Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
16. jún 2010

@orsulka tak aj v tebe sa nejaké to básnicke črievko skrýva 😉 krásnu básničku si dala 😉 😉 😉

@cikyta jéééé tak to bolo zlaté ďakujem 😵 😵 😵 a veru som rozmýšlala že si ho dám vytrhnúť kým budem tehu lebo už naozaj nemám veľa času 😵

cikyta
16. jún 2010

Ale mám noveho rehotajuceho sa smajlíka-cvaknuteho pred 5 minutami vedla postele:

orsulka
16. jún 2010

ZAJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

a co spadla z tej postele a sa jej to zdalo smiešne ??????? 😉

janicca.........to mi len tak "preskocilo" 😉

kamka17
16. jún 2010

tak už som po obede a už sa aj lepšie cítim...a samá sranda s tými básničkami 😎 😎 😎

sa tu niektoré minuli povolaním...

kamka17
16. jún 2010

no vyrehotaná Silivnka... 😀 😀 😀 😀 zlatô

kamka17
16. jún 2010

aha a ciky... v básničke pokus o veštenie...že malú nebuď...no dik, tak už viem, čo budem mať 😉 😉 🙂 🙂

orsulka
16. jún 2010

@kamka17 no že si si aj vsimla....hihihihihih 😀 😀
tak ako sa bude volat ??????? 😉 😀 😀

janicca
16. jún 2010

Ciky ..Sisi je dieťa štasteny ..... 🙂 )))

kamka17
16. jún 2010

orsul...ja som si všimla, len som zabudla napísať hneď...a mne sa páči meno Paulínka...ale zatiaľ to vôbec neriešim...počkáme si na oficiálne info od uja dokyho 😉

cikyta
16. jún 2010

Veru ZAJO-2 hore,2 dole (Už ich má viac ako mama) 😅
Ona nespadla vedla postele,len ako sedím,tak sa zohla a hryzie mi členky.No a ked urobím AU-a slzy na krajíčku...tak ona sa ide zblázniť od smiechu. 😒 😅 Takto napáda bežne ludí.Zo zadu a zo spodu 😀

Kamka-Pavlínka je pekne meno.Poznám ich zopár.Všetko su to zlate dievčatká...no mne to stále pripomína "červené víno"-film 😉

cikyta
16. jún 2010

Orsulka a Ferino by chcel,aby sa prípadný synček volal po ňom? 🙂

kamka17
16. jún 2010

ciky...mne Paulínka pripomína moju babku, takže je to ok... 😉 😉 🙂

cikyta
16. jún 2010

Fuha Kamka,to moja babka bola Etela. 😕

orsulka
16. jún 2010

@cikyta v žiadnom pripade.......nechce......ani ja nechcem ani po nom ani po mne .... 😀 😀 pre neho je najkrajsie meno pre dievčatko Janka...... už rooooooooooky 😀 😀

no ja balim...už koncim, nemá vyznam to dalej natahovat.... idem domov ležať.....

tak pa...a nezmoknite vela..... 😉

kamka17
16. jún 2010

orsul...pa.. a pozdravujem Ferina 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ...lebo Janka je pekné meno...

janicca
16. jún 2010

@kamka17 ja veru Janka je pekné meno ........ 😀 😀 😀 😝 a mne sa páči Edita 😵 😵

janicca
16. jún 2010

@orsulka pááááá 😉

cikyta
16. jún 2010

Tak Janka-íha !!!!
Janula púpavková,čítaš? 😅
Pa Orsulík a oddychuj mojko.Ved máš dvojnásobný dôvod 😉 CMUK

cikyta
16. jún 2010

@janicca Edita?
Glg...tak to som ešte u nikoho nepočula,že by sa mu páčilo.

No ono je to asi ako so Silviou.Je to slovenské,no nie moderné 😉 No a preto ho milujeeeeeeem,lebo nechcem kričať z okna:
-Ella obedovať!
-Emma obedovať!
😝

cikyta
16. jún 2010

Nedopísala som...a domov mi príde 5 dievčatiek s moderným rovnakým menom 🙄 No dovi dopo 😝

janicca
16. jún 2010

@cikyta tak ja som výnimka a mne sa páči a hotovo no samozrejme to sa môže šeeeeecko ešte zmeniť... 😵 a rozmýšlala som aj nad Sivia,Soňa abo Adriana........len moc nepreglgaj !!! 😀 😀

janicca
16. jún 2010

@cikyta noooo ale najprv musím otehu ..... 😵

cikyta
16. jún 2010

@janicca Sivia? To si sa pomýlila,či malo byť Silvia?
GLG! 😀
Neboj Jani,aj otehotnenie bude.Ved už hádam tie 2 mesiace nejako vydržíš,nie? 😉

janicca
16. jún 2010

@cikyta hlboko sa ospravedlňujem pri takom mene preklep malo byť Silvia ..... 😵 tak to už asi nepreglgáš 😀 ...no jasné musím vydržať nič iné mi nezostáva 😉

kamka17
16. jún 2010

tak mám oficiálne od budúceho mesiace len rannéééééé....idem oslavovvaaaaťťťťťťťťťťťť.............. 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎

cikyta
16. jún 2010

No Jani,tak potom GRG!

Kamka-no super!!!!!!!!Ale buchaj iba jahodove šampanské!!!!!
Mám radosť s tebou moja 😉

cikyta
16. jún 2010

Jani a to sa ti páči fakt to meno Silvia,alebo len chceš ísť zase do štvorky 😀 ?

kamka17
16. jún 2010

no šak toto, že ani piť človek nemôže...a dal by som si pivo...a ak budú naši mať, tak si dám aspoň za jeden pohár, šak nech sa malá učí, či ako?? 😅 😅 😕 😕 😕

cikyta
16. jún 2010

Kamka-pohodička.Pohárik neuškodí a poprípade je aj nealkoholicke.Aspon ti lepšie pretrávi,pregrgá a bude chutiť papáááááááť.

janicca
16. jún 2010

@cikyta ozaj páči sa mi..... myslím to vážne !!! 😵 to ešte keď som bolá malá tak vždy som chcela že Tomáš a Silvia ...no od Tomáša som upustila ale Sisa ostala 😵 😵
@kamka17 kludne si daj za pohár pifka ak máš chuť myslím že tým nič nepokazíš ..... 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre