Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
22. apr 2010

ciky, cmuky cmuk 😵 dakujem, už sa teraz na u teším /len aby som sa toho dožila 😅 /

janicca
22. apr 2010

lusi neboj dožiješ ..... 😵 pôjdeme do toho spolu ....... 🙂

Ciky tak ja už sa teším na tu svoju ..... 😝 😀 a krásnu básničku si dala pre Matúška ....aj v Orsulke sa ozýva básnické črevo.... 😀 😀 😀

orsulka
22. apr 2010

hihihi..inak ja som inak protektačka asi u Ciky...... ja som dostala krasnu basničku aj pred posledným KETOM 😀 😀 😀 😉 😉

janicca
22. apr 2010

to máš tak niekto má šecko a niekto ništ ....... 😠 😠 šak skusim sa postaviť za teba do radu či sa aj mne niečo ujde ..... 😀 😀 áno áno pamätám básničku...... 😵 😵 😵

orsulka
22. apr 2010

ANO ANO...JA SOM ASI TA Z tých čo má šecko....dnes aj krčže v žaludku, plny nos, kašel, neskutočne presilene prelaktia a o križoch ani nehovorim..... 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

janicca
22. apr 2010

jooooj Orsulka tak ty si to vieš ozaj zariadiť...no ja som to tak zrovna nemyslela........ 😒 nebojkaj cez víkend hlásia leto tak sa vyliečíš .... 😉

orsulka
22. apr 2010

janicca...to ťažko....pokracujeme dnes, a cez vikend...penetrovanie,stierkovanie, sietkovanie ☹ ☹ len dnes mam nejaky ťažší den...
ale.....!!!! zajtra poobede budeme mat s drahym relax, lebo ideme pozriet na jednu tančenú suťaž do Topolčian....tak na to sa velmi tešim a to ma držííííí nad vodouuuuuu.....la-la-la 😉

janicca
22. apr 2010

ok Orsulka tak keby bolo niečo ...lalallala tak ti to aj znesiem aj donesiem a čo ja viem ešte tak nejak sa to spieva v tej pesničke ........len aby som ti pomohla..... 😵 noooo ale ty si šikulica ty to zvládneš jak sa povie ľavou zadnou ....... 😉

a Martula hlásila voľno a či ?ajsom jej písala a ona ništ ..... 😒

orsulka
22. apr 2010

janicca....no je tu nejaka volna a čudná diciplina sa mi zda....... 😠 😠 ........lebo okrem domiky, ktorá super zahlasila aj dochod do porodnice, ostatne na to uplne kaslu a nechaju nas tu enem tak tápať 😀 😀 😀
Matrula nehlasila ništ.... 😒

cikyta
22. apr 2010

Práve sme sa vrátili od doktorky. Silvinka sa postavila zo šerblíka a potkla o tričko,tak preletela cez šerblík na hranu gauču.
Bola celá krvavá,ešte aj na gauči je kusok z pery odtrhnute......Plakali sme spolu.
Vraj na šitie to neni a treba umývať repíkom bolačku.(Už neni Labudko.Je to moja Angelina ☹ )Tu je foto už po všetkom(ešte má pokvapkane tričuldo krvičkou 😢 ):

lusina
22. apr 2010

oršulka aj ja tu straším, ale akosi nemám čo písať. 😒
chce sa mi spať, aha asi takto: 😔 a čakam na 16,00 kedy možem normálne legálne újsť z roboty, ale to mám ešte času ako čečiny..... 😖
a kde su ostatne spolubojovníčky nemám ani potuchy.....

orsulka
22. apr 2010

preboha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

orsulka
22. apr 2010

Ciky.......ale to sa stane v zlomku sekundy a neporadiš si....moja mala princezna Sisi Angelina Labudková 😢 😢 😢

toto bude chcieť aj nejaky náádherny darcek pre nu.....
😉

lusina
22. apr 2010

ciky, páááááááááánečku , chudiatko male, ta sa teda obuchala užť asi o všetok tvoj nábytok, nie? 🙄
ale teda ma pusu ako Angelina, len Angelinu to asi tak neboli......pofúkaj

cikyta
22. apr 2010

Ešteže jej začali rásť až teraz zubky a nie už v 4 mesiaci,ako jej rovesníkom.Inak by už mala z pusy franforec 😝 Fakt bolo najlepšie bez zubkov 😠 Má ich 3 ks a len je s nimi oštara 😠

katy7
22. apr 2010

jeeeej Domi, vseeeeecko najnajlepsie tebe aj Matuskovi, nech sa rychlo zotavite a ste zdravucki

orsulka - drzim palceky, nech to uz vsetko vide 😉

ciky - veru este ze mate len 3 zubky, muselo byt aj tek velke boooooo 😔

domcek
22. apr 2010

cikytka boooze chuda mala. No hlavne, ze sa nic horsie nestalo. Ale kyyym bude chlapov opalovat sa zaaahooojiiii.

wolfskinka
22. apr 2010

ciky aj angelina ma svoje caro, neboj vyda sa este aj s jazvickou na pere, ale vyzera spokojne a zda sa ze jej novy imidz vobec neprekaza

cikyta
22. apr 2010

Orsulík,nooo chcela som kupiť "bolestne" slečne,no potom ma nahnevala,tak nič nebude 😠 ( 😀 )
Stále mi hryzie do päty a kolien! 😠 Ked ju vyhreším,potiahne mi vlasy 😠 Tak sme už neni kamošky 😠 ( 😀 )
Lusi-Máme 1 stôl a 1 skrinku a milion boliestôk 😅
Katy-veru bolo.Ved tie zubky má ostre ako nožíčky.Také nevybrusené 😒
Domcek- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No to potom budu mať také boliestky tí chlapy! 😀 (od Silvinkinho Ocka)

Ten skoro omdlel , ked som mu volala,nech príde,že ideme k dr.Robí na byte a skoro padol z rebríka 😕

Wolfi-pravdu?
Už nevizerá,že ju niečo bolí 😠 Má bolave ustočká,no vyvádza normálne ako vždy(ak nie aj viac) 😅

wolfskinka
22. apr 2010

ciky tak ju skus kusnut aj ty tak jemne do paty ze ako sa jej to bude pacit ... 😀 mozno pochopi

cikyta
22. apr 2010

Wolfi.Uhryzla som ju do prsta a ona ?

Smiech......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ju to rozosmeje 😒

wolfskinka
22. apr 2010

no tak na to je moj rozum kratky ....

mzuzka
22. apr 2010

jaj jaj nanic mama ako to davas pozor na hviezdicku? 😀 vsak kym moji zenisy dorastu, bude dokalicena 😀

inak ahojteee

ja uz zacinam odratavat dni do odletu 😵

wolfskinka
22. apr 2010

tie heliosacke deti su akesi hyperaktivne, vcera sme videli na vodnom dile takeho otecka s trojickami 2 dievcata jednovajecne a chlapcek, pamatam si ho z heliosu, deti uz mali asi 2 roky ale mal co robit aby ich zvladol 😀 bol s nimi sam na prechadzke

wolfskinka
22. apr 2010

kedy odlietate ? a malickí ako idete ich dat do pretlakoveho vaku ?

cikyta
22. apr 2010

Zuzka 😀 tam stačili 2 kroky a zachránim ju,no bohužial ☹ Vešala som prádlo.
Ale ja ju do svadby dám do poriadku.Slubujem 😀 Nebude mať ani jednu plastiku! 😉 Teda-posnažím sa 😅
Viete čo práve urobila ???

Odtrhla bábe riť 😠

Zuzik a inak ako????Máte sa? 😉

Wolfi-ten pán musel byť samovrah ☹

mzuzka
22. apr 2010

mas na mysli rajcinovy pretlak? 😀 😀 nie wolfi, normalne, bez doplnkov, akurat im dam vatu pod ciapocku na uska a pri vzlietani a pristavani im dam pit. to je cela procedura na ktoru sa chystam. letim 20.5. uz mame aj letenky. 14.5. idem na operaciu, a ako vzdy, urcite sa nevyskytnu ziadne komplikacie, ani krvacanie ani nic podobne a 20 odchadzam. tak som si to naordinovala a tak to bude 😅

mzuzka
22. apr 2010

ciky, podla toho ako sa javy richi, tak na tu plastiku pojde asi on. vcera mi skoro vypadol s kosika. normalne sa sam prevratil na brusko a zacal sa driapat von az trocha navazil kraj. mne stuhla krv, ked som ho zbadala ako mu trci hlavicka a rucicka vonku . a to nema ani 3 mesiace

cikyta
22. apr 2010

Zuzi-tak začínate mať aj vy veselo 😀

A na aku operaciu ideš? ☹

cikyta
22. apr 2010

Ozaj!

Lusi-ved ty vizeráš ako Orsulka vo foto v pase 😅 😅 Ja fakt,že je to ona!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre