Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
22. jún 2009

ahoj kamka takze tento tyzden na rannej .. nevies nieco o tinkaze ako dopadol ET ?

wolfskinka
22. jún 2009

baby som volala s tym dr.kormanom co sa zaobera liecenim gynekologickych problemov akupunkturou, zajtra mam volat a dohodneme presny termin .... no som zvedava

orsulka
22. jún 2009

čavo wolfi.... 😉 určite správne rozhodnutie.....

komarik.....potom prosime infošky....tfuj-tfuj-tfuj 🙂 🙂

brmbolcek
22. jún 2009

dobre ranko 😉 😉

wolfi- drzim palce je dobry lekar mala som tu cest , je ozaj mile stvorenie dobre posoby na cloveka 😉 😉 ved sama uvidis ..... drzim palce

orsulka
22. jún 2009

dobreeeeeeeeee 🙂 🙂

gabika24
22. jún 2009

dobré ránko.
wolfi, tiež si myslím, že dobré rozhodnutie, držím palce 😵
pekný deň všetkým, my tu máme hroznú zimu ( a tí naši chalani drichmú ako o polnoci - dúfam,že som to práve nezakríkla)

orsulka
22. jún 2009

gabi...ahoj......len nech si chlapci pospinkaju.....budu cez den lespi 🙂))))) 😉

finelka
22. jún 2009

ahojte kocky 😉

pekny uprsany pondelok 🙂 , aj u nas je zimaaaa a aj moje dieta este spi 😀 , len orsulka s tym, ze cim dlhsie spi tym bude lepsi to u nas nefunguje 😀 skor ze cim dlhsie spi, tym viac a dlhsie bude vecery vystrajat a vymyslat
😀.

Wolfi - super napad s tou akupunkturou 😉 a s tym stanovenim diagnozy, no zial na SLovensku je to tak 😝, pozname ....zial

Tinkaza- ako???? Nic nevieme? kazdopadne drzim palce 😉
A drzim aj vsetkym ostatnym, ktore nieco dnes caka 😉

A ozaj konecne sa mi podarilo dnes do Heliosu objednat na tu sobotu 😀 teda na tuto co bude 😉

finelka
22. jún 2009

aha a este som chcela, Domika a jajulaaa ja tie beriem hormony stitnej zlazy, sice nemam poruchu funkcie, ale stale mi ta potvora rastie 😒 . No a presne ako pises Domi, ked zistis, ze si tehu, vezmu krv, nastavia ti vysku hormonov, vtedy obycajne trochu viac pridaju a potom behom tehotenstva to kontroluju.... ale ak to aj 100 percentne neodhadnu, pri porode sa babatkam testuju tieto hormony a keby cosi, vtedy sa im to da este upravit.

tinkaza
22. jún 2009

žienky, ahojte, pekné ránko...
včera nám akosi haproval počítač, tak som sa nemala ako ozvať....drahý ešte ráno čosi inštaloval, ale teraz je to už asi OK....

taaaaak, včera som mala ten den D, nakoniec som si predsa len dala vložiť obidve dvojkové babuliatka, mám aj tú prvú fotečku, aby som sa s nimi mohla rozprávať a dodávať im energiu....je mi fajne, pohodovo, som doma na celý týždeň, kúpila som si knižku na čítanie, od zajtra je so mnou aj drahý, tak mi bude veselšie...

finelka
22. jún 2009

Tinka super 😉 , myslela som vcera na teba, tak sa len opatruj teraz, nech sa tym mamuliatkam u teba paci 😀

finelka
22. jún 2009

boze´, no ze mamuliatkam 😀 malo to byt babuliatkam 😀 😀 😀

leninka75
22. jún 2009

ahoj tinka, držím palčeky!!!! 🙂 .....tak ja to už teda nestihnem, aby sme spolu tehuľkovali, ale prajem ti to 🙂 🙂 🙂 .......dávaj na seba pozor a aj na drobčekov!!! 🙂 ....cmuky, cmuky....

tinkaza
22. jún 2009

finelka - ďakujem, už je to len na nich a na prírode, a možno ešte aj na nejakej tej vyššej sile....

wolfskinka, kamka - ahojte žilinčanky.....

poraďte mi: včera mi v helíku vypísali PN, ale vraj sa musím hlásiť mojej obvodnej...asi tam treba odniesť tie papiere, či čo? neviete mi poradiť? vôbec neviem, aký je postup a veľmi sa mi v tomto daždi nechce trepať k obvodnej...

komarik
22. jún 2009

ahojte dievčatá,

tak dnes nám potvrdili tehotenstvo v maternici. Mali by sme byť v 6+2tt ale u nás to prebieha trošku pomalšie. Vraj to môže byť tým že sa vajko neskôr zahniezdilo. Cesta do Heliosu bola strašná. Prvý raz som mala rannú nevoľnosť. Stále som len grgala a naťahovalo ma. Ale to nevadí. Len nech sme zdraví a vyvíjame sa normálne. Dr. Krajko bol zlatý a ešte nám urobil aj fotečku. O chvíľku vám ju ukážem.

orsulka
22. jún 2009

tinka.....gratulacia velikánska........a velmi dobre a krasne a fajn, že boli obe na vklad...a tolko si sa bála.....takže to je dobra spravicka......len pekne pohodovo oddychuj 🙂 🙂 a sem tam sa s anmi aj porozpravaj 🙂 🙂

tinkaza
22. jún 2009

leninka - zlatko, kdeže ty už si, predbehla si dobu.... 😀 😀 😀 😀 😀

komarik - BLAHOZELAM 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
22. jún 2009

komaaaaaaaarik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boooooooooooožinku...tak to ja mám radoooosť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! verila som verila, že to bude OK!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

tinkaza
22. jún 2009

orsulka ahojky...moja, neveiš mi poradiť, ako je to s tou pn a socialkou? kde a ako sa mám nahlásiť, či čo? 😅

orsulka
22. jún 2009

tinka.....obvodnemu staci zavolat, že maás vypisanu PN-ku...aby vedeli, že si PN..ale ja som volala obv. gynekologoi, nie vseobecnej doktorke.....jeden papier treba doručiť zamestnávatelovi, jedne papier treba dat na sociálnu poistovnu a jeden - zelený papier ti ostava, aby ti tam znacili kontroly.....

komarik
22. jún 2009

ďakujem, tú fotku sem dám neskôr lebo musím bežať. Zatiaľ sa majte.

brmbolcek
22. jún 2009

same dobre spravicky , super komarik - velka gratulacia a aj tinkaza ... myslime na vas drzkajte sa ...........

leninka75
22. jún 2009

tinka, šak to druhé, ni??!!....sme sa o tom bavili........už zabúdaš?? 😕 .......to je dobrý znak!!!! 🙂

tinkaza
22. jún 2009

orsulka - dakujem za vysvetlenie, hej, myslela som obvodnu gynkelogicku, zatial maju stale obsadene, ale budem skusat...dakujem....

Komarik - juuuj, som rada, že vám to vyšlo, už sa len opatruj a dávaj na seba pozor a ozvi sa, ako pokračujete...

brmbolcek - ahojky, bodaj by stale boli len dobre spravicky..

orsulka
22. jún 2009

komarik...len ty moja nebež...!!!!!! dá sa aj normálne kračať... 😀 😀 😀 paaaaaaaa 😉

tinkaza
22. jún 2009

leninka - ale nieee, myslela som to tak, že si ma už zaradila medzi tehulky, ale tým si predbehla dobu, ešte som len na začiatku, na test idem 6.7., dovtedy je to na prirode, aby sa babuliatkam u mňa páčilo.. 😉

orsulka
22. jún 2009

tinkaza...je fajn, že si cely týžden domka, a dokonca aj s drahym...tak si urobte pekny týžden spoločne...jeden pre druheho....dvaja pre jedneho (alebo pre dvoch??).... 😀 😀 😉

tinkaza
22. jún 2009

orsulka - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no možno tak nejako...bodaj by..

leninka75
22. jún 2009

zlatíčko tinka, ver...................

orsulka
22. jún 2009

tinka.................aj smiech je velmi dobrý.... 😀 😀 😀 😀 a leninka má pravdu...ver!!!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre