Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
29. mar 2010

Ahojte dobré ránko 🙂
Ja som doma práve som vstala. Neuveritelné som aj dobre spala čo je u mňa malo kedy 🙂
katy dakujem za TTT virusíky dúfam že sa na mňa nalepia. Cítim sa dobre nič zváštne nepociťujem hádam je to dobre.
Doma mám oboch synov a mladší ako na potvoru ochorel od včera má telotu vyše 38, tak dnes musí lekarke lebo ho aj strašne blí hrdlo, len aby som ja nič nenachytala to by asi nebolo dobré. 😖

wolfskinka
29. mar 2010

minka .. tak ten spanok ti zavidim, ja som sa poriadne nevyspala co som tehotna .... ale to vydrzim, trenujem ked sa matej narodi ... 😀
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

wolfskinka
29. mar 2010

no zjedli sme tresku a 2 rozky, vypili cajik a hajde do postielky .. takze zatial dobru noc

orsulik tu kavicku by som si dala s Tebou

cikyta
29. mar 2010

Ahojte.
Niekto sa tu sťažuje na spánok?
U mna zase kompletka prebdetá...

orsulka
29. mar 2010

wolfi...minka...ahojte..... 🙂

wolfi - dobru noc..... 🙂

minka...dobre ranko...🙂))) len sa pekne vyspinkaj ....kym možeš .-))))))))) ved to je super, že sa citiš dobre a aj dobre spinkas, to je len znak, že si v iplnej pohode 🙂)))

orsulka
29. mar 2010

Cikytka.....ahoj lasenka ...!!!! tak klobuk dole, ako ty toto vydržiš ?????? 😕 😕

minka051
29. mar 2010

wlfskinka no to poznám. A ku koncu tehu je to ešte horšie. Ale neboj bude dobre. Človek si zvykne na všetko. Ja by som aj nespala len nech som tehotná, 😀 😀 ved to ešte v budúcnosti dobehnem. 🙂 Hlavne že si ty aj malý v poriadku.

wolfskinka
29. mar 2010

ciky u nas taky tak ... tuto noc som si uz nemohla ani miesto najst, ked som si lahla na 1 stranu stale kopal, asi som ho tlacila, na druhej sa mi zle lezalo a nachrbte ani nehovorim a cikat kazde 2 hodiny v noci

minka051
29. mar 2010

orsulka no zatial som a dúfam že tá pohoda aj zostane. A najlepšia bude ked nájdem na teste // čiaročky. 🙂 🙂

wolfskinka
29. mar 2010

minka no ved to, nech je maly ok, dnes ideme na 4D sono tak som zvedava co bude vyvadzat, dufam, ze sa predvedie aspon cmulanim palceka a ze nebude spat , nech mame nejaky zazitok 😀

brmbolcek
29. mar 2010

Dobre ranko ,

Wolfi i u mna je ten spanok taky naprd... je to o nicom ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale mas tie iste plany ja idem buduci tyzden do BA a ikea ..... ideme tiez pozerat nabytok ......... 🙂 🙂 🙂

Ostatne dievcatka pozdravujem a ja uz musim bo datum je tu coby dup tak idem na elektrarne povybavovat a potom sup na stavbu..... pekny dnik dievcatka pa pa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🤐 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
29. mar 2010

no baby ja idem do hajan .... snad zaspim aspon na 2 hodiny este

minka051
29. mar 2010

cykitka tak malá je asi také nočné šidlo ako boli aj moji 🙂 🙂 Za to teraz dokážu spať aj 15 hodín 😀 😀 Asi dobiehajú čo zmeškali 😀 😀

wolfskinka
29. mar 2010

brmbolcek my ideme cez velku noc malovat ... su 4 dni volna a muz si nemoze zobrat dovolenku , tak ked bude omalovane a prestahovana postel zo spalne do detskej potom dojde rad na ostatny nabytok do detskej

minka051
29. mar 2010

wolfskinka tak dnes budeš mať zážitok na 4D Ja som to teda nikdy nezažila, lebo vtedy bol sotva UTZ a to nás pozerali len v nemocnici pred pôrodom. 🙂

janicca
29. mar 2010

dobré ránečko babule .... 😉
Orsulka,Martula tak ešte sa vyspíme 3 x a máme predlžený víkend hurááááááá... 😀 😀

Ciky tak teba obdivujem ako dokážeš ešte fungovať ja nespím jeden deň a cítim sa ako po fláme ale snáď to čoskoro prejde ale keď tak kukám na Sisu tak to tak nevyzerá že by sa mala ukludniť .... 😀 😀

Wolfi dobré ránko prajem a zároveň dobru noc ....... 😉

Minka tfuj tfuj tfuj ..... 😉 😉

orsulka
29. mar 2010

wolfi...takže budu aj nove fotečky???? no super !!! 😉 😉 😉

brmbi......a ty sa ponahlj pomaly .-))))))))) uži si den , hoc vybavovaci.....ale ty si take slniečko, usmejes a .....VYBAVENE!!! 😀

orsulka
29. mar 2010

sevaj Januš...... 😉 ako vik ????? vyplávana ????? 😉

cikyta
29. mar 2010

Orsul...ved kebyže ma vidíš,ani sa somnou nekamošíš 😅 Uplná troska 😝 Práve si Sisa narazila nos o moju klučnu kosť,ktorá trčí,ako rampa a plakalááá 😢

cikyta
29. mar 2010

Jani-ved ja to Sise raz vrátim! 😠 Vráti sa z "didžiny" a hajde von z postele po 15 minutach! 😠

cikyta
29. mar 2010

Minka-to fakt? 😅

orsulka
29. mar 2010

ciky.........ja by som sa kamosila aj tak..... 😠 🙂 😵

minka051
29. mar 2010

ciky aspon malá pocíti aký je živo tvrdý.. 🙂

cikyta
29. mar 2010

Orsul-hej? Tak dík 😀
Minka-tak to hej.V tomto jej nezostanem nič dlžná!!!! 😀 😠

orsulka
29. mar 2010

ciky...aspon, že humor ťa neopúšťa!!!!! 😀 😀

janicca
29. mar 2010

Cikýýýýýý jooooj máš to veru ťažké chúďatko ... ☹ ☹ určite aspoň jedno pozitívum máš pred sebou nový bytík a hlavne väčší kde sa môže Sisa v plnej paráde vyblázniť veď vieš viac miesta viac hrč na hlave ..... 😀 😀 ale neboj bude dobre ... 😉

Orsulka jasné vyplavaná ... 😉 len mi akosi vlasy zozelenely z tej vody ja neviem čo tam za ekrazit vysypali to sa mi ešte nestalo...a ty ako??? vymalované,vystierkované a čo podlaha už je na obzore ??? 😉

brmbolček slniečko čaf a uži si to po tích úradoch 😀 😀 .

minka051
29. mar 2010

ciky ano ja som pri prvom nespala skoro celé noci, vystrájal nič mu nebolo bol zdravý len vymýšlaľ. A ked to konečne ustalo tak sa mi narodil druhý a kolotoč začal odznovu. 🙂 Ale neboj všetko raz prejde a potom budeš len spomínať. Ja som na to pripravená aj teraz len nech mi to vyjde. 🙂

orsulka
29. mar 2010

jani.....tak tak moja...užl en tá podlaha pochybuje........ 😉 😉

cikyta
29. mar 2010

No Jani 😀 Zajtra ideme k dr.na prehliadku a 2 injekcie ☹ a to má už teraz hlavičku hrčatú,ako taký zemiak.Začala utekať a nevie brzdiť 😠

Orsulík,tak už len podlaha? Fíha,tak ešte nemôžte moc tancovať? 😉 Ale po velkej noci jupíííí

orsulka
29. mar 2010

ciky...veru už len podlaha.....ale tancovat nebudeme...lebo potom do tej izby vtrepeme vsetko z obyvacky, kuchyne a chodba (a to ešte neviem ako) a ide sa na zbytok bytu 😅 😅 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre