Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
6. máj 2010

brmbolcek pofot obklady v kupelni, do akej farby ste ich ladili ?

kiara15
6. máj 2010

pekny den zelam no Tijus super tesim sa on si len zajtra skontroluje hcg ci stupa 😉 😉

lucul maly je uzasny riadne rastie 😉 😉

orsul super a kolko mas tych vajok????

tija28
7. máj 2010

dobre ranko bambulky.......................tak dneska som konecne prva ja 🙂 🙂 🙂 prajem vsetkym pekny dnicek 😀
ked sa vratim, podam hlasenie - ci bude dobre, ci zle 😉

orsulka
7. máj 2010

dobre ranko .....

🙂 😉

Tijuska.....ake zle ????? co zle?????? ja osobne v piatok taketo informacie neprijimam !!! 😀 😀 😀 držim palec moja !!!!!! velmi !!!!!! 😵

orsulka
7. máj 2010

Kiarka...Hudec nasiel 4 velmi pekne....ostatne ani nespominal, su asi malicke......ale on bol vcelku spokojny, že som dobre zareagovala.....uzivala som 5 dni clostil 1-1-1 a pichla som 8 injekcii menopuru...tot vsio....to centrotide co som zohnala, tak zatial nepotrebujem vobec.....

LUCULKA.......maly je prekrásny a aky valibučisko je z neho !!!!! a vyzera na takeho "kludasa" 🙂))) aspon na tej fotke 😀 😀

Mzuzka.....verim...verim...verim..... !!!!! už sa na vas tesákujem hrozne !!!!!! 😉 😉

brmbolcek
7. máj 2010

pekne ranecko ahoj, ahoj, ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tijus tesikujem na infosky // 😵 😵 😵

... a ja dnes trosku vybavovaci den, treba mi zaplatit dan , smeti, DNP, a kuknut nejaku drobnostku pre brmbolceka 😀 😀 😀 a samozrejme smer stavba ako stavebny dozor 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

zelam krasny dnik a hlavne vsetko len to naj , Orsulik zajtra silno na teba mysliet a ty silno odpocivat po OPU 😉 😉 😉

kamka17
7. máj 2010

orsul...všetko najlepšie k meninám...lásku, šťasite, zdravíčko a za pár mesiacov malinký živý batôžtek 😉
na zajtra držím palce, nech máte šťastnú cestu a úspešný odber a mladého sa nehanbi, však on v tom už musí mať prax 😉

lucul...malý je fakt riadny valibuk, také spokojné bábo, posielam pusinu 🙂

tihuš...držím palce a ako píše orsul, nič zlé nehrozí a my chceme počuť len pozitívne infošky, to povedza aj dokymu, že nech nás tu nestresuje 😕

všetkým ostatným pekný piiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaatoooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk 😎 😎 😎 😎

orsulka
7. máj 2010

kami..brmbi...dakujem 🙂)))) 😵

marta222
7. máj 2010

Dobré ránko dievčence, ale ste toho zasa popísali .... ale tak to má byť 😉 . Orsulík aj ja ti prajem k dnešným meninám všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia a ostatné príde už samo 🙂 . Zajtra budem na teba veľmi myslieť a držkať ti palčeky - už to predsa musí vyjsť 😉

orsulka
7. máj 2010

martulik....dobre ranko.....dakujem pekne 🙂)))))) 😵

lusina
7. máj 2010

Ahojte žubrienky 😉
oršulik, ja už som ti gratuliren, ale rada to urobím ešte raz, všetko najlepšie k meninkám, veľa pevneho zdravička, šťastička, lásky a spnenie toto čo si želáš najviac. 🙂

janicca
7. máj 2010

dobré ránko kočeny prajem ... 😝 😉 piatočeeeeeeeek

Orsulík všetko naj naj naj k meninám prajem a to ostatné príde samo veď ty vieš a cmuuuuuuuuuuuuk posielam 😵 😵

baby dnes som vám objednala slniečko .....u nás mu už nohy ruky trčia konečne po týždni .... 🙂 😎

Tija iné správy ako dobré nečakáme je ti jasné !!!! 😉 vlastne dnes to budeš mať potvrdené že si tehu ... 😵

wolfskinka
7. máj 2010

tijka ziadne zle sparvy tu dne nebudu len dobre ....

orsulka
7. máj 2010

opatovne ĎAKUJEM .-)))))))) cmuky

kamka17
7. máj 2010

žienky moje, ja som dnes akási nezaradená a ešte ma tu vyradil aj taký chumaj sprostý, čo nám tu hromadne nadával, akí me neschopní...hlavne, že on je múdry...a zimu tu máme...
a včera som si na trhu kúpila jedno bomba tričko a 3/4 tepláky a elasťáky, tak som si radosť urobila...
a slnku sa akosi stále nechce vyliezť 😖

wolfskinka
7. máj 2010

kamka ma byt skaredo cely vikend

lusina
7. máj 2010

tijuš, nenaťahuj, som zvedava....... 🙂
veru, vík ma byť blééé, som počula, že celý máj ma byť mokrý a chladný. tak uvidime, ale ako sa hovori, studený máj v komore ráj. potešila som poľnohodpodárov 😀
kami, ja som si tiež kupila super 3/4 elasťáky v 7days, lebo trh sa mi zda celkom drahý.
ja som taka ospata, že by som si ľahla a prespala aj týžden.....a dnes idem oslavovať, snad nezaspím 😅

janicca
7. máj 2010

Kamka to asi z toho počasia a hlavne tehulkovania .... 🙂 a takých magorov jedným uchom dnu a druhým von .... 😉 jasné ja viem niekedy sa to nedá ....kurni a ta zima to nie je bohviečo tak deku z domu a davaj nech sa zima hanbí ...dávaj na seba pozor .... 😉

Wolfi čaves ... 😉

wolfskinka
7. máj 2010

lusi v 7days maju aj vacsie veci ... na take pupkate ?

wolfskinka
7. máj 2010

janni caf .. dnes akosi neskoro ...

wolfskinka
7. máj 2010

tijus no co ? som nervozna ako keby som cakala na nase vysledky

janicca
7. máj 2010

Wolfi ja som v práci a niekedy sa stane že aj robím .... 😀 😀 😀

Baby tak varím kávu aj pre vás dojdite možno nás to preberie aspoň na chvíľu... 🙂

marta222
7. máj 2010

ahoj Jani, teba som nevidela už 150 rokov 😀 😀 . Ja som už dávno po káve, už som aj zabudla, že som nejakú mala. To je na figu, že má cez víkend pršať, myslela som, že by sme mohli ísť niekde na bike, drahý išiel na víkend s chlapmi na chalupu, takže budem mať v sobotu fraj 😉

wolfskinka
7. máj 2010

janni aj ja som si teraz uvarila, je blby tlak, tak pre istotu aby ma kdesi nevykotilo, pracka perie, umyvacka umyva, kuchyna upratana, obyvacka tak na 80 % a chystam sa zehlit ked vypijem kavicku

lusina
7. máj 2010

wolfi, priznám sa, že neviem, nekukala som take veci, že pre tehule.....ked budeš v meste, zabehni urobiť kuk. 🙂
ja som si uvarila čaj, na kávu nem chuť.......

wolfskinka
7. máj 2010

lusi no ved ked budem v meste , kym sa ja vygulam na marianske ... a bojim sa moc chodit, vcera mi akosi casto tvrdlo brucho tak radsej sedim doma na zadku alebo lezim

lucula73
7. máj 2010

ahojte

pripájam sa - orsulke želám všetko naj..naj... k dnešnému sviatku 😉

tija - kde si,už som aj ja netrpezlivá 🙂 😕

a ďakujeme za pochvaly,odovzdám aj drobcovi 😉

inak jani,aj moj malý mal predvčerom na hlave veniec,zo sedmokrások,uplietla mu sestrička,sme sa išli došúlať,vobec mu to nevadilo.... 🙂

wolfskinka
7. máj 2010

orsulik aj ja sa pripajam .... vsetko naj k meninam a len jedno nech to konecne vyjde a nech uz aj ty mas tie vytuzene tt v profile

lucul ja som z tej tije taka nervozna .... uz by sa tu mohla objavit

janicca
7. máj 2010

lucul tak so to mala hneď dokumentovať a fotiť.... 😀 😵 😵 to muselo byť zlaté ... 😵 😵 😵

Marti šak od soboty sme sa nevideli to je dlhá doba ..... 🙂 ale šak jak pôjdeme zajtra turistikovať tak sa uvidíme .... 😀 😝 😀 😝

lucula73
7. máj 2010

jani mám fotku... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre