Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
26. mar 2010

ahojte dievčatá,

prišla som vás kuknúť,ja vás čítam poctivo,ale sa mi nedá písať,malý mi už nechce veľmi spať cez deň,tak vymýšľa....

wolfi - inak tresku a vineu keby som si dala,tak zbohom.......

brmbolcek - no mi keď sme hľadali farbu na fasádu,my sme pochodili hádam všetky okolité dediny aj okresné mesto tri razy,nakoniec nám aj tak namiešali iný odtien ako sme chceli a šlo ma poraziť.... 😠
a jedno je pravda...my máme takú svetlú farbu,niečo medzi svetlo hnedou a marhulkovou a veru si tam muchy robili celé leto výhrevňu.

zdravím všetky od A_po Z,aby som na niekoho nezabudla.....

orsulka
26. mar 2010

luculka...ahojček moja........super že sem tam napises.....
otazocka...ak by bolo stretko....prisla - prisli by ste???????? daj vediet, predbežný plan je po velkej noci samozrejme.... 😉 alebo dojdeme do Bojnic?????? auto je - nebude problem 😉

orsulka
26. mar 2010

wolfi...tk ja zas hovorim mnam...treska a vinea...hned by som si dala......a zatial tlacim suchare a jogurt 😀

wolfskinka
26. mar 2010

kamka pockaj za par tyzdnov ... co budes kombinovat ty ... xixi 😀 😀 😀 😀

orsulka no pockaj zachvilku aj ty , zachvilku budes tehulka a treska s vineou a s dzemom to bude labuzo ...... 😀 😀 😀 lebo aj teba Matej zacaruje TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

orsulka
26. mar 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej !!!!!!! dakujeeeeeeeem Matejovi i jeho mamičke .-)))))
cmukyyyy 😉 😵 😵 😵

wolfskinka
26. mar 2010

orsulik bol by v tom cert aby to nebolo , Matej zacaroval uz alicku, pegasko, kamka, tinkaza, dunda, rosienka, lusinkaj ... vsetkym posielal virusiky a vsetky su tehulky ... takze teraz je rad na tebe TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
26. mar 2010

no dost bolo zabavy idem do mesta .... vybavovat papiere a kopec inych hovadin, zatial papa

orsulka
26. mar 2010

wolfi......kurnik len aby sa mi uslo !!! 😀 😀 😀 po tolkych začarovaniach 😀 😀
tak si pekne povybavuj, hlavne nech ti to odsypa 😀 😀

dnes je teda piatok......

ma štvete normalne........to vsetky makate a dorábate, co ste nestihli za predchádzajuce 4 pracovne dni ????????? naco pisem množne cislo????? ked sme v praci len ja a janicaa (pzn.red.) 😀

a ostatok stadeto???? 😕 😕 😕 😀 😀

lucula73
26. mar 2010

kuk orsul 🙂
veď kiara sa ťa tu pýtala dva razy na stretko,ale odpoveď som nevidela ani ja 😒 😀 ....boli ma kuknúť predvčerom aj s janulou,ale aj teba by som rada videla,naozaj....takže po Veľkej noci hádam dačo zbúchame,teším sa už teraz 🙂

janicca
26. mar 2010

orsulka (pzn.red.) ták to je dobré ....... 😀 😀 😀 ale hovno nerobím ništ len surfujem po nete a hľadám,hľadám a hľadám s kolegyňou máme zajačie umýsli keď je tak krásne počasíčko a my tu musíme kľabiť.... 😠 akurát som dojedla uhorku a syr a toď vsjo ale takú tresku hoci kedy s bielým rožtekom mňam no ale nemôže bo figura je figura .... 😀 😀

wolfi ja sa postavím do radu a potom hoď na mňa riadny mrmel nech sa dobre prilepí..... 😀 😀 😀

orsulka
26. mar 2010

JANICA...........mrmeľ...... 😀 😀 😀 tak ten sa prilepi aj keby si nechcela........hahahahaha
ten výraz som nepocula rokyyyy 😀
tak ja zodpovedne inak aj fakturujem......po troške 😀 😀

orsulka
26. mar 2010

lucul.....kiarke som sa už ospravedlnila..........
vcera by som nemohla aj tak, hoc ma nikto nevolal !!!!! 😠 😠 😀 😀 😀 😀 ale sranda toto je......dobre????

sak ved aj ja sa už tesim...
😉

janicca
26. mar 2010

Orsul tak keď Wolfi opľuva TV tak nech je to raz a naporiadok ...... 😀 😀 😀 😀

ináč dnes mám ovulku a vaječníky ma bolia ako šĺak ako keby mala mrcha prísť normálne som sa na to v noci zobudila žeby to bolo tím pregnylom abo tebletkami ????... 😖

wolfskinka
26. mar 2010

janni teba oplujem osobne, ked pojdeme von ... a ked ta opluje este kamka, tinka, dunda a ja ... tak je to tutovka 😀 to je clostilom, aj mna po nom boleli vajecniky

wolfskinka
26. mar 2010

inac mali by sme dat enjake stretko po velkej noci, uz sa bude dat sediet aj na namesti vonku .... len pit budes uz asi len sama s marti

orsulka
26. mar 2010

JANI.......odporucam dat si na Vase najbližšie stretko OKULIARE!!!!!! 😀 😀 😀 😀

a ja si dam nepriestrelnu vestu,a by ma baby neprihlusili že neviem ani na otazky odpovedať!!! 😀 😀

wolfskinka
26. mar 2010

orsulka a este jej porad aj prsiplast ....
😀

idem na obed, mame v jedalni rezen a zemiakovy salat ... mnam, pri takomto zdravom style budem ako gula, ako som pekne zdravo zacala tak teraz jem piate cez deviate
papa zatial a dobru chut, kto este nejedol

lucula73
26. mar 2010

orsul,tak tak 😀 .ale šak to napravíme.....dnes sa mi tu sedí,keď mi drobček spí....včera sme zožrali s mm dva sáčky tých keksov Telka,to je makové,že by s toho?? 😕 😀

orsulka
26. mar 2010

wolfi...ty si v praci????????????????????????????????? 😕 😕 😕

orsulka
26. mar 2010

lucul....das si otazku aj si odpovies...hihih......tak mak ako mak...aj ked vtelkovej forme 😀 😀 aspon si trosku oddychnes 😉

lucula73
26. mar 2010

wolfi - inak tvoja strava je ako vyšitá v tehu......... 😀 ,mne zase strašne chutili oškvarky,toť tiež zdravučké....inak by som to nezjedla ...

lucula73
26. mar 2010

veru babenky,dnes si trošku vegetím.......včera som mala svalovicu z toho hompáľania na rukách...a mala by som ísť dačo porobiť,nech tu nežijeme ako na smetisku,ale tento pc.........asi ho vyhodím.. 😠

orsulka
26. mar 2010

lucul klud a pohoda...slnko svieti malinky spinka....a konik konikuje 🙂))))))

janicca
26. mar 2010

jaaaaaj Orsulka tak ty to budeš mať o niečo tažšie ako ja .... 😀 😀 no hádam by sa do teba nepustili??? 😀 😀 ja som sa osobne stretla len z Kiarkou a to je také slniečko neškodné no ale nikdy nevieš !!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfi ty mi dnes len chúťky robíš..... 😀 jasné stretko dáme hneď po veľkej noci už by sa patrilo čo sme horšie ako prievidza ??? 😀 😀 😀

lucula73
26. mar 2010

jani no vy ste určite lepší ako PD.....my sme mali naposledy ani neviem...tuším v septembri také neplánované,narýchlo...že orsul?a odvtedy ništ...

orsulka
26. mar 2010

JANI....ale pssssssssst nikomun nehovor.........samostatne su to anielikovia moji krásny......ale ked budu na mna tri pokope...tak neviem neviem neviem 😀 😀 😀

PREVIDZAAAAAAAAA....PRIEVIDZAAAA !!!!!!!!!!PREVIDZAAAAAAAAA....PRIEVIDZAAAA !!!!!!!!!!PREVIDZAAAAAAAAA....PRIEVIDZAAAA !!!!!!!!!!PREVIDZAAAAAAAAA....PRIEVIDZAAAA !!!!!!!!!!PREVIDZAAAAAAAAA....PRIEVIDZAAAA !!!!!!!!!!PREVIDZAAAAAAAAA....PRIEVIDZAAAA !!!!!!!!!!PREVIDZAAAAAAAAA....PRIEVIDZAAAA !!!!!!!!!!PREVIDZAAAAAAAAA....PRIEVIDZAAAA !!!!!!!!!!PREVIDZAAAAAAAAA....PRIEVIDZAAAA !!!!!!!!!!PREVIDZAAAAAAAAA....PRIEVIDZAAAA !!!!!!!!!!

ved aha.......nase mali stretko aj tot fčeraaaa 😉 😉

a inka bude aj ked dojde mzuzka so svištami..🙂)))))) to fakt aby sa slo už na detske ihrisko 🙂)))))

orsulka
26. mar 2010

tak ja som stertla este s Kiarkou.......

a vy sa tiež tak postretate...s Janulou a podobne.......ale spolocne veru už davno nie...... napravime.... 😉

janicca
26. mar 2010

lucul no my tým stretkám nedáme moc zabrať šak naposledy sme dali myslím v januári ...veď vieš nie je kedy ... 😉 a robota nie je zajac neutečie to si ťa počká tak len pekne s nami konikuj...... 😉 😉

janicca
26. mar 2010

šak hádam už sa oteplilo tak aj Kľak už je rozrmznutý tak niečo vymyslíme s tým spoločným stretkom 😉

janicca
26. mar 2010

Orsulka PSSSSST naozaj to nikomu nepoviem ....... 😉 že jak sa povie hrob je oproti mne klebetná baba.... 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre