Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
19. jún 2009

u nas neprsi......ale je dusno zamračene.......dnes tancujeme vonku...pod šiatrom...takže ...parada, už sa tesim!!!!!!!!! večer hlasili burky a možno aj krupy......hihihiih...to bude tani tani.....len tak nás bude "vykrucať" 🙂))))))

ja somstary ulievak a nejak sa po tych 2,5 tyzdna PN neviem dostať do formy .-))))))))) ale už sa lepšim🙂)))

babulky idem....sobotu nedelu som sama, takže sa tu budem určite vykecavat!!!!!!!!! lubim VAS!!!! pa 😀 😀

surviver
19. jún 2009

orsulka tak pekne tancovanie a nech moc nezmoknete 😉

orsulka
19. jún 2009

ha!!!!!!!!!!! už svieti slnko...ale najviac lubim SISI!!!!!!!! 😉 😉

cikyta
19. jún 2009

Ježiš viem si predstaviť tanec v krupoch....som vybuchla smiechom-až sa Sisa strhla na to! 😀 😀 😀

cikyta
19. jún 2009

Orsul 😀 😀 😀
No ideme von.Prinajhoršom budeme mať z koča sito po tých krupoch 😀

tinkaza
19. jún 2009

cikytka - tak je dobre, že zase zaspinkala....juj, ako jej zavidim, aj ja by som už aj hneď.. 😀 😀

orsulka - a nebudeš mať nejaké fotečky? len tak pre predstavu.... 😉

surviver - ahoj idol môj... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

orsulka
19. jún 2009

cikyta...ahpjte lasenky 🙂)))))) dobry nazov novej choreosky "tanec v krupoch" 🙂)))))))

tinkaza
19. jún 2009

cikytka - tu už PRSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 😠

wolfskinka
19. jún 2009

no v ziline prsi ... baby vypisujem tie papiere co nam dali dnes .. no hruza to su otazky

tinkaza
19. jún 2009

ake napr.?

kiara15
19. jún 2009

ahojte bambulky orsul neviem ci ta este zastihnem ale mzuzka sa mi veru neozvala neviem co sa deje 😒

kiara15
19. jún 2009

no a ku mne takze sa mi meni termin laparky idem 2.7.lebo potom nieco maju v nemocnici. 😒 pichli mi agolutin si myslim ze hovoril?aby mi prisla mrcha neviete asi za kolko by mala prist? 😉

lucul a mne si pisala ine tak teraz tomu nerozumiem ☹ tak si mohla alebo nie?

wolfskinka
19. jún 2009

kiara do 14 dni ....

lucula73
19. jún 2009

kiara ahoj - teraz som si prečítala sms,čo som ti včera poslala...ja som ti nenapísala,že nemožem,len že chcem vedieť,či sa stretko koná alebo nie...lebo som mala náhradný program....keby sa bola zuzka ozvala,bola by som šla na stretko....ale nevadí...tak v pondelok....ale čo sa mohlo stať,že sa doteraz neozvala?hádam dopadla dobre na tej kontrole? 😒

lucula73
19. jún 2009

kiarka dúfam že sa nehneváš....no asi by sme boli len dve na tom stretku,nie?či som to poplietla...

tak ideš 2.7.veď to je zachvílku...ten agolutin je na vyvolanie mrchy,ale za kolko dní,netuším...

wolfskinka
19. jún 2009

ja 3.7. zacinam s proverou

kiara15
19. jún 2009

lucul jasne ze sa nehnevam len som uz bola dopletena a ta zuzka nic neviem co sa deje teraz neviem ci si mam kupit ti kiselinu listovu 🙂

kiara15
19. jún 2009

wolfi ty s proverou ja budem pod nozami 😒 ale potom budem mat kratky protokol tak mozno nebude medzi nami velky rozdiel 😉

tija28
19. jún 2009

ahojte bambulky 😀 😀 😀 ...........................som akurat dosla uhrady porobit ...............tak a uz mam zasa volno 😉 😉 😉

lucul - no ako tehulka ??? 🙂

kiarka - tak presuvam drzanie palcekov na 2.7. 🙂

wolfi - ved Ty to krasne zvladas - super 🙂

tinkaza - tak kedy to mas vlastne den D - v nedelu ???..............ci kedy ? 😉

ciky - prijemnu prechadzku !!!! 😀 😀 😀

ostatne cavecte 😎 😎 😎

lucula73
19. jún 2009

tijka ahojček...ja celkom ok,pobolieva ma sem tam brucho,ale hádam je to v pohode... 😉

a kde máč fotočku?nejak sa mi to k tebe nehodí - bez tej fotky 😕

wolfskinka
19. jún 2009

kiara no super ... ja mam dlhy protokol

tija no snazim sa .. ale mam z toho celeho take zmiesane pocitty

tija28
19. jún 2009

ozaj baby, mam si este kladat ten crinone ??? .............ci sa uz mam nato vykaslat, ked mam kramy ???......lebo ved ked si ho aj vstreknem, tak sak krv mi ho vyplavi............tak co vy nato ??? 😉

lucula73
19. jún 2009

kiara aj ja by som tie vitamíny potrebovala,lebo aj mne mala doniesť..ty máš čas,týždeň hore dolu,ešte vyčkaj,hádam sa ozve...

kiara15
19. jún 2009

tijuska kde mas tu peknu fotto?inak ahojcek ako sa mi mas?

lucul dnes som bola v nemocnici aj som ti chcela zavolat ale reku ta nebudem otravovat 😉

wolfy 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
19. jún 2009

tija skus sa spytat na gynde

tija28
19. jún 2009

lucula - no som si chcela dat tu povodnu fotku, len sa mi tam neda natiahnut do spravneho tvaru...........a tak som zatial bez tvare, kym to nejako nevyriesim 😀 😀 😀

wolfi - ja normalne zavidim, ze ste sa do toho pustili.................aj ja by som chcela velmi adoptovane, len nam sa to neda, lebo nie sme klasicky par, a nemame klasicku robotu a nebyvame klasicky 😀 😀 😀 ale tak velmi by som chcela nejakeho cernoska a tak 😉

kiara15
19. jún 2009

tijus mne doky povedal ze ked moc krvacam tak ho mam vysadit aj ja som ho mala je to pravda ze to vyplavy 😒

tija28
19. jún 2009

kiara - ved aj mne sa tak vidi, ze zbytocne si to tam davam...................lebo potom z toho nemam ani normalne kramy.............len taku huspeninu cervenu 😀 😀 😀

kiara15
19. jún 2009

tijus ved prave a ked vydis ze to je dost silne mozes to vysadit ja som mu pisala do centra na stranke a tam mi na to odpovedal 😉

wolfskinka
19. jún 2009

tija cernoska ???

no v nasom pripade vybavujeme tu adopciu teraz preto lebo ked uz mam mat leto "pokazene" injekciami na IVF a nemozeme nikde ist tak ze to uz dame dokopy naraz ... najradsej by som bola keby nam toto IVF vyslo ale ...

dnes mam 2dc a 16dc zacinam s proverou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre