Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
23. apr 2010

a kde je brmbolček ??????????????????????????????????
usmievavá kočenka ????

a kde je cikytka ??????????????????????????????????
naša královnička malej princezničky???

lusina
23. apr 2010

máš odpustene 🙂 , ja si idem za dva týždne vyzdvihnuť recept a vybrať lieky,./inak by mi prepadla žiadosť na ne a by museli v heliku ich zase žiadať nanovo/ v maji ideme na genetiku, počkame na výsledky a ak sa do toho nič neprihodi, tak potom by som začala.tak to vyzera asi tak na leto.........to bude ta letna dovča 🙂

mzuzka
23. apr 2010

dobre ranko, pozeram, ze rozoberate dovolenky 😉 my sme mali minuly rok taku dovolenku ako vy, a mozem povedat zo sto percentnou istotou, ze to bola najlepsia dovolenka celeho mojho zivota. a spomienky sa na nu obnovuju dennodenne v podobe marka a richiho 😵

orsul, mas aj meter moja?

orsulka
23. apr 2010

segra......to bude 2 IVF?????? ak mam blbe otazky že sorry, ale šak piatok je.......

zuzanka....ahoj milacik.....meter nemam, lebo ja pocitam minuty...a nie dne...ta to už jak by som strihala ????? to už by bol jaký meter ???????? 😀 😀 😀

a dnes a drahy pyta, vraj kedy má ist na pansky zlet v maji......????? ...a ja hned, že ten vikend okolo 20.5 🙂))))))) a budem bez starosti a možem sa s Vami stretnut kedykolvek 🙂))))) samozrejme ked Vas okukne cela rodinka 🙂)))))

orsulka
23. apr 2010

ja a dovolenka......... ja urcite kcem dovolenku.....nejaku....milujem more, slnko, teplo......ale aj tepláky a aj letne šatočky
.-)))))))))) to len tak mimo, ale aby ste vedeli.... 😀 😀
ake bude toho roku ?????? uvidime 🙂))))))))

wolfskinka
23. apr 2010

lusi no keby som mala kolegyne tak by to bolo mozno podobne, ale ja mam na oddeleni 14 chlapov .. a to je o inom 😀

ja som tento rok vyhrala v tombole v heliose allinclusive v porodnici 😀 ale s malym v auguste pojdeme k nasim na chatu na par dni, nech si aj muz oddychne .. a nech si uzije aj on naplno mateja 😀

lusina
23. apr 2010

jj, oršul 2IVF.
wolfi, aj chlapov tu máme, ale to je .................no koment, niekedy /ako aj dnes ráno/, ma tak vytočia, tou svojou blbosťou..... 🙄
som zvedava, či aj ja vyhram tento rok v heliose prvu cenu 🙂 , nemusim mať AI, mne stači aj polpenzia v porodnici 😀
oršul, šááá aj ja bych chtel dovču, ja tiež luuubim sluničko, moríčko, piesoček, palmičky a ten veget........ale .........helios je tiež celkom lukratívna destinácia, asi sa pre nu rozhodnem, síce nebudem opálená, soľou vyštípana, ale zato s bruškom 😵 ..........ved uvidime, čo nám prinesie čas 🙂

cikyta
23. apr 2010

Ahojte kočky.Ako?
Na mna lezie nejaký sopel.
Na Sisu ukazuju deti vonku,že má herpes.
A práve sa idem trochu zušlachtiť do kupelne a zobrať Sisu na okružnu jazdu po MT busom...len tak.Do Prioru a späť.

wolfskinka
23. apr 2010

lusi to allinclusive bolo myslene ironicky ... 😀

lusina
23. apr 2010

ja viem wolfi ako si to myslela, poznám naše zdravotníctvo........ale ty si urobíš ten pobyt tak aby bol AI 😀

orsulka
23. apr 2010

Cikytka.....len sa dobre oblečte lebo je inak aj chladno vonku.....prajem krasny vyletik 🙂)))))))

PS: ked dojdem, ukážeš mi tie deti, a ja im tak mááálilinko počiapem po tých ukazujucich prstoch!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

wolfskinka
23. apr 2010

lusi no to hej pre mna bude allinclusive, aj keby mi cely tyzden najest nedali 😀 hlavne nech je matej zdravucky

lusina
23. apr 2010

wolfi 😀
neboj, bude zdravučky, bude riadny chlap . . 😉
ciky, kukala som nove foto Sisi, chuďa male, ma to hrozne, ale naozaj to vyzera ako herpes na pusine. 😨 pofukaj.

cikyta
23. apr 2010

Orsul.OK.Ukážem.A ešte jej do toho pichali prstami ☹ ( 😀 )Takými blatovými 😠
Lisi-pofukam.No dnes tam ma aj taký hnis či čo 😝 Ozaj ako herpák. 😠

Ježiš ako mi teče z "rýla"-normálne váham,či ísť do MT. Už som minula pakel sopelníkov 😖

wolfskinka
23. apr 2010

lusi no to dufam, ze bude ok ... moja segra ide rodit za 4 tyzdne a vcera bola na kontrole a ze maly ma 2,5kg a ze vsetko v poriadku vsetky organy ok, akurat ma vraj malu hlavicku este pod hranicou tabuliek, tak ju tak doplasili debilni doktori, naco jej nieco take hovorili,

janicca
23. apr 2010

tak moje krásne ja už som späť konečne no vela nechýbalo a by som zdriemla ...... 😉 videla som kooooooopec čisiel ,tabuliek ktorým vôbec ale vôbec nerozumiem a ani nechcem rozumieť ..... 😝 😝 no ale ulohy som mala poplnené a tabuľky boli pekne farebné aj čísla som im tam dala také aby sa im páčili ...... 😀 😀 😀

Ciky nebojkaj moja ešte sa slečná vidá a zabudne sa aj na boľačky .....ale dobre je že to máš z dokumentované budeš mať aspoň dôkaz aké šidlo bolo z nej...... 😉 )))

Heeeeej a vy dve seeeeeeegry nehrajte to tu na nás skoro som vám to zjedla ...... 😀 😀 😀 😀

Wolfi čaves tak v utorok sa priprav a dufajme že nám bude aj pekne slniečko svietiť ...... 😉

ináč ja mám leto keď už slnko svieti mne by stačilo kľudne 25....nooo ale také more,ticho ,teplo ,tekutiny tak to ozaj môžem ........ 😉

zuzka krásny svištíci kukla som ich na fb a aky su už veľký toť to boli len také bodečky ...to je super že sa tak držkajú... 😵 😵

janicca
23. apr 2010

ináč dnes mám zajačie umyslí o 13.00 hod valím dom ideme sa s kolegyňou špacírovať po meste na zmrzku a tak ...... 😉

orsulka
23. apr 2010

janicca....ha! tak to je niekomu sveta žiť......
a len si ty od nas nedištancuj moja.....sak ty si nasa sesternica!!!!!!!!!! 🙂 😉 😀 😀 pekne s farbou von !!!! 😀 😕
ci ?

orsulka
23. apr 2010

ja som tu sama ako prst.....(nechápem prirovnanie, kedže ich mame po pat na ruke a su dost blizko seba.....)
takže ja pekne do tej 14,00 musim odkrutiť ...potom nákup lepidlovej stierky, sietky a kociek, odvliect domov aby mali s cim pracovat.....okuknut vstupne dvere v nejakej predajni.......a hajde do TO 🙂

janicca
23. apr 2010

Orsul ty kokso zabudla som máš pravdu veď my sme tu jedná veľká rodina ........... 😀 🙂))))) tak to prirovnanie ani ja nechápem........ 😝 a idete dávať bezpečenostné dvere ?a či ??

orsulka
23. apr 2010

JANICCA.....asi ano......boli tam ked sme sa nastahovali, ale take biedne a stare...už su aj vykrivnene trošku......tak pri jednom by sa to urobilo....mame ponuku z ADLA....dnes pozriemre Sherlok.....lebo ti maju nejake akcie teraz.... 😉

janicca
23. apr 2010

hmmm tak značky mi nehovoria ništ ja sa zatial nezaujímam o také veci aj keď veľmi rada by som už zveľadovala ale verím tomu že to čkoskoro bude ........ 😵 tak že tebe ništ iné nezostávava len do nového novy človiečik......... 😵 😵 😵 šak bytík budete mať na komplet prerobený ... 🙂

orsulka
23. apr 2010

janicca....no ved to.....už by to malo byt nadobro na poriadku......
drahy vcera doletel s tym, že aj za zachodom vymurovat.....vraj namiesto tych dosiek a dvierok co su tam v ramci stupačky......ale su pekne biele, vobec to nekole oci a mne to tam nevadi !!!!!!!! stacilo by to kludne otapetovat alebo čo !!!!! som mu povedala, že na to už nemám sil.....

marta222
23. apr 2010

To sa niekomu žije - jedna zdrhá o 13:00 hod., ďalšia o 14:00 hod. a ja tu dnes budem trčať možno aj do 22:00 hod 😠 😠 😠 , máme totiž o 17:00 zasadnutie - takže cca na 2 hoďky pôjdem domov a potom zasa naspäť tu do hnusnej roboty. Bŕrrr, neznášam tieto akcie ..........

janicca
23. apr 2010

no moja tak pekne postupne no nedá sa všetko naraz....teraz ti treba načerpať veľa síl,energie na stimulku...vlastne ty už začínaš teraz ...a ja už sa normálne teším na tu stimulku.... 😵 už aby bol júl...

janicca
23. apr 2010

baby ešte som tu ale čo chvíla už nebudem ... 😉 Martula no tak to ti nezávidím v piatok a robiť nadčas tak to nie je bohviečo ...a to čo máte za zasadnutie ????

marta222
23. apr 2010

Zasadnutie obecného zastupiteľstva 😒 - ja robím zapisovateľku.... Zasa sa budú chcieť všetci vyrozprávať, každý bude mudrovať. To šéf ma tam kedysi dávno nanominoval 😠 😠 😠

orsulka
23. apr 2010

marti...no tak v tomto pipade sa nedopises !!!!!!! 😀 😀 😀 😀 ale zas tie kontakty co mas..!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

marta222
23. apr 2010

Orsulik.... pche... také kontakty by som mala aj bez tohto, veď všetkých tých ľudí poznám odjakživa - sme všetci z jednej obce, kde každý každého pozná, takže v tom nevidím nijaké pozitívum... Ale, čo už, niekto to musí robiť, však 😀 ?

cikyta
23. apr 2010

Orsul,aj vy máte problem s hajzlíkom? 😀
Mna bol zavolať muž,že mám prísť vybrať obklad do WC,lebo on nevie 😝 Darmo som mu vravela,že do WC môže barsjaký (teda,dokial na nom nebudu nakreslené hovničká 😝 ) Takže dojeme,berem Sisu,za igelitku sopelníkov a idem....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre