😉 😉 😉 ale nie vazime ze sa ti to chnaplo a mas prave prejavy tehotnosti..... 😉 😉 😉 pytala si sa na Janulu , citala som v iej teme , no Nevyslo jej to ide skusit ten druhy car v Martine......

a ako sa maju Tinkaza a Dunda ? vies nieco o nich ???

Zuzanka- posielam velmi vela energie, a kppec stasticka nech sa vam cim skor polavi, Tatino bude tahat 24 😉 tak ako si to ti tahavala nejedenkrat pri tvojich krasnych 4 drobcoch..... 😉 😉 😉 prec prec s bacilmi a nech uz je vam lepsie a lepsie 😵 😵 😵 a podavaj nam info......

Orsulik- servus tak ako dnes v praci ? 😵 😵 😵

Martulik - ake bolo vcerajsie skolenie ?

Janka - a ty si kde ? asi si varis kavicku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ostate dievcence prajem krasne ranko a celu stredu uspesnu

orsulka
24. mar 2010

survi..... 😀 😀 😀 tak to možno nie mne rýchlo utekaju poobedia a noci, ale tebe, ked más ten pocit 😀 😀 😀 že som stále v praci..... 😀 😀
dnes bude trosku veget......pojdem si o hodinku pre kartu a vysledky z krvi, aby som v pondelok mohla ist na interne......
kolegyna sla domov, lebo jej nebolo dobre.... a sef je dnes v BA.......rocne hlasenia na dan. urad mam hotove....takže celkom pohoda...... 😉

brmbi...ahojček smejko 🙂))))
ako som pisala vyssie...dnes v praci slnečno a bezoblačno .-))))

kamka17
24. mar 2010

hilfeeeeeee...nejde nám voda...žiadna!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ma drbne...pardon

pekné ránko všetkým 😎 😎 😎
dnes idem mojej maminke gratulovať, má 60...bože a ja si stále pripadám ako puberťák, to len všetci dookola rastú a starnú, hihi

brmbolcek,...o tinke ani o dunde neviem nič nové...dunda ide do helíka vlastne až dnes, tak snáď podá nejaké info...vlastne už tam asi aj bola...

zuzi...marko už je asi domka a dúfame, že je všetko ok, tak daj info, ak sa ti bude dať 🙂

brmbolcek
24. mar 2010

fiha - a co vam prasklo potrubie ? co sa stalo ze nejde voda 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 nabuduce odkladaj do flasiek na horsie casy 😀 😀 😀 este ze mas maminu tak blizko 😉 😉 😉 a co si jej kupila aky darcek ?

orsulka
24. mar 2010

kamka......nam ide voda ...dojdi .-))))))))) aj kafco ti uvarim.......sak take slabe 🙂))))

a mamci že vsetko najlepsie .-)))))) od Heliniek z konika 😀

kamka17
24. mar 2010

orsul...už bežím...postav vodu...a môžem aj hygienu spáchať u vás?? 😀 😀 😀
aspoň minerálku na pitie si idem kúpiť

a vraj prasknuté potrubie, tak dúfam, že termín "dokončenie prác" nebude trvať celý deň

orsulka
24. mar 2010

kamka....v pohode možeš...mame tu dokonca aj žensku sprchu, v ktorej myslim, sa v živote nikto nesprchoval 😀 😀 😀

orsulka
24. mar 2010

Však Martula nespiminala, že by to bolo dvojdňove školenie....????? 😕 😀 😀 😀 tak kde ju dnes mame ?????

Janica.....zasek makáš jak šrób ????????? 😀 😀

janicca
24. mar 2010

tu soooooooooooom hviezdy moje krásne .......... 😀 😀 😀
bola som u ženského pichnúť si dať pregnyl a že zase robiť ťuťu muťu ... 😠 čo ma pri takom plánovaní vôbec nebaví 🙄

brmbolček dnes by to ozaj šlo ......... 😀 😀 😀

zuzka posielam kopeeeeeeeeec energie pre svištíkov nech ste všetci čoskoro v poriadku .... 😉

kamka šak dojdi vodu zatial ešte máme ....chúďatko to ani vytoto ani grc ani ništ nemôžeš ... 😀 😀 ale hádam to čoskoro opravia ...a dnes budeš jesť velkou lyžicou vlastne ty už máš pre ňu najkrajší darček aký si jej mohla dať ... 😵 😵

Orsulka tak dnes máš veget to je fajn a dnes je ozaj krásne to je škoda aj v robote sedieť ... 😉

wolfskinka
24. mar 2010

brmbolcek tinkaza je v nemocnici lebo zacala velmi krvcata, praskol jej hematom, ale babetko je v poriadku a bude tam este asi tzyden

Dunda ide dnes na krvicku ... Matej Dundu začaroval ... takže vysledok jasny 😀 😀 😀 😀 xixi 😵 😵 😵 😵 😵

kamka17
24. mar 2010

kúpila som si milku orieškovú, tak sa tu ukľudňujem 😅 😀 😀

jani...veru máš pravdu, že takýto darček musí stačiť aj na ďalších sto rokov dopredu 😉
a príjemné ťuťumuťu prajem...verím ti, že takto na príkaz to človeka ani nebaví, ale vyskúšať treba asi všetko dostupné, aby sme si potom nevyčítali, že toto sme neskúsili a mohlo to vyjsť...tak to nejako zvládni 😉 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre