Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
20. máj 2010

marti - srdečne gratulujem......ja som to tušila,veď ty poznáš svoje telo najlepšie 😉 a určite choď po lieky ,nech to máš od začiatku podchytené 🙂

inak aj ja som otehotnela minulý rok v máji...... 😉 ,takže aj tento máj,ako vidím,bude určite plodný 😉

orsulík držkaj sa mojko 😉

zdravím aj ostatné dievčatá...

wolfskinka
20. máj 2010

marti ved ja som to vase sportovanie odhadla uplne presne, pockajte v lete ... ako ja budem lietat s kocarom .. akurat periem plienky

wolfskinka
20. máj 2010

dnes je akysi na figu tlak, ma normalne mota ...

marta222
20. máj 2010

Wolfi, tak už chystáš výbavičku a balíš sa do pôrodnice 😉 ?
Ani nevrav, to počasie ma už normálne se..e, už mám toho plné zuby a ešte do toho aj nervozita.. Najradšej by som odtiaľto ušla 😉 🙂

wolfskinka
20. máj 2010

marti no do porodnice musim este pokupit veci, ale chcem mat zbalenu tasku, keby nahodou predsa len som 32tt a stat sa moze cokolvek pre istotu ench to mam zbalene, buduci tyzden idem na poradnu na kontrolu krcka a ak sa skrati tak ma ulozi dr. do postele a som dobehala po meste, tak nech je pochystane

marta222
20. máj 2010

Jasné, wolfi - ako sa hovorí: "Šťastie praje pripraveným"... Ale ja verím, že to minimálne do 38 tt vydržíš - aj krčok samozrejme..

marta222
20. máj 2010

Ozaj wolfi a ako sa má alicao s dvojičkami? Už ju pustili domov? Vieš niečo nové 😉 ?

wolfskinka
20. máj 2010

marti neviem nic nove, mali sme sa v piatok stretnut na poradni, ale nestretli sme sa, alicao je bojovnik ona to zvladne, ja si neviem ani predstavit ako ju okopavaju 2, mne niekedy staci co vyvadza matej ked sa zacne pretacat hore dole, vcera sa tak vrtel, ze som myslela ze mi creva zauzli a ukludnil sa az vecer ...

orsulka
20. máj 2010

Alicao bola v nemocke ?????? pozdravuj ju...že držim palce !!! .-))))

luculka...dakujem moja......ako sa mavate vy s Matuskom ????????

wolfi.....tak ty už más ine seriozne prípravy na vsetko co Vas caka .-))))))

wolfskinka
20. máj 2010

orsulka seriozne ako seriozne, zatial chystam len to co potrebujem do porodnice, a stym mojim krckom nikdy nevies co sa stane, buduci tyzden v piatok idem na kontrolu a ak sa zase skratil tak budem musiet lezat a potom uz nenachystam nic tak chcem mat tie zakladne veci pokope, vanicku a take kadejake hovadiny to kupi aj moj muz, ale oblecenie a veci do porodnice chcem mat zbalene , ved predsa buduci tyzden zacinam 33tt a to uz je najvyssi cas, nikdy nevies co sa moze stat, dufam, ze vydrzime pokope aspon do konca juna, potom sa uz moze narodit,

tija28
20. máj 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ...............tak ja som tu neni par dni a hned par tehuliek navyse - supis - pupis 😀 😀 😀

jerry - obrovska gratulacia......................tak predsa Ta Tvoje instinkty nesklamali a zelam Ti aj dvojicky, aj trojicky, ved uz ste sa tiez dlho nacakali na bociana 🙂

marti - Ty mi robis obrovsku radost.........to je uzasne a vidis, ze na 4-ty raz je to tutovka 😉 😉 😉 pekne sa opatruj 🙂

orsulik - som rada, ze si si od nas oddychla trosicku, ono clovek potom pride na ine myslienky, ciarocky //, a tak........a verim, ze tentokrat to // istia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ostatne zdravim, a ved ja sa na vas onedlho pridem zase na chvilu pozriet 😀 😀 😀 😀 😀

marta222
20. máj 2010

Ahoj tijuš, ďakujem pekne, len ja sa ešte veľmi neradujem, veď sama vieš - aké sú začiatky... ťažké 😵 ..
A ty ako? Dúfam, že si to už pekne užívaš a že to s prácou moc nepreháňaš 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jerryjanka
20. máj 2010

ahojte
dakujem baby - snad to bude ok
a marti gratulacia - tak to vyzera tak že budeme v jednej temičke 😵 aj s tijou a snad aj orsulkou

orsulik vydržala si netestovať? to ťa teda obdivujem lebo ked sa to tak vezme tak dnes si už akoby 12 DPO ked ratame aj pk

wolfi teda ved ty sa za chvilu odkinderkuješ ale to uletelo 😕

lucula73
20. máj 2010

jery ahoj - a ty si bola na tej IUI v Heliose?sa mi marí že v TN,nie?len sa pýtam,keď si bola v helíku na krv.... 😕

orsulka
20. máj 2010

dievčatka moje.......ja sa velmi tesim Vasim pozitívnym testíkom.....a velmi držim palce, aby vsetko dopadlo výýýborne a na 1!!!!
😉 😉 😉

ale ja sa asi odmlcim, lebo mňa prepadaju zle myslienky.....že už je zas tolko tehu, že na mna asi zas neostane........a pod.
a toto moc nechcem, chcem sa na to vseko pozerat pozitivne......
neviem ci ma chapete, možno aj nie....... ale asi to takto bude lepsie......
ved ja sa ozvem.....

a este raz vsetkym držim palec !!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

jerryjanka
20. máj 2010

lucula - iui som bola v cegyse v TN ale nakoniec som asi otehotnela až tyžden po iui prirodzene lebo mi vyrastli dalšie dva foliky tie prve boli prezrete. aj krajkovič sa tak vyjadril - u nich by mi iui s takymi folikmi ani neurobili
a do mt som šla preto lebo je to moja spadova oblasť a maju ovela lepšie pristroje aj celkovo to tam je lepšie.

orsulik - chapem ťa na 110%
držkaj sa a dufam že prideš s pozitivnymi spravami

marta222
20. máj 2010

orsulka, úplne ťa chápem, viem si predstaviť, čo prežívaš....Aj ja mávam také stavy a teraz ani zďaleka ešte nemôžem povedať, že bude všetko OK. No, uvidíme....
Urob, ako ti bude lepšie, ale samozrejme, neboj, nezabudneme na teba a kedykoľvek nás dúfam prídeš pozrieť. Držím ti všetky palčeky 😉 (radšej neuvádzam počet....) a budeme na teba myslieť.... 🙂 .
jerryjanka - no vidíš, keď Boh dá, aj motyka vystrelí... tak sa teším s tebou..

lucula73
20. máj 2010

jerry -dík za vysvetlenie 🙂 ,tak ty si prípad teda....že po IUI.......ale len nech to všetko dobre dopadne,to je najdoležitejšie. 😉

orsulík - jasné,počkáme na teba,budeme čakať od teba samé super správičky 😉

jerryjanka
20. máj 2010

marti - - mala otazočka - ty si teraz niekde 4tt+4 možno alebo tak - byva ti už zle 😅

marta222
20. máj 2010

jerryjanka, ja som dnes 29DC, ale zle mi ešte nebýva. Podľa predchádzajúcich tehotenstiev mi ani veľmi nebývalo zle, iba sem-tam, ale začalo to tak cca okolo 7-8 týždňa a to ani nie ráno, skôr ku večeru, takže si myslím, že je ešte zavčasu 😉 ....
A tebe už býva zle?

marta222
20. máj 2010

Pomaly sa s vami lúčim (aj tak tu už asi nikto nie je), majte sa krásne, pekný zvyšok dňa všetkým a zajtra mi držte palce 😉

jerryjanka
20. máj 2010

no ved prave - ja som už stihla za ten čas asi 10 x vracať 😅

wolfskinka
20. máj 2010

jerry no veru leti to, este par tyzdnov a budeme mat maleho na svete ... dnes som bola na nakupy, Matejova garderoba je uz na komplet

cikyta
20. máj 2010

Jerry-tiež som vracala dosť skoro.............a prestala v 4 mesiaci. 😝

cikyta
20. máj 2010

Orsul- 😉 Rozumiem ti uplne 🙂 Ale SME TU! 😉

katy7
20. máj 2010

Orsulka uplne ti rozumiem, pekne teda relaxuj a zazen vsetky zle myslienky, straaaaaaasne siiiiiiiiiiiiiiilno drzim vsetky prsteky a ked sa odhodlas testnut, tak nech na teba svietia krasne // 😉

brmbolcek
21. máj 2010

Krasne piatkove ranecko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 D 😀 😀 😀 😀 😀

co to tu citam, pane boze tehu vyrusiky sa rozmnozili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je bomba radost , super baby moje to je radosti ze //, juj ako sa s vami tesikujem sa mi to paci ze to chodi po takychto varkacch 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Martuska-Jerry- a samozrejme aj coskoro Orsulka -Tijuska tebe to inak rychlo nabieha ttt - srdecna gratulacia novym krasnych tehulkam a zelame aby im to vydrzalo do krasnej 40tt, tfuj tfuj, dievcatka a silno sa opatrujte a hladkajte brusenka 😉

mi sme boli na sone v heliku na 3D sone a krasne nam miminko ukazovalo ustocka , uzasny zazitok ako s nimi hybalo 😉 😉 😉 fotky doplnim cez vik....

... no a mi sme vcera konecne poskladali sprchovy kut v kupelni, teda poviem vam ze dva dni sme na nom makali osadili nam rohovu vanu a normalne aj radio v nej fungujea hra 😎 😎 😎 vcera nam dokoncili stvordnovu montaz kuchyne je uzasna no a dnes idem este objednat do NAY vinaren ta ide do kuchyne .....
a cez vikendik budeme pokracovat dalej
🙂 🙂 🙂
ostatne devcence srdecne zdravim od A po Z 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

posielam Hormon Stastia HS HSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSH 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a tehu virus.tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
21. máj 2010

pekné piatkové ráno prajem všetkým a u nás to vyzerá veľmi pozitívne, že slnkoooooooooooooooooooooooooooooo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
krajší záver týždńa sa ani nedá predstaviť 😀 😀 😀 😀

brmbolček...vy ste teda riadne akční hrdinovia, toľko práce stíhate urobiť...tak veľa energie prajem do ďalšej práce 😉 😉 😎 😎

orsul...tebe prajem veľa sily pri čakaní na // a my si tu na teba počkáme, neboj, takže kľudne si daj pauzu koľko chceš, len sa určite vráť 😉 🙂 myslíme na teba stále

janicca
21. máj 2010

ahojte kočeny .... 😉 tak že zo slnka asi zase dnes nič nebude ukazalo nohy a už je zase fuč ale snáď zajtra ....a písala som s Martulou veď ona vám podá infošky ........ 😵 😵 😵 a ja neviem mne je dnes tak volako depkovo .... 😒 😖 no skúsim sa s tým popasovať ...... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre