Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
26. mar 2010

jani....no ty si poklad, vedela som, že na teba sa dá spolahnut... 😉 😉 😉
no ten KLAK..........nie je zlý nápad.... 🙂 🙂 som tam do pol hodiny 🙂))))))

janicca
26. mar 2010

orsul a ten poklad len kopať a kopať ....... 😀 😀 😀 kua keby že nie som doľaptaná zo šoferovania tak sadnem do auta a idzem ... 😉

kamka17
26. mar 2010

no len my zo žiliny budeme musieť nejaký odvoz zabazpečiť...jani, ty si spomínala, že drahý by bol ochotný nás odviesť???

janicca
26. mar 2010

Kamka ahoj mamina to stále platí ...... 😉 😉 len sa treba dohodnúť .... 😉

orsulka
26. mar 2010

kamka.....no aj ty si tu drndulkaaaaaa ??????????????? 😀 😀

no dobre sak to ide celkom......otazka do plena : takto 9.4. piatok poobede KLAK???????? kto može, kto nemože a preco ????? 🙂 😉

kamka17
26. mar 2010

no okrem zajtrajška mi je to jedno, hocikedy môžem 😉
a nechcela si dnes skor odísť z práce?? že teda nevyháňam ťa odtiaľ, ale však najvyšší čas ísť domov, či??

janicca
26. mar 2010

no tak ja by som dnes mohla ale polovička šofer má dnes frolbal tak si môžem akurát tak pískať 🙄

Kamka ja som aj chcela ale je tu celé osadenstvo od riaditeľa až po čo ja viem koho no už to nejak doklepem do tej 15:00hod.

kamka17
26. mar 2010

jani, nie dnes 😅 ... 9.4. je piatok po veľkej noci..tak povedz drahému, nech si na vtedy nerobí plányay aj martule treba dať vedieť...orsul, ty to nejako pozbierač v PD a máme to zorganizované úplne super 😀

orsulka
26. mar 2010

kami....no tak to u mna nie je problem.....len pocitam že lucul asi kvoli malinkemu nepojde....tak aspon kiarka a Janula, resp aj Luculka može ale musi sa rozhodnut ona sama......a este podla toho ako Kiara bude v praci......
ved hadam si to dievčata precitaju a daju vediet co kde a ako preco s kym.... 😉

janicca
26. mar 2010

tak ja som dnes jak v košíku vysedená .... 😝 až teraz som pochopila tu otázku čo hodila ORSULKA do pléna .... 😀 😀 šak je piatok tak sa ani nečudujem....... 😅 a kukám na to jak debil že čo znamená 9.4 že či to je nejké skóre a či čo a to je dátum ???? 😀 😀 😀 😀

kamka17
26. mar 2010

no šak by sa patrilo sa aj už stretnúť, lebo sa vidíme len na fotkách a s poniektorými v Kazačku, v helíku a tak, ale pokecať posedieť taká väčšia banda to by bola iná sranda... 😉 😎

kamka17
26. mar 2010

jani... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
až drahý stíšil telku, že čo za zíchvat smiechu ma tu chytá, či ma nemá zachraňovať... 😅
...v košíku vysedaná...fajné indiánske meno si si vymyslela 😎 😀

orsulka
26. mar 2010

tak takýto záver mojho pracovneho dna sa mi paci...... 😀 😀 😀 😀 že záchvitk....a skore 🙂))))))))))))

jaj...hned mi je lepsie na dusi 😀 😀

co vas caka na vikend ?????

janicca
26. mar 2010

a to je piatok drahý má každý piatok frolbal ale raz môže urobiť výnimku a vyhovieť svojej najsamdrahšej polovičke tak dnes mu to prednesiem a uvidím ale si myslím že by nemal byť problém ..... 😉 😉

orsulka
26. mar 2010

no a este jedna otazka......a wolfu keby sla?????? tak by vas nemohla vziat????? wolfi - prisla by si ???????? 😕

kamka17
26. mar 2010

orsul...mamina má doma big party, tak jej idem asistovať, celá family tam ide byť, našťastie len z jej strany, ale aj tak sa mi tam nechce, ale však prežijeme, lebo musíme..
vyty idete pracovať, alebo len relax??

kamka17
26. mar 2010

no wolfi teoreticky by mohla, len neviem, ako to má s vychádzkami...ale šak sama nech povie...no to by inak bolo tiež fajne riešenie

janicca
26. mar 2010

jooooooooooj babule me še pobavili..... 😀 😀 😀 😀 😀 ach tie preklepy....... 😀 😀 😀 a čo cez víkend ??? no počasie hlásia že vraj na figu tak asi pôjdem plávať lebo celý týždeň som neurobila nič pre seba a už mi to normálne chýba... 😉

kamka17
26. mar 2010

až teraz dívam, čo som napísala...vyty...no neva, však sme nejaké slovenky, tak sa pochopíme...
no jani veru, taký bazén sama pre seba keby som mala, hneď by som sa do neho hodila...a včera v telke saunu ukazovali...ach jaj...snívajte s nami... 😒 😔

janicca
26. mar 2010

Kamka ty už ideš ukončiť PN ?aj ja som myslela na Wolfi šak ona sa vyjadrí že či veď máme na to ešte týždeň 😵

orsulka
26. mar 2010

kami.....budeme malovat a modlit sa aby do velkej noci prisla ta podlaha...hahahaha......
inak dnes mam relax-stretko jedno........zajtra oslava...a idem dens este tortičku urobit pre maleho 5 rocneho Romanka 🙂))) nedelu dojdu svokrovci na kavicku......a bude po vikende 🙂))))

jani.....chcela som ist do posilky tiež pre seba niečo urobit...ale teraz cez ten vik nehrozi....... 😉

janicca
26. mar 2010

Kamuštek ešte si zaplávaš a vysavnuješ sa ..... 😵 😵

orsulka
26. mar 2010

babule ahojte...uži te si tento vik .-)))))

pa pa pa

kamka17
26. mar 2010

jani...no ved ja viem, to len tak aktuálne ma napadlo, že by som sa zrelaxovala pri tomto ničnerobení 🙂
a áno, plánujem ukončiť pn ku koncu mesiaca, 6.4. som objednaná k svojmu ženskému, tak uvidíme, čo nám on povie a ako sa budeme cítiť

orsul...tortičku??? však si sa nedávno vyhovárala, že tebe pečenie veľmi nejde...či teda ako to je??

janicca
26. mar 2010

orsulka pááááááááá aj tebe fajn víkend 😵

šak keď sa cítiš ok tak nie je problém ísť do práce ináč doma to je o držku .....a tam sa nebudeš rozčulovať lebo už vieš že pod srdiečkom ti už bije ďalšie srdiečko ... 😵 😵 😵 😵

kamka17
26. mar 2010

no asi bude ťažko sa v práci nerozčuľovať, ale ak ma začnú rozčuľovať, tak sa na nich vykašlem...ale však tých pár mesiacov to tam nejako vydržíme 😉
no nič, opustím ťa aj ja, idem trochen relaxovať k telke...s Johny Deepom jeden film idem kuknúť 😎

janicca
26. mar 2010

jasné Kamka púšťam ťa pááááá 😉 😉 😉

janicca
26. mar 2010

páááááááá konečne som sa dočkala idem dom 😉 😉 😉 páááááááá pekný víkend prajem

wolfskinka
26. mar 2010

orsulka nie som, len ked je dobry obed tak chodim k muzovi do roboty do jedalne .... a ideme spolu na obed a rezen so salatom je mnam

lucul oskvarky ani nie, ale slanina to mi berie ... xixi

volala som s tinkou, uz prestala spinit, babo je v poriadku, v pondelok ju pustia z nemocnice .... a ze po velkej noci stretko sme sa dohodli .....

janni jasne ze nie, ved mame frekvenciu stertiek vyssiu ako prievidza ... xixi

orsulka no ja uz autom tak daleko nie, vcera sme boli v martine a aj to uz bolo na mna vela a soferovat uz vobec nie, uz si neviem najst miesto za volantom, ja tak prebehnem autom do tesca a naspat co je 2km a staci, a uz sa aj bojim, lebo brucho sa zachvilu zacne dotykat volantu a to je zbytocny risk, este mozno 2 - 3 tyzdne budem soferovat a potom uz nie,

som isla hore farskymi schodami a skoro som skolabovala, co som tak fucala, a to mam este 3,5 mesiaca .... a uz teraz lapam po dychu, ale dr. mi vysvetlila, ze aj ked som malo pribrala, ze zasobujem kyslikom 2 ludi a ze preto sa zadychavam

pekny vikend vsetkym .....

renka1801
26. mar 2010

Ahojte prosim Vás neviete či v Heliose sú aj v nedeľu? Ja neviem či som dobre rozumela, že mam prísť v nedelu na sono. Asi tam musim zajtra zatelefonovať. Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre