Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
7. máj 2010

......aj ked ma do zoznamu janica nenapísala, ja jej to tiež prajem 😀

wolfskinka
7. máj 2010

janni jasne, ale teraz ma najvacsie sance tijka a orsulka a potom v juli zase budem drzat palce tebe a martulke ... postupne ako idete na iVF ... tak som to myslela

wolfskinka
7. máj 2010

lusi jasne ze aj tebe, ty ides kedy na IVF ? s jannicou naraz ?

janicca
7. máj 2010

LUSI ANJELIK..... 😵 predsa ja som myslela tým všetky babule ..... 😉 samozrejme medzi ne patríš aj ty ktorím to prajem ......... 😵 😵 😵

wolfskinka
7. máj 2010

inac kto teraz stimuluje ? iba orsulka ci este niekto, v juli to tu bude akcne ... 😀

marta222
7. máj 2010

Wolfi - no, ja sa zatiaľ na IVF nechystám, ale nevadí. Viem, že mi praješ, aby to vyšlo - je jedno akým spôsobom, však?

lusina
7. máj 2010

wolfi, mala by som začať v juli, myslim, že teraz stimuluje len oršul, ale počkaj aj minka písala, že od mrchy ide chrumať hormony na slinznicu,, to je tiež taka mini stimulka.
ozik, kukate ten seriál zázraky života? ja hej a som kapanek sklamenej, to je viac o rozoberani vzťahov lekárov ako o samotnej problematike neplodnosti, ale ked hovoria nejake výrazy -som v obraze 😀
jani, cmuk, aj ja to prajem nám tu všetkým.
marti je jedno ako, len nehc už to je.že? 😉

marta222
7. máj 2010

jasné, lusi, už aby to bolo čo najskôr 😉 ....
No, ja to nepozerám - ja mám obľúbenú "Ordináciu v ružovej záhrade" a "Odsúdené" 🙂

wolfskinka
7. máj 2010

marti hej presne tak .... tebe to vyjde normalne a lusina s jannicou sa budu v juli nahanat s injekciami

minka zacne za chvilku, som na orsulku zvedava kolko bude vajicok a embryjok hlavne nech je aspon 1 vitazne

lusi pozerala som prve 3 diely a som sa na tom dobre pobavila aj s muzom, lebo to vobec neprebieha tak ako to tam opisuju, scenar pisal niekto kto to nezazil a nevie co to je ... podstatu zachytili ... teda pocity pacientiek, ale samotny vykon prebieha uplne inac ako to tam oni opisuju ... 😀

wolfskinka
7. máj 2010

sme to tu uz raz rozoberali ten serial a sme sa zhodli ze tie co to zazili by vedeli rozpravat ako to prebieha a inac ked si naklines stranku toho serialu tak je tam tolko kritiky co tam baby popisali, ktore zazili IVF, IUI a KET a planovane cykly a vsetko mozne ... tak ich normalne vysmiali, ze natocili nieco co vobec nie je pravda ...

janicca
7. máj 2010

no aj ja by som mala začať v júli ale to je ešte ďaleko tak nad tým nejak nerozmýšľam ... 😉

Lusi nekukám lebo potom mám divoké sny videla som jednu časť myslím že to býva na Prime....veď je to seriál tak o čom inom by to asi bolo...každy s každým atď....

lusina
7. máj 2010

áno, wolfi s tým suhlasim.ja som tiež z toho sklamana. čakala som napr. nejake zábery z labaka, napr ako napichuju vajka, proste viac toho a nie len pohovory s pacientkami a občas ukažu sál, ako robia vklad alebo OPU.
tiež sa tom zabavam a pobavilo ma, že ta dr. chodi v opatkoch,chcela by som ju vidieť v takom heliku v tých opatkoch, lebo tam mám pocit, že tak rýchlo chodia, že až lietaju. 😀
ale aj tak to kukam, zvykla som si....
marti, tak ordináciu ja mám veľmi rada, to kukam, ale odsudene ee, to nemusím ani trochu.
veru, už by sa mohlo šťastie unaviť a poslať k tým oršulkovcom toho bociana, aj dvoch. 😵

wolfskinka
7. máj 2010

lusi ja ordinaciu nepozeram, ale pozeram panelak

odsudene som videla pol 1 dielu a sa mi zaludok dvihal, nemala som na to nervy ani zaludok to pozerat, tak to nepozeram

marta222
7. máj 2010

No, veď Odsúdené sú dosť drastické - koľkokrát mi je pri tom až ťažko, ale keď to mám už rozpozerané - tak ma zaujíma čo bude ďalej. A náhodou včera bola celkom dobrá časť - aj som sa s chuti pri tom zasmiala - boli tam super hlášky 😉

wolfskinka
7. máj 2010

inac kde je tija ... ja sa uz nemozem dockat vysledku

janicca
7. máj 2010

Wolfíííííííí nebojkaj ona príde veď je zo tutofka........... 😵 😵 😵 😵

Marti tak kde zajtra ideme ???? jaaaaaaaj na Kriváň zabudla som ............. 😀 😀 😀 😀

marta222
7. máj 2010

Jani 😀 😀 😀 - jedine lanovkou...

wolfskinka
7. máj 2010

no v tom dazdi sa vam pojde dobre, budete zablatene az za usami ... xixi

wolfskinka
7. máj 2010

tak lanovkou ... no co som povedala turistiky ala krcma 😀 , tak idete na turu alebo sa vyviezt alnovkou

janicca
7. máj 2010

ale čo ušetrime za lanovku prepijeme v kárčme .... 😀 😀 😀 Orsul spokojná s karčmou dobre som to napísala ???.... 😝 😀 😀

wolfskinka
7. máj 2010

no ved ja som to s tou turou videla tak od zaciatku, ze tomu moc neublizite .... a uz je to tu ... na krivan lanovkou, ved to sa tam vydriapem na ten krivan aj po stvornozky s tym brusiskom ... 😀

janicca
7. máj 2010

Wolfi šak ja chcem ísť len kôli blatu.....kedysi keď moj drahý ešte nebol lenivy ako veš čo sa týka bike tak sme chodili aj horsku cyklistiku a to si mala vidieť koľko krát sme boli jak divé sviňe ..... 😀 😀 😀 lanovkou do krčmy ........ 😀 😀 😀

janicca
7. máj 2010

že sviňe malo byť svine ale na Kysuciach sa predsa hovorí mäkko...... 😉 ale čo tam po gramatike.. 😝

janicca
7. máj 2010

ahojte moje krásne lúčim sa s vami a prajem fajn víkend............ 😉

tija28
7. máj 2010

ahojte bambulky 🙂 .................................navsteva dopadla vynikajuco.........na monitore sme videli krasnu bublinku, teraz musime pockat este dlhych 10dni na srdiecko 🙂 🙂 🙂 diky za podporu 😉

janicca
7. máj 2010

to mi ešte nedá odísť ..... 😉 Tijaaaaaaaaaaaaaa supeeeeeeeeeeeer jednoducho je to tutofka ..... gratulujem ........... 😵 😵 😵

tija28
7. máj 2010

a este mam velmi velku otazku na vas...............je velmi detinska, a doktorovi som sa ju neodvazila polozit, tak dufam, ze aspon vas tym mozem zatazovat 😉 takze zacinam: za posledne styri dni som sa asi 3x neskutocne rozculila vo firme, kde ma zalial od zlosti az pot, tak by ma zaujimalo, ci som tym mohla bublinke ublizit, ci by to mohlo mat - ten moj stres za nasledok nejaky defekt dietata - ak mi nato viete seriozne odpovedat, budem velmi rada 😉 - odteraz sa prestavam definitivne rozculovat - slubujem - len neviem, ci uz nie je neskoro 😕 😕 😕 dnes som podla lekara v 5tt 😉

tija28
7. máj 2010

janicca - diky 😉

marta222
7. máj 2010

tija - veľmi ti gratulujem a teším sa s tebou. Už sme ťa spomínali celý deň. Držím palčeky, nech je všetko OK. A myslím si, že rozčúlenie bublinke nemohlo uškodiť, neboj, všetko bude OK.
Tak sa majte krásne, prajem krásny víkendík všetkým 😉

tija28
7. máj 2010

marta - diky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre