Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
27. máj 2010

idem ja na tu diabtelogiu drzte palce, nech mam dobre vysledky ... dakujem

marta222
27. máj 2010

wolfi, drž sa 😉

cikyta
27. máj 2010

Orsulka-ja som si pichala ten druhý: fraxiparin a fakt neseriem-doplácala som zo začiatku 80 halierov na krabicu (10 injekcií).Potom to išlo mierne cenovo hore.

cikyta
27. máj 2010

Orsul,tak to budeš pichať len 15-20 dní?

marta222
27. máj 2010

Dievčatá a vie mi niekto vysvetliť aký je rozdiel medzi Duphastonom a Utrogestanom? Pri druhom tehu som mala Utrogestan a teraz mám Duphaston. Včera som našla doma krabičku od Utrogestanu, mám tam ešte asi 6 tabletiek, tak som čítala ten príbalový leták a je tam, že vraj sa to dáva pri hroziacom potrate, ale nie pri všetkých typoch.... A zasa na Duphastone je, že sa dáva pri habituálnych potratoch (opakujúcich sa), čo je môj prípad a vraj by sa mal užívať až do 20. týždňa.... A myslím, že tu niekto písal, že mal obidvoje....

orsulka
27. máj 2010

wolfi...držim palceky...verim že to bude OK !!!!!!

pichať budem asi večer, tak aby som to pichala stale rovnako...inak je to jedno.....

Ciky.....ak to bude treba, doky povedal cele tehu + aj sestonedelie.....tak ako aj ty.....

kamka17
27. máj 2010

orsul...tak to je super, že máte kontrolu u dokyho za sebou a dúfam, že na to pichanie sa tešíš, lebo však treba pozitívne myslieť 😀 😀 😀 a neboj, budúci piatok je tu ani nevieš ako a bude ďalšia kontrola a už bude určite aj vidieť malinkú orsulku 😉 tak sa teším...jo a pekne sa s fazuľkou rozprávaj, aby vedela, že aj ty už vieš, že je tam 😉

cikyta
27. máj 2010

Martus-ja osobne som mala duphaston na (zmiernenie krámových bolestí a často sa to dáva na upravu presneho cyklu mrchy)No a ten utrogestan som mala na udržanie bábätka v 1.trimestry.
Orsul-tak držím palce,nech to nepicháš tak dlho.A fakt max.15-20 dni.Lebo s velkým bruškom je to o hubu potom ☹ A hladáš miesta po rukách,nohách atd... ☹ A ani EPI nedostaneš s tým.

orsulka
27. máj 2010

kamka...ja sa tešim na vsetkoooooooooooooo !!!!!!!!!!!! 😀 😀 😉

brmbolcek
27. máj 2010

dievcatka, dakujem vam moc moc moc, ved to vobec neni tazke 😉 😉 😉 na veceru budu rezance s makom juchuuuuuuuu 😀

Orsulka- no ber to tak moja peniaze boli aj budu ved v dnesnej dobe ked chytis klucku ci u pravnika alebo v obchode tak 100€ neni nasich, taka je doba 😒 😒 😒 , ale ved na druhej strane sa vravi peniaze boli aj budu, a som zvedava aku prvu vecicku kupis malickym orsuliatkam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
27. máj 2010

kuriatka moje zlate potrebovala by som vzor alebo nejaky subor co si mozem stiahnut .... potrebujem sablony na sanony napisat na pc a potom ponaliepat na sanony s novymi napismi a nikde sa mi nedari najst ten vzor co len vpisem a vytlacim.... mozte mi pomoct ak mate takuto sablonku v pc ....

cikyta
27. máj 2010

Orsulka-Ved ty možeš kludne rodiť aj na den zamilovaních...ked tak premýšlam 😉

Brmbolcek-a kukni záručnu dobu maku! Inak budu rezance s vajcom 😀

cikyta
27. máj 2010

Brmbolček,ja ani netusim,čo chceš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tu už moje IQ končí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
27. máj 2010

ciky , mas sanon a na nom na boku napisane , napr: marec 2009, atd ...... nepodcenuj sa tak , ved ty si sikulka, 😀 😀 😀 ale momentalne je to vsetko rucne a skaredo popisane ☹ ☹ ☹ a ja by som to potrebovala napisat do sablony v pc..... a nemam taky vzor 😉 😉 😉 skus sa opytat maleho labudu ona bude urcite vediet a rada poradi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
27. máj 2010

ciky- i mna to vcera napadlo, ze valentin , bude orsulkin, boze tej sa musi stikutkat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
27. máj 2010

Brmbolcek-Labuda povedal,že vystrihni písmenká z novin 😀

orsulka
27. máj 2010

ciky....hahahahaha 😀 😀 😀 tvoje rady nemaju chybu !!!!!!!!! teda skoro tvoje .-)))))))))

brmbi.....my tie šablony mame spravene v praci k nam na mieru, takaže kde to je na nete netusim......skusim kuknut...ak nieco tak ti sem dam link.....

abo potom tie pismenká z novín 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
27. máj 2010

ORSULIK- dakujem, moc by si mi pomohla 😉 😉 😉 a ciky teda ten tvoj Labuda , no nemam slov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
27. máj 2010

brmbi...sak som cez google ništ nenasla......asi si ich budeš musieť vyrobiť sama..... ☹

wolfskinka
27. máj 2010

ahojte, tak som spat, vysledky este lepsie ako minule ... a to som nedrzala ziadnu dietu a jedla piate cez deviate aj sladke a kontrola zase o 3 tyzdne .... ako u debilov, ale co mam robit, hlavne ench je matej v poriadku,

orsulik co to tu vidim, ides pichat cele tehu ... to ma mrzi, ale co uz, vysledok bude stat za to 😵

marta222
27. máj 2010

wolfi, no vidíš, a bála si sa.. A o 3 týždne sa budeš zasa prechádzať 😉 .
Brmbolcek - veď vo worde si to vyrobíš za 3 sekundy, na nete asi nič také nebude 🙂

orsulka
27. máj 2010

wolfi...no tak super....šak som to pisala!!!!! 🙂 😉 😉

wolfskinka
27. máj 2010

orsul no ved hej, ale je to otravne a zajtra mam poradnu, CTG, sono, a kontrolu krcka .... akosi sa s tymi navstevami u doktora roztrhlo vrece

janicca
27. máj 2010

no vidím že je tu veselo prečítala som pár príspevkov a stačia mi tie smalíky vaše a hneď je funky nálada ..... 🙂 🙂

Orsulka teším sa nesmierne s tebou u vás musí byť teraz radosti prajem ti to z celého srdca ....... 😵 😵 😵 😵 a určite su dve Orsuliatkaa zlaté ja to viem ....... 🙂 🙂

Wolfi ty to máš ako maratén po tých mudr,pudr ale neboj šecko bude v poriadku .... 😵 😵 😵

Brmbi ja mám v robote nejaký vzor na šanóny tak ak chceš tak ti to pošlem.....

janicca
27. máj 2010

veď sama po sebe nemôžem prečítať sem tam preklep ale šak veď mi rozumiete ..... 🙂 )))

marta222
27. máj 2010

Jasné, Jani, rozumieme... Len trochu ma zmiatlo, že Orsuliatka sú dve 😕 ... ja som pochopila, že jedno, či?
Orsulik - ako to je????

janicca
27. máj 2010

martula to je jedno hlavne je nech všetko v poriadku a tak ako má byť ...no hádam som nič zle nenapísala že by mali by ť dve ? a či ???šak Orsulik vynadri sa .... 😝 😝

marta222
27. máj 2010

Jasné, Jani, ja verím, že je všetko OK u Orsulky a teda dúfam, že aj u mňa 🙂 . Ach tak, teraz si spomínam, že orsulka písala, že si dala vložiť dve... Veď uvidíme...

janicca
27. máj 2010

marti tak to je bez debaty že u obidvoch to bude v najlepšom poriadku ... 🙂 veď predsa naskočili na ten správny tehu vláčik to nevieš ??? 😵 😵

marta222
27. máj 2010

To dúfam.... tak ešte by si mala naskočiť čo nevidieť aj ty 😉 a samozrejme Lusinka, minka a samozrejme aj ostatné, ktoré som nespomenula 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre