Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
13. máj 2010

ahojte babule ja akosi nestíham ale budem sa snažiť polepšiť .... 😉 včera som mala dovču vybavila som čo som potrebovala a dnes kopec práce zameškanej...... 😝

ORSULKA - siiiiiilno držím palce a posielam kooooooooopec energie pre fazulky tfuj tfuj tfuj ..... 😵 😵 😵 😵

marta222
13. máj 2010

Ahoj Jani, to som rada, že ťa vidím. Tak čo - už si bola zaniesť zmluvu na kataster?
Kamka - ja tiež poznám Babjaka je to veľmi príjemný doktor a má 38 rokov - je to vraj spolužiak môjho bratranca z gympla. Takže tak...

brmbolcek
13. máj 2010

pekne vas zdravim slniecka 😀 😀 😀 😀 😀

Orsulik stale myslim a to ze staleeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Mzuzanka- taktiez 😉 😉 😉 dufam, ze sa vam az tolko neckaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

... Ja som po uspesnom sone vcera sme boli uz nie u Babjaka ale u dr.Visnovskeho , teda baby poviem vam je to kus chlapa ale aky spravny, 🙂 🙂 🙂 v 12tt som bola u Babjaka a taktiez si pochvalujem 😉 😉 😉 ale vcera ked som videla naseho krasneho brmbolceka juj to bolo radosti aj foto mam a pohlavie je prekvapkoooooooooooo, 🙂 🙂 🙂 to nemalo chyby ved to uz je hotovy cloviecik 🙂 🙂 🙂 hlavicka, srdiecko, nozicka, atd.......... uzasne to bolo 🙂 🙂 🙂

vsetky srdecne pozdravujem a myslim na vas .... utekam papat a kuknut domcek 🙂 🙂 🙂 uz mam aj poradnu za sebou a 16.ž idem na cukor tak uz to beziiiiiiiiiiiiii, 😎 😎 😎 😎

prajem vam pekny dnicek a drzkajte sa mi cochvilka som tu opat z novymi z novinkami ... teste sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
13. máj 2010

elizao vitaj v klube heliosaciek .....

wolfskinka
13. máj 2010

brmbolcek tak ty nam neprezradis co to bude .... to enni od teba pekne ..... Matej sa 😠

domika9
13. máj 2010

orsulka držím palce 😉
ja teraz čítam len tak letmo tak sa neskor dozvedam 🙂 ale velmi držím palce 😉

tija28
13. máj 2010

dobry vecer hviezdy moje 😉 ....................to bol dneska narocny dnik, som happy, ze uz som doma 🙂 🙂 🙂

kamka - mas nadherne foto - uzasne, ked mozes uz tak skoro vidiet tak vela 😉

brmbolcek - no fakt by si mohla uz hodit aj Ty nejake to krasne foto 🙂 ved sa uz nehanbi, ved mi Ta mame radi 😀

no idem ja relaxovat, papa.....................zajtra mam narocny den - skoro taky isty ako dneska, tak sa idem nato dobre vyspat 😝

tija28
13. máj 2010

kruci---------------------------ja ovladam pravopis.......................sorry, za to: .......ved my Ta mame radi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uz som asi prepracovana dneska, ups 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
13. máj 2010

ups tija, no nemala by si tolko pracovat, som zvedava na pondelok na to tvoje sono

tija28
13. máj 2010

wolfi - no aj ja som veru zvedava - a inak dneska som mala tolko roboty, ze som chvilami zabudla aj nato, ze som tehotna, no sila 😉

no idem ja vegetovat, tak papa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
13. máj 2010

tija papa

ja idem pozerat hokej a potom dam sprchu a do postele o 7,00 mam byt na poradni ...

domika9
13. máj 2010

odovzdavam pozdrav od ciky a malej Sisky 🙂 vraj sa jej v novom velmi pači a na oslave všetkych vytancovala 😀

brmbolcek
14. máj 2010

Pekne ranecko zelam dievcatka 🙂 🙂 🙂

Wolfi- este je matej na mna take male zlobidlo ? ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ????
teraz si na poradni ale ved nam povies co a ako , a nepostrehla som s tou tvojou diabetologiou......ako si pochodila ......

Tijka- ty si aj pohov ked to telo tvoje pyta 😉 😉 😉 a naopak ked sa citis fajn a vladzes tak porob co ti treba , ten pocit za to stoji 😉 😉 😉 a foto som tu mala ale z dovodu sukromia aby ........... som ho zrusila 😉 😉 😉 a je to tak lepsie aj album mam uzamknuty a nie je pristupny ten posielam iba na IP dievcatam ktore poznam 😉 😉 😉 a maju to tak viacere.......

Domika - dakujeme za pozdrav 🙂 🙂 🙂 ako vam spava Matusko ???

Orsulka , Zuzka uz to maju za sebou ....... dufam, ze su ok 😵 😵 😵

wolfskinka
14. máj 2010

ahojte,
tak ja som bola na poradni, vsetko ok, maly bol hyperaktivny , kopal stale CTG miesto 5 minut mi robila 20 min, lebo sa stale mrvil, kontrakcie som nemala, inac vsetko ok, krcok mi nekontroloval uz druhu poradnu som nebola na koze na meranie krcku a ani ma nepozrel, ci sa neotvaram, najskor ma plasi, ze sa mi skracuje krcok a potom na to kasle a vobec mi ho nepozrie, dalsiu poradnu mam 28.5.

brmbolcek hej matej je zlobidlo na teba, kym neprezradis, ci bude mat nevestu .... 😀 😀 na diabetologii som pochodila tak, ze negativny nalez ale dali mi dietu a za 2 tzydne znova na kontrolu .... a dnes ma zase moj dr. plasil, ze po porode si ma budu musiet sledovat, ci nebudem mat cukrovku alebo je to len tehotensky diabetes, uz ma serie len ma strasi stale , no ved uz u neho dlho nebudem do porodu a odchadzam

brmbolcek
14. máj 2010

servus wolfi 🙂 🙂 🙂 mozes byt v naprostom klude 😉 😉 😉 Matej uz ma teraz vyhrate 😀 😀 😀

a s tou kontrolov , hlavne je to ako sa citis ked ta lekari strasia clovek uz si sam vyvola vselijake choroby , namysla si atd..... kasli na to daj na svoj pocit a toho sa drzkaj 😉 😉 😉 ved ty uz skoro koncis s tehuhu 🙂 🙂 🙂 tak preco nezit na plno 😀 😀 😀

... normalne mne to asi bude chybat mam este cas ale mne je fajn 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 nemenila by som 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a ako Orsulka,Zuzka neviete nieco o nich nepisali sms ???

kuspitka
14. máj 2010

Ahojte dievcata.
orsulka drzim palce.
wolfi som rada,ze babo je v poriadku.
brmbolcek ako sa mas?
kamka tebe tako leti

wolfskinka
14. máj 2010

brmbolcek no ved tie kopance budu aj mne chybat ... 😀 no este mesiac vydrzat pokope a bude uz dobre

kuspit dik, aj ja ...

brmbolcek
14. máj 2010

Kuspi servus moja , ja sa mam fajn je to uzasne obdobie co prezivam 🙂 🙂 🙂

Ako sa ma Kamilka ? ako spinkavate ?

Wolfi - ver ze este potiahnes aj 36tt 🙂 🙂 😉 😉 😉

wolfskinka
14. máj 2010

brmbolcek no dufam ze ano ... by bolo dobre keby sme potiahli do konca juna

marta222
14. máj 2010

Dobré ránko kočky.
Wolfi a ku ktorému gynekológovi sa prihlásiš po pôrode? Už si nad tým premýšľala?
Ahoj kuspit 🙂.
Brmbolcek - tak neprezradíš nám čo ti rastie v brušku 😉 🙂 ?
Dnes má myslím, mzuzka tú operáciu - tak držím veľmi palce a verím, že všetko bude OK, aby 20. mohla letieť 😉 .
A orsulka sa nám dnes nepríde ukázať 😅 ?

wolfskinka
14. máj 2010

marti uz to mam vybavene aj dohodnute ... uz mam aj odhlasku Dr. Karisná

wolfskinka
14. máj 2010

ale kedze som na PN tak nemozem odist a ten mesiac do porodu uz zostanem u neho a po porode hned mu donesiem odhlasku

kuspitka
14. máj 2010

ahoj marta ako sa mas?

brmbolcek
14. máj 2010

Wolfi- pokial sa nebudes otvarat , co nebudes 🙂 🙂 🙂 pevne verime tak vydrzis 🙂 🙂 🙂 teraz by si mala skor len tak sa prevalovat na posteli oddychovat , moc nechodit a lenosit 🙂 🙂 🙂

Martulik servus 🙂 🙂 🙂 ako v praci ? co u teba noveho ? uz si na clost...? ci este len ides ?

Zuzanka - to ma dnes , vcera orsulik a ziadne spravy od nich ☹ ☹ ☹ , ale mi na ne myslime a drzime palceky 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
14. máj 2010

Wolfi- Dr. Karisna je fajn, je taka malicka, stihla a velmi prijemna ja k nej nechodim ale pocula som o nej samu ochotu 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
14. máj 2010

brmbolcek, ved ja sa len motam hore dole, dnes idem sice na gulas do roboty, ale idem si teraz hodit slofika aspon na 2 hodinky 😀 aj ked neviem ci zaspim, len to nase sidlo mi ide zuby vykopnut 😀

brmbolcek
14. máj 2010

Wolfi- 😀 😀 😀 super, cas na spanie , tak hod slofika a moc nepracuj , tak ako pises, pred gulasikom si oddichni a sup na lacno rovno na gulas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
14. máj 2010

brmbolcek, ja sa s nou ososbne poznam, bola som s nou na dovolenke na lyzovacke pred par rokmi, takze u nej budem v dobrych rukach

wolfskinka
14. máj 2010

no idem ja hodit slofika na chvilku, ak mi to matej dovoli, lebo momentalne kope tak ze mi ide zuby vykopnut 😀 ale hadam ked si lahnem sa ukludni

brmbolcek
14. máj 2010

Wolfi- super 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre