Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
7. máj 2010

janni , marti a kde idete na turu, ved budes prsat .. do ktorej krcmy ?

marta222
7. máj 2010

lucul - daj fotku 😉 .

marta222
7. máj 2010

No wolfi, ja asi len do tej krčmy 😀 😀 😀 . Janicca má niečo v pláne, ale na to sa ja veľmi necítim. Takže tak... 😀

lucula73
7. máj 2010

kuk.. 😀

wolfskinka
7. máj 2010

jej aky je zlaty

marta222
7. máj 2010

lucul - je krásny, daj mu za mňa božtek 😉

janicca
7. máj 2010

lucul to ma ako svatožiaru on musí byť strášne dobré bábatko .... 🙂 )))

Marti tak krčma ma naozaj nenapadla vidíš to je tiež dobrý nápad ako skryť pred dážďom ........ 😀 😀 😀

orsulka
7. máj 2010

nádherne bááábo .-))))) aj ja posielm pusu

marta222
7. máj 2010

Jani - také ľahké nevieš??? V krčme sa najlepšie pestuje turistika a vlastne - všetky športy 😀 😀 😀 . Ta ne?

janicca
7. máj 2010

ta teraz už viem všade dobre v kerčme najlepšie... 🙂

orsulka
7. máj 2010

jani...ta píše sa karčma...nie kerčma 😀 😀 😀

janicca
7. máj 2010

u nás sa píše kerčma !!!!! .... 😠 😠 😀 😀

Ciky hallooooo kde že si babula ???? tá asi stierkuje aj so Sisou

kamka17
7. máj 2010

jani...čiky sa predsa sťahuje nemá net... 😅 čo nevieš??

marta222
7. máj 2010

No, veď sa nehádajte - kerčma, či karčma - všetko jedno. Hlavné je, že všetci viem o čo ide... 😀 😀 😀 .
No veru, Ciky so Sisou tu už dáááááávno neboli 😒

lucula73
7. máj 2010

janica 😀 ...
a ´dakujeme,pusinky odovzdám 😉

ano ciky písala,že im nepojde net....

zlatanka30
7. máj 2010

luculka mas prekrasneho anjelika.

wolfskinka
7. máj 2010

inac co tija, neviete niekto nieco .... ?

mzuzka
7. máj 2010

ahojte, pekny a pracujucim rychly piatok zelam.
lucul maly je ako princ 🙂 uz sa neviem dockat, kedy sa stretneme, ale o rok to bude este zaujimavejsie, ked sa nem budu krpci spolu hrat 😀

kuairka a orsul porosime do vtedy doplnit particku , najlepsie 3mi babami, ale aj kamosi postacia, spravime helikovsku 11ku 😀

wolfskinka
7. máj 2010

mzuzka, teraz to vyzera skor na chlapov ... rodia sa skoro sami chalani

mzuzka
7. máj 2010

ahoj wolfi, no ale vsak v ich pripade ide faza robia , nie rodia 😀 tak by sa mohla prestriedat, nie?

minka051
7. máj 2010

mzuzka ahoj
Tak ako vidím malí pekne rastú 🙂 🙂

janicca
7. máj 2010

Wolfi Tija mi písala sms..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale že mám vás ešte ponaťahovať 😝 😀 😀 😀 😝 😀

mzuzka
7. máj 2010

ahoj minka, ano rastu veru. ty ako moja? co nove?

wolfskinka
7. máj 2010

mzuzka no bolo by nacase lebo sa ti nasi chlapi o nevesty budu musiet bit

wolfskinka
7. máj 2010

janni no tak je to jasne .,.. tija je tehulka, ked nas mas natahovat ... xixi tesim sa

minka051
7. máj 2010

mzuzka
Tak my sme sa rozhodli pre darované embryjká , lebo nič nevyšlo. Tak teraz čakám na mršku cez víkedn by som ju mala dostať a začínam s prípravou sliznice. Teraz chodíme do Sanusu v Jihlave tam mi dali embryjká hned a za nizku cenu. Tak hádam to už výjde. 🙂

janicca
7. máj 2010

Wolfi ja si robím srandu veď ja nemám číslo na ňu a ona na mňa ....ale keď si taká netrpezlivá tak som ťa chcele trošku ešte poštekliť..... 😀 😀 😀 nebojkaj šak oná dá o sebe vedieť ja viem je také napínavé.... 😵 😵 😵 cmuuuuuk Maťkovi posielam ... 😵 😵 😵

wolfskinka
7. máj 2010

janni no ty si teda ... ja jej to tak prajem a orsulke tiez nech to uz konecne vyjde ...

wolfskinka
7. máj 2010

janni Matej dakuje ... a inac ja dnes nevyleziem z postele, brucho pobolieva a matej predvadza take gymnasticke ukony, ze mi brucho beha z jednej strany na druhu a zapiera sa do rebier az mi dych vyraza a prevalil sa na jednu stranu brucha no keby ste to videli by ste sa rehotali, mam iba pol brucha a druha je prazdna ... nechapem co to dnes vymysla za hovadiny, asi pojedol vtipnu kasu ... srandista jeden, no tak ako kope dnes este ani nikdy nekopal odkedy sme vstali stale a nezastavi sa a ked si lahnem tak este viac

janicca
7. máj 2010

aaaaaale Wolfi .... 😵 😵 ja to prajem každej jednej z celého srdca či sa jedná o Tiju,Orsulku,Martulu ,Minku.......jednoducho každá si to zaslúži ..... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre