Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
6. máj 2010

dole bude kuchyna s obyvackou, pracovna a kupelna a este jdna malicka izbicka a hore budu len 2 izby a jedna kupelna a toto vsjo, nic velke a aj podorys mame maly, izby vychadzaju dost male

tija28
6. máj 2010

brmbolcek - ved som zvedava na zajtra zase..............................wolfi, to sa paradne naupratujes, ale v takom novom sa Ti bude s radostou upratovat 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
6. máj 2010

kolko vam vychadza obyvacia parcela domu ?

u nas je to nasledovne prave kridlo kuchyna komorka dost velka obyvacka za nou je spalna s kupelnou a lave kridlo chodba v nom velky satnik dalsia kupelna a 3 izby ....

wolfskinka
6. máj 2010

jaaaaaaj tak to neviem

brmbolcek
6. máj 2010

Tijus- ved ako pisem teraz uz musim cakat co nam dalsi den u teba prinesie , ale ked ti stale meska menzes je to super znamenicko 😉 😉 😉 a HCG mas veru vysoke 😉 😉 😉 zajtra ides aj na krv ???

brmbolcek
6. máj 2010

a cely pozemok vam kolko meria ???

wolfskinka
6. máj 2010

tija no ved to, ale kym to bude matej pojde aj do skolky ... xix

wolfskinka
6. máj 2010

824

brmbolcek
6. máj 2010

Wolfi... pozehnane 😉

mzuzka
6. máj 2010

stihla som si len precitat a napisat jednu vetu, lebo richi sa uz zase dozaduje tak len strucne pre tijus a orsul : BABY VERIT VERIT VERIT..... 😉 a sustredit sa na nieco uplne ine, ako je tehu.

wolfskinka
6. máj 2010

no praveze mojmu muzovi sa zdalo malo, ale ja hovorim na kosenie dost

tija28
6. máj 2010

brmbolcek - veru neviem, co so mnou budu zajtra robit 🙂 .................................wolfi, ale o to krajsie to budete mat, ked si to mozete pekne premysliet, ze co a kde, a tak ?
my sme sa uz dvanast krat stahovali, uz mam za sebou niekolko rekonstrukcii domov a to stale nie som spokojna s terajsim domom - vobec sa mi nepaci..........................hiihihihi 😉

wolfskinka
6. máj 2010

brmbolcek ale cast z toho bude dom a pred domom vydlazdene parkovisko, elbo garaz nebudeme mat, vy mate kolko ?

wolfskinka
6. máj 2010

no zachvilu uz nebudes taketo veci riesit nebudes mat na to cas 😀

tija28
6. máj 2010

mzuzi - len to sa neda nato nemysliet, ved to poznas............................normalne sa mi dnes do prace nechce - ani na vyhadzovanie dnes nemam naladu, ach jaj 😒

wolfskinka
6. máj 2010

idem na chvilu natiahnut kosti, lebo ked sedim mateja utlacam a sa mu zle kope, tak nech si trosku pokope v polohe lezmo

tija28
6. máj 2010

wolfi - ved to mas plochu na golfove ihrisko 😉

wolfskinka
6. máj 2010

tijka tak vyhadzuj az zajtra .... 😀 a nejaku nahradu si nechaj za seba, ked pojdes na matersku

wolfskinka
6. máj 2010

to neni velke 24x25 metrov je cely pozemok, ostatni okolo nas maju asi tak 1200-1500 metrov

brmbolcek
6. máj 2010

Wolfi- ono kym to postavis tak si aj povies ze kludne stacilo aj jednopodlazne 😀 😀 😀 ja som hovorila tak ze boze ake je to male a teraz ked sa uz vsetko vyrysovalo tak ti poviem,ze sa tam mozme korculovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
U nas je 600 , ale garaz si dajte ak nemate pivnicu .... mi sme si dali pristresok a veru ideme dostavat aj garaz .....

Tija- ze 12 krat ty brdo ved je to hrozne 1 -2 krat a nie tolko a nakoniec s poslednym vysledkom by si este menila hm.... ved ty si sikulka zvladnes aj to 😉 😉 😉

tija28
6. máj 2010

no u mna materska nehrozi - polovicka chce byt doma, tak mu to potom doprajem, ved on sa rychlo spamata 😀 😀 😀

tija28
6. máj 2010

bambule - musim uz utekat .................zajtra podam infosky ako som dopadla 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
6. máj 2010

oki- pa wolfi , tijus 😉 😉 😉

lucula73
6. máj 2010

tijka - máš IP--

ale ste toho popísali zase.... 🙂

brmbolcek, - no my sa máme dobre,Matúško je zlatučký,samozrejme že aj plačká,ale tak v rámci normy 😉

survi -ako sa má družina? 😀

pridám vám aktuálne foto 😉

wolfskinka
6. máj 2010

brmbolcek moj muz nechce garaz budeme mat technicku miestnost , ja mu do toho nekecam, ja zacnem do toho kecat ked sa to bude zariadovat, ja tomu nerozumiem a on vie co potrebuje v dome a aky material, tak zbytocne by stracal energiu vysvetlovanim, ja som povedala len to ze chcem dom do pismena L to boli moje poziadavky a ostatne som nechala vsetko na neho, je sikovny a rozumie tomu tak naco ho zbytocne znervoznovat zbytocnymi otazkami ... vie co robi a vie co chce tak nema dovod sa do toho starat a z technickeho hladiska by som ani nevedela co tam ma byt ... moj muz je velmi sikovny a technicky talent tak nemam najmensi dovod sa do toho starat, ma moju plnu doveru a co povie tak aj bude, on vie co robi ...

tijus pa a zajtra na teba budeme mysliet aj s matejom

wolfskinka
6. máj 2010

lucul jej aky je krasny a dobre ho krmis, nevyzera na predcasne narodene babenko 😀

lucula73
6. máj 2010

wolfi dík,my ho voláme malý budha 😉 ,a krmime sa statočne,čo už.....

brmbolcek
6. máj 2010

Lucul - to je teda nadherny budha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 krasnucky a spokojny cely po tebe luculka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

wolfi- teda jednym slovom mas uz teraz doma stavebny dozor , len to nechaj na neho a keby nieco , tak vies kto za to moze 😀 😀 😀

wolfskinka
6. máj 2010

brmbolcek presne tak moj muz vie co robi a mam moju plnu doveru ...

brmbolcek
6. máj 2010

ja sa zatim lucim idem skontrolovat domcurik-kosturik , dokoncuju obklady v kupelnach tak zatim pa pa 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre