Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
31. máj 2010

orsulka nejde o to kolko okien, mne hned od zacitaku tehotenstva zakazali v heliku dvihat ruky nad hlavu , natahovat sa za niecim, ohybat ... skratka uplne vsetko

tija nebudu ani nahodou

orsulka
31. máj 2010

dobre

wolfskinka
31. máj 2010

orsul vidis cez to okno ? ak ano tak sa na to v...., a nech umyje to jedno okno tvoja polovicka, moj muz umyva okna teraz ked som tehotna a vdaka tomu ked prisiel na to ako sa umyvaju vnutorne zaluzie, zahlasil, ze na dome ziadne vnutorne zaluzie nebudu, ze to je otrocina to umyvat, budu vonkajsie a tie sa budu striekat wapkou 😀

orsulka
31. máj 2010

wolfi...ano...už vidím!!!!! 😀

wolfskinka
31. máj 2010

no vidis tak nech umyva drahy okna ... moj umyl dve a v sobotu domaloval spalnu a cez tyzden bude pomalicky debordelizovat a hadam do konca tyzdna bude aj upratane .... teda aspon dufam

wolfskinka
31. máj 2010

a dovezu nam aj nabytok tento tyzden, tak neviem kde skor skocit a to este mame celu spalnu vypratanu v obyvacke a v detskej ... no co ti budem hovorit ale nehrabem sa do toho ani nahodou, a to sa tu na ten bordel divam cele dni, ale kvoli matejovi to neurobim ...

cikyta
31. máj 2010

Tijuš-gratulka k užastným výsledkom a hlavne ku srdiečku "ako zvon". Užite si tento den a aj tie dalšie.....Je to nádherné,ked sa človek už môže pochváliť celému svetu !!!! 😵 😵 😵

tija28
31. máj 2010

ciky - diky a hlavne je uzasne, ze take nieco krasne a male rastie v tebe 😉.........................a potom je to este krajsie, ked sa to narodi 😉

tija28
31. máj 2010

no bambulky - prcham do prace, tak sa mi pekne majte zatial 😉 😉 😉

wolfskinka
31. máj 2010

tija tak uz 9tt ... ty brdo to riadne uteka ... v piatok uz bude mat 8tt aj orsulka v profile a komarik tiez 😵

cikyta
31. máj 2010

@tija28 Tak to máš pravdu. 😉

cikyta
31. máj 2010

Orsulík-jedno okno na pol dna je velké nič! Treba byť v pohybe,prekrvovať maternicu,dať bábätkám živinky,kyslík a hlavne vnutornu spokojnosť. Niesi chorá,ale krásne tehotná a preto sa nedaj zviazať remeňmi ku postely na 9 mesiacov 😒

orsulka
31. máj 2010

ciky...... 😵 😵

janicca
31. máj 2010

ciky správne moja reč ..... 😵 😵 😵

orsulka
31. máj 2010

tu sa asi vo velkom pracuje...........
😕
pracovne tempicko je dost teda velke na začiatok týždna .... 😀 😀 😀 ale mne to aspon rychlejsie ubieha.....

😉

janicca
31. máj 2010

Orsulka ja dnes pracujem do bezvedomia máme koniec mesiaca tak asi tak no a martula ma dovču ... 😵 a lusi ??? 😕 ale veď ona príde sa nám ukázať ... 😵

a dnes ráno som otvorila MK a tam vedľa IP že kto ma spomína mi blikalo červeným ...to je najaka novota ??? 😕

orsulka
31. máj 2010

no je to nejaka novinka.....vsimla som si to minuly týžden........aspon hend vidis, kto ťa spomina 😀 😀 😀

janicca
31. máj 2010

Orsulka

janicca
31. máj 2010

to bola skúška či to uvidíš ....... 😀 😀 😀 😀

orsulka
31. máj 2010

nie...funguje to na take, že ti to meno zacína @orsulka......
alebo @janicca.......
ale neviem ako to dat do textu......

Ciky to tak pisala, tak hádam nám povie ako sa to dá .... 😉

orsulka
31. máj 2010

tak ano...už sa mi to zobrazilo......ked dáš pred nick @

😀 😀

janicca
31. máj 2010

@orsulka ..... 😀 😀 😀 tak myslíme na seba 😝 😀

janicca
31. máj 2010

raz dva tri skúška .... 😀 😀 😝 a ništ mi nesvieti červeným 😠 😀

wolfskinka
31. máj 2010

orsulik asi som sa sekla o tyzden nie 8tt ale 7tt 😀 daj si do kalkulacky a uvidis

brmbolcek
31. máj 2010

poslusne hlasim, ze velmi jemne kopkame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
31. máj 2010

brmbolcek no supeeeeeeeeeeeeeerrrrr, uzi si to

wolfskinka
31. máj 2010

pockaj za chvilu .... za par tyzdnov to budu ine kopance 😀

brmbolcek
31. máj 2010

wolfi- ako pokracujete z domcekom? a dakujem..... uzivam si to z ruckou polozenou na brusku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
31. máj 2010

brmbolcek davame do kopy vsetky tie projekty a snad buduci tyzden tro uz dame na stavebny urad na schvalenie

brmbolcek
31. máj 2010

aha tak toho je ozaj ze dost, vybavovania atd..... no dufam, ze sa vam podari prejst hladko a ze tam budu rozumny ludia a nebudu vas prehanat 😉 😉 😉 . Uz ta normalne vidim ako v novom domceku chodis s Matejom po travicke 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre