Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
17. máj 2010

jasné, wolfi, chápem... Samozrejme, radšej nech ležká. Ja len tak, že či nás nepríde mrknúť, ale asi nemôže. Ale veď vie, že na ňu myslíme a držíme jej palce...
Tak sa majte krásne, bežím domkov, pekný zvyšok dňa 😉 .

wolfskinka
17. máj 2010

papa a pekny zvysok dna

a orsulka je jasna mamina, ja tomu verim ...

katy7
17. máj 2010

ahojte vsetky babenky,
tijuska - gratulujem k srdiecku, uzite si ten krasny pocit plnymi duskami, zasluzite si to a odteraz kazde sono nech vas takto tesi. Co sa tyka vitaminov, mne tiez gynekolog odporucal Maternu, ale ja ju v podstate beriem s drobnymi prestavkami od prveho IVF, to mi radili aj kamosky koli lepsiemu otehotneniu a priprave organizmu na drobca 🙂 je tam kmplex vsetkych vitaminov, ktore ako tehulka potrebujes 😉

katy7
17. máj 2010

orsulke na dialku siiiiiiiiiiiilno drzime pasticky aby nas co najskor potesila najkrajsou spravickou

jerryjanka
17. máj 2010

Orsulik - modlim sa za teba aby si si tie vytužene // konečne našla 😵

wolfskinka
17. máj 2010

orsulik ale mohla by si aspon napisat ako sa ti lezka a ako ta tlaci zadok z tolkeho lezania ... xixi 😀 ja verim, ze tentokrat je to tutovka

domcek
17. máj 2010

Orsuliiik drzime so Stelluskou siiilno palceky. Pekne lezkaj nech sa ta drobci drzia. 😉

tija28
17. máj 2010

dobry vecer - ci uz noc bambulky 😉 .........................som vas prisla narychlo pozdravit - konecne som z prace domka 😉 zajtra dojdem asi az vecer na vas urobit kuk - lebo mam vela roboty, ale nebojte sa, nebudem to prehanat 😉 slubujem 😉 😉 😉

orsulik - aj ja sa este raz pripajam k drzaniu palcekov............a teraz sa priprav - posielam tehu virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTT
Tak a nech su to dvojcatka !!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamka17
18. máj 2010

dobré ránko prajem všetkým... 😎 😎

orsul...kočka naša, hádam sa dnes už ukážeš, nech vieme, že ste všetci dvaja... alebo traja??...v poriadku 😉 🙂 najsilnejšie ako vieme držíme palce a palčeky, nech máme veselý aj koniec mesiaca s tvojou správičkou o // 😉 😉 😉 🙂

wolfskinka
18. máj 2010

dobre ranko ....

orsulik my tiez s matejom drzime palceky ... a posiela kopancek speci len pre teba .... dnes v noci nacvicoval spartakiadu 😀 tak sme sa moc nevyspali .. xixi

no my ideme este pospat, mateja som ankrmila treskou a rozkami a hajde do postele

wolfskinka
18. máj 2010

dobre ranko ....

orsulik my tiez s matejom drzime palceky ... a posiela kopancek speci len pre teba .... dnes v noci nacvicoval spartakiadu 😀 tak sme sa moc nevyspali .. xixi

no my ideme este pospat, mateja som ankrmila treskou a rozkami a hajde do postele

zuzanka.h
18. máj 2010

ahojte žienky....
Tijuš - ešte raz blahoželám.... 😀
Orsulka - silno držím päste
Wolfskinka tebe sa to už kráti. Inak tie prebdeté noci si pamätám, malý mával žúrky do 1- 2 hej v noci.... A keď sa narodil tak žúroval až do 5 rána prvých 7-8 týždňov.... 😉

wolfskinka
18. máj 2010

zuzankah no dik si ma potesila s tym zurovanim ... ale teraz doobeda aspon pospim

no krati veru krati, este par tyzdnov a ide sa na vec

wolfskinka
18. máj 2010

ciky dobreeeeeeeeeeeeeeeee

surviver
19. máj 2010

pekne ranko 🙂 snad už dnes bude krajšie vonku ako včera 😉

a tu je nejako mlkvo v poslednej dobe...ale snad " ticho pred burkou" a tym myslim takou novou dvojčiarkovou burkou...držim palce všetkym 🙂

a prajem vam pohodovy deniček paaa

surviver
19. máj 2010

deniček-dniček 😉

lucula73
19. máj 2010

ahojte

pekný dníček želám.....kde sú všetky pracujúce hviezdičky? 😕 😀

orsulík - stále na teba myslím,veľmi,veľmi ti držíme aj s Matúškom palečky 🙂

marta222
19. máj 2010

Ahojte dievčatá, akosi je tu fakt tichučko.. Čo tu už nikto nechodí 😅 😅 😅 ? Orsulka nás nepríde ani pozrieť, ostatné odpočívajú doma - iba ja pracujúca som tu. Či som tu aj jediná pracujúca 😒 ? No nič, popíšem si sama so sebou a môžem ísť domov, však 😀 😀 😀 ?

marta222
19. máj 2010

Ahoj Luculka - aspoň niekto sa tu ukáže 🙂 . Nechápem, kde sú všetky - veď vonku je tak hnusne, že treba len trčať doma 😕 😕 - najlepšie na koňovi, nie???

kamka17
19. máj 2010

marti, ja som tu, stále preklikávam, či niečo nové, stále nič... tak nemám chuť si sama so sebou písať 😅

marta222
19. máj 2010

kamka, to ma teší, že aj ty si tu... Ja som to tu tak včera sledovala - a keď sa nič nedialo, tak som ani ja nepísala 😉 . No vidíš a to tu takto čakáme jedna na druhú a potom je tu mŕtvo 😀 😀 😀 .

kamka17
19. máj 2010

no jo to je pravda, len pri tomto počasí ani ma nič nanapadá, čo by som mohla písať...a ani dokopy nič nové nemám, tak ani neni o čom písať...akurát v utorok ideme znova na poradňu, neviem, či nevypýtam pár dní pn, nech si trochu oddýchnem, lebo v poslednej dobe akonáhla príde víkend, že môžem oddychovať, tak ma chytia bolessti hlavy, migrénové stavy a tak po víkende idem polomŕtva do práce... 😖 😒
jo a strašne mám chuť už dlho na ten vyprážadný syr z rohanu...joj bol fajný, tak neviem, či v piatok kamošku tam nestiahnem 😀 😅

marta222
19. máj 2010

Ozaj dievčatá - mám taký malý problémik. Podľa mojich výpočtov a dlhoročných pozorovaní som v nedeľu mala dostať menzes. Menzes neprišiel, ale v pondelok poobede som začala tak nahnedo špiniť - a trvá to dodnes, také slabé špinenie - stačí mi jedna vložka za deň a krámy sa nie a nie rozbehnúť. To sa mi ešte nestalo - špinenie mávam tak 1 deň (stane sa mi to tak 2-3 x do roka) pár hodín a na druhý deň sa mi normálne spustia silné krámy... Toto už trvá tretí deň, tak som z toho trošku nervózna. Čo mi poradíte???

kamka17
19. máj 2010

no marti, ľahšiu otázku nemáš?? ja som v tomto úplný analfabet, tak hádam poradí niekto skúsenenjší...alebo zájdi rovno k dokymu, nech máš istotu, že to nie je niečo zlé...

marta222
19. máj 2010

kamka, tak to ti pekne ďakujem 😒 , to si ma moc nepotešila 😖 😖 . Premýšľam, či si nemám urobiť náhodou test, ale dnes som len 28 DC, síce to už by mohol niečo ukázať, keďže ja mám bežne tak 24-26 dňový cyklus. No uvidíme, vydržím ešte do zajtra.
Tak ty máš chuť na vyprážaný syr z Rohana? A nás nechceš naň pozvať 😀 😀 ?

kamka17
19. máj 2010

marti...šak nemám problém, dojdite aj vy...kedy??? zajtra alebo v piatok??? alebo v utorok mám dovolenku...
a ten test...však skúsiť môžeš alebo počkaj do víkendu...a nebrala si nejaké lieky alebo nieč?? ty si nebola na clostile, či áno?? už nemám prehľad 😅 😅

marta222
19. máj 2010

kamka, nie nebola som na Clostile, ešte sme chceli skúsiť bez neho a v ďalšom som ho chcela začať užívať.... A lieky beriem - len kyselinu listovú a vitamín E - toť vsjo...
No jasné, nie je problém dohodnúť sa a prísť, ale v takomto počasí 🙄 😠 ...? Síce ku víkendu sa má zlepšiť počasie aj otepliť, ale zatiaľ nič tomu nenasvedčuje... No veď mali by sme dať ešte stretko, kým je Wolfi pokope - veď som na rade 😀 😀 😀 ....

lucula73
19. máj 2010

marti - skús testík.... 😉

marta222
19. máj 2010

luculík - myslíš? Vieš, už od minulého týždňa som mala také všelijaké príznaky (po 3 neúspešných tehotenstvách to už trošku na sebe poznám), ale toto ma prekvapilo. Bola som pred chvíľou na WC, vložka čistá, papier po utretí tiež, takže neviem, neviem.... A mám také ľahké bolesti podbruška ako keď mám tak prvý, druhý deň krámy...Vieš, veľmi sa bojím, aby to nebolo mimomaternicové - ešte to by mi chýbalo ku šťastiu 😒 😠 ...

janicca
19. máj 2010

babule čafte ja nejak nestíham mali sme audit ale už je to OK ....a ináč ani ja nemám moc tých infošiek a počasko mi tiež nepridáva tak že tešíme sa na víkend bo hlásia leto ... 😀 😝 veď moje predpoveda sa vždy plnia ..... 😀 😀 a ináč prajem fajn slniečkový deň ......... 😎 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre