Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
23. apr 2010

ciky...mna skoro rozdravpilo ked stym hajzlikom vcera vysiel, že murovat......, teda my mame kupelku aj WC spoločne, tak pekne vymurovane...len ta doska za WC,,,,,,, co mna vobec netrapi !!!!! 😨 😨 a on dalsiu robotu vymysla......

orsulka
23. apr 2010

ciky...ked ta vola, len pekne chod...ked si mas vybrat, tak si len pekne vyber...ty to tam budes umyvat a cistit...tak nech sa tam citis dobre 🙂)))) 😵

cikyta
23. apr 2010

Orsulík.Pozdravujeme akčneho Ferina! 😀 S ním sa proste nenudíš! 😀 Nemáš kedy! 😀

lusina
23. apr 2010

no tak marti, tak to máš uplne že perfektny program na piatok večer, fakt...... 🙄 , toto keby mi niekto povedal, že mám ísť v piatok pooobede niečo písať, asi sa rozplačem.
počujte baby, nepreháňate to, že o 13 a o 14 ísť domov????? to čo je za pracovná morálka???? ha????? vám sa žije, ja tu skysnem do 16,00 🙄

cikyta
23. apr 2010

Lusi,niekto musí aj pracovať! Nabuduce to bude opačne 😉

cikyta
23. apr 2010

Napríklad:Ja budem pracovať a ty doma kolísať bambinko 😉 Dohodnute??? 😉

orsulka
23. apr 2010

ciky...odovzdám 🙂)))))))) a daj si "náhubok" nech tie sopliky nemá aj Sisi Angelina !!!! 😀 😀

lusi...duchom budem s tebou.......možno 😉 😉

kamka17
23. apr 2010

ciky veru veru, keď ti drahý dáva možnosť, tak si vyber podľa seba, lebo zas tak jedno to nie je, je totiž dôležité, ako sa cíti človek aj na tomto mieste a malo by to tam byť útulné 😉 🙂

janicca
23. apr 2010

ahojte moje krásne majte sa fajn a prajem fajn víkend užite si slniečka......pááá 😵 😵

marta222
23. apr 2010

lusi... no veď aj mne je do plaču, ale čo už, neurobím nič.
Ahoj kamka, ako sa máš?
Ciky... kočky majú pravdu, len choď - veď to robíte pre seba nie 😉 ?

kamka17
23. apr 2010

no ja kým zareagujem na niečo, tak už je aj iná tém 😅 😕 a...no neva 😵

cikyta
23. apr 2010

Kamka-tak u nás na WC by bodli čo najfarebnejšie obkladačky s dierkami na pršteky.........................aby sa tam prehrala aj Sisa,ked tam bude mať chvílu troniť 😀

Pápá Jani....Aj ja idem het...............

cikyta
23. apr 2010

Kamka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusina
23. apr 2010

áno, ciky, suhlasim s babami, ani obklad na wc netreba "odfláknuť", lebo aj tam tráviš nejaky ten čas behom dna /a niekedy aj viac času 😀 / a aby ti tam bolo dobre, musiš mať pekny obklad.
ciky-k tvoju návrhu: beriem, beriem, beriem....... 😵

orsulka
23. apr 2010

dievčatka.......

ahoooooooooooooooooooooooj !!!!!!

vela slniečka na vaše licka .-))))))) 😵 😵

marta222
23. apr 2010

😢 😢 😢 všetci už bežia domov, asi sa rozplačem 😢 😢 😢

kamka17
23. apr 2010

ešte hodku a pár minút a idem aj ja domov...dnes mám tu to ho celkom že dosť a zase som sa napila na obed acidka, tak som tu jak zdutá koza, ledva sedím...

wolfskinka
23. apr 2010

janni bola som teraz zhanat segre nejake veci este malemu .. tak som vyfucala hore farskymi schodami a 20 minut som sedela na lavicke a lapala po dychu

katy7
23. apr 2010

wolfi 😀 😀 😀 aj ja chodim casto po farskych schodoch a stym bruskom je to fakt zaberak, vzdy fucim ako lokomotiva

katy7
23. apr 2010

ale na to zadychavanie pozor, sestricka mi hovorila, ze si na to treba davat pozor koli srdiecku, takze pekne krasne pooooooomalicky

wolfskinka
23. apr 2010

katy mi hovor a ked vyleziem konecne hore tak sa mi vzdy da cikat lebo tym ze idem hore kopcom mi matej tlaci na mechur
no pomalsie sa uz ani neda 😀

domika9
25. apr 2010

ahojte kočky dnes nas pustili domov tak maly je zlatučky pekne papa neskor hodím fotečky 😉

domika9
25. apr 2010

bože ciky čo to pozeram mala chudatko s tou perou , tfuj tfuj nech sa jej rychlo nazhoji ☹

domika9
25. apr 2010

tak čo-to som dočítala dakujeme velmi pekne za priania velmi nas potešili 😉

mzuzka
25. apr 2010

no domi, tak vitaj medzi nami maminkami, prajem vela a mliecka a kopeeec usmevikov 😵 a tesim sa na fotocky.

wolfskinka
25. apr 2010

domi ahojki , vitaj doma ... tesim sa na fotecky

cikyta
25. apr 2010

Domi-aj ja sa teším na fotečky.
Ten uraz bol hrozný,no už pár hodín po nom to vizeralo tak,že som len hysterka.Normálne ma hrýzla,robila lotroviny a nič nebolelo.Keby nemala tu značku na puse,tak poviem,že sa absolutne nič nestalo 😝

wolfskinka
25. apr 2010

ciky ako ste oslavili 1.narodeniny ... daj nejake fotky 😵

janicca
26. apr 2010

dobré ránko dievčence....... 🙂 aký bol víkend ???počasíčko bolo skoro letné tak ako ste prežívali ??? ... 🙂

Domika Matuško vitajte domka...prajem hlavne vela zdravíčka ,mliečka a to ostatné príde samo ....... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre