Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
21. máj 2010

ahojte

brmbnolcek no to ste si dali do tela, my ideme cez vikend malovat, teda ja nie ale moj muz a zaciatkom juna nam pridu namontovat skrinu do detskej a policky

kamka17
21. máj 2010

tak už zase nesvieti nič 😖 😖 😖 ani tu akosi nikoho niet 😅

marti...ako si pochodila u dokynho????

marta222
21. máj 2010

Ahojte, no po slnku u nás ani stopy, dokonca už začalo pršať... A keď som stála ráno o 8:30 na zastávke - tak bolo krásne slnečno a teplučko... 😠 😒 .
No - bola som u toho môjho gyndoša - zobral mi krv na HCG, predpísal mi Duphaston 3 x denne, Acidum Folicum 2 x denne, a vitamín E 1 x denne. V pondelok mám zavolať o výsledky krvi a prísť na sono. Dnes ma ani nepozeral, keďže som len 30 DC. A vraj ma potom pošle na nejakú kliniku do Martina, nech sa o mňa starajú (Neviem, či myslel Helios, či niečo iné). Ale každopádne zavolám aj do Helíka, čo ďalej - ale asi až v pondelok, keď budem vedieť výsledky z krvi.
Takže takto som zatiaľ pochodila....

kamka17
21. máj 2010

no marti, tak super, aspoň niečo pozitívne dnešný zas upršaný deň a tešíme sa s tebou na pondelok, isto iste bude hcg aspoň 1000 a ty sa budeš vytešovať 😉 🙂

cikyta
21. máj 2010

Ahojte.
Martus-tak toto bude tvoj najdlhší výkend v živote!
A čo ten testík?

marta222
21. máj 2010

kamka, myslíš?? No uvidíme, nechám sa prekvapiť 😉 . A čo tu už všetko víkenduje? Akosi je tu tichučko... Či zasa si budem písať sama so sebou? A sem-tam sa niekto objaví... 😀 😀 😀

wolfskinka
21. máj 2010

Písala mi Alicao,
tak Alicka Vas vsetky pozdravuje a mám Vám odkázať, že dnes je presne týždeň, čo sa jej princezničky narodili, Alicka a Karinka mali cca 1kg a 37cm každá, majú čierne vlásky, presné miery si uz nepamatam, už dýchaju samé, sú v inkubátore a darí sa im, pomaličky priberajú podľa posledných info Karinka pribrala 50g a Alicka 30g, dávajú im už Alickine mliečko,
Alicka sa po cisárskom cíti už celkom dobre ale stále je v nemocnici pri babetkach.

marta222
21. máj 2010

Ciky, čo myslíš s testíkom? Veď som včera hlásila - robila som si ho včera ráno, bol pekný // čiarkový 😉 , druhá čiarka sa mi začala objavovať hneď asi cca po 1 minúte, takže som ani nemusela čakať 3 minúty 😉 (aj som ho chcela dať do albumu, ale akosi sa mi to nejde...)

marta222
21. máj 2010

Wolfi, to sa teším, že už dýchajú samé, verím, že budú OK... A že ju pozdravujeme a držíme palčeky všetkým 3. (Síce mňa nepozná, ani ja ju, ale to vôbec nevadí.... 😉 )

brmbolcek
21. máj 2010

uz som tu z vyletu vsetko vybavene ba aj navyse 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka- hes hes depkujuce stavy to mi eeeeee , ako sa mas v praci? nik ta tam nejeduje ?

Wolfi- paradne oblecko pre mateja 😉 😉 😉 tak vy idete malovat a aku farbu idete zvolit ? to aby ladilo ku skrini,ktora bude coskoro namontovana 😉 😉 😉

Kamka- ahoj ako tehulujes ? mamina 😉 😉 😉

Martulka- ved test bol jasny // 🙂 🙂 🙂 a menzes nadalej meska, a maly drobec sa poriadne zahryzava do teba , tak moc nepremyslaj a prezi vik... tak ako by si v pondelok mala ist pre paradnu zivotnu premiu 😀 😀 😀 😀 😀 tfuj,tfuj,tfuj 😵 😵 😵

pozdravujeme Alicku a jej krasne dve slniecka 🙂 🙂 🙂

Ciky - servus tak ako v novom? zvykate si ? a co podlahy vyhovuju farebne ci by si to este pomenila 😉 😉 😉

wolfskinka
21. máj 2010

brmbolcek ideme minut co nam zostala ta zelena .. to je asi na jednu stenu a zbytok biele, lebo su tam len 2 steny a plafon

brmbolcek
21. máj 2010

wolfi - tak to bude good 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
21. máj 2010

nbude ale az to bude .... 😀

marta222
21. máj 2010

Brmbolcek, ďakujem, ty si strašne zlatá, ty tu rozdávaš taký kopec pozitívnej energie, že človek má hneď lepšiu náladu 😉 ....

brmbolcek
21. máj 2010

dievcence a co dnes davate do zaludka na obedik ? 🙂 🙂 🙂 ha ? ja uz som obedovala zem.kasa a masko s harskom na takom paradajkovom pretlaku... celkom fajn, manzelik pride na obedik tomu nachystam spagetky on ich zboznuje ...

a co planujete na vik... ?

marta222
21. máj 2010

Brmbolcek, tak ty si dáš také dobroty a manželíkovi len špagety 😕 😕 . No toto??? To by som sa nahnevala 😀 😀 😀 .
Dievčatá - u nás svieti slniečko... Huráááá (len neviem do kedy to vydrží 😀 😀 😀 ).
My budeme mať asi fazuľovú polievku a určite niečo bezmäsité, len ešte neviem čo....

brmbolcek
21. máj 2010

Martulik- ved od toho sme tu aby sme sa navzajom podrzali , ved este JANKE TU DEPKU ODOHNAT A BY TO BOLO 😀 😀 😀 nemoze sama depkovat , a ked bude ona tak budeme vsetky ale mi sa nedame mi sme silnejsie ako depka mi sme jej depkujuce klebeitky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
21. máj 2010

Martulik ved ja by som mu dala velmi rada zem.kasu ale on ju uz pri mne nemoze 😀 😀 😀 ja by som ju jedla kazdy den 😀 😀 😀 tak jemu spagetky s tym maskom co aj ja , nebojkaj ja mu doprajem viac nez sebe, ved to poznas 🙂 🙂 🙂 nech sa ma ten druhy lepsie ako ja 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 potom ten pocit za to stoji 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

domcek
21. máj 2010

Alicao pozdravujem a nech sa aj dievcatka drzkaju a rychlo priberaju. 😉

marta222
21. máj 2010

Ahoj domcek, ako sa máme???
Na chvíľku vás opustím - idem pozrieť do hrncov 😀 😀 😀

brmbolcek
21. máj 2010

martulik- kuk hrnce 😀 😀 😀 co si tam nasla ??? 🙂 🙂 🙂 urcite nieco dobre pod zub 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Domcek- zdravime Stelku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marta222
21. máj 2010

Už som tuuuu....No, ani som nič moc nezmeškala 😀 😀 😀
Jasné, brmbolcek, načo sa chodí pozerať do hrncov? Predsa na jedlo, nie? A už všetci obedujete?

kamka17
21. máj 2010

ja som sa tiež práve vrátila z obedíku...rizoto z domu som si priniesla...a chystám sa poobede na ten vyprážaný syr do rohanu...kto sa pridá????
a už by som sa domov išla...víkendovať budem sama, drahý má stretávku zo strednej, celé dva dni...tak si oddýchnem, hihi

janicca
21. máj 2010

tak aj ja som bola dať čo to do úst mäso so zeleninovým šalátom no nebolo to bohviečo ale dalo sa .... 😉

Kamka no tebe bede dobre aj ja by som mala na chvílu polovičku poslať niekde do kelu....... 😀 😝 a taky vypražaný syr z rhoáňa hoci kedy určite tam ešte naň pôjdeme hneď ako bude krajšie počasie ..... 😵 😵

marta222
21. máj 2010

Vyprážaný syr? Jasné, môže byť - kľudne... Alebo pastiersky 😀 😀 😀 .
Mali by sme zorganizovať ďalšie stretko, keďže som na rade 😉 . No, až keď sa konečne oteplí. A mali by sme to stihnúť kým je ešte Wolfi 2 v 1....

marta222
21. máj 2010

Dievčatá, mne sa už nechce robiť.... Už vychádza slniečko, mali by sme si ho užiť, kým si to zasa nerozmyslí 😀 😀 😀

janicca
21. máj 2010

no Marti máš pravdu šak som písala keď sa oteplí tak niečo zorganizujeme vlastne bude aj dôvod na oslavu už budem piť len ja a ak sa pridá Lusi .... 😵 😵 ani mne sa už moc nechce už aj kave som dala a ani to ma nenaštartovalo.......a ináč to slnko nás dnes poriadne skúša to asi preto aby to nebol pre nás šok po troch týždňoch dažďa hneď kopec slnka .... 😎 😎

marta222
21. máj 2010

No, zatiaľ nepredbiehajme, ešte nič nie je isté.... Buď bude dôvod na oslavu alebo na žiaľ... Ale, kto chce piť, dôvod si nájde, však 😀 😀 😀?
No, to máš pravdu, asi nás slnko pripravuje, aby sme hneď neodpadli - keď riadne zapraží 😀 😀 😀. Ako dobre, že už je piatok....

domika9
21. máj 2010

dievčata čoto tu čítam jerry gratulujem
marti gratulujem budem na vas dievčata myslieť a držím vam velmi palce tfuj tfuj tfuj
orsulik aj na teba myslím a verím že sa pridaš ku dievčatam 😉

marta222
21. máj 2010

Ahoj domi, ďakujem... Ako sa máte s Matúškom? Už moc nestíhaš chodiť na koňa, však 😉 ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre