Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
10. máj 2010

dunda....ahoooooooooooooooooj hviezda 🙂)))))))) tak že 12 tt????? nádhera....fakt....ako sa más, ako sa dari ????? dufam, že vsetko OK...spokojnost , pohoda, optimizmus 😉

wolfskinka
10. máj 2010

dunda no ved v lete pojdeme na terasku niekde ... este by sme mohli stihnut kym nebude matej a potom uz aj s matejom ...

dunda80
10. máj 2010

Ahoj orsulka 😉 .Hej zatial pohoda 😀 Som stále na PN doma a je mi fajn,aj ked niekedy je doma nuda.Som ok,ale nechala ma doma,že ked som po IVF.V stredu ideme aj s Kamkou na genetické sono,tak dúfam,že bude všetko ok 🙂No dúfam,že sa teraz už k nám pekne pripojíš 🙂)

dunda80
10. máj 2010

Wolfi jasné,pekne sa ešte dokúlaš,kým sa dá 😀

wolfskinka
10. máj 2010

dunda za par ako za par ,... este musime pokope vydrzat aspon 5 tyzdnov ale doktorka povedala, ze ked vydrzim do konca juna, ze bude dobre, som zvedava na ten krcok v piatok

wolfskinka
10. máj 2010

dunda a idete do heliosu na to geneticke sono ?

dunda no ved dokotulam sa nejako este hadam

kamka17
10. máj 2010

wolfi...na to genetické ideme "len" na železničnú polikliniku k babjakovi...

dunda80
10. máj 2010

Ale vydržíš nebooj,ešte aby sa aj neskôr nenarodil 🙂 .A už máš kočík doma?nie tu do železničnej ideme k nejakému Babjakovi,ale Tinka si ho velmi pochvalovala,že je dobrý a všetko popozeral 🙂

tija28
10. máj 2010

orsulik - tak 13.05. si hodim slofika a budem len a len mysliet nato, aby Ti to pekne vyslo a potom budeme uz konecne naraz tehulkovat - presne ako sme si to kedysi naplanovali 😉 hihihih....................a daj si vlozit aspon 2bojovnikov, aby bolo u vas doma pekne veselo , ved ked uz budes tehulkovat, tak tech to mas so vsetkym, co k tomu patri 🙂 🙂 🙂

wolfi - ked sa dari dneska - tak sa dari - aspon matej ma nejaku zmenu, no nie ??? 😀 😀 😀

dunda - no vitaj - som nevedela, ze aj Ty pekne tehulkujes - gratulujem 😉 ................to mate pekne narovnako s kamkou - cim to asi bude ? 😀 😀 😀

dunda80
10. máj 2010

No skoro narovnako aj s Tinkou sme všetky 3 spolu stimulovali a podarilo sa 😀

wolfskinka
10. máj 2010

dunda kocik je u nasich

tija no len aby ho ta zmena nenastartovala ... nech je este tam kde je ale tie dve gumy ma nasrali ... zase kopec penazi v prdeli a zbytocne

kamka17
10. máj 2010

tijuš...to aby nám nebolo ľúto, že jedna je tehu a druhá nie, tak sme si to takto zariadili 😀 😀 😀 a budeme bruchá porovnávať v lete na teraskách...a wolfi s kočíkom bude robiť rozhodcu 😉

wolfskinka
10. máj 2010

kamka ja a rozhodcu ??? no inac mali by sme si ist sadnut zase teraz ked je teplucko a uz su aj dalsie terasky na namesti ... ale uz nie do rohana, tam je to uz pre moje brucho nepohodlne, ja uz nemozem sediet kolmo, ta uz musim byt opreta ... dnes som v tom spitali trpela, som tam prisla a taka mlada standa sedela a ja som stala a sa mi taka starsia pani postavila aby som si sadla, ale som jej povedala nech sedi a ta 16tka tu ani nehlo, ze je tam kopec starych ludi a tehotna v 8mom mesiaci, sedela a hrala s mobilom .. dnesna mladez

tija28
10. máj 2010

tak to mate pekne vymyslene baby v tej ziline 😀 😀 😀 3v1 😀 😀 😀

a wolfi - nic si z tych gum nerob - sak aj horsie sa stava a matej ma aspon dobry vycvik - ked pride na svet, tak ho len tak hocico nezaskoci predsa, no nie ??? 😉

dunda80
10. máj 2010

Hej kamka bruchá veru 😀 .Som bola v sobotu v meste a v jednom obchode sa predavačka pýtala môjho muža,že v ktorom mesiaci som a on,že v 3 a ona,že si myslela,že už v 6 😀 😀 .Potom povedala,že tak to budú asi dvojičky 😀 Som fajne pribrala,ked sa doba len válam 😒 Bola som naučená len behať v robote.

wolfskinka
10. máj 2010

tija no ved si nic nerobim, ale cloveka to naserie ... stacilo by vymenit len jednu, ale je tu taky zakon, ze musis mat na naprave rovnake gumy tak musime kupit 2 a ta druha je este dobra ... neviem na co nam bude ☹ , no a 500 euro von oknom ... lebo gumy na moje auto si vacsie a samozrejme aj drahsie

wolfskinka
10. máj 2010

tija ake 3v1 ,... ved tehulky sme ja, kamka, dunda, tinkaza, alica ... uz zostala iba jannica, ale ta v juli a martula a mali by sme byt vsetky

tija28
10. máj 2010

wolfi - som mala na mysli kamku, dundu, tinkazu - teba neratam - Ty uz pojdes rodit, hihiihih za par tyzdnov 😀 😀 😀 Ty si predsa ich vodca 😉 😉 😉 ............ale alicu nepoznam 😒 ...........tak preto 3v1....................no ale vidim, ze vas tam je plna vesela kopa v tej ziline, baby 😀 😀 😝 😀 😀

janicca
10. máj 2010

halo ,halo babule môžem sa k vám pridať ja som tu nová a chem byť tehotná ............ 😀 😝 😀 😝 lebo neviem či som v správnej teme sa mi zdá že ste tu už všetky tehotné tak či nebudem vytrčať z radu ..... 😀 😀 😀 a ináč prajem fajn deň 😎

mzuzka
10. máj 2010

ahojte helinky, tehulky aj buduce tutovky 🙂

ja uz sa pomaly balim na slovensko, uz len 10 dniiiiiiii 😵 😵 😵

orsul ja som sa vydavala piatok 13teho a este k tomu blazniveho aprila, takze 13 ka je TUTOVKAA. a ak spravne pocitam , tak tvoje piskotky sa narodia niekde blizko mojich 😀

janicca vitaj novicka 😀 😀 ale neboj mas sa ku komu pridat, este nasa PD ceresnicka na torte kiarka to potiahne s tebou, tiez minka a kooopec inych, ktore cakaju na ten svoj spravny cas.

tijka a co ten pas? vraj ''snazi sa'' . to sa mi tam akosi nepaci ☹

marta222
10. máj 2010

Jani a na mňa si zabudla?! Ja tiež nie som tehu - tak budeme vytŕčať obe 😉 . No veď, baby - žilinčanky sa veľmi rýchlo rozbehli - a my kysučanky veľmi zaostávame. Treba s tým urýchlene niečo robiť 😉 🙂 !!!!

tija28
10. máj 2010

janicca - Ty a vytrcat z radu ? no to v ziadnom pripade, ved Ty si nasa 😉 😉 😉 ...........................a Ty marta - co to tu citam, ziadne vytrcanie baby, ide sa do bojaaaaaa 😀 😀 😀

zuzi - pockam si este na srdiecko, aby som to pripadne potom nemusela mazat 😉 sak ja uz nemam ani ziadne tehu priznaky, sa citim uplne normalne zdravo, hihihihihi - boze nech ma aspon trocha zacne zase brucho boliet 🙂

lusina
10. máj 2010

čafko,
tu sa veselo tehulkuje....
wolfi a mna si vyčlenila z kolektivu??? 😅 idem plakať do kuta.....
baby, janicca a marta, na mna ste zabudli???? aj ked nie som z kysuc, a čo pre vás vosk, či čo???, 😀 my sme svata trojica
netehu. dnes sme boli na genetike, tak som zvedavá.

orsulka
10. máj 2010

no tak som volala.......tak neviem........
mame 3 embryjka 4 bunkove.....a 2 embryjka 2 bunkove.......vsetky su vraj velmi pekne povedala teta embryologicka......ale povedala mi, že oni ich aj ixovali...vcera doktor nepovedal , že ich museli ixovat.....som z toho zmetená 😔 😔 😔
v každom pripade zajtra mam volat......

marta222
10. máj 2010

tijuš - buď rada, že nemáš ešte žiadne príznaky, lebo keď ti začnú nejaké, tak sa zasa budeš stresovať, či sú OK 😀 😀 😀.
Ahoj Lusinka - odpusť, jasné, že sme na teba nezabudli - to je dobré, že "svatá trojica" 😀 😀 😀 .
A kde ste boli na genetike - u p. Dr. Cisárika v tej pivnici v nemocnici v ZA?

marta222
10. máj 2010

Orsulik - moc sa v tom nevyznám, ale to je super, či nie? A čo je to ixovať??? - vysvetli, prelož 😉

lusina
10. máj 2010

oršulka, cmuky cmuk, krááááásne.
to je dobre znamenie to ICSI, to je znamenie, že to už VYJDE. ja sa z toho teším ,lebo do teraz si nemala ICSI a nevyšlo a teraz ho máš a výjde tooooo. huráááááááááááááá

marti-no, tam dole v pivnici, ale hovorila s nami taka mila mlada lekárka, bola veľmi zlata. tak si predstavujem prístup lekárov.
marti, už som sa vyplakala, že ste ma vyčlenili, 😀 😀 😀 ,my sme svata trojica, no nie????

orsulka
10. máj 2010

marta...to je ICSI........napichovanie priamo do vajicka......

som fakt zmetena...chceli sme klasiku oplodnenie.......a ked som doktorovi vravela, že nech daju klasiku a keby videli že sa nic nedeje tak nech ich ponapichuju, tak povedal ,že to tak nejde.....že bud tak alebo tak....
teraz mi embryologicka povedala, že tie co isli klasikou sa neoplodnili vobec, a tie čo napichli rastu......fakt vobec nechapem co sa deje......jasne je teda fakt len to že 5 ich bojuje dalej...... 😨

orsulka
10. máj 2010

lusi...dakujem...normálne si mi usmev vyčarovala na tvari svojim pripevkom...... 😉

janicca
10. máj 2010

babule ja som na nikoho nezabudla..... Martula ,Lusi na vás zabudnúť to by som si nedovolila ... 😀 😝 😀

Lusi vosk a či skok ??? može byť rozumieme si 😀 😀 a vieš ako to je s tým tehulkovaním .....už som to tu kedysi spomínala,Tinka Dunda,kamka,Wolfi,Alic sa pekne stretávali a postupne oplúvali a vidíš kde su už su pekne za vodou....tak že na najbližšie stretko pekne na terasku pôjdeš s nami lebo my sme druhá vlna ... 😉

tešííííííím sa z vaších tehulkovských a stimulkovských úspechov a síííílno držííííííím asi 180 palcov ... 😀 😀 😀

Markovi a Richi posielam boooooožteky na noooooošteky včera som si jeden taký batôžtek pomojkala joooj aký bol krásny ... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre