Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
8. apr 2010

no jasné Martula v robote na zem so šefom v kancli eeee či do šefovej kancelárie a či ako ???? ........... 😀 😀 😀 akurát mi volala moja najsmadrahšia polovička že čo budeme robiť že či pôjdeme na bike ??? no skoro som odpadla on sa nepýtal že čo budeme jesť !!!!! 😅 😀 😝 jasné Marti máme šecko aj prilbu no hneď po robote by sme išli šak skus aj drahého zavolať čo ty na to ak nebude v práci ...... 😉

marta222
8. apr 2010

No uvidíme... Ktovie zasa do kedy bude trčať môj drahý v práci 😒 . ...Teraz dokonca musí čakať aj na niektorého kolegu, lebo má pokazené auto a vždy ho niektorý z nich berie.. A akú máte vymyslenú trasu?

janicca
8. apr 2010

no ak pojdeme sami dvaja tak asi Snežnické luky,okolo Vretna na Ostre a do KNM ak pôjdeme spolu tak sa prispôsobíme .... 😉 ja som bola aj včera dobre som si makla a môžem doporučiť mne to strašne pomáha zdá sa na figuru a hlavne na hlavičku ..... 😀 😀 😀

marta222
8. apr 2010

To ti verím, že ti to pomáha, ja tiež rada bicyklujem... Ale včera som bola v posilke, tak na bike mi už nezostal čas. No uvidíme, dohodnem sa s drahým a ak nebude chcieť ísť, tak potom sa dohodneme zasa niekedy nabudúce, veď hádam nejdeme ešte umrieť... Spomenula som si, že ma dnes asi čaká "fetalovanie"...

wolfskinka
8. apr 2010

kamka nepijem colu, ale ked uz inac nejde na pregrganie mi ani fanta ani sprite nepomohla ani enalko pivo, trochu koly neuskodi

ciky no po 3 poharoch koly som tu pizzu vygrgala a este som ani na kavu nedopila a uz som aj sedela na zachode, takze o ucinnosti kavy a coly niet pochyb

a kavu tiez nepijem ... ak tak max 1 za tyzden aj to s mliekom a kopcom cukru co je skor ako kakao, ked nemozem ist na wc

cikyta
8. apr 2010

Jani,dík za cmuk.
Martus-spí.
No poloha "dolámané krky"-na širku postielky! Si trufa holka! Už sa nezmestí a stále sa bude hrať na bábätko a natlačí sa tak naprieč.Už len zachranujem nohy,ruky okolo postielky a snažím sa to narvať dnu 😅

cikyta
8. apr 2010

Baby-tak ano.Je to tak.Som hlúpučká 😔 ...ale....
čo je to bike??? 😅

wolfskinka
8. apr 2010

bike je bicykel

marta222
8. apr 2010

ciky, však si robíš srandu 😉 ? Asi sa Sise takto dobre odpočíva v takej krkolomnej polohe 😉 , možno bude z nej jogín 😀 .

wolfskinka
8. apr 2010

ciky daj fotku ...

janicca
8. apr 2010

Ciky ty to vždy tak super napíšeš že sa musím smiať ....... 😀 😀 😀

tinkaza
8. apr 2010

ahojte žienky, tak som si po dlhej dobe na vás spomenula 🙂 🙂
idem si trošku počítať, nech sa dostanem do obrazu...
Kamka chodí do práce? bože, ako jej závidím ☹

kiara15
8. apr 2010

pekny vecer vsetkym!!!

tinkaza vitaj babätko poslucha?,

orsul asi stoho nic nebude vsak??

domika9
8. apr 2010

ahojte
tinkaza len ty pekne odpočívaj a ked bude treba až do konca ja som si PN-ku užila a nelutujem že som bola doma 😉

domika9
8. apr 2010

jaj ciky teraz som sa dobre pobavila 😀 😀 😀

janicca
9. apr 2010

dobré ránko krásavice ..... 😉 tak pracantky dnes máme ten vytužený piatočeeeeeek...... 😉 😉 len počasíčko sa ma akosi poserinkať klasika na víkend.... 😠

tak že z toho stretka nebude ništ ??? .... 😒

marta222
9. apr 2010

Dobré ránko, Jani, čo ty tu tak zavčasu už strašíš 😉 ? A ako? Boli ste s drahým bicyklovať? Ja som bola tiež tak okolo18:30 tak na pol hodinky sa popreháňať po našej obci. No - stretko asi padá, vyzerá to tak...

janicca
9. apr 2010

Martula jak straším ??? veď ja pracujem ... 😀 no jasné že sme boli v HV u mojej segry ja na bike a drahý autom rýchlo ho prešiel ten elán na bike .... 😀 samé výhovorky že pôjdeme na korčule ,že sa mu nechce kolesa fukať atď tak nakoniec som išla sama no keby som vedela tak sme mohli ísť spolu aj som si myslela že ti cink no ale akosi to nevyšlo .... 😒

orsulka
9. apr 2010

ahojte kuriatka moje......

KIARKA.......milacik, ked ty pracujes az do poobedia, tak asi nie.....skusime vtedy, ked budes v praci kratko......daj vediet kedy to bude a pojdeme na Klak......hádam to vyjde na druhy pokus 🙂)))))))))

orsulka
9. apr 2010

ha...dnes rano som bola plavat......este teraz tu strasim s mokrou hlavou.......ale aspon sa mi zlepsila nalada.....a nepocujem na jedno ucho, lebo voda.......ale coooooo....ved piatok 😀 😀 😀

jani, marti.....čaviiiik .-)))) 😵

janicca
9. apr 2010

orsulik sia mafia .... 😀 😀 😀 len daj pozor na vlasky mne naposledy melír na plavárni zozelenel tak to som mala inu hlavu 😠 ....od vtedy nosím kupaciu čiapku síce vyzerám v nej ako debil ale to neva ..... 😀 😀

janicca
9. apr 2010

ináč to plávanie je super voda dodáva enrgiu som kde si v jedne mudrej knihe čítala .... 😅 a to stretko na druhý pokus to bude tutofka !!! ..... 🙂

kamka17
9. apr 2010

bréé ránko...

presne som vedela, že keď sa mi ráno dobre vstávalo, že to nebude len tak...stres v práci, zas nič nefunguje 😠 😠 čiže piatok ako vyšitý 😖 😖

ale inak prajem všetkým pekný slniečkový deň 😎 😎

marta222
9. apr 2010

kamka, už kašli na to, je piatok - už sa nestresuj, do fajrontu to nejak vydržíš 😉 . Jani, aspoň vidíš, ako sa dá na tých chlapov spoľahnúť 😒 , môjmu sa tiež nechcelo - išiel cvičiť k susedovi. Tak orsulik - ty chodíš takto ráno plávať? No, na to by ma asi nikto nenaviedol ísť ráno plávať a potom do roboty... No, ale ja vlastne plávať ani neviem 😀 😀 😀 , takže smola....
No - tak stretko si dnes môžeme dať tak my s Janiccou - na krížnych cestách na bicykloch 😀 😀 😀 .

janicca
9. apr 2010

martula to nie je zlý nápad stretko na križných cestách dnes by to šlo ... 😀 😀 😀

janicca
9. apr 2010

Kamka ahoj mamina ty máš teraz iné priority ako je stres v práci.......ty máš srdiečko pod srdiečkom a to je super .... 🙂 )))

orsulka
9. apr 2010

help!!!!!help!!!!help!!!!!help!!!!help!!!!!help!!!!help!!!!!help!!!!help!!!!!help!!!!help!!!!!help!!!!

mám vela, a aby mi nebolo málo, tak dalsia praca a hladanie vybavovanie prispevkov na nezamestnaných....musim zistovat a zistovat......takže milacikovia...ozvem sa neviem kedy........inak doma nemám zapojený net......tak ma cez vikend nehladajte 😀 😀 a ni sa o mna nebojte......
kto by mal záujem v sobotu je brigáda na skrabanie omietky v chodbe, obývačke a v kuchyni...dojde celá tan. skupina ale kludne Vas rada uvidim 😀 😀 😀 😀

a este idem hladat niekeoho kto by mi dal/predal/ponukol/ menopur.........cmuky vsetkym.......SISE osobitne !!!! 😵 😵

marta222
9. apr 2010

orsulik, tak to ti teda nezávidím... To poznám - keď sú nejaké novinky, tak šéf všetko hodí na krk mne, ako keby som tu bola iba ja, už ma to rozčuľuje 😠 😠 😠 ... Hneď by som zmenila prácu, keby to bolo také jednoduché.... Alebo, žeby si ma zamestnala na škrabanie omietky 😀 😀 😀 ?

janicca
9. apr 2010

jooooj Orsulka šak vás tam bude ako maku my by sme tam len zavadzali......predsa vieš kde je robota tam nezavádzam... 😀 😀 😀 práca šľachtí a pri vzdelávaní budeš zase o niečo mudrejšia...... 😝 😅 ten menopur doma kuknem a dám ihneď vedieť lebo ja už neviem čo tam mám.... 😉

orsulka
9. apr 2010

jani....martik..... cmuuuuuuuk .-))))))))))))))))) viem, že aspon duchom budete pri mne 🙂)))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre