Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
29. mar 2010

domi ty uz to mas za par moja 😉

wolfi ahoj

wolfskinka
29. mar 2010

mzuzka ahoj mamina , ako zvladas dvojicky, uz ste sa zabehli ?

kamka17
29. mar 2010

orsul...som mylsela, že už to máš na 100% tú...skopiu...ale však uvidíš, čo ti povie tvoj doky...to je ten hudec, čo st ehokedysi spomínali, že?? on je nejaký odborník?? ale tak nejako sa hádam už rozhodneš a všetko dopadne na 1* 😉

wolfi...s tými tt mám stále chaos, lebo dnes na sone podľa merania má fazuľka 6tt+6 a tu mi to hodilo úplne inak, ale neriešim, počkám, čo mi povie paučin budúci utorok...a aj ohľadom všetkého potrebného mi hádam povie on, čiže ak bude treba, tak aj do helíka ešte zájdeme 😉

domi...dik 😉 ja sa skôr neviem dočkať, kedy budete vy na svete 🙂 pobalené, pochystané máš všetko??? drahý dúfam už na tú služobku nešiel..??

mzuzka
29. mar 2010

ano wolfi, pomaly vychytavame muchy, ale uz sa da. uz zaciname mat system. ja sa uz pre dnesok lucim, sme napapani, tak ideme cistit vajka. nie sice velkonocne, ale okakane 😉

orsulik, tebe este ahoooooj 🙂

wolfskinka
29. mar 2010

kamka kukni si toto http://www.clinic24.eu/clanky/4/vysetrenia-poca... aby si vedela co ta caka za vysetrenia a sono je povinne v 12tt a v 20tt

wolfskinka
29. mar 2010

kamka inac mne tie ttcka tiez na zaciatku nesedeli ale od nejakeho 14tt mi sedia s konikom na den

wolfskinka
29. mar 2010

😀 mzuzka no mas to tazke, ale zase mas pomocnikov 😀

domika9
29. mar 2010

zuzi veruže za par bože ako som to prežívala ked mali baby pri nicku že 38tt a teraz som to ja ani mi to fakt nejako nepríde že budeme mať drobatko som sa pytala aj mm či si to uvedomuje že ako sa nam zmeni život za par tt a on tiež že ešte si to tak nejako nevie predstaviť 🙂

kamka pobalene v taške nemam nič ale skoro všetko mam nachystane na komode dnes v noci sa mi snívalo že mi dr. ppovedal že ide s kolegami si posedie ť a že večer ked príde tak že začneme rodiť tak cca o jedenastej a som sa ho pytala či to nemožeme nechať na další den tak že nie lebo by nebolo nachystane - všetko to naradie a sterilne veci tak som čakala kedy príde dr. z posedenia 😀 😀 😀 už mi to asi fakt začína vchadzať na mozoček

a mm už nešiel na služobku vzal si volno 🙂

lusina
29. mar 2010

Ahojte šumienočky, ako sa vám darí? 🙂
baby-žilinčanky, viete? som obj. na tu genetiku, na máj, kedy možem čakať výsledky?

orsulka
29. mar 2010

DOMI..... 🙂 🙂

lusina...cca 6 týždnov....... 😒

orsulka
29. mar 2010

domika...ja som pozabudla ake bude mat meno ????? synátor ???????? 😕

wolfskinka
29. mar 2010

lusina ja som bola v martine, zaplatili sme 30 euro a mali sme ju do 14 dni, v ziline sa caka 6 - 8 tyzdnov ked sa objednas a vysledky dalsi min mesiac ... ale v sukromnej genetickej ambulancii nas zobrali hned 4 dni po objednani a vysledky boli do 14 dni ale stalo to 30 euro, takze si zvaz ale podla mna to neni taka suma, ked som zistovala v ziline tak sa mi oci prevratili, ked som sa objednvala v juli a objednali ma na september a na vysledky 6 tyzdnov tak ma skoro vykotilo

wolfskinka
29. mar 2010

orsulka kedy ides ?

lusina
29. mar 2010

ja som so wolfi objednavala teraz pred chviľou a dali ma na 10.5. čo si myslim, že je celkom úspech, nie? 😅

kamka17
29. mar 2010

domi...no to máš riadne stresy v noci...takéto sny 😅 hádam sa nesplní 😉

orsulka
29. mar 2010

wolfi....kam?????????

lusina.....my sme sa objednavali na genetiku v MT na odporucenie Heliku, a za prednostne objednanie sme vtedy platili 500 SK/osoba....vysledky boli tak ci onak do 6 týždnov......

domika9
29. mar 2010

orsul to je desne tajne 😀 😀 😀 nechceme nikomu povedať až kym sa drobec nenarodi 😉

cikyta
29. mar 2010

Orsul,aj ja som bola tam a bolo to zdarma. 😒

orsulka
29. mar 2010

domi.....jaaaaaaaaaaaaaaj.....už som si domyslala, že mam sklerozu a zabudam !!!!! 😀 😀

ciky.....sak my sme platili, aby nas objednali skor..... ale ked potrebujes, tak zaplatis....... 😒

cikyta
29. mar 2010

Ba máš pravdu Orsul.Ja hlava derava! 😀

orsulka
29. mar 2010

ciky...nemáš deravu hlavku...enem málo spanku, tak možno trošku "nedopína"....... 🙂 😉

wolfskinka
29. mar 2010

no na IVF, aby som sa konečne dočkala tej fotečky zo sona .....

ja som bola vybavovať nejaké papiere v elektrárnach a vybavila som prd makovy, tak som sa išla odbaviť do obchodu a kúpila som Matejovi čiapočku, papučky a tepláčiky do súpravy k bodíkom ...kuk album, hneď som sa ukludnila

brmbolcek
29. mar 2010

ja len tak narychlo...

Wolfi - ja som vsetko vybavila na elektrarnach.. a zajtra idu napajat hodiny......

Zuzanka- pozdravujem velkych bojovnikou a ty sa drzkaj , ostatne dievcatka ste vela popisali budem citat aby som bola obraze ...... 😉 😉 😉

..dievcence dnes som mala stres -- des isla som si po vysledky co mi brali krv na genetiku , a listok na peniazky ku dokine, tak ta ma aj prezrela a hovori ze to vidi na hospitalizaciu do nemocnice, ja slzy v ociach, ze preco atd..... ze mam krcok moc kratky 0,5....ze ho ani nezasiju lebo je moc kratky, pytala sa ma ze ci som uz potratila, tak to mi stacilo................................. Zobrala som sa a isla som ku dr. Gatovej, teda najprv som jej zatelefonovala.... a mile rada ma vzala velmi bola zlata, vyvratila diagnozu mojej dokine ...... az zakrutila hlavou.... ze takto starsia pacientky, no vwskera vdaka ddr.Gatovej pozrela ma sono , ULTRZ. plus vysetrenie,plus kultivacia..... a nakoniec sme odchadzali s usmevom a fotkou ako sa vravi zly zaciatok a dobry koniec nech je uspesny az do 40tt

Zelam pekny dnik 😵 😵 😵

wolfskinka
29. mar 2010

brmbolcek tak to si mala stastie, mne prisiel nedoplatok 100 euro a nechcem to zaplatit 2x , tak som sa bola spytat zajtra je den splatnosti, ze ci si to stihanu oni alebo ci to mam zaplatit a ona mi povedala, ze to ona mi nevie povedat, ze mam pockat a ked mi to nestihanu tak mi pride upomienka a az potom tu zaplatit ... tak som sa kukala ako puk, ze naco mam cakat na upomienku ... no co ti budem hovorit ako u blbych, naco tam tie baby sedia, ked nic nevedia

wolfskinka
29. mar 2010

brmbolcek, mna tiez stale strasi gyndos, ze mam 9 zakrokov na krcku, ze sa mozem otvarat a neviem co, preto som chodila zo zaciatku na kontroly aj do heliosu kazdy tyzden a bola som tam aj v 12tt a aj v 20tt na kontrolne sono, oni sa v heliose k tomu inac stavaju, lebo vedia ako tazko sme k tomu prisli, inym dr. je to suma fuk

ja idem teraz na to 4D sono, tak sa trosku bojim aby bolo vsetko ok a na poradnu idem v stredu

brmbolcek
29. mar 2010

wolfi - a zaco ti vyrubali 100€ ??? 😲 😲 😲 ale to ti mali dat skor vrdiet aspon skor poslat sek aspon 15dni ........vopred

brmbolcek
29. mar 2010

wolfi- iak som ta dnes spominala mm ze si sa tam nachodila....... 😉 😉 😉 ale ako pises maju uplne iny pristup a mm m povedal ze radsej si zaplati a ma ma v poriadku vysetrenu 😉 😉 😉 tak ty ides na to 4Dsono, super uz sa tesim co napises.... ja som akurat riesila 3D-geneticke a povedala mi ze sa mam objednat koli dovolenkam ...... boze tod si bola na to 3D a uz ides na 4D leti to , starsne rychlucko a dnes sa nam drobec konecne ukazal aj s predu a vies ako tancoval prvy krat sme ho videli sa tak divoko hybat 😀 😀 😀 DR. Gatova povedala ze tancuje breakedance 😀 😀 😀 ale uz som kludnejsia a som rada ze som tam bola 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
29. mar 2010

brmbolcek ... to bol nedoplatok za elektriku ... to je v poriadku, ale nerada by som aby nas vypli z elektriky a zase na druhej strane ked to zaplatim ja a oni si to tiez stiahnu tak tych 100 euro uz od nich neuvidim

dala som fotky do albumu zo sona 4D , sa rehlil ten nas smejo celu dobu, hadzal ksichty, sme sa nasmiali

brmbolcek
29. mar 2010

wolfi- byt tebou tak to zaplatim na mieste a mam pokoj......

a gulko nema chyby 😉 😉 😉 hotovy pozista, 😵 😵 😵 je stastie ze ich mame v brusku 😎 😎 😎

kiara15
29. mar 2010

pekny vecer vsetkym 🙂 🙂 🙂

brmbolcek tak mas tazky den zasebou 😒 ale hlavne ze to dobre dopadlo 🙂

mzuzi ahoj mojko??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre