Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
3. máj 2010

kiari IP

elbi
3. máj 2010

domika práveže povedal, aby sme sa túlili...

no ja som mala bolesti už aj pri dvoch vajíčkach, takže sa "teším"...

kiara15
3. máj 2010

lusi 😉 😉

orsulka
4. máj 2010

dobre ranko Herečky....

kontrola v poriadku, dalsia vo stvrtok .......

😀 😀 😀 😀

orsulka
4. máj 2010

kiarka....pekna fotečka babula...takto usmiata si nááádhernááááááááá a velmi ti to pristane .-)))))

kamka17
4. máj 2010

pekné ránko prajem 😎 😎

ak si správne pamätám, tak Matúško nie je helíkový, on sa zadaril normálne, ale aj tak je krásny 😉 😉 domi, tak nech už sa spolu tešíte len doma, žiadne nemocnice, ok?

elbi...my sme pred iui mali tiež 5 vajíčok, iui nám odmietli robiť, ale sexík sme mohli mať, no aj tak sa nezadarilo...ale tebe držím palce, nech to vyjde a nemusíte sa ďalej trápiť 😉

orsul...však si sa nepochválila, ako dopadli nákupy v piatok ????

lusina
4. máj 2010

Ahojte šušky,
kami, z časti je Matuško heliosák, síce prirodzene, ale za pomoci heliku. 😉
katy, prečo, držím kamke palce na //, ved tá už dávno je //................ 😕
ségro-koľko vajok?

orsulka
4. máj 2010

lusi...caf...... po tri na každej strane...... 1x 13mm a 2x 10mm.....takže uvidime ako dorastu .... 😉

janicca
4. máj 2010

ahojte kočandy .... 😉

Kiarka ty kokso jaká sexica tam z teba na tej foto .... 🙂))))))

Orsulka tak to je pekná úrodička... 😉 a čo modrá kabela kúpená ???. 😉

Domika Matúško je nádherný krásny chlapček... 😉

orsulka
4. máj 2010

nakupy.....dopadli dobre aj zle......ohladne dveri do bytu a podlahy sme vybavili vsetko......a na ostaten nebol nejak cas......
ale spokojnost bola 🙂)))

wolfskinka
4. máj 2010

orsulka super pekna velkost a aj dobre cislo ... menej je niekedy viac ... ides na kvalitu ......tfuj tfuj tfuj

orsulka
4. máj 2010

wolfi....tak neviem ci idem na kvalitu, ale ja mam soft stimulku, preto je tych vajok tolko kolko je....... 😉

wolfskinka
4. máj 2010

na soft je to dost ... orsulik tebe stacia len 2 kavlitne a tie sa uchytia ... a budes mat dvojky ....

wolfskinka
4. máj 2010

kedy ides na dalsiu kontrolu ?

orsulka
4. máj 2010

vo stvrtok rano......

renka1801
4. máj 2010

Ahojte, neviete mi prosim povedať, ked sa schváli žiadosť o IVF, je jej platnosť časovo obmedzená? Dakujem Lebo zajtra ideme na pohovor a vypísanie žiadosti , ale na IVF by sme chceli isť až po dovolenke v septembri.

orsulka
4. máj 2010

reni...pol roka plati........ 😉

renka1801
4. máj 2010

dakujem, tak to asi stíhame.

janicca
4. máj 2010

Reni my sme boli na posledy v Helíku 19.4.2010 ohľadom liekov a predlženia žiadosti .Žiadosť na IVF stále platí rok a recept na lieky polroka ...... 😉

renka1801
4. máj 2010

ešte raz dakujem, lebo som rozmýšlala či ten pohovor zrušiť, alebo nie. Tak lieky si možem vybrať aj skor a v septembri začneme . Ak sa náhodou nepodarí prirodzene, alebo ešte skusime to jedno IUI. Ahojte

orsulka
4. máj 2010

janicca.....tak rok ????? som pocula už ani neviem kde, že to zmenili len na pol rok......tak mám asi blbé infošky...sorry Reni .... 😉

janicca
4. máj 2010

Orsulka veď aj ja som s tým prišla do Helíka že novú žiadosť bla bla bla.... a oni mi povedali že pol roka platí len na lieky tak ako som písala vyššie... 😉 mudr.Gaťová spomínala že teraz nie je problém s poisťovňami že už to ide rýchlejšie....

wolfskinka
4. máj 2010

janni to zavisi od poistovne ... ja som mala spolocnu a bolo polroka a potom si mohla poziadat o predlzenie, teda to poziadali v heliose na dalsieho polroka

janicca
4. máj 2010

ja mám všeobecku....tak je to možno podľa poisťovne...a to je fuk viem že sa tam dá s nimi vždy dohodnúť dokonca mne predĺžovali žiadosť na lieky bo sme ju prešvihli o 5 dní.že vraj urobia výnimku a znovu schvália veď tento týždeň budem volať či už to znova schválili....tak dám vedieť ako to je

lusina
4. máj 2010

ahojte zlatička moje, 🙂
k poisťovniam: tiež to tu niekto hovoril, že je to inák, tak som sa na toto som pýtala Krajka a povedal mi, že po zlúčení poisťovni sa to pomenilo,že niektora poisťovňa dáva dokonca len 3 mesiace, niektora AŽ pol roka, ale že viac ani nie, lebo ja som tiež pýtala na toto, lebo mám schválenu žiadosť od 11/2009, tak povedal, žo musi byť po starom,že to nemožu nemiť, vtedy platilo to a musia to dodržať.a to je asi aj tvoj prípad Jani 😉 . ale, že čo sa chvália teraz už musia byť po novom.

janicca
4. máj 2010

jj Lusi určite to tak bude my máme od 10/2009 tak že po novom su už asi nové pravidlá..... 😉

pige
4. máj 2010

ahojte zienky, neviete ci treba opakovat hormon.profil a spermiogram pred planovanym IVF? Tieto vysetrenia mame spravene z minuleho roku ked sme boli v Heliku na prvu konzultaciu a teraz v juli sme sa rozhodli ze sa do toho pustime...ziadost uz mame schavalenu...

lusina
4. máj 2010

pige, nie pred IVF neni treba nič opakovať. Akurat chceli mužov spg na nejaky trial wash test, čo stálo 1500,-, ale vyžadovali to. a to je všetko, oni nepotrebuju u ženy robiť znova to čo už vedia. 😉
jani, 😉 😉

pige
4. máj 2010

dik lusi 🙂 a manzelov spg robili este pred ivf alebo az v priebehu uz ked si brala lieky..pytam sa preto, lebo sme obaja v zahranici a rozmyslam ci aj on musi dojst somnou pred stimulkou alebo staci ked pricestuje uz v priebehu stimulacie, spravia mu spg a pokracujeme dalej, ono aj ten spg trva 2 tyzdne kym dojdu vysledky...

pige
4. máj 2010

a neviete ci pri 1 IVF byva vzdy dlhy protokol a podla coho to oni urcuju?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre