Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
19. máj 2010

jery - pripájam sa,srdečne gratulujem......som strašne zvedavá,koľko ich bude 😕 😀

wolfskinka
19. máj 2010

ahojte, tak konecne nam ide internet, cely den nesiel tak som bola uz z toho nervozna

orsulik kazdu chvilu si na teba spomeniem a verim ze budu //

marti aj tebe drzim palce, a dufam, ze zajtra rano ked sa vykotim z postele tu najdem tvoju sparvicku s // .... verííííííííííímmmmm

a ostatne baby stimulantky pojdete coskoro za nimi

kamka17
20. máj 2010

dobré ránko prajem všetkým 😎 😎

jerry...gratulácia a hlavne nech je to všetko v poriadku 🙂

a pomaly sa zvíkendieva, tak hádam aj náladička pracantiek sa pozdvihne 😎 😎

marta222
20. máj 2010

Dobré ránko dievčence, jerryjanka - veľká gratulácia a držím ti palčeky, nech je všetko OK.
Inak - hlásim, že som si dnes ráno o 4:30 robila testík - a vyzerá, že je // čiarkový 😉 . (Ak sa mi podarí, možno ho dám aj do albumu). Len neviem, či sa mám radovať, či báť... Zatiaľ cítim len veľký strach 😖 😖

lusina
20. máj 2010

Ahojte,
jerry- obrovská gratulácia, prajem všetko len to najlepšie, nech ich je koľkokoľvek, hlavne nech ste všetci zdraví. 😵
marti, ja som to vedela, moc moc sa z teba teším. potichučku gratulujem. fakt si mi urobila krajšie ráno.
verím, že aj oršul takuto správu oznámi hned ako sa pripne na net.
inak zdravim všetky. 🙂

kamka17
20. máj 2010

marti...servus...no vidíš, však to baby včera hovorili, že to bude //...tak prosím ťa žiadny strach, ja viem, že je oprávnený, ale negatívnou energiou si nepomôžeš, len by mohla uškodiť 😅 tak sa snaž možno na to nemyslieť a my budeme myslieť za teba a pozitívnu energiu bublinke posielať 😉 a ty ak nevieš čo máš robiť, tak sa raduuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjj.... 😎 😉 😉
a ako sa hvorí, že máj lásky čas, tak sa mi vidí, že tu to platí úplne do bodky, však jedna tehulka za druhou...len tak ďalej babulky

brmbolcek
20. máj 2010

ja len na skok 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vsetky vas pozdravujem a velmi silno myslime , 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marta222
20. máj 2010

Ďakujem, kočky, ste zlaté. Ale ja zatiaľ len - bojím, bojím 😒 .
No veď to, kamka, ja viem, že strach mi nepomôže, len môže uškodiť, ale zatiaľ to neviem nijako ovplyvniť - je väčší ako akékoľvek iné pocity 😖

orsulka
20. máj 2010

čavko...co sa tu deje ????????? 😀 😀 😀

marta222
20. máj 2010

Ahoj orsulík, to som rada, že ťa konečne vidím.... Tak rýchlo referuj - sem s pozitívnymi infoškami. Som celá nedočkavá 😉 😀

kamka17
20. máj 2010

orsul...no tu sa deje to, že samá tehulka, len my sme fakt zvedavé skôr na teba...takže šup šup s infoškami

marti...vieš čo, ja sa budem báť za teba, ty sa ukľudni a buď v pohodičke, dobre??

kamka17
20. máj 2010

Divoký západ. Vo vlaku sedí kovboj, fajčí cigaru a vyfukuje krúžky dymu.
Po 15 minútach za ním príde indián a hovorí:
- Ešte slovo a dám ti po papuli!

orsulka
20. máj 2010

baby ja nemam žiadne infošky.....len tolko ,že som prvy den po dovolenke v praci......

ale gratulujem JERRY!!!!! velmi velmi...dievčatko tak ty si to fakt vybojovala a držim palce velmi !!!! tfuj tfuj.......

marti.....a ty mas pozitivny testik????? no to je super.....!!!!!!! a to tak prirodzene, nie???? ved vy ste neabsolvovali nic take ako IUI.....ci mi nieco uslo ?????

kamka17
20. máj 2010

orsul...tak nám aspoň povedz, ako ste sa mali v brne, koľko svištíkov máš v brušku a ako sa cítiš???

marta222
20. máj 2010

Orsulik - áno, nemýliš sa, je to prirodzene - nebola som na IUI, neboj nič ti neušlo. No len, vieš - po mojich troch potratoch mám strašný strach 😖 .
A ty ako? A koľko si si dala vložiť?

surviver
20. máj 2010

pekne ranko 🙂

marti,super,potichučky blahoželam a tešim sa 🙂 ...a nemala by si hned naklusat za Krajkom,že čo dalej? Aby sa niečo nezanedbalo a aby to bolo pekne 40tt dvojčiarkove 🙂 .....a tak ako som Ti vravela buduce stretko už budeš //,tak fajn,že si pekne posluchla 😉

orsulik,vitaj doma 😉 ....silno sme na vas mysleli a verim,že to malo efekt...ako sa citiš??

aj ostatne čauko 🙂

orsulka
20. máj 2010

tak kuriatka...napisem...a potome neviem ako idem stihat, lebo mam tu toho fakt dost......a hlavne sa nechcem nahanat.....

takže po prichode do Brna nam Dr. oznamil, že mame dve krasne blastocystu, že: dve mali známku 2 a dve mali 3......takže sme dali vložit dve......o dalsich dvoch, že nas budu informovat do tyzdna mailom, ci zamrazia alebo nie.....a z tych posl. dvoch že už nic nebude....... dnes mi dosiel mail, že jedno este zamrazili 🙂)))))

takže som bola potom doma....a myslela som, že v utorok pojdem do prace, ale ostala som doma este aj v stredu, až dnes som tu......

citim sa normalne, pobolieva ma brusko, sem tam prsia....ale inak nic .....🙂)))

Martulik.........tesim sa 🙂)))))) je to super..... chod hned k lekarovi, ci nie ?????? ved možno ti naadi fraxik ako mala aj Ciky ci Domika.....a budes OK 🙂))))

inka kontrolu mam mat 25.5.

wolfskinka
20. máj 2010

dobre ranko

jerry tesim sa s tebou a gratulujem k //

orsulka a tebe drzim palceky a vitaj spat z dovolenkky a kedy testnes ? ja verim ze tam budu //

marti no neverim svojim ociam , ze // ... jasne ze sa tes a volaj do heliku krajkovi ze mas // a co s tym ale ja verim, ze tentokrat to uz vyjde

no dnes je pozitivny den, hned rano dva // testiky ... orsulka pridas sa k nim

surviver
20. máj 2010

orsulik,tak dik za infošky a šetri sa 🙂 ,my ešte chvilu vydržime bez tvojich pismenok,ved ked budeš doma tehulka ,tak sa napismenkujeme 🙂 😵 🙂

wolfskinka
20. máj 2010

orsulka mna pobolievalo brucho a prsia totalne priserne, som sa ich nemohla ani dotknut ...

orsulka
20. máj 2010

wolfi...mna prsia nebolia..len sem tam...... 😉 no nič kuriatka...idem pracovat...ved ja nakuknem....

inak len Vam napisem, že som videla nase dve ebmryjka na obrazovke pred tym ako nam ich vložili....bol to užasny pocit, a aj to, že moja drahy tam mohol byt so mnou......dokonca povedal, že ta krajsie embryjko sa na neho dost podobalo 🙂)))))))

marta222
20. máj 2010

OK dievčatá, ďakujem Vám, zajtra sa chystám k svojmu gyndošovi - nech mi nasadí nejaký ten Utroš alebo čo kvôli tomu špineniu a potom hneď volám do Helíku 😉 .
Orsulik - tak veľmi držím palce....

wolfskinka
20. máj 2010

marti no veru poisti helikom ... ale podla mna v heliose by ti dali aj utros aj duphaston

jannica ... a ty sa kde flakas ?

janicca
20. máj 2010

zdravím babule a prajem fajn deň .... 😉

Jerry ,Marti veľká gratulácia ..... 😉 😉 a tešíííííííím sa s vami tak že ten tehu vláčik sa nám tu riadne rozbehol.... 😵 😵

Orsulka tak ťa vítam medzi nami po dlhej pauze určite si doma načerpala síl a teraz šup šup do práce....a samozrejme potichučky veď ty vieš ........... 🙂 🙂

wolfskinka
20. máj 2010

jannica no a zilinsky tehu vlacik caka uz len a len na teba a lusinu ... tak sup sup baby obidve do stimulky

janicca
20. máj 2010

wolfi čaves keď to príde tak pôjdem do toho zatial nemáme ešte lieky schválené ale pravdu poviem mne sa vôbec do toho nechce neviem teraz to mám nejak vyfučané z hlavy .... 😕

wolfskinka
20. máj 2010

no tak to mozno ani potrebovat nebudes ... len tie vase plany s martulou na bicykle a korcule .. no asi to fakt zostane len pri sedeni na teraskach .... 😀 doslo na moje slova 😀 😀 😀 😀 😀

marta222
20. máj 2010

Wolfi, ja viem, že by mi dali Utros aj v Heliose, len dnes nemôžem z roboty - som tu momentálne sama a ešte k tomu drahý má pokazené auto, takže ani neviem ako by som sa momentálne do MT dostala 😒 , tak preto chcem zajtra hneď ráno ísť k svojmu gyndošovi...

wolfskinka
20. máj 2010

aha marti , dobre je to na tebe ...

idem so sprchy a hodit znova na hodinku slofika, lebo v noci sme toho zase moc nenaspali

marta222
20. máj 2010

Wolfi, no ktovie ako to ešte dopadne, ešte sa nechcem predčasne radovať v mojej situácii 😖 ... Ale korčule určite nebudú, lebo to neovládam. Ale sedenie na teraskách zvládnem za každého stavu 😀 😀 😀 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre