Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
14. apr 2010

Musíme isť do banky.Zaplatiť vecičky,čo som Sise poobjednávala včera.(Nerobí mi dobre,ked som doma,lebo potom len vymýšlam a kupujem po nete 😅 )

cikyta
14. apr 2010

Máme pláštenku na kočík,ale taku,že je to čistý foliovník 😖 S 5 malinkými dierkami 😝 ,takže nejako prebehneme asi pod dáždnikom na ručáka 🙄

marta222
14. apr 2010

Ciky... to mi hovor, ja som taká istá s tým objednávaním, keď ma to chytí, tiež naobjednávam kopec sprostostí 😉 😉 . A nemáš Internet banking, že by si nemusela bežať do banky 🙂 ? Lebo to počasie je fakt príšerné, ani "psa nehodno vyhnať von", ako sa hovorí... U nás doslova leje 😠 😠

janicca
14. apr 2010

Martula no sevas babula kade sa flákaš .... 😉 )))tak ta zumba stála včera 1 evri a od štvrtka bude 3 evri a teraz som na to prišla že je to aj v KNM v nedelu o 18:00 na strojarine tak super ale idem aj vo štvrtok do Za ..... 🙂 a do KNM prídem ako profesionálka ....... 😀 😀 😀 pridáš sa ???? ... 🙂

Orsulka nové foto jaká že herečka ináč dovolila som si kuknuť ťa aj na FB tak ty si iná akčná žienka ..... 😉 super fotky

marta222
14. apr 2010

Ha... že 3 euráče, to je dosť za to, že sa tam ideš umoriť 😀 😀 😀 . Ale nie, určite je to fajn, len keď kým tam docestuješ, tak zabiješ kopec času. A o koľkej to býva?
Ja asi ostanem verná tej našej posilke, včera sme akurát prvý krát platili, v marci sme boli akože v skúšobnej dobe a teraz za apríl - 5,- € a chodím tam 3x do týždňa na hodinu a pol. Síce ešte nevidím na sebe žiadne výsledky, ale možno raz 😀 😀 😀 ...

kamka17
14. apr 2010

marti...no ja síce nie som pes, ale do toho dažďa veru musím ísť, lebo robota ma čaká poobede 😝 😝 😝 takže dobrovoľne nasilu...a dnes by som veru presedela tu pri pc celý deň...

marta222
14. apr 2010

ahoj kamka, no čo už, my pracujúci to máme ťažké - chceš-nechceš, musíš ísť 🙂 . A ja dnes asi ostanem preto v robote, ani domov nepôjdem 😀 😀 😀 . Ale nie.... zasa až taká pracovitá nie som, ale asi tu budeme dnes dlhšie, po dlhom čase asi posedíme, moja vzácna kolegyňa má dnes sviatok - dokonca 2...

janicca
14. apr 2010

martula a čo budem robiť s tými evrami tak ich aspoň takto miniem ........ 😀 😀 😀

kamka17
14. apr 2010

marti ozaj, šefino sa už vrátil z liečenia?? no a potom sa veľmi neopi na tom posedení, aby ťa zajtra hlávka nebolela 😉

cikyta
14. apr 2010

Martus internet banking nemám.Ale mám rýchle nohy,silné ruky a otužilú dceru 😀 😀 😀

kamka17
14. apr 2010

ciky...niekto má internetbanking a niekto má akčné zlaté dieťa 🙂 😉

lusina
14. apr 2010

čaute kočeny, šééécke 😉
nám tu fajne klopka daždík na parapety, jooooj, už sa vídím, gaučing-strečing doma na gauči pod tepolu dečkou a na stole kávička............to su sny, čo? 😀 .....................nereálne. ☹
oršul aku máš kočenovskú fotku, že wauuuu 🙂
jani, neodšrobovala si si zadok? z toľkeho vrtenia? , ja si tu zumbu predstavujem niečo ako brušne tance???? 😅
ciky, tak fotka malej je taka krásna, užasna, fakt nemá chybu. 🙂
kamka už grckáš? či ani nevieš že si tehu?

orsulka
14. apr 2010

tak som potrebovala vypnut.....a kuk som urobila do starych fotiek.....a tak nejaka tá zmena...aj tak som sa tu na Vas rehotala už dlho !! 😉
zumba nie su brusne tance.......su tam rozne druhy tancov, najviac latina...samba, mambo.....a podobne.....hoc u nas ide aj hip hop choreoska...... 😉

kamka17
14. apr 2010

lusi...provokácia sa tomu hovorí, že gaučing-strečing...ale dopraj si 🙂 a ja fakt ani nemám pocit, že by som bola tehu a ani nemám v pláne grcať a podobne, lebo sa mizdá, že mi tak rýchlo trávi, že som v kuse hladná a na ostatné asi telo nemá čas
😀

kamka17
14. apr 2010

orsul...tak ty takto si tu ako tajný agent...ale aspoň sa ti lepší nálada 😉 ...no a vy profesionáli zumboví máte ne to, aby ste si dali hocijaké pohyby, aj také, čo sa normálne pri zumbe nerobia 😎

lusina
14. apr 2010

kamka, ja som v práci, ja o gaučingu-strečingu možem len snívať.....

kamka17
14. apr 2010

lusi, ale tak nebudeš tam úplne do večera...poobede domkov prídeš a necháš sa drahým obskakovať...no to je tiež také snívajte s nami, ale dobrá predstava 😎

lusina
14. apr 2010

hmm, ako predstava suprova, ale my ideme hned po robote na oslavu......musim si nechať zájsť chut.....

marta222
14. apr 2010

orsulik - pekná fotka - len škoda, že ti nevidno do "sichtu" 😉 ... Kamka, neboj, budem dávať pozor, aby som to s tým vínčiskom neprehnala, aby som zajtra neumierala na "poopicové" stavy (chcela som napísať "poopičné", ale dosť blbo to vyzerá 😀 😀 ).
Ahoj lusina - tak dnes mám preventívny deň na hlavybolenie - pijem víno.

janicca
14. apr 2010

písala som príspevok a celý mi ho zmazalo no kašlem na to .... 😠

Gaučing strečing to je nejaké nové cvičenie ????? 😀 😀 😀

lusina
14. apr 2010

ahoj marti-správne, suhlasim. len pozor na tie poopične stavy 😀 , z vína sa to može občas vyskytnuť, može to byť ako nežiaduci účinok tohoto lieku 😀

orsulka
14. apr 2010

MARTI....to neva...doteraz som tam mala len ksicht.....teraz som cela .-)))))))) ale beriem to ako inspiraciu, aby som vyzerala v najbližsej dobe tak ako na tej fotke 🙂)))))) ked na nu budem čumiet každy den, tak aj cvičit sa mi bude chciet viac 🙂))))))

lusina
14. apr 2010

jani, nie, to je stare perfektne cvičenie, opíšem: ľahneš si na gauč, drahy alebo aj ty sa zakryješ dekou a ležiš a vlastne čakaš kedy sa "slaninka" začne topiť pod tou dekou a čakaš a čakaš až kým nezaspíš. úúúžasne cvičenie, vyskušaj 😀

marta222
14. apr 2010

lusi, to mi nemusíš pripomínať, to ja veľmi dobre poznám 😀 😀 😀 . Tak dúfam, že dnes odhadnem tú správnu mieru tohto zázračného vynikajúceho lieku 😀 😀 😀
Janicca - teba by sme s vínom asi nevyliečili, však 😉 ? No jasné, gaučing-strečing - toto cvičenie robím skoro každý deň pri telke.. Akurát, že to nemá účinok na zhadzovanie kíl, ale skôr naopak 😀 😀 😀 .

janicca
14. apr 2010

Martula ,Lusi tak vy idete dnes zase chlontať ???? 😀 asi sa začnem s vami viacej kamarátiť ....... 😀

lusina
14. apr 2010

jani 😀 😀 😀 . my????? a chlomtať????? my len dodržujeme prevenciu, ved stále hovoria aka je doležitá 😀 😀 😀 , že marti?

cikyta
14. apr 2010

äääääääää................Orsul,aká kočica! Fíha. 😵

maw
14. apr 2010

Ahojte kocky, Tak dnes na 13 den po IUI bohuzial len /. ☹ Zajtra ideme na krv do heliku, tak dufam ze aspon ziadost na IVF bude uz schvalena. Pozdravujeme a snazime sa dalej 😠

orsulka
14. apr 2010

že takto nejako sme vyzerali...... počas brigady......bola to ale fuska Vam poviem......nebyť deciek tak.......škrabem este dva týždne...!!!!!!! 😉

janicca
14. apr 2010

lusi šak ja to poznám my sme to s drahým robili do nedávna eee vlastne on tomu cvičeniu zostal verný ale ja som poľavila bo som sa už nemohla na seba dívať ....... 😀 😀

Orsulka ináč ja som si kedysi dávala na chladničku fotku v plavkách ako že pre inšpiráciu aby som nežrala ja tak mi to bolo prd platné ..... 😝

Martula tak ja radšej tuhô naposledy som z vína grcala jak lion a to som si dala len 6dcl.... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre